Před programem jsem se stravovala dost podobně, jako teď, akorát jsem jedla více ovoce a méně zeleniny a daleko míň jsem pila. Nyní si hlídám pitný režim a dostatečné množství zeleniny. Díky tabulce mám o všem přehled. Zatím jsem s programem maximálně spokojená. Už jsem dosáhla snížení váhy i úbytku cm. Když jsem zařadila pohyb, tak váha trochu i vyskočila nahoru, ale Ivet mi vše vysvětlila, proč tomu tak je a že je vše v pořádku. S výsledky jsem prozatím spokojená. Naučila jsem se hlídat si příjem tekutin a že lidský organismus je složitý mechanismus, který se nedá jen tak oblbnout. Určitě bych fitness program doporučila i dál.

profile-pic
Silvie Svobodová
Iveta Stahlová

Před zahájením fitness programu jsem fungovala tak nárazově - buď jsem jedla ultrazdravě a strašně málo a k tomu cvičila jako blázen, nebo jsem se přejídala a válela se v posteli. Nyní se učím pracovat hlavně s nastavením stravy a vnímáním reakcí těla na ni (množství, živiny). Můj cíl v tomhle je naučit se předcházet záchvatům přejídání a přestat se bát jídla. Moje koučka Ivet mě podporuje skvěle. Snaží se mi předávat hodně informací a vždycky mi vysvětlí, proč mi nastavuje to, co mi nastavuje. Zároveň mi pomáhá směrovat na dlouhodobý cíl.

Abych byla upřímná, je to se mnou trochu komplikovanější... Cca. 20 let trpím poruchami příjmu potravy. Momentálně mě Ivet učí nebát se zvýšit příjem jídla. Pomalu postupujeme, zlepšuje se to. Zjistila jsem, že jsem mnohem víc spokojenější. To, že může fungovat jíst dostatečně ale zdravě a zároveň cvičit, je pro mě novinka. Doteď jsem to měla vždycky "buď - nebo". Nyní se učím najít balanc. Zjistila jsem, jak zařazovat potraviny tak, aby moje strava byla pestrá a výživná. Dřív jsem v hubnoucí fázi měla vždycky strašně jednotvárnou a chudou stravu, např. jsem si nedovolila vzít oříšky, které miluji. Dneska už si je klidně dám. Nejen proto fitness program doporučuji i dalším slečnám a ženám, které o něm uvažují!

profile-pic
Jana Brojerová
Ivet

Před spoluprací s Ivetkou jsem jedla hrozně omezeně a málo. Můj příjem byl okolo 1600-1700 kcal, což vzhledem k mému výdeji a cílům bylo dost podhodnocené. Od doby, kdy jedu podle plánu od své koučky, jím daleko více a až teď si uvědomuji, jak moc muselo mé tělo strádat. Ivetka je skvělá, vždy se dočkám rozsáhlé odpovědi na jakékoliv dotazy a když mám nějaký problém, dokáže mi poradit a vysvětlit možné příčiny. Doposud se nám podařilo úspěšně navýšit příjem pomocí reverzní diety a přitom se mi nenavýšila váha - z čehož jsem měla dlouhodobě strach a brzdilo mě to. Díky spolupráci s Ivetkou jsem se naučila přestat se bát jídla, jak si ho konečně užívat a jak správně sestavit jídelníček, abych se cítila spokojeně a v pohodě. Určitě bych fitness program doporučila všem, kdo o něm uvažují. Lituji, že jsem do toho nešla už dříve :)

