Osobní KOUČINK

ONLINE FITNESS PROGRAM NA MÍRU PŘÍMO PRO TEBE

Dostaň se do formy, o které jsi vždycky snila. Pomůžeme ti k tomu zdravou, udržitelnou cestou, aby sis zlepšila nejen svou postavu, ale taky kvalitu života a dosáhla celkové spokojenosti. Na tom totiž taky záleží!

Naučíme tě, jak správně jíst a cvičit, abys byla schopná si výsledky udržet a žít fitness životní styl v rámci každodenního života. A to bez zbytečného úsilí, v rovnováze s dalšími oblastmi tvého života. Dovedly jsme k tomu už stovky žen a ty jsi naše další mise.

je ti tohle povědomé?

My tenhle začarovaný kruh dobře známe. Prošly jsme si jím samy a bloudila v něm i spousta našich klientek. Jestli už jsi taky unavená z toho zažívat tohle zoufalství pořád dokola, tak čti dál...

STRONG BEAUTY LIFESTYLE

Strong beauty není další dieta, na kterou se za týden vykašleš. Je to životní styl, který ti zachutná a hlavně ti pomůže k vysněné postavě.

Ať chceš zhubnout, tvarovat křivky, nabírat svaly, cítit se energicky a fit nebo si prostě jen být jistá, že jíš a cvičíš správně a efektivně, jsme tu pro tebe, abychom ti nastavily plán, který sedne přímo tobě.

Věř nebo ne, ale opravdu můžeš mít postavu svých snů a není nutné se kvůli tomu všemožně trápit! Víme, o čem mluvíme, protože jsme si to samy na sobě ověřily a je to famózní pocit!

Teď žijeme tím, že pomáháme k tomu samému zážitku dalším ženám jako jsi ty.

Jak TO TEDY funguje

Jasně, že nechceš kupovat zajíce v pytli. Řekneme ti přesně, co můžeš čekat, když nám dáš svoji důvěru a vstoupíš do koučinku.

poptávka a tvá koučka

Úplně jako první zadáš poptávku. Tj. dáš nám vědět, že máš o osobní koučink zájem, napíšeš nám své základní údaje a popíšeš, jaké jsou tvoje trápení a cíle.
V tomhle kroku si také můžeš vybrat koučku z našeho týmu, která ti bude nejvíc sympatická. Přece jen to bude brzy tvoje parťačka na cestě k tvém lepšímu já ;-).
Na poptávku ti odpovíme obratem a domluvíme se na začátek spolupráce.

podrobný vstupní dotazník

Ve chvíli, kdy si program objednáš a zaplatíš, dorazí ti od nás celkem dost detailní dotazník. Víme, dotazníky nemá nikdo moc rád. Ale tenhle je opravdu důležitý. Odpověď na každou otázku nám o tobě dá důležité informace, díky kterým ti můžeme sestavit program, který bude skutečně fungovat pro tvé tělo a pro tvůj život.

tvůj STRAVOVACÍ a tréninkový plán

A je to tady! Chvíle, na kterou jsi čekala... Čerstvý start s novým jídelníčkem a tréninkem. Dáváme si na něm hodně záležet. Proto tvé nové koučce může trvat až 5 pracovních dní, než ti ho sestaví. Ale věř, že trpělivost se vyplácí. Což bude v osobním koučinku tvoje nové motto nejen v tomhle případě :-).

Vstupní hovor

Po zaslání startovního plánu se s tebou koučka spojí formou telefonického nebo video hovoru (případně osobní schůzka), kdy ti zodpoví všechny tvé otázky k programu a zrekapituluje, na co se potřebuje zaměřit, abys měla skutečně efektivní odpich. Tahle forma se nám pro začátek koučinku osvědčila především i proto, že dělá budoucí spolupráci osobnější a přátelštější, když vzájemně znáte svoje tváře a hlas.

reporty každý týden 

Startovní plán je teprve začátek, startovní čára. Společná sranda nás teprve čeká. Lidské tělo je neuvěřitelný stroj a neustále se přizpůsobuje a mění. Proto se dle toho musí měnit i tvůj plán, aby stále fungoval. Proto máš s koučkou report každý týden, kdy proberete, jak jsi zvládla plán dodržovat, jak ses cítila a jakých jsi dosáhla výsledků.
Tvá koučka vše zhodnotí profesionálním očkem a řekne ti, jaký bude další krok. Nikdy tě nebude hodnotit! Naopak tě podpoří na každém kroku.

