Katy Blažčíková

Certifikovaný poradce pro výživu

Bikini fitness závodnice

Veganka

Youtuberka

Když jsem před 12 lety udělala rozhodnutí, že se sebou chci něco udělat, zhubnout a žít zdravěji, narážela jsem na spoustu překážek. Ale žádná mě neodradila. Naopak! Touha vědět a dokázat stále víc rostla, až se nakonec překlenula v zájem o pomoc dalším ženám a dívkám dosahovat jejich cílů k vytoužené postavě, zdravému tělu a sebevědomí.

Zhubnout, vybudovat svaly, závodit na fitness závodech, zlepšit své zdraví,... To pro mě byl prostředek, který mi otevřel dveře k poznání, že pravidelný pohyb a kvalitní vyvážená strava nepřináší jen estetické výsledky na postavě, ale taky dobíjí energií a radostí. Učí vás více o vás samotných, vašem těle a dávají životu nový rozměr.

Není to vždy tak růžové a snadné, ale když se vyhnete zbytečným chybám, je ten přínost mnohem větší, než dřina. A to z té dřiny dělá radost.

profile-pic

Před začátkem programu jsem se stravovala nevyváženě z pohledu makronutrientů vzhledem k veganskému životnímu stylu.

Cvičila jsem nepravidelně, takže ve výsledku jsem nedosahovala viditelných výsledků.

Nyní už vím, jak si poskládat plnohodnotný jídelníček v kombinaci se cvičením, abych si udržela dosažené výsledky. Zdravý a vyvážený jídelníček se stal běžnou součástí mého životního stylu, stejně tak pravidelný pohyb. Díky tomu zároveň vím, že sem tam vybočení nevyruší veškeré dosavadní snažení. A to je pro mě velmi osvobozující.

Katy je naprosto skvělá - maximálně podporující, motivující a přesto i chápavá. Nejvíce oceňuji její zcela individuální přístup - vždy dbala pouze moje cíle a moje potřeby a radovala se z každého mého pokroku. Katy pro mě i nadále zůstává vzorem - tím, jak přistupuje k fitness a veganskému životnímu stylu. Je autentická a to, co druhé učí sama žije.

Mám krásných 7 kg dole bez jojo efektu. A to i teď ve velmi hektickém životním období, kdy není prostor být tolik důsledná. Spokojená jsem naprosto maximálně. Osvojila jsem si zásady zdravých stravovacích návyků a potřebu pravidelného pohybu k životu. Rozhodně doporučuji dál a už jsem tak i učinila. Tým Strong beauty svým přístupem a filozofií opravdu zásadním způsobem mění životy svých klientek a to je krásná a záslužná práce.

Ivet Josífková , Katy
profile-pic

Pred fitness programom som sa stravovala nesprávne. Väčšinou som jedla veľmi málo, veľmi zdravo, ale potom mi preplo a pár dní naopak veľmi veľa veľmi nezdravo. Cvičila som aj predtým, ale nesystematicky a neefektívne.

Katy ma naučila sa poriadne najesť a minimalizovať tieto výkyvy.

Najviac som vďačná za podporu od mojej koučky v ťažších chvíľach, kedy by som to bez nej pravdepodobne už dávno vzdala.

Zatiaľ som schudla 3kg, ale na centimetre to je už vyše 30. S výsledkami som spokojná, ale týmto to nekončí😊.

Naučila som sa, že svet sa nezrúti, keď sem tam zjem niečo nezdravé.

Určite odporučám aj ďalej!

Monika , Katy
profile-pic

Tímto bych chtěla poděkovat Katy za to, že mě navedla na správnou cestu. Nejen co se týče jídla, ale hlavně psychiky! Pořad to není ono, ale JÁ udělala obrovský krok dál a už mě nic nezastaví. Zjistila jsem, že je nesmírně důležité se mít rada a netrestat se, nepochybovat a neztratit to nejcennější, co máme a to jsme MY SAMI :)))

Kristýna N. , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

S pomocí Katky jsem si splnila svůj sen o štíhlé, svalnatější postavě. Na Katku jsem se obrátila po tom, co jsem sama zhubla 9 kilo a potřebovala jsem projít reverzní dietou a vytvořit trvale udržitelný režim pro trvale udržitelnou štíhlou postavu. V té době jsem působila spíš hubeně. Po třech měsících s Katkou můžu říct, že se nám podařilo najít zlatou střední cestu, co se týče cvičení i jídla a hubeně už tedy nepůsobím – jsem nejsvalnatější ze všech kamarádek. Kromě toho, že to vypadá sexy, mám dobře osvalené i záda, takže mě přešlo všechno občasné pobolívání zad. Katce moc děkuji a všem nerozhodným slečnám ji vřele doporučuji.

