Před zahájením koučinku jsem se stravovala nepravidelně a jedla jen, pokud jsem měla hlad. Celé dny jsem byla unavená, smutná a necítila jsem se dobře ve svém těla a cítila jsem, že potřebuji změnu. Naučila jsem se pravidelně stravovat a nečekat na jídlo až v případě, že mám hlad. Našla jsem spoustu nových, kvalitních a chuťově dobrých surovin. Díky tomu se zlepšila i má psychika a sebevědomí. Koučka Ivet byla skvělá, i když byl nějaký týden horší, tak mi vždy stála oporou a snažila se mi vysvětlit, co příště udělat jinak, abych se vyvarovala stejných chyb. Skvělý člověk s velkou empatií. V rámci svého koučinku jsem shodila šest kilo a šedesát dva centimetrů, ale čísla pro mě nejsou důležitá. Pro mě je důležité to, jak se cítím a vypadám. Zpevnila se mi postava a psychika a to je pro mě to nejvíc. Jsem s výsledky moc spokojená. Naučila jsem se pravidelně a kvalitně stravovat. Tato spolupráce mi také ukázala, že dieta není trápení se hlady, ale naopak konzumace velkého množství kvalitního jídla. Také mi to ukázalo to, že když si dám jednou za čas pizzu nebo kebab, tak mi to nezkazí mé výsledky a můžu si jednou za čas dopřát prakticky cokoliv. Koučink Strong beauty bych určitě doporučila i své kamarádce.

profile-pic
Nikola Jeníčková
Ivet

Před zahájením koučinku byl můj příjem podhodnocený, trápilo mě záchvatovité přejídání. Ivet mi pomohla začít jíst víc a nebát se jídla. Také jsem se smířila s číslem na váze, které může být každý den jiné a být vyšší i z jiných důvodů, než jen že bych přibrala. A přestala jsem se tím stresovat, nadávat si a ubližovat si. Dále jsem si uvědomila, že číslo na váze mě neudělá šťastnou.. Ale jsem to pouze já sama a to, jak k sobě budu mluvit a přistupovat a jak se o sebe budu starat. Dále jsem se učila pomalu ale jistě pracovat se stresem a vlivy, které mi způsobují ZP. Je to ještě dlouhá cesta, ale věřím, že mě Ivet navedla na tu správnou a nejlepší, co mohla. Nyní vím, jak jíst, jak se hýbat, jak se v určitých situacích zachovat... A teď už je to na mě a mé hlavě a psychice, abych se srovnala. Pochopení a podpora koučky byla obrovská. Vždy byla velice milá a plná pochopení. Nikdy mě nesoudila, nikdy mi nevynadala.. Naopak se mi vždy snažila pomoc a najít řešení, jak by to šlo příště jinak a třeba lépe. Vždycky mě uklidnila, nakopla a namotivovala do dalších týdnů. Výsledky jsou hlavně psychické a jsem s nimi spokojená. Jím víc, nebojím se jídla, užívám si ho i mimo domov a není to pro mě týdenní stres a úzkosti, že budu jíst něco, co jsem si nepřipravila, nezvážila a nespočítala. Číslo na váze mi také nezpůsobuje špatné nálady a neovlivňuje můj celý den. :) Hýbu se pravidelně, jím zdravě, pracuji na sobě každý den a jsem šťastná. Pochopila jsem, že moje postava a číslo na váze neurčuje moji hodnotu, moji krásu a už vůbec ne to, zda budu šťastná a spokojená. A že se můžu mít ráda i s kily navíc a můžu o sebe pečovat a dovolit si se odměnit. A na závěr, že jsem to pouze já sama, která může něco změnit a dělat konkrétní kroky. Rozhodně bych doporučila koučink i dalším ženám a dívkám, které o něm uvažují.

profile-pic
Kateřina Procházková
Ivet

Před zahájením fitness programu jsem fungovala tak nárazově - buď jsem jedla ultrazdravě a strašně málo a k tomu cvičila jako blázen, nebo jsem se přejídala a válela se v posteli. Nyní se učím pracovat hlavně s nastavením stravy a vnímáním reakcí těla na ni (množství, živiny). Můj cíl v tomhle je naučit se předcházet záchvatům přejídání a přestat se bát jídla. Moje koučka Ivet mě podporuje skvěle. Snaží se mi předávat hodně informací a vždycky mi vysvětlí, proč mi nastavuje to, co mi nastavuje. Zároveň mi pomáhá směrovat na dlouhodobý cíl.