NAŠE ZKUŠENOSTI

10 let fungování
více jak 2 000 klientek
97% spokojenost

PŘÍBĚHY NAŠICH KLIENTEK

profile-pic
Dominika Sachsová Marťa
profile-pic
E.J. Martina Průšová
profile-pic
Lucie Nová
profile-pic
Zdenka Kanov
profile-pic
Petra Pližingrová
profile-pic
Zuzana Németová
profile-pic
Tereza Kalousová Katy

Před zahájením Fitness programu jsem se stravovala nedostatečně, myslela jsem si, že čím méně budu jíst, tím více budu hubnout. Do toho jsem denně cvičila silové tréninky nebo kardio. A cheat day pro mě byl jako odměna. Přesně ten den jsem do sebe naprala všechno, co jsem viděla. Takže všechno špatně a já místo toho, abych hubnula, tak jsem přibírala.

Díky Fitness programu jsem se naučila rozumět svému tělu, pochopila jsem, co potřebuje, aby mohlo správně fungovat a já taky měla dostatek energie na to, co potřebuju. Už jsem si nemusela jít po práci lehnout, už jsem mohla jít sportovat a užívat si svého volného času.

Marti byla úžasná. Vždycky přesně věděla, co potřebuju slyšet. Všechno mi rozumně vysvětila, dodala mi odvahu a hlavně chuť pokračovat. Dosáhla jsem něčeho, v co jsem absolutně nedoufala. Můj cíl byl zhubnout a vypadat lépe, ale díky programu jsem se začala mít víc ráda. To nejlepší je, že mám chuť ještě pořád na sobě makat, protože ono to ještě pořád jde. Naučila jsem se vnímat svoje tělo, správně jíst a hlavně se mít víc ráda.

Fitness program bych doporučila každému, kdo má zájem na sobě makat. Protože bez toho to samo nepůjde. :)

Před zahájením fitness programu jsem jedla málo, cvičila jsem přibližně stejně, ale přestala jsem kouřit a najednou mi vyskočila váha asi o deset kilo a nedařilo se mi zhubnout (jen jsem si ubírala jídlo).

Až díky fitness programu vím, jak se správně stravovat a i snad se orientuji v tom, kolik čeho jíst - aspoň tak, abych nestrádala a měla dostatek energie. S koučkou jsem byla spokojená, nenadávala mi, když se mi zrovna nedařilo, uměla mě povzbudit i namotivovat.

Moje výsledky sice nebyly až takové, jaké bych si přála, kvůli onemocnění, které mě trochu zbrzdilo. Ale naučila jsem se, jak se správně stravovat a jak zdravě hubnout. Tak snad se mi bude dařit v tomto úsilí pokračovat i nadále.

Určitě bych váš program doporučila i své kamarádce a i jsem tak učinila.

Než jsem začala využívat program stravovala jsem se nepravidelně a necvičila jsem. Mým největším problémem je nadváha.

Díky programu, jsem se naučila jíst pravidelně a začala jsem cvičit a více se pohybovat. Uvědomila jsem si, že je důležité mít správně rozložené potraviny, aby člověk dosáhl dlouhodobých výsledků.

Martinka tu pro mě byla na 150% , byla mi největší podporou a i přesto, že jsme se teď museli na nějaký čas rozloučit, určitě se v budoucnu vrátím právě k ní. Je to naprostá profesionálka a hlavně je lidská, chápe veškeré problémy.