Erika H. , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Pred začatím programu bolo stravovanie zle, jedla som keď som mala čas. Cvičenie som prispôsobovala praci a nie prácu cvičeniu.

Teraz sa snažím naplno dodržiavať to čo mi Katy určí a pomaha mi to naučiť sa ako spravne a zdravo sa stravovať + trénovať.

Podpora od Katy je úplne úžasná. Pochopila aj keď som mala zdravotne ťažkosti.

Podarilo sa mi zredukovať váhu a aj CM. A som veľmi spokojná.

V ramci fitness koučinku som sa naučila správne stravovať a dodržiavať nejaký stanovený režim.

Na milión percent mohu odporučiť. Spolupráca je uzasna a podpora tiež.

Petra Gališinová , Katy
profile-pic

Než jsem vstoupila do programu, tak jsem měla minimální příjem vzhledem k mému velkému výdeji (aktivní povolání společně s náročným vytrvalostním sportovním programem). Hlídala jsem si co jím, kolik toho jím, bála jsem se spousty potravin. Vše jsem počítala a v hlavě jsem měla kalkulačku s nastavením - raději nepřekročit určitý počet kcal. Do programu jsem šla s poruchou příjmu potravy.

Vidím, že jsem po těle chtěla velké výkony a přitom mu nic nedávala, ždímala ho, co jen to šlo. Ale ono se nedá donekonečna jen ždímat a nic nedávat. Vidím, že tělu musím dávat palivo, a hlavně vím, jaké palivo je to správné - co je hlavní zdroj energie a nebát se ho.

Katy mi byla velkou podporou. Myslím, že jsem nebyla úplně hodnou poslušnou klientkou. Po celou dobu se mnou měla velkou trpělivost. Vzhledem k mé poruše příjmu potravy a psychické nemoci jsem nepotřebovala pomoc a pochopení jen ve stránce stravy, ale i v oblasti psychologické podpory - a i zde Katy zvládla tuto úlohu lépe než na jedničku. Moc ji za to děkuji.

Dokázaly jsme navýšit příjem, který zvládnu ujíst bez strachu a panické úzkosti, avšak vidím, že je ještě třeba přidat s ohledem na sportovní výkonnost. Z poruchy příjmu potravy vyléčená ještě nejsem, ale díky programu věřím, že jsem konečně vykročila správným směrem a doufám, že ho zvládnu udržet do budoucna. Chci tu mrchu = PPP porazit.

Naučila jsem se být ke svému tělu laskavější. Dopřát mu co potřebuje, dobrou stravu v důležitém množství, a taky odpočinek a relaxaci. Že ho nemůžu jen ždímat a trápit, protože si to opravdu nezaslouží. Kladu na tělo velké požadavky, aby fungovalo jako švýcarské hodinky, a když se ohlédnu zpět, tak jsem se k němu chovala hrozně, nic mu nedávala a nedopřávala.

Program bych určitě doporučila kamarádce, rodinným příslušníkům, dokonce i svému největšímu nepříteli. Přeji týmu Strong Beauty, aby udržel svoji pracovní vizi, odvádí skvělou práci.

Zuzana Sladká , Katy Blažčíková
profile-pic

Děkuju moc za prvotní nakopnutí a inspiraci! Přesně to jsem potřebovala! Ted už vím, že se sebou musím být trpělivá a nenechat se svést okolím k bezmyšlenkovitě konzumaci všeho, co mi kdo podá. Je to skvělý pocit nemít žádné výkyvy chutí a mít energii na rozdávání. A když vidím ty změny na svém těle, motivace pokračovat je obrovská. Takže jedeme dál! Určitě se ozvu, pokud budu někdy potřebovat další rady!

Takže ještě jednou díky!

Eva B. , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Po několika dietách jsem se při své výšce dostala na hrozivých 63kg. Nemohla jsem se na sebe dívat a tak jsem cvičila a cvičila ale váha ani tělo se moc neměnili. A tak jsem se rozhodla pro spolupráci s Katy. A bylo to, to nejlepší rozhodnutí co jsem udělala.