Abych byla upřímná, je to se mnou trochu komplikovanější... Cca. 20 let trpím poruchami příjmu potravy. Momentálně mě Ivet učí nebát se zvýšit příjem jídla. Pomalu postupujeme, zlepšuje se to. Zjistila jsem, že jsem mnohem víc spokojenější. To, že může fungovat jíst dostatečně ale zdravě a zároveň cvičit, je pro mě novinka. Doteď jsem to měla vždycky "buď - nebo". Nyní se učím najít balanc. Zjistila jsem, jak zařazovat potraviny tak, aby moje strava byla pestrá a výživná. Dřív jsem v hubnoucí fázi měla vždycky strašně jednotvárnou a chudou stravu, např. jsem si nedovolila vzít oříšky, které miluji. Dneska už si je klidně dám. Nejen proto fitness program doporučuji i dalším slečnám a ženám, které o něm uvažují!

profile-pic
Jana Brojerová
Ivet

Hodně jsem cvičila a stravovala se "zdravě", ale přesto jsem neviděla žádné výsledky a posuny, jaké bych chtěla. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla spolupracovat s koučkou v rámci Fitness programu. Hledala jsem něco, co mě nasměruje správnou cestou tak, abych byla ještě blíž spokojenějšímu já. Podle mojí koučky jsem dříve jedla málo a proto jsem nedosahovala vytoužených výsledků. Spolupráce s koučkou mi nejvíc pomáhá v tom, že nemusím zkoušet/měnit makra sama podle různých tabulek a toho, co zrovna najdu na internetu. Je to tvoření "základů", nebo v mém případě maker, se kterýma si pak nakládám, jak chci. Vyhovuje mi, že si to nemusím nastavovat a hlídat sama. Jsem hodně upřímná a vše píšu do reportu, Ivet reaguje tak, jak to je, což mne těší. Zároveň má ale pochopení, což mi dává signál, že se život nemůže furt točit jenom kolem maker a řešení jídla a cvičení. Dřív jsem s tímhle měla velký problém, teď už nemám. Za téměř půl roku spolupráce mám za sebou reverzní dietu, po které následuje pomalá redukce a čísla i centimetry se krásně hýbou dolů a já mám nejlepší formu, co jsem kdy měla. Cítím se skvěle. Díky stravovacímu koučinku jsem se naučila, jak funguje moje tělo, jak reaguje, že je normální, když jsem před MS nafouklá a mám chutě, a že se mám kromě váhy orientovat i podle cm a dalších způsobů, jako je třeba měření tuku v těle, které si sama dělám každý měsíc ve fitku v rámci monitorování progresu a motivace. Určitě bych váš program doporučila všem těm, které tápou, nebo jsou v bludném kruhu, i když si myslí, že se stravují dobře. Jsem strašně ráda, že jsem se odhodlala k tomu se přihlásit a udělat investici do sebe, protože ty výsledky pak stojí za to. Děkuji :).

profile-pic
Lenka Malinová
Ivet S.

Předtím, než jsem nastoupila do koučinku, jsem se ve stravě již trochu vyznala, jídlo si počítala a cvičila několikrát do týdne, hlavně silově. Mým problémem bylo, že mi váha narůstala i přes snahu, co jsem vkládala do jejího snižování. Koučink mi pomohl si uvědomit, že musím být více trpělivá a tolik na sebe netlačit. Ivet pro mě byla velkou podporou během celého koučinku. Po celou dobu mě motivovala do dalších týdnů. A každý týden se mi snažila předat co nejvíc. Za její rady jsem opravdu ráda. Největší pokrok jde vidět na postavě, která se vytvarovala. S výsledkem jsem spokojená. Z osobního koučinku si odnáším to, že bych k sobě neměla být tak kritická a že konzistentnost je opravdu důležitá. Koučink bych doporučila. Opravdu jsem ráda, že jsem do něj šla.