Mám úbytek 7 cm celkem za 4 týdny. Chtěla bych nejraději všechno hned, ale vše má svůj čas.

Díky programu jsem se naučila pravidelně jíst, chystat si jídlo a mít více pohybu. A to nejdůležitější mít i větší duševní klid.

Určitě doporučuji i dál, je to program, který jsem podstoupila již podruhé a je velice jednoduchý na pochopení a je to lepší než počítání kcal.

Před vstupem do programu jsem se stravovala zdravě, ale hodně striktně. S tím také přicházely problémy, a to konkrétně ZP.

Program mě naučil si jídlo neodpírat. Bála jsem se oříšků, protože na nich jsem často ujela a tím, že jsem jich měla v programu nastaveno hodně, jsem následně ani ty potřeby neměla.

Marťa je neskutečně ochotná, reporty mě vždy hnaly dál, i když jsem já se svým výsledkem nebyla na 100% spokojená, ona mi vše hezky vysvětlila - co a jak se děje, a já tak mohla pokračovat v dalším týdnu s motivací a pozitivní náladou, že jdeme tím správným směrem.

I v těhotenství jsem dosáhla pevnějšího těla, a to jsem moc ráda, že i s takovým množstvím jídla, přibírám v rámci možností (zatím stále méně) a tělo má sílu na fungování a tvarování postavy. Jsem moc spokojená a věřím, že to nebylo naposledy, kdy jsme spolu spolupracovaly.

Přešla jsem z "high volume" jídel na jídla vyvážená. Nedávám si tam jen "prázdné" kalorie, abych se najedla, ale více dbám na kvalitu jídla s obsahem všech makroživin. Tabulkový systém budu určitě používat i nadále a řídit se radami, které jsem během programu dostávala. Konečně jsem začala více jíst a naučila se naslouchat potřebám mého těla.

URČITĚ DOPORUČUJI DÁL.

Podle HBZ6T moje výsledky nebyly takové, jaké bych si představovala a redukce se mi zastavila. Sama jsem bohužel nevěděla, jak pokračovat a tak jsem vyhledala spolupráci, kde se mi dostane individuálního přístupu.

Nové nastavení jídelníčku a pohybové aktivity mě dokázalo rozběhnout ve všech směrech a redukce se opět rozhýbala.

Se svoji koučkou jsem byla spokojená na 1000%. Domča dokázala vždy dokonale na motivovat, podpořit a taky chápala všechny mé problémy.

Sice se sebou člověk většinou není nikdy spokojený, ale teď už vím, že když budu chtít, dotáhnu to tam, kam chci.

Během spolupráce jsem se naučila, že číslo na váze je jen číslo a tolik na něm nezáleží. Větší úspěch pro mě je ten, že když si člověk za něčím opravdu jde, tak dokáže mnohé. Odnáším si spoustu zkušeností ohledně redukce a reverzní diety. Program bych určitě doporučila všem dívkám, které si na sobě přejí dosáhnout určitých změn <3

Už aj pred začatím spolupráce som veľmi dobre ovládala zásady správnej životosprávy a tak isto aj tréningov. Prešla som si rôznymi trénermi a stravovacími prístupmi. Mojim hlavným problémom bol dlhodobý nízky kalorický príjem (1200 max 1300kcal) a najmä problém v hlave toto množstvo navýšiť, i keď som veľmi dobre vedela o reverznej diéte a teoreticky ovládala jej princípy a fungovanie.

Fitness program jasne splnil to, čo som očakávala, a to bolo, že som potrebovala mať nad sebou v rámci zvyšovania kalorického príjmu dohľad poznať, že všetko funguje a je tak, ako má byť. A Domi mi bola po celú dobu maximálnu podporou. Veľká spokojnosť.

Vďaka programu se mi dostalo zvýšenie kapacity metabolizmu, ozdravenie tela i duše, prechod z 1200 kcal na krásných 2095 kcal a to ešte nekončíme!