profile-pic
Kamila Bednářová
Iveta Stahlová

Před zahájením fitness programu jsem se stravovala všelijak, nebo jsem nejedla vůbec. Ale pořád jsem cvičila, denně jsem makala a tloustla. Neměla jsem pitný režim. Trpěla jsem bolestmi zad, nechutenstvím, měla jsem věcně nafouknuté břicho. Moc mně pomohla reverzní dieta. Moje koučka mi poskytla hodně času, abych se fakt postupně dojedla a vyživila tělo. Na přidání jsem se vždycky hrozně těšila. Celý proces mě bavil. Moje koučka Ivet mi dává klid a čas. Všechno vysvětluje tak, že to chápu a mám čas o tom přemýšlet. Jsem si 100% jistá, že jí jde o mě a že jí na mně záleží. Věřím, že mě dovede tam, kam chci a možná i dál. Doteď jsem úspěšně prošla reverzní dietou. Postava se mi zpevnila, celulitida odchází, změnil se mi obličej, mám vypnutější čelo i tváře. Odpadávají mi ty nevzhledné šlemy a řasy povislé kůže. Jsem prostě moc spokojená. Naučila jsem se, jak jíst, přemýšlet o tom, co sním, plánovat, nakupovat, číst etikety na potravinách. Zvykla jsem si i na vážení jídla, už si vůbec u toho nepřipadám pitomě :). Naučila jsem se mít ráda svoje stehna, břicho, zadek. Proste mít se ráda celá... Zjistila jsem, že jsem se dříve nesnášela a byla to velká chyba. Takže určitě bych program doporučila těm, kdo o něm uvažují a už to i dělám. Přístup, s jakým jsem se setkala u vás, jsem ještě u nikoho nezažila. Moc děkuju za všechno.

profile-pic
Jana Štěpánová
Ivet

Než jsem se obrátila na holky ve Strong beauty, tápala jsem nad tím, jaký by měl být můj optimální příjem. Tak jsem experimentovala a jedla málo, což pak způsobovalo přejídání. Do toho jsem hodně cvičila a neviděla výsledky, proto jsem se rozhodla pro koučing se SB. Nyní vím, jaké je optimální množství jídla, že když to jeden den přeženu, nic se nestane a že se mám zaměřit na odpočinek/spánek, protože to jde ruku v ruce. Podpora od Ivet byla úžasná, i když se váha třeba tolik nehýbala, dokázala mě podpořit a uchopit to celé tak, že změna je dlouhodobá a nemůžu čekat zázraky za 2 měsíce, když jsem jídlo dodržovala tak na 80% procent. Získala jsem zpátky nejlepší formu, co jsem kdy měla, takže mám super výchozí bod na další snažení. :) Odnáším si poznatky ohledně jídla, Ivet byla tak skvělá, že mi ještě popsala doporučená makra tak, abych mohla pokračovat dále a snažit se sama. Spolupracovaly jsme spolu téměř rok, takže budu pokračovat v tom, co máme zajeto. Fitness program bych rozhodně doporučila i dalším ženám a dívkám. Lituju toho, že jsem to sama neudělala dřív a experimentovala podle internetů, to je totiž největší zlo. Člověk si myslí, že ví, co dělá a ono to tak třeba nemusí být.

profile-pic
Lenka Malinova
Ivet

Před koučinkem byl můj asi největší problém, že jsem jedla málo a byla jsem závislá na číslech. Divila jsem se, proč mi nejde váha dolů, když vůbec nejím. To se však změnilo od té doby, co spolupracuji s Ivet. Jsem spokojená ve všech ohledech. Víc jím, mám lepší náladu, více síly při tréninku. Ivet je skvělá, když mám špatný týden, ihned mě podpoří a namotivuje. Chápe, že nikdo není dokonalý. Kdykoliv se ozvu, i mimo reportové dny, tak mi odepíše. Takže za mě spokojenost.... Musím říct, že jsem překvapená, jak mi čísla šla dolů. Ale samozřejmě na tom musíme ještě zamakat. Nejsem ještě na 100% spokojená s postavou. Mým cílem je především naučit se nebýt závislá na číslech, nebát se jídla. A brát to spíše jako životní styl, než třeba jako nějaký ''trest''. Určitě všem koučink doporučuji.