Nemůžu ani přesně popsat to jak moc mi pomohla. Když mi něco v jídelníčku chybělo/nevyhovovalo domluvili jsme se na úpravě. Stravovací plán je krásně přehledný, mohla jsem si dát z každé kategorie na co jsem měla zrovna chuť a nemusela jíst stále jen rýži a kuřecí.

Tréninkový plán byl super, vyzkoušela jsem si spoustu nových cviků a moc mě to baví. A i když šli dolů jen cca 3 kg tak na sobě tu změnu vidím a vidí jí i lidi kolem (mám konečně svaly). A hlavně jsem šťastná a opravdu ta psychika znamená hodně. Nemusím se omezovat jen na pár druhů potravin. A taky vím, že takhle jak jím teď, můžu jíst už napořád. Tak že určitě moc doporučuji.

Aneta , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Před zahájením spolupráce s Katy jsem byla dlouhodobě v kalorickém deficitu a jela jsem na hranice svých fyzických sil, byla jsem dost vyčerpaná a hodně rychle jsem se unavila, jindy naopak šla prudce energie nahoru, prostě velké výkyvy, i na náladě to bylo znát, síla na tréninku ubývala...

Přestala jsem se bát navyšovat jídlo a díky dodržování plánu jsem pomalu získávala důvěru ve vlastní tělo a jeho moudrost.

Každý týden jsem se těšila na zpětnou vazbu od Katy, kdykoli jsem měla nějaké problémy nebo pochyby, obavy, cítila jsem, že mě vyslechla a dala mi vždy krásnou zpětnou vazbu, která mi pomohla a uklidnila mě, ujistila, že jdu správně za cílem, který jsem si stanovila.

Vzrostla mi síla, energie je spíš konstantní, vzrostla mi svalová hmota i tuk, cítím se zdravější a hlavně mnohem sebevědomější a silnější (nejen fyzicky). Naučila jsem se cvičit ve fitku, většinu cviků zvládám s dobrou technikou, troufám si tvrdit :-) A hlavně jsem si srovnala priority. Někde v pozadí mám pořád to přání, s kterým jsem částečně vstupovala do spolupráce - vypadat super. Akorát se mi už změnilo to, co to vlastně znamená :-) Radši budu mít pár kg navíc, než být na nízké váze a mít postavu jak 12 letá holka, bez energie na cokoli. Chci tím říct.. až budu bez zdravotních potíží (vrátí se menstruace!), věřím, že se tělo srovná tak, aby mělo všeho dostatek. Pro mě je teď důležité, že se cítím dobře. A jdu dál.

Díky fitness koučinku jsem se naučila poslouchat své tělo a dbát především o své zdraví a celkovou spokojenost v životě. Tréninky pro mě jsou hodně důležité, ale není to alfa omega mého života, jako dřív, jídlo mě taky pořád baví, ale není to priorita. Dneska si užívám život mnohem víc, protože tělo už nestrádá a umím se o něj mnohem lépe starat.

Rozhodně ano! :-) Za mě by bylo fajn do budoucna, kdyby to nějak šlo zrealizovat, aby holky měly možnost v nějakém termínu se vidět s koučkou osobně, u tréninku, aby se ujistily v technice provedení cviků. Jinak za mě naprosto super ve všech ohledech! :-)

Barbora Švejdíková , Katy
profile-pic

Dlouho jsem Katku sledovala, než jsem se odhodlala s ní začít spolupracovat. A když jsem pak viděla, jak krásně mi jde váha dolů, tak jsem si říkala, že jsem to měla udělat už dávno! Přestože jsem se snažila sama zdravě jíst a cvičit, tak se mi za celý rok nepodařilo zhubnou to, co s Katkou za pár týdnů. A to i přesto, že jsem díky zdravotním komplikacím ani nemohla na 100% dodržovat její tréninkový plán. Její program proto fakt doporučuju, nejen kvůli hubnutí, ale hlavně kvůli tomu, že vám dá základy pro správné stravování a přístup k jídlu, ze kterého můžete čerpat celý život.

Tak tedy moc děkuju, Katy, že jsi mě hezky nakopla a moje váha se konečně hnula a vím teď, jak správně jíst, aby to tak pokračovalo, tvůj program je fakt super :-)

Terka , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Před začátkem programu jsem se snažila jíst zdravě a vyváženě, ale často jsem měla chutě a neustále jsem někde něco ujídala. Na jednom tréninku jsem zařazovala mnoho zbytečných cviků a cvičení tak nemělo hlavu ani patu.