Ako som už spomenula vyššie zásady správnej výživy a tak isto aj počítanie makier som ovládala už aj predtým, avšak odnášam si omnoho VIAC -- a to že jedla sa NAOZAJ netreba báť a NIE kalorický deficit nie je dlhodobým riešením.

Fitness program by som určite bez rozmýšlania odporúčila a pre ostatných.

Před začátkem programu, jsem se stravovala zdravě, hlídala jsem si, co jím a v jakém množství. Ale jedla jsem hodně málo, bála jsem se, že při větším množstvím jídla přiberu.

Díky koučce Katy nyní vím, že se většího množství jídla nemusím vůbec bát. Můžu jíst teď tolik kalorií, že je skoro nemožné pociťovat hlad, mám spoustu energie, dobrou náladu a hlavně se krásně na vyšším příjmu udržuju.

Jak jsem jednou Katy psala, přišlo mi někdy, že je to spíš můj psycholog :D. Je opravdu vidět, že se o své klienty zajímá a není to jen tak na oko kvůli té finanční částce, jako to spoustu trenérů dělá. Kdykoliv jsem měla s něčím problém, mohla jsem se na Katy obrátit, vždycky mi obratem odpověděla a poradila. Skvělý přístup, nemůžu být spokojenější.

Největší plus vidím v zrychlení metabolismu, což byl hlavní důvod, proč jsem spolupráci chtěla začít. Celkově mi přijde, že jsem více zpevněnější, silnější, nemůžu si stěžovat, jsem spokojená.

Díky spolupráci jsem se přestala bát většího množství jídla, naopak začala jsem si ho užívat a konečně jsem pochopila, že na to abych vypadala dobře a být štíhlá, nepotřebuju držet žádné drastické diety a jet hodiny a hodiny kardia ve fitku.

Za svůj život už jsem pár trenérů vyzkoušela, ale spolupráce s Katy mi sedla že všech nejvíc a rozhodně jí nelituji a všem vřele doporučuji.

10/10 klientek by doporučilo koučink své kamarádce.

na čem si zakládáme

1


Flexibilita ve stravování

Stravovací plán ti připravíme tak, aby pro tebe byl příjemný, zábavný, a tím pádem i trvale udržitelný.
Naučíš se, jak si jednoduše poskládat správný jídelníček z potravin, které máš opravdu ráda, bez jakéhokoli omezování a vyřazování jakékoli skupiny potravin. Nejsou třeba žádné speciální potraviny. Vše seženeš v běžném obchodě. Každý den budeš jíst to, co ti chutná, co tvé tělo potřebuje a co zároveň přináší ty nejlepší výsledky!

2


Efektivní trénink

Tréninkové plány dostaneš v naší aplikaci. Nad každým workoutem jsme přemýšlely a navrhly ho tak, aby byl pro tvoje tělo maximálně efektivní. Pomocí videí a detailních popisů provedení každého cviku srozumitelně ukážeme, jak cvičit správně.

Skvělou vychytávkou jsou tréninky v reálném čase s odpočítáváním a motivační hudbou. Máš nás tedy u sebe doma jako trenérky, kdykoli budeš chtít.

Tréninky ti každé 4 týdny aktualizujeme. Což je přesně to, co ti pomůže si motivaci udržet.

Co PŘESNĚ v koučinku získáš

Stravovací plán

 • Individuální sestavení podle cíle - hubnutí, nabírání svalové hmoty, výkonnost, zdraví,...
 • Rozpis makroživin, nebo tabulka s výběrem potravin podle zkušeností a preferencí
 • Doporučený seznam potravin
 • On-line tabulky pro zapisování jídelníčku a aktivit
 • Inspirativní jídelníček s 35 recepty v PDF každé 4 týdny
 • Úprava plánu podle výsledků a potřeb klientky
 • Doporučení suplementace