profile-pic
Hana Šafářová
Ivet

Pred zahájením koučingu som jedla málo a mala som večer chute vyjedať. Za posledné dva roky som začala priberať. Túžila som sa dať do poriadku, dostať sa na svoju pôvodnú váhu a cítiť sa dobre vo svojom vlastnom tele a hlave. Chcela som so dokopať aj k cvičeniu doma. Začínala som s výzvou v 10/2021. Už počas výzvy som pochopila, že bude potrebné sa zveriť aj do koučingu, pretože som túžila schudnúť. A hlavne aby bola moja strava prispôsobená na môj život, ktorý žijem. Dostala som odpovede na otázky, ktoré som napísala Ivet. Ja mám rada zdôvodnenie aj prečo napr. niečo mám jesť a prečo nie, aby som tomu rozumela. Komunikovaly sme spolu výlučne mailom. Nakoniec je fajn, že informácie mám uvedené v mailoch a viem sa k nim vracať spätne. Túžila som dať do poriadku do mojich narodenín, čo sa mi aj podarilo. S výsledkami som spokojná, teší ma, že som redukovala najmä objem/obvod v cm paradoxne. Aj keď mi váha išla prvé dva mesiace minimálne dole. Išla som dole najmä z cm. Najviac sa mi podarilo vďaka doporučeniam od Ivet redukovať v 3. mesiaci spolupráce. Sama na sebe som vnímala, že reálne som mala menej tuku na tele, a aj objemy v cm išli najviac dole. Naučila som to, čom som očakávala –⁠ koľko čoho môžem zjesť a byť v kľude, aj keď prídu víkendy mimo domu a mimo svojich zabehnutých štandardov. Ivet mi napísala aj doporučenia, ako pokračovať už sama, čo sa týka množstva stravy a cvičenia. Najpodstatnejšie pre mňa je množstvo jedla, ktoré si môžem dovoliť zjesť. Jem viacej, ako pred spoluprácou v Strongbeauty. A môžem byť v pohode a nestresovať, čo a koľko toho zjem. Dokopala som sa aj do cvičenia –⁠ to bolo tiež moji zámerom. Aj keď stále je pre mňa výzvou cvičiť, resp. si zorganizovať deň tak, aby som si to mohla dovoliť. Ale to už je o mne a mojom nastavení, ako si to zorganizujem. So Strongbeauty aplikáciou pokračujem aj naďalej. Určite by som doporučila koučing i aplikaciu. Som veľmi rada, keď si dnes obliekam veci z predošlého leta a cítim, že netlačia tak, ako tomu bolo pred rokom. :-D Ďakujem za to, že sa lepšie cítim sama so sebou. Mám po 40tke a toto je pre mňa dôležité.

profile-pic
Marcela Polonyova
Ivet

Před spoluprací s Ivetkou jsem jedla hrozně omezeně a málo. Můj příjem byl okolo 1600-1700 kcal, což vzhledem k mému výdeji a cílům bylo dost podhodnocené. Od doby, kdy jedu podle plánu od své koučky, jím daleko více a až teď si uvědomuji, jak moc muselo mé tělo strádat. Ivetka je skvělá, vždy se dočkám rozsáhlé odpovědi na jakékoliv dotazy a když mám nějaký problém, dokáže mi poradit a vysvětlit možné příčiny. Doposud se nám podařilo úspěšně navýšit příjem pomocí reverzní diety a přitom se mi nenavýšila váha - z čehož jsem měla dlouhodobě strach a brzdilo mě to. Díky spolupráci s Ivetkou jsem se naučila přestat se bát jídla, jak si ho konečně užívat a jak správně sestavit jídelníček, abych se cítila spokojeně a v pohodě. Určitě bych fitness program doporučila všem, kdo o něm uvažují. Lituji, že jsem do toho nešla už dříve :)

profile-pic
Kamila Bednářová
Iveta Stahlová

Před programem jsem se stravovala způsobem, který bych nazvala z extrému do extrému. Držela jsem dlouhodobě redukční jídelníček a vyústilo to v záchvaty přejídání, které jsem nebyla schopna korigovat. Až Ivetka mi ukázala, kde byl vlastně problém... Že mé tělo dostávalo málo živin, a proto jsem se motala v tomto bludném kruhu. Ukázala mi, že v konstantnosti a vytrvalosti je síla... Takže za svou koučku musím říct - maximální spokojenost... Byla úžasná. Aktuální výsledky na těle jsou sice menší, ale co se týče hlavy a přístupu k jídlu a zdraví, jsem úplně někdo jiný... Děkuju za to! Naučila jsem se najít balanc, dávat svému tělu co potřebuje, naslouchat mu a být trpělivá a laskavá ke svému tělu, mít se ráda. Konečně zvládám jíst zdravě. Rozhodně bych fitness koučink doporučila.