Díky programu jsem získala zpět motivaci a disciplínu. Už nemám potřeby se přejídat a vidím na sobě výsledky.

Katy byla a je naprosto skvělá!! Se vším s čím jsem potřebovala, mi poradila, vše mi vysvětlila a vždy měla pochopení. Jakmile mě pochválila, tak do mě vlila další motivaci, která se mě drží. Moc jí děkuji!!

Ztratila jsem nějaká kila a i centimetry. Ve fitku se zlepšuji a tělo se mi začalo hezky tvarovat.

Naučila jsem se, že se dá tělo tvarovat a měnit i na vyšším příjmu a že není nutné jíst cca 1500 kcal.

Určitě bych program doporučila dál!

Alena Kučerová , Katy
profile-pic

Celý život jsem se stravovala velmi nezdravě, a ačkoli jsem byla vždycky hubená, pomalu jsem se začala obalovat tukem, hlavně některé partie. Byla jsem celá rozměklá a nepevná, i když jsem stále působila hubeně. Pak přišla taková špatná životní situace, při které jsem sice hodně zhubla, ale jelikož jsem měla problém jíst, zhubla jsem i svaly, které jsem už i tak měla bídné. Tak jsem si řekla a dost musím se sebou něco dělat.

Fitness program mi pomáhá hodně. Naučil mně jak zdravě jíst, jak mít dostatek jídla a nehladovět a přitom nepřibírat tuky. Jak si sama skládat jídelníček a jíst to co mám ráda, aniž bych musela držet nějaké předepsané jídla, na které nemám vůbec chuť nebo je nemám ráda. Prostě svoboda v jídle a přitom mít výsledky a cítit se dobře. A v neposlední řadě také cvičení, nastavený super tréninkový plán podle toho, jak mi to vyhovuje. Necvičit jen tak něco, ale mít v tom pevný, daný řád podle kterého jedu. To mi moc vyhovuje.

Moje koučka Katy je super, když mám nějaké pochybnosti nebo "splín" vždycky mně podpoří a povzbudí a to mi moc pomáhá, hned se cítím lépe. Poradí, když něco nevím. Je to taková moje jistota, když potřebuji pomoct.🌺 A hlavně díky ní jsem se začala zajímat o zdravý životní styl a zjistila, že to není tak složité jak to vypadá.

Jelikož můj cíl je přibrat svaly a celkově zformovat postavu budou výsledky trvat dýl, než kdybych chtěla jen zhubnout. Ale už teď vidím pevnější tělo, hlavně zadek, který jsem měla jak sulc.😀 Takže já jsem spokojená a jedu dál ať jsou výsledky ještě lepší. Navíc mně to baví a nemusím se do ničeho nutit. Ještě bych chtěla říct, že už nejsem nejmladší, ale nevzdávám se a chci si dokázat, že věk je jen číslo a že všechno jde, když se chce.

Diky fitness koučinku jsem se naučila zdravě a dobře jíst, ale taky pít, protože pití byl můj problém. Strašně málo jsem pila za den jsem nevypila ani litr tekutin. Pochopila jsem spoustu věcí ohledně stravy a i cvičení a pochopila jsem, co jsem dělala špatně.

Každopádně bych fitness program doporučila všem ženám, které se sebou chtějí začít něco dělat a neví, jak na to. Ale i těm, které už začaly, ale nejsou si jisté, jestli to dělají správně nebo nevidí výsledky, jaké by si představovaly. Prostě všem, co chtějí žít zdravěji a cítit se dobře.

Andrea Vodičková , Katy
profile-pic

Pred začiatkom programu som sa stravovala veľmi chaoticky. Pár dní som mala 100% clean stravu na gram presne, potom prišla dovolenka alebo výlet a zjedla som všetko v okolí 200 metrov. Takto som sa za dva roky po pôrode pekne vykrmila a nevedela som nie že schudnúť, ale ani sa stravovať "normálne".

Vďaka programu sa viem momentálne stravovať intuitívne, tak aby bola strava vyvážená, neprejedala som sa a nemala chute na sladké.

Katy ma vždy podržala a bola mi oporou. Bez nej by som to aspoň 100x vzdala😅.

Schudla som, ani nie na váhe ale na cm veľa a naučila som sa najesť sa bez výčitiek. Vďaka programu som našla stratenú rovnováhu v jedle😊.

Odporučam aj ďalej, ale kamošky sú lenivé🤣.

