marti průšová

O zdravou stavu a cvičení se zajímám už delší dobu, ale ne vždy jsem se stravovala jako teď. Prošla jsem si snad každou dietou, která zrovna byla v kurzu, ať už to byly šílené hladovky, nebo vynechání sacharidů, tuků a různých složek potravin. Stále jsem ale chtěla víc a přála si krásné, vyrýsované a sexy tělo jako z časopisů o fitness a myslela jsem si, že když toho dosáhnu, tak pak teprve budu šťastná a můj život bude jiný a lepší. A tak jsem si řekla, že zkusím závody v bikini fitness. Závody jsou skvělá zkušenost, rozhodně toho nelituji, ale ty diety, které jsem měla byly šílené. Sice jsem dosáhla těla, které jsem chtěla, ale vnitřně jsem byla nešťastná, hladová a utrápená a trpěla přejídáním.


Věřila jsem tomu, že já musím trpět, abych dosáhla vyrýsovanosti, že nikdy nebudu moct jíst tak, jako jsem to viděla u Katy a klientek ze Strong beauty, které jsem už v té době sledovala. Ale jednoho dne jsem řekla a dost, už se nechci trápit, ale chci žít normální život, jít s přítelem na oběd, na výlet, dát si jídlo mimo domov a zažít krásné okamžiky, aniž bych se stále soustředila na jídlo a na to, jak jsem omezená. A tak jsem se stala klientkou Strong beauty.


To bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat a díky kterému jsem teď, kde jsem - šťastná, najedená, spokojená a ve svém těle se cítím skvěle i bez hladovek. Díky reverzní dietě, kterou jsem na začátku spolupráce prošla, jsem se dostala na krásné porce jídel a můžu si užívat život naplno. Teď můžu říct, že jsem naprosto jiný a konečně šťastný člověk.


Nyní působím ve STRONG BEUTY jako koučka, což pro mě má díky těmto osobním zkušenostem obrovskou hodnotu! Protože vím, že je tady další spousta holek, které mají problémy s jídlem, mají z něho strach, nebo dokonce trpí poruchami přijmu potravy a já jim chci a nyní můžu ukázat tu cestu, kterou jsem si sama prošla úspěšně já. Chci jim pomáhat k tomu, aby našly tu rovnováhu a mohly žít šťastný život.

>