profile-pic
Bára Beníršková
Iveta

Než jsem se obrátila na holky ve Strong beauty, tápala jsem nad tím, jaký by měl být můj optimální příjem. Tak jsem experimentovala a jedla málo, což pak způsobovalo přejídání. Do toho jsem hodně cvičila a neviděla výsledky, proto jsem se rozhodla pro koučing se SB. Nyní vím, jaké je optimální množství jídla, že když to jeden den přeženu, nic se nestane a že se mám zaměřit na odpočinek/spánek, protože to jde ruku v ruce. Podpora od Ivet byla úžasná, i když se váha třeba tolik nehýbala, dokázala mě podpořit a uchopit to celé tak, že změna je dlouhodobá a nemůžu čekat zázraky za 2 měsíce, když jsem jídlo dodržovala tak na 80% procent. Získala jsem zpátky nejlepší formu, co jsem kdy měla, takže mám super výchozí bod na další snažení. :) Odnáším si poznatky ohledně jídla, Ivet byla tak skvělá, že mi ještě popsala doporučená makra tak, abych mohla pokračovat dále a snažit se sama. Spolupracovaly jsme spolu téměř rok, takže budu pokračovat v tom, co máme zajeto. Fitness program bych rozhodně doporučila i dalším ženám a dívkám. Lituju toho, že jsem to sama neudělala dřív a experimentovala podle internetů, to je totiž největší zlo. Člověk si myslí, že ví, co dělá a ono to tak třeba nemusí být.

profile-pic
Lenka Malinova
Ivet

Před koučinkem byl můj asi největší problém, že jsem jedla málo a byla jsem závislá na číslech. Divila jsem se, proč mi nejde váha dolů, když vůbec nejím. To se však změnilo od té doby, co spolupracuji s Ivet. Jsem spokojená ve všech ohledech. Víc jím, mám lepší náladu, více síly při tréninku. Ivet je skvělá, když mám špatný týden, ihned mě podpoří a namotivuje. Chápe, že nikdo není dokonalý. Kdykoliv se ozvu, i mimo reportové dny, tak mi odepíše. Takže za mě spokojenost.... Musím říct, že jsem překvapená, jak mi čísla šla dolů. Ale samozřejmě na tom musíme ještě zamakat. Nejsem ještě na 100% spokojená s postavou. Mým cílem je především naučit se nebýt závislá na číslech, nebát se jídla. A brát to spíše jako životní styl, než třeba jako nějaký ''trest''. Určitě všem koučink doporučuji.

profile-pic
Kateřina Frgalová
Ivetka

Předtím, než jsem do osobního koučinku vstoupila, jsem se stravovala velmi nepravidelně. Jedla jsem velmi málo, třikrát až dvakrát denně. Co se týče cvičení, to bylo pravidelné. Málo jídla, hodně cvičení, celková únava, nebyla síla na trénink. Díky osobnímu koučinku nyní vím, jak se správně stravovat. A vím, že zdravá strava znamená větší síla na trénink, celková pohoda. Aby bylo tělo zdravé a fit, potřebuje hlavně zdravou a vyváženou stravu. Ivet je skvělá, úžasná, se vším mi pomáhala a vše mi dopodrobna vysvětlila. Byla spíš kamarádka a sestra než koučka. Moc si ji za vážím a za vše jí děkuji. Moje strava je nyní pravidelná a zdravá a jako bonus mám krásné zdravé tělo. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila přemýšlet o tom, jak si sestavit jídelníček, za to jsem dost vděčná. Osobní koučink bych doporučila všem, kdo o něm uvažují. První krok je vždy těžký, ale výsledek stojí za to.

profile-pic
Kateřina Hořínková
Ivet

Před fitness programem jsem se stravovala nutričně nevyváženě. Vyhýbala jsem se přílohám, jedla nevyváženě a mé tělo dostávala do kalorického deficitu. Později jsem se dopracovala až k záchvatovitému přejídání v důsledku nízkého kalorického deficitu.

Fitness program mi pomáhá hlavně v tom, že se pomalu přestávám bát jíst více sacharidů, přidávat si přílohy k hlavním jídlům, jíst pestrá a barevná jídla, na která mám chuť. Naučil mě vnímat své tělo a to, které potraviny mi vyhovují, či nikoliv.

S mojí koučkou jsem naprosto spokojená. Dodává mi odvahu se nevzdávat i přes nějaký nezdar. Je mi obrovskou podporou a vždy mi poradí, co se stravy týče. Takže maximální spokojenost.