Monika M. , Katy
profile-pic

Cvičení (fitness a běh) a zdravá strava jsou už delší dobu můj životní styl. Nejsem na žádné dietě a nechystám se na žádnou fitness soutěž. Cvičím, protože mě to baví. A samozřejmě, asi jako každá žena, očekávám od cvičení i viditelné výsledky. Kondičku mám skvělou, váhu optimální, cvičení mi také jde, jím pestře a zdravě, ale přesto tomu něco chybělo. Tělo se netvarovalo podle mých představ. Proto jsem se rozhodla oslovit Katku.
A světe div se, ona tam našla "černou díru" a to v podobě nesprávné skladby jídelníčku, v kterém chyběl dostatek bílkovin pro žádanou tvorbu svalové hmoty. Po jejich navýšení a lepší kontrole příjmu sacharidů, se začaly věci hýbat a i za 4 týdny, které se můžou zdát málo, se dostavily výsledky a tělo začalo pěkně reagovat.
Tímto děkuji Katce za nasměrování, bez nutnosti jíst "to či ono". V nastaveném režimu budu určitě pokračovat! Stejně tak budu sledovat její zajímavé příspěvky, v kterých může najít každý inspiraci.

Ivana K. , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Na složení jídelníčku jsem se začala zaměřovat již před programem. Objevila jsem totiž Katy YouTube kanál a byla jsem nadšená, jaké výsledky a pestrý jídelníček má i jako veganka. Stala se mojí inspirací a postupně jsem tak od ní okoukávala:). Avšak makra a jejich správné nastavení pro mě bylo naprostou neznámou, proto jsem se ráda svěřila do jejích rukou. Byla jsem však v situaci, kdy jsem neměla úplně nastavený nějaký řád, kterého bych se držela a systematicky se tak přibližovala ke svému cíli. Což byla redukce tuku, protože jsem nebyla se svojí váhou spokojená a zároveň se mi nedařilo i při cvičení s ní pohnout. Cvičení jsem měla nastavené 2x týdně a to jenom v doprovodu trenéra, protože sama jsem se cvičit styděla.

Naprosto mi sedí nastolený systém a řád. I když se ne každý týden všechno povede, tak ale mám plán, kterého se můžu držet a který mi osobně dává pocit, že někam směřuji. A i když nedělám závratné pokroky, krok po kroku se postupně tomu cíli přibližuji. Jsem teď opravdu moc spokojená, protože i když jsem v redukci, tak mám jídla dost a k tomu ještě cítím pokroky v oblasti síly. Nemám pocit, že teď bych byla v drastické dietě, kde se musím omezovat a pak nejspíše brzy sklouznu k nějakému "cheatu". Takhle mi to přijde přirozené a udržitelné.

Od mé koučky se mi dostává naprosto maximální podpory. A to i ve chvíli, kdy jsem spadla do největší krize, že jsem raději ani týdenní report nevyplnila. Vždy pro mě má jenom pochopení a podporu a raduje se z každého malého pokroku snad více než já:D. Moc oceňuji individuální přístup, který poměřuje jenom podle mě samotné.

Jsem spokojená, neboť jsem zatím dosáhla úbytku váhy. Také jsem si osvojila základy pravidelného a stabilního stravovacího režimu - nepopadají mě záchvaty "žravosti"! Když cítím, že si potřebuji něco sem tam navíc dát, tak si dám, nemám výčitky, ale hlavně už je to málokdy a stačí mi jenom omezené množství. A i tak nemám potřebu se tláskat sušenkami, ale dám si něco kvalitního. A to je mega úspěch:). Navíc jsem se naučila sama chodit cvičit do fitka, a to je pro mě asi největší úspěch a vítězství nad sebou samotnou.

Naučila jsem se vytrvalosti a systematičnosti (jeden špatný den (i jeden týden) nepokazí několikaměsíční konzistentnost) - pravidelnosti ve cvičení, a to i doma. Dále také dodržovat pitný režim, protože by mě nikdy nenapadlo, že zvládnu denně 3 litry - a ono to jde :-).

Rozhodně program doporučuji i dále! Hlavně teď, v době karantény jsem maximálně ocenila, že mi program umožnil na sobě dál pracovat i z pohodlí domova.