profile-pic
Kateřina Frgalová
Ivetka

Před zahájením koučinku jsem se stravovala nepravidelně a jedla jen, pokud jsem měla hlad. Celé dny jsem byla unavená, smutná a necítila jsem se dobře ve svém těla a cítila jsem, že potřebuji změnu. Naučila jsem se pravidelně stravovat a nečekat na jídlo až v případě, že mám hlad. Našla jsem spoustu nových, kvalitních a chuťově dobrých surovin. Díky tomu se zlepšila i má psychika a sebevědomí. Koučka Ivet byla skvělá, i když byl nějaký týden horší, tak mi vždy stála oporou a snažila se mi vysvětlit, co příště udělat jinak, abych se vyvarovala stejných chyb. Skvělý člověk s velkou empatií. V rámci svého koučinku jsem shodila šest kilo a šedesát dva centimetrů, ale čísla pro mě nejsou důležitá. Pro mě je důležité to, jak se cítím a vypadám. Zpevnila se mi postava a psychika a to je pro mě to nejvíc. Jsem s výsledky moc spokojená. Naučila jsem se pravidelně a kvalitně stravovat. Tato spolupráce mi také ukázala, že dieta není trápení se hlady, ale naopak konzumace velkého množství kvalitního jídla. Také mi to ukázalo to, že když si dám jednou za čas pizzu nebo kebab, tak mi to nezkazí mé výsledky a můžu si jednou za čas dopřát prakticky cokoliv. Koučink Strong beauty bych určitě doporučila i své kamarádce.

profile-pic
Nikola Jeníčková
Ivet

Před fitness programem jsem moje stravovací návyky nebyly zdravé - přemíra sladkého, nedostatek kvalitních živin, snaha toto vše kompenzovat pohybem. Díky koučinku se mi ale ujasnil princip vyváženého a pestrého jídelníčku, jeho skladba, poměr všech složek stravy, které tělo potřebuje ke správnému fungovaní. Má koučka Ivetka je naprosto úžasná, vždy mně poradí, podpoří mě a dodá dávku motivace k tomu, abych makala dál a nevzdávala se. S výsledky jsem spokojená, ubylo mi pár kg i cm. Poznala jsem, že vše není jen černé a bílé, že je určitá souhra mezi myslí a tělem a že někdy přehnaná touha mít výsledky hned naopak škodí. A hlavně, že to dělám pro sebe, pro svoje tělo, aby mi dobře fungovalo a vydrželo pracovat, co nejdéle to půjde. Fitness program bych určitě doporučila.

profile-pic
Veronika
Iveta

Před zahájením Fitness programu jsem jedla dost málo, myslela jsem si, že tímto způsobem zhubnu. Nevěděla jsem, že to tak není. Taky jsem nejedla celistvé potraviny, spíše polotovary, pečivo, hodně sladkostí. Navíc jsem byla i emoční jedlík. Díky Fitness programu jsem se naučila k jídlu přistupovat zcela odlišně. Už ho nevidím jako něco, po čem určitě přiberu, ale jako něco, co mému tělu dodá sílu, aby zvládalo tréninky a celodenní aktivity. Umím si v obchodě vybrat ty správné potraviny, které jsou výživné, a ne jen náhražky a nezdravé věci. Přešly mě i z velké části chutě na sladké a na sacharidové potraviny jako je pizza. Emoce už nezaháním čokoládou, protože už na ni chuť prostě nemám. Ivet je skvělá, dokáže poradit, povzbudit, je chápavá a přísná, což jsem přesně potřebovala, abych se někam dostala. Konečně se mi podařilo zhubnout, cítím se mnohem líp. Teď zvládám jíst vyváženěji, zdravě a přitom chutně a dávat svému tělu to, co doopravdy potřebuje, tolik, kolik toho potřebuje. Nebojím se jíst víc, než jsem byla zvyklá, protože to předtím mému tělu nestačilo. A taky si umím zacvičit během kratší doby, ale přesto pořádně. Fitness program bych doporučila i své kamarádce a to velice ráda.