Zatím jsem dosáhla sice menších výsledků v čísle na váze a centimetrech, ale velkou změnu vnímám především v mé hlavě a přístupu k jídlu. Sice tam mám sem tam nějaké nezdary, ale pevně věřím, že už tu dlouho nebudou. Vnímám také změnu postavy, kde se mi morfologicky změnilo pozadí a vyplnily se mi více svaly, takže jde vidět, že to jde správným směrem.

Díky fitness spolupráce jsem se naučila vnímat své tělo, zapisovat a vážit si jídlo, plánovat si alespoň den dopředu jídelní seznam. Uvědomila jsem si, že každý den nemůže být 100% a někdy tělo potřebuje i více, než se mu dá, protože bylo delší dobu v kalorickém deficitu. Sice má hlava to nemá ještě úplně v pořádku, ale malými krůčky se blížíme k velkému cíli. Určitě bych to doporučila všem, kdo má nějaké problémy se stravováním, kdo se zhubnout, či přibrat, tak tohle je skvělá volba a určitě bych neváhala! :-)

profile-pic
T.S.
Iveta Stahlová

Před zahájením Fitness programu jsem jedla dost málo, myslela jsem si, že tímto způsobem zhubnu. Nevěděla jsem, že to tak není. Taky jsem nejedla celistvé potraviny, spíše polotovary, pečivo, hodně sladkostí. Navíc jsem byla i emoční jedlík. Díky Fitness programu jsem se naučila k jídlu přistupovat zcela odlišně. Už ho nevidím jako něco, po čem určitě přiberu, ale jako něco, co mému tělu dodá sílu, aby zvládalo tréninky a celodenní aktivity. Umím si v obchodě vybrat ty správné potraviny, které jsou výživné, a ne jen náhražky a nezdravé věci. Přešly mě i z velké části chutě na sladké a na sacharidové potraviny jako je pizza. Emoce už nezaháním čokoládou, protože už na ni chuť prostě nemám. Ivet je skvělá, dokáže poradit, povzbudit, je chápavá a přísná, což jsem přesně potřebovala, abych se někam dostala. Konečně se mi podařilo zhubnout, cítím se mnohem líp. Teď zvládám jíst vyváženěji, zdravě a přitom chutně a dávat svému tělu to, co doopravdy potřebuje, tolik, kolik toho potřebuje. Nebojím se jíst víc, než jsem byla zvyklá, protože to předtím mému tělu nestačilo. A taky si umím zacvičit během kratší doby, ale přesto pořádně. Fitness program bych doporučila i své kamarádce a to velice ráda.

profile-pic
Kateřina Petrůjová
Ivet

Před zahájením koučinku jsem se stravovala špatně, nedostatečně, nárazově. Jedla jsem, až když jsem měla hlad a když jsem měla na něco chuť. Bylo to naprosto nevyvážené, pořád stejné a pořád stejná únava, nedostatek energie. Po jídle pocit únavy, problémy s trávením. Nikdy jsem si nechtěla nic zapisovat a vážit... Myslela jsem si, že na to prostě není čas a že je to i těžké, složité. Ale právě díky koučinku jsem se vše naučila a zjistila, že na tom opravdu nic složitého není. A že všechno souvisí se vším a nejde dělat něco jen na půl. Od Ivet se mi dostalo podpory a pochopení, motivace, pomoci, kdykoliv bylo třeba. Bylo to skvělé. Všem bych přála každý týden dostat email od svého šéfa, kde bude napsané, jsi skvělá, jde ti to dobře, jsme na dobré cestě... Dělá to divy a strašně moc mi to pomáhalo. Těšila jsem se každý týden. Mohla jsem se zeptat na cokoliv, Ivet mi vždy poradila a podpořila a všechny krize jsme zvládly... Ať už to byla únava, nemoc, nebo situace ve světě, kdy měl člověk taky pocit všechno zabalit, zalézt a na vše se vykašlat. Z výsledků jsem nadšená. Nejde o čísla... ale o tu celkovou změnu i o změnu v hlavě. O ten pocit, že jsem to zvládla, že vím, co mám dělat, jak a proč. Že to mělo smysl a že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. I po skončení koučinku si budu dál připravovat jídlo, hlídat si, abych měla všeho dostatek. Budu dál cvičit, protože to prostě potřebuji a baví mě to. A taky se chci naučit víc odpočívat, meditovat, pravidelně spát a víc si vše užívat. Ne se jen stresovat a honit. Určitě bych koučink doporučila všem. Cvičení a rad a typů na internetu je spoustu. Ale jsou to všeobecné návody a každá jsme jiná a potřebujeme opravdu individuální přístup a vedení, pokud se nechceme samy trápit a hledat si svoji vlastní cestu metodou pokus a omyl. Koučink je super v tom, že mě provedl těmi nejtěžšími začátky, protože jinak bych k cíli buď nikdy nedošla, a nebo bych se zbytečně dlouho trápila. Za mě to určitě má smysl.