Tréninkový plán

 • Všechny tréninky ve členské aplikaci s popisem techniky a ukázkovými videi
 • Výběr tréninkového plánu podle preferencí a potřeb klientky (na doma/do posilovny, počet tréninků týdně, atd.)
 • U domácího cvičení tréninková videa v reálném čase s koučkou s odpočítáváním a motivační hudbou 
 • Kontrola správné techniky cviků ve formě zaslaných videí
 • Poradenství v úpravě a modifikaci cviků z tréninkového plánu
 • Nastavení kardia
 • PDF s tréninkovým plánem pro zapisování váhy a archivaci všech tréninků po dobu spolupráce

Tréninkový a stravovací plán spolu navzájem souvisí. Proto je kompletní plán nejefektivnější cestou k dosažení tvých cílů. Což je taky důvod, proč je zároveň nejžádanější a volí ho většina našich klientek.

Koučink

 • Vstupní hovor na začátku spolupráce
 • Týdenní reporty s koučkou
 • Zodpovězení dotazů a konzultace
 • Úprava plánu podle potřeby
 • Přístup do privátní skupiny na facebook, kde naše holky sdílí svoje pokroky a motivují se

Máš zájem o program?

Zadej poptávku, my se ti obratem ozveme.

Studentky od 18 do 26 let mohou využít 20% slevu.


TRÉNINKOVÝ PLÁN

Chtěla bys jen trénink? Samostatný tréninkový plán v rámci osobního koučinku nenabízíme.

Můžeš s námi cvičit ve Strong beauty členské aplikaci, kde pro tebe máme připravené každé 4 týdny nové tréninky.

jednorázová konzultace

V rámci jednorázové konzultace koučka zhodnotí tvůj současný životní styl a přesně ti poradí, jak ho přizpůsobit vzhledem k tvému cíli. Dostaneš kompletní vyhodnocení a doporučení. Následně si s tebou koučka zavolá a vše s tebou ještě osobně probere.

jednorázové sestavení plánu

Nejsi ve světě fitness úplný nováček, jsi samostatná, ale chceš pomoct sestavit funkční plán pro tvé cíle? Tak právě pro tebe je tahle služba. Jediný rozdíl od osobního koučinku je, že neobsahuje týdenní reporty po dobu služby. Komunikace s koučkou je na začátku, kdy ti vypracuje startovní plán na míru, naplánuje kompletní strategii na 12 týdnů a vše s tebou probere během osobního hovoru.

VYBER SI svou koučku

Katy blažčíková

Proměny a reference klientek

domi hostinská

Proměny a reference klientek

marti Vlášek

Proměny a reference klientek

reni markowiczová

Proměny a reference klientek

ivet mentl

Proměny a reference klientek

marci bašková

Proměny a reference klientek

GABI ŠVEJDOVÁ

Katy blažčíková

Příběh zakladatelky

Katy začala dělat koučink v roce 2013 potom, co se sama už několik let věnovala fitness, které se stalo její životní vášní.

6 let závodila v bikini fitness. Vyzkoušela mnoho stravovacích směrů, tréninkových metod, spolupracovala s několika zahraničními, celosvětově uznávanými kouči a po celou dobu se nepřestávala vzdělávat.

Je autorkou 5 e-booků, z nichž jednoho z nich se prodalo už přes 10 000 kopií a stal tak bestsellerem.

Pomohla tisícovkám dívek a žen k lepšímu zdraví, krásné postavě a především spokojenosti.

know-how

Za roky zkušeností s velkým množstvím klientek dala Katy dohromady ucelený systém, který obsahuje celé její know-how. Ten úspěšně používá dál a také do něj zasvěcuje další koučky, které chtějí pomáhat k osvětě ve světě fitness a budovat správné základy tak jako ona.


tým strong beauty

Na velké cíle jeden člověk nestačí. Když Katy zjistila, že může pomáhat žít zdravě a spokojeně nejen destíkám, ale stovkám dalších žen a dívek, věděla, že na to bude potřebovat posily. A tak vznikl tým Strong beuty.