profile-pic
Kateřina Petrůjová
Ivet

Hodně jsem cvičila a stravovala se "zdravě", ale přesto jsem neviděla žádné výsledky a posuny, jaké bych chtěla. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla spolupracovat s koučkou v rámci Fitness programu. Hledala jsem něco, co mě nasměruje správnou cestou tak, abych byla ještě blíž spokojenějšímu já. Podle mojí koučky jsem dříve jedla málo a proto jsem nedosahovala vytoužených výsledků. Spolupráce s koučkou mi nejvíc pomáhá v tom, že nemusím zkoušet/měnit makra sama podle různých tabulek a toho, co zrovna najdu na internetu. Je to tvoření "základů", nebo v mém případě maker, se kterýma si pak nakládám, jak chci. Vyhovuje mi, že si to nemusím nastavovat a hlídat sama. Jsem hodně upřímná a vše píšu do reportu, Ivet reaguje tak, jak to je, což mne těší. Zároveň má ale pochopení, což mi dává signál, že se život nemůže furt točit jenom kolem maker a řešení jídla a cvičení. Dřív jsem s tímhle měla velký problém, teď už nemám. Za téměř půl roku spolupráce mám za sebou reverzní dietu, po které následuje pomalá redukce a čísla i centimetry se krásně hýbou dolů a já mám nejlepší formu, co jsem kdy měla. Cítím se skvěle. Díky stravovacímu koučinku jsem se naučila, jak funguje moje tělo, jak reaguje, že je normální, když jsem před MS nafouklá a mám chutě, a že se mám kromě váhy orientovat i podle cm a dalších způsobů, jako je třeba měření tuku v těle, které si sama dělám každý měsíc ve fitku v rámci monitorování progresu a motivace. Určitě bych váš program doporučila všem těm, které tápou, nebo jsou v bludném kruhu, i když si myslí, že se stravují dobře. Jsem strašně ráda, že jsem se odhodlala k tomu se přihlásit a udělat investici do sebe, protože ty výsledky pak stojí za to. Děkuji :).

profile-pic
Lenka Malinová
Ivet S.

Před programem jsem se stravovala způsobem, který bych nazvala z extrému do extrému. Držela jsem dlouhodobě redukční jídelníček a vyústilo to v záchvaty přejídání, které jsem nebyla schopna korigovat. Až Ivetka mi ukázala, kde byl vlastně problém... Že mé tělo dostávalo málo živin, a proto jsem se motala v tomto bludném kruhu. Ukázala mi, že v konstantnosti a vytrvalosti je síla... Takže za svou koučku musím říct - maximální spokojenost... Byla úžasná. Aktuální výsledky na těle jsou sice menší, ale co se týče hlavy a přístupu k jídlu a zdraví, jsem úplně někdo jiný... Děkuju za to! Naučila jsem se najít balanc, dávat svému tělu co potřebuje, naslouchat mu a být trpělivá a laskavá ke svému tělu, mít se ráda. Konečně zvládám jíst zdravě. Rozhodně bych fitness koučink doporučila.