profile-pic
Hana Zaoralová
Iveta Stahlová

Před programem jsem se stravovala dost podobně, jako teď, akorát jsem jedla více ovoce a méně zeleniny a daleko míň jsem pila. Nyní si hlídám pitný režim a dostatečné množství zeleniny. Díky tabulce mám o všem přehled. Zatím jsem s programem maximálně spokojená. Už jsem dosáhla snížení váhy i úbytku cm. Když jsem zařadila pohyb, tak váha trochu i vyskočila nahoru, ale Ivet mi vše vysvětlila, proč tomu tak je a že je vše v pořádku. S výsledky jsem prozatím spokojená. Naučila jsem se hlídat si příjem tekutin a že lidský organismus je složitý mechanismus, který se nedá jen tak oblbnout. Určitě bych fitness program doporučila i dál.

profile-pic
Silvie Svobodová
Iveta Stahlová

Před zahájením koučinku jsem se stravovala nahodile. Jeden den jsem jedla málo, druhý zas hodně a většinou jsem to večer pak doháněla sladkým. Cvičila jsem relativně hodně a chtěla jsem spojit zdravý pohyb se zdravým stravováním. Díky osobnímu koučinku přemýšlím více nad jídlem, jak si ho udělám a z čeho. Také jsem se naučila pravidelně cvičit. Podpora mojí koučky byla dostatečná a myslím, že i chápala, co mě trápí. Zhubla jsem nějaké to kilo, centimetry šly dolů, zpevnila jsem si trochu postavu. Určitě chci nadále v tomto nastavení pokračovat. Určitě bych koučink doporučila.

profile-pic
Ludmila Škrabánková
Iveta

Předtím, než jsem do osobního koučinku vstoupila, jsem se stravovala nedostatečně, akorát jsem o tom nevěděla. :-) Díky Ivet jsem se naučila jídlo si správně poskládat a rozdělit během celého dne tak, aby mě pak nehonily chutě na sladké nebo neodolatelná touha se něčím přejíst. Jednou za týden jsme s Ivet zhodnotily stav a výsledky. Dostala jsem od ní obsáhlý e-mail s radami a typy a především s obrovskou osobní podporou. Dosáhla jsem jak úbytku váhy, tak cm, ale to byl ten menší přínos. Větší přínos je to, že jsem našla cestu, jak vyhrát nad záchvatovým přejídáním a ostatními psychickými problémy souvisejícími s jídlem. Také jsem se naučila, co všechno a v jakém poměru by strava měla obsahovat a především co dělat nebo spíš nedělat, když člověk občas zahřeší. :-) Doporučuji od prvního týdne v programu všem, koučink si chci sama po čase opět zopakovat, protože je to prostě super ucelený program s tréninky i stravováním a cítila jsem se po celou dobu koučinku "bezpečně", v určitém režimu, který mě držel od velkého hřešení a také jsem věděla, že mám "na drátě" perfektní profesionální a chápající podporu. Teď plánuji s nově nabitými zkušenostmi zkusit pracovat sama se sebou a pak se za čas vrátit k Ivet. :-)