Naštěstí, ti správní lidé se vždycky najdou. Jako první předala svoje zkušenosti a vložila do rukou první klientky Domče. Postupně se přidaly Marti, Reni, Ivet a Marci. Všechny byly svého času Katčinými klientkami a i díky tomu byly na stejné vlně.
Všechny koučky jsou důkladně zaškolené v know-how Strong beauty a tak, ať si vybereš kteroukoli z nich, máš zajištěný naprosto stejný přístup, postup a obsah programu.
V jednotě je naše síla. Protože jsme věrné našim zásadám a tomu, co skutečně funguje.

MÁŠ JEŠTĚ NĚJAKÉ NEJASNOSTI?

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Mám maso ráda. Zařadíte mi ho také do jídelníčku nebo děláte jen vegetariánské a veganské plány?

Nic ti nebudeme nutit ani zakazovat. Ve všech ohledech respektujeme tvoje rozhodnutí. Proto děláme plány všem – vegetariánkám, vegankám, ale stejně tak milovnicím steaků :-)

Budeme po dobu Fitness programu v kontaktu? Budete mi radit, když to budu potřebovat?

Tvá koučka, kterou si vybereš, bude zároveň tvoje kamarádka, rádce i soudce. Minimálně 1x týdně si budete psát o tvých pocitech, pokrocích a hodnotit tvoje výsledky. Pokud ale budeš mít kdykoli po dobu spolupráce jakékoli dotazy, připomínky, či se setkáš s nějakými nejasnostmi, stačí napsat mail a vždy dostaneš co nejrychleji odpověď a radu :-) Jsme tady PRO TEBE!

Nemám možnost navštěvovat posilovnu. Je možné cvičit i doma?

Ano. V rámci Fitness programu ti dáme takový tréninkový program, který bude jednak odpovídat úrovni tvojí pokročilosti a dle tvojí volby bude uzpůsobený pro cvičení doma, nebo v posilovně.

Jak vypadá jídelníček ve Fitness programu? Je to přesný rozpis jídel, více možností na výběr nebo v jaké je podobě? Budou zohledněné potraviny, které mám ráda?

Máme vlastní systém, abychom ti umožnily vybírat si jídlo podle tvých preferencí, nabídly pestrost a zároveň bylo vše jednoduché a praktické. Ve Fitness programu budeš jíst jídla, která máš ráda, nebudeš muset zbytečně vážit každý měsíček jablka nebo kapku oleje a už vůbec nemusíš počítat kalorie a makroživiny (pokud to nebudeš sama chtít). Dostaneš stravovací plán s rozpisem v tabulce, díky kterému se naučíš sestavovat si vlastní menu snadno, hravě a efektivně vzhledem k tvým cílům. Všechny naše klientky si tenhle systém rychle osvojily a nemůžou si ho vynachválit. 
Na druhou stranu, pokud jsi zvyklá makroživiny v nějaké aplikaci počítat a umíš s potravinami tímto způsobem pracovat, budeš mít možnost v tom dál pokračovat a my ti budeme nastavovat pouze hodnoty jednotlivých živin.

Nemám možnost dojíždět. Je možná spolupráce i na dálku?

Všechny Fitness programy probíhají on-line, prostřednictvím e-mailu. Nemusíš se bát, že spolupráce přes mail je nějak omezená. Je stejně plnohodnotná jako při osobních konzultacích a dle našich zkušeností i účinnější, protože odpadají jisté bariéry.

Co když budu chtít skončit dřív?

Podmíněná doba startovního programu je na 12 týdnů. Důvodem jsou naše zkušenosti s tím, za jak dlouhou dobu je možné dosáhnout viditelných výsledků a někam se posunout - zdravou a udržitelnou cestou. Nicméně pokud si zakoupíš program na splátky a podaří se ti dosáhnout svého cíle už například po 8 týdnech, je možné v tomto bodě spolupráci ukončit a splátku za zbylé 4 týdny stornovat. Není důvod setrvávat v programu déle, než je nezbytně nutné pro tvůj individuální cíl.