profile-pic
Bára Beníršková
Iveta

Před fitness programem jsem se stravovala zdravě, jídlo bylo pro mne důležité vždy. Chtěla jsem se cítit dobře a hlavně jsem chtěla být zdravá. Bohužel jsem však jedla velmi málo a nedostatečně. Takže místo hezké postavy a snadného návratu po porodu do své původní kondice jsem měla stres z jídla a větších porcí a nějaké to kilo navíc. Fitness program mi pomáhá hlavně v určení množství jídla. Jím každý týden víc a víc a stále se moje postava formuje, ubývají cm a přestala mě trápit váha, na které to udělalo ,,pouze" 1 kg... Ale to už teď vím, že to není to důležité. Při pohledu do zrcadla už se necítím nepříjemně...líbí se mi změny, které se udály a jsem zvědavá, co ještě přijde poté s cílenou redukcí. Ivet je skvělá, pozitivní, na každou mou otázku má odpovědi, když nemám za sebou pocitově dobrý týden, tak mě podpoří, namotivuje :). Vždy se těším na mail od ní, na její poznatky. Už nyní po 8 týdnech reverzní diety jsem dosáhla úbytku 29 cm na tělesných mírách a cca 1 kg na váze. Nejdůležitější věc se ale udála v mojí hlavě :) A prostě jím :D :). Naučila jsem se, že být fit, zdravá a cítit se dobře ve svém těle můžu i s dobrým jídlem a hlavně s jídlem. Že se nemusím bát se najíst a tělo se mi odmění :). Rozhodně bych fitness program doporučila! A to už i dělám :).

profile-pic
Lucie Krausová
Ivet

Před fitness programem jsem se stravovala nutričně nevyváženě. Vyhýbala jsem se přílohám, jedla nevyváženě a mé tělo dostávala do kalorického deficitu. Později jsem se dopracovala až k záchvatovitému přejídání v důsledku nízkého kalorického deficitu.

Fitness program mi pomáhá hlavně v tom, že se pomalu přestávám bát jíst více sacharidů, přidávat si přílohy k hlavním jídlům, jíst pestrá a barevná jídla, na která mám chuť. Naučil mě vnímat své tělo a to, které potraviny mi vyhovují, či nikoliv.

S mojí koučkou jsem naprosto spokojená. Dodává mi odvahu se nevzdávat i přes nějaký nezdar. Je mi obrovskou podporou a vždy mi poradí, co se stravy týče. Takže maximální spokojenost.

Zatím jsem dosáhla sice menších výsledků v čísle na váze a centimetrech, ale velkou změnu vnímám především v mé hlavě a přístupu k jídlu. Sice tam mám sem tam nějaké nezdary, ale pevně věřím, že už tu dlouho nebudou. Vnímám také změnu postavy, kde se mi morfologicky změnilo pozadí a vyplnily se mi více svaly, takže jde vidět, že to jde správným směrem.

Díky fitness spolupráce jsem se naučila vnímat své tělo, zapisovat a vážit si jídlo, plánovat si alespoň den dopředu jídelní seznam. Uvědomila jsem si, že každý den nemůže být 100% a někdy tělo potřebuje i více, než se mu dá, protože bylo delší dobu v kalorickém deficitu. Sice má hlava to nemá ještě úplně v pořádku, ale malými krůčky se blížíme k velkému cíli. Určitě bych to doporučila všem, kdo má nějaké problémy se stravováním, kdo se zhubnout, či přibrat, tak tohle je skvělá volba a určitě bych neváhala! :-)

profile-pic
T.S.
Iveta Stahlová

Před programem jsem se stravovala v podstatě zdravě, počítala kalorie, ale dlouho jsem držela tělo v deficitu, až začalo propukat záchvatovité přejídání, ztráta menstruace, padání vlasů. Nyní s vyšším příjmem nemám potřebu se večer přecpávat a tělo začalo mnohem lépe fungovat! :) Ivetka je zlatíčko, vždy mě v e-mailu podpoří a vše vysvětlí :). Dosáhla jsem toho, že jsem ztratila pár centimetrů, ačkoliv jsem přibrala 3 kila, mám více energie a pravidelnou menstruaci. Výsledky by mohly být asi lepší, ale těším se na to, jak se na to vrhneme s novým rokem! :) Naučila jsem se, že se nemusím bát dost přidat na jídle a že s vyšším příjmem může postava vypadat daleko lépe. Určitě bych za sebe doporučila dál. :)

profile-pic
Tereza Mezerová
Ivetka
>