profile-pic
Jana Špičáková
Ivet

Pred programom som sa stravovala naoko zdravo, nejedla som fastfood a podobné veci, ale stále dookola som jedla to ist, bála som sa vyskúšať nové jedlá, moje stravovanie bolo veľmi neflexibilné a mala som aj nepomer makro živín (tuky, sacharidy a bielkoviny). Chcela som schudnúť (čo sa mi už raz pred tým podarilo, bohužiaľ vedľajším výsledkom bola strata menštruácie, padanie vlasov a nulová energia + som stratenú váhu nabrala naspäť). Chcela som schudnúť,ale vždy to skončilo prejedením (nevedela som si nastaviť správny kal. deficit) a stratou energie. Vďaka Ivet som dostala správne nastavený kal. deficit a konečne som zistila, že nemusím jesť dookola to isté. Znie to síce logicky, ale ľudia, ktorí sa s tým trápia, ma isto pochopia. Vďaka koučingu som vyrysovala postavu bez straty energie. Naučila som sa veľa o fungovaní vlastného tela. Ivet mi vždy všetko vysvetlila. Nebolo to tak, že by som dostala toto urob a bodka , ale vždy bolo všetko vysvetlené a mohli sme dôjsť ku kompromisu a keď som niečomu neporozumela, Ivet mi to vysvetlila. Je skutočne skvelá. Vždy mi poradila a povzbudila ma a bola pripravená so mnou všetko prebrať. A to aj keď som jej napísala aj mimo reportovacích dní. Keď mi napr. niečo nesedelo v strave, bola pripravená mi danú potravinu nahradiť alebo vynechať. Vďaka programu som zdravo schudla a teraz váhu udržiavam. Na programe je skvelé, že nerieši iba koľko cm ste stratili alebo kg schudli, ale rieši zdravie ako celok. Napr. spánok, MS, jesť kvalitné nespracované potraviny na všetky tieto "detaily" sa zameriava. Oceňujem aj to, že nedostanete len hotový jedálničiek, ale potraviny si vyberáte vy. Keď mala napr. chuť, zjedla som 5 jedál a inokedy tri, je to veľmi flexibilné. Variácie a kombinácie jedál si volíte vy. Je to skvelé pre ľudí, ktorí nechcú jesť každý deň to isté.. V prvom rade začínam pomaly chápať, že nemusím na svoje telo tak veľmi tlačiť. Že je to dlhodobý proces, a že po jednom zdravom alebo nezdravom jedle neschudnem/nepriberiem. Že nemusím cvičiť 7x do týždňa a že potrebujem aj Rest day. Naučila som sa flexibilite v stravovaní, za čo som asi najvďačnejšia, a aj to ako zdravo schudnúť a udržiavať váhu. Koučink by som doporučila všetkými desiatimi. Ak chcete zdravo schudnúť a váhu si udržať, neváhajte. :) Už len to, že podávate každotýždenný report, od vás vyžaduje konzistentnost.

profile-pic
Miriam K.
Ivet

Před zahájením fitness programu jsem se stravovala všelijak, nebo jsem nejedla vůbec. Ale pořád jsem cvičila, denně jsem makala a tloustla. Neměla jsem pitný režim. Trpěla jsem bolestmi zad, nechutenstvím, měla jsem věcně nafouknuté břicho. Moc mně pomohla reverzní dieta. Moje koučka mi poskytla hodně času, abych se fakt postupně dojedla a vyživila tělo. Na přidání jsem se vždycky hrozně těšila. Celý proces mě bavil. Moje koučka Ivet mi dává klid a čas. Všechno vysvětluje tak, že to chápu a mám čas o tom přemýšlet. Jsem si 100% jistá, že jí jde o mě a že jí na mně záleží. Věřím, že mě dovede tam, kam chci a možná i dál. Doteď jsem úspěšně prošla reverzní dietou. Postava se mi zpevnila, celulitida odchází, změnil se mi obličej, mám vypnutější čelo i tváře. Odpadávají mi ty nevzhledné šlemy a řasy povislé kůže. Jsem prostě moc spokojená. Naučila jsem se, jak jíst, přemýšlet o tom, co sním, plánovat, nakupovat, číst etikety na potravinách. Zvykla jsem si i na vážení jídla, už si vůbec u toho nepřipadám pitomě :). Naučila jsem se mít ráda svoje stehna, břicho, zadek. Proste mít se ráda celá... Zjistila jsem, že jsem se dříve nesnášela a byla to velká chyba. Takže určitě bych program doporučila těm, kdo o něm uvažují a už to i dělám. Přístup, s jakým jsem se setkala u vás, jsem ještě u nikoho nezažila. Moc děkuju za všechno.

profile-pic
Jana Štěpánová
Ivet

Před fitness programem jsem moje stravovací návyky nebyly zdravé - přemíra sladkého, nedostatek kvalitních živin, snaha toto vše kompenzovat pohybem. Díky koučinku se mi ale ujasnil princip vyváženého a pestrého jídelníčku, jeho skladba, poměr všech složek stravy, které tělo potřebuje ke správnému fungovaní. Má koučka Ivetka je naprosto úžasná, vždy mně poradí, podpoří mě a dodá dávku motivace k tomu, abych makala dál a nevzdávala se. S výsledky jsem spokojená, ubylo mi pár kg i cm. Poznala jsem, že vše není jen černé a bílé, že je určitá souhra mezi myslí a tělem a že někdy přehnaná touha mít výsledky hned naopak škodí. A hlavně, že to dělám pro sebe, pro svoje tělo, aby mi dobře fungovalo a vydrželo pracovat, co nejdéle to půjde. Fitness program bych určitě doporučila.

profile-pic
Veronika
Iveta

Před fitness programem jsem se stravovala zdravě, jídlo bylo pro mne důležité vždy. Chtěla jsem se cítit dobře a hlavně jsem chtěla být zdravá. Bohužel jsem však jedla velmi málo a nedostatečně. Takže místo hezké postavy a snadného návratu po porodu do své původní kondice jsem měla stres z jídla a větších porcí a nějaké to kilo navíc. Fitness program mi pomáhá hlavně v určení množství jídla. Jím každý týden víc a víc a stále se moje postava formuje, ubývají cm a přestala mě trápit váha, na které to udělalo ,,pouze" 1 kg... Ale to už teď vím, že to není to důležité. Při pohledu do zrcadla už se necítím nepříjemně...líbí se mi změny, které se udály a jsem zvědavá, co ještě přijde poté s cílenou redukcí. Ivet je skvělá, pozitivní, na každou mou otázku má odpovědi, když nemám za sebou pocitově dobrý týden, tak mě podpoří, namotivuje :). Vždy se těším na mail od ní, na její poznatky. Už nyní po 8 týdnech reverzní diety jsem dosáhla úbytku 29 cm na tělesných mírách a cca 1 kg na váze. Nejdůležitější věc se ale udála v mojí hlavě :) A prostě jím :D :). Naučila jsem se, že být fit, zdravá a cítit se dobře ve svém těle můžu i s dobrým jídlem a hlavně s jídlem. Že se nemusím bát se najíst a tělo se mi odmění :). Rozhodně bych fitness program doporučila! A to už i dělám :).

profile-pic
Lucie Krausová
Ivet

Před začátkem osobního koučinku jsem se stravovala dost nepravidelně. Jedla jsem také hodně málo. Snažila jsem se stále zhubnout, snad i několik let v kuse. Díky osobnímu koučinku jím mnohem více. Cítím se sytá a plná energie. Benefitem je, že jsem i zhubla pár kilo. Ivet je skvělá koučka. Podpořila mě vždy, i když mi to úplně nešlo. Když jsem si nevěděla s čímkoliv rady, mohla jsem se na ni obrátit a ona mi se vším poradila. V rámci osobního koučinku se mi podařilo zhubnout pár kilo, ale hlavně mnoho centimetrů. Zjistila jsem, že váha je opravdu jen číslo a úplně se jí řídit nedá. Naučila jsem se hlavně jíst plnohodnotná jídla, pravidelně během dne. Také si nacházím cestu k pravidelnému cvičení, za což jsem moc ráda. Je to pro mě skvělý odpočinek. V rámci koučinku jsem se naučila více vnímat své tělo. Jíst dostatečně, nepřejídat se, ale ani nehladovět. Odnáším si mnoho nových informací, poznatků a také energie na sobě více pracovat.... A také to, že bych měla občas odpočívat. :D Osobní koučink bych doporučila každému, kdo se snaží na sobě pracovat. Myslím si, že se v tom každý najde a každému koučink nějakým způsobem pomůže. Za mě to byla nejlepší investice!

profile-pic
Nela Divišová
Ivet

Před programem jsem se stravovala v podstatě zdravě, počítala kalorie, ale dlouho jsem držela tělo v deficitu, až začalo propukat záchvatovité přejídání, ztráta menstruace, padání vlasů. Nyní s vyšším příjmem nemám potřebu se večer přecpávat a tělo začalo mnohem lépe fungovat! :) Ivetka je zlatíčko, vždy mě v e-mailu podpoří a vše vysvětlí :). Dosáhla jsem toho, že jsem ztratila pár centimetrů, ačkoliv jsem přibrala 3 kila, mám více energie a pravidelnou menstruaci. Výsledky by mohly být asi lepší, ale těším se na to, jak se na to vrhneme s novým rokem! :) Naučila jsem se, že se nemusím bát dost přidat na jídle a že s vyšším příjmem může postava vypadat daleko lépe. Určitě bych za sebe doporučila dál. :)

profile-pic
Tereza Mezerová
Ivetka
>