Ivet Josífková , Katy
profile-pic

Katy je inspirativní člověk, sleduju jí už skoro rok, a hodně mě její vlogy a příspěkvky posunuly dál. I z tohoto důvodu jsem se nakonec rozhodla obrátit se na ní a na měsíc se jí svěřit do rukou. Každý týden jsem se jí hlásila s reporty o tom, jak se cítím, jak to šlo s jídlem, s tréningem a kontrolovaly jsme pokroky i na mé formě. Líbí se mi její individuální přístup ke každé klientce, což je opravdu důležité, a díky tomu jsem se cítila dobře. Neřešila, jestli sacharidy ráno, večer, všechno bylo volné, kromě před a potréningového jídla (ovšem v rámci tabulkového systému, což je naprosto perfektní vynález) a já se po dlouhé době necítila svazována nějakými přísnými pravidly. Výsledek pod vedením Katy je téměř -2 kg dole po těle celkem -13 cm, ale především i posun v mém vidění jídla. Díky!!

Alena , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Poprvé v životě nemám pocit, že něco musím dodržovat. Když jsem končila dietu se sacharidovými vlnami měla jsem pocit, že se klíďo můžu vrátit ke svým původním návykům, ale po absolvování tvého programu tento pocit nemám. Vím, že jsem na správné cestě, i když bude dlouhá. Však ani Řím nepostavili za den..hihi Jsem teď po dlouhé době velmi spokojená a mám takový vnitřní klid . Zapojit se do tvého týmu bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, investice, která se sakra vyplatila.

Evča , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Před zahájením spolupráce s Katy jsem byla dlouhodobě v kalorickém deficitu a jela jsem na hranice svých fyzických sil, byla jsem dost vyčerpaná a hodně rychle jsem se unavila, jindy naopak šla prudce energie nahoru, prostě velké výkyvy, i na náladě to bylo znát, síla na tréninku ubývala...

Přestala jsem se bát navyšovat jídlo a díky dodržování plánu jsem pomalu získávala důvěru ve vlastní tělo a jeho moudrost.

Každý týden jsem se těšila na zpětnou vazbu od Katy, kdykoli jsem měla nějaké problémy nebo pochyby, obavy, cítila jsem, že mě vyslechla a dala mi vždy krásnou zpětnou vazbu, která mi pomohla a uklidnila mě, ujistila, že jdu správně za cílem, který jsem si stanovila.

Vzrostla mi síla, energie je spíš konstantní, vzrostla mi svalová hmota i tuk, cítím se zdravější a hlavně mnohem sebevědomější a silnější (nejen fyzicky). Naučila jsem se cvičit ve fitku, většinu cviků zvládám s dobrou technikou, troufám si tvrdit :-) A hlavně jsem si srovnala priority. Někde v pozadí mám pořád to přání, s kterým jsem částečně vstupovala do spolupráce - vypadat super. Akorát se mi už změnilo to, co to vlastně znamená :-) Radši budu mít pár kg navíc, než být na nízké váze a mít postavu jak 12 letá holka, bez energie na cokoli. Teď je pro mě nejvíc důležité, že se cítím dobře, vrátila se mi MS a jsem zdravá a spokojená.

Díky fitness koučinku jsem se naučila poslouchat své tělo a dbát především o své zdraví a celkovou spokojenost v životě. Tréninky pro mě jsou hodně důležité, ale není to alfa omega mého života, jako dřív, jídlo mě taky pořád baví, ale není to priorita. Dneska si užívám život mnohem víc, protože tělo už nestrádá a umím se o něj mnohem lépe starat. A hlavně, stravu a pohyb řeším teď pro radost a pro zdraví, ne proto, že bych z nějakého důvodu musela, ale protože chci :-)

Rozhodně bych fitness program doporučila i dalším! :-) Za mě by bylo fajn do budoucna, kdyby to nějak šlo zrealizovat, aby holky měly možnost v nějakém termínu se vidět s koučkou osobně, u tréninku, aby se ujistily v technice provedení cviků. Jinak za mě naprosto super ve všech ohledech! :-)

Barbora Švejdíková , Katy
profile-pic

Než jsem Tě kontaktovala, tak jsem si velmi pečlivě vybírala, koho oslovím. Všude je to samé - jez jen kuře, okurku a s velkým štěstím trochu rýže. Mám sama vyzkoušené sacharidové vlny a různé diety. Bylo jasné, že toto pro mě není a nebude z dlouhodobého hlediska vůbec dobré.

Když jsem nějak na FB narazila na tebe, tvé stránky a tvoji filozofii, která se mi moc líbila, tak jsem si řekla proč ne? Jak lépe investovat peníze, než do svého zdravějšího "lepšího" já Do té doby to bylo malá snídaně, oběd jakžtakž, jak se zadařilo (co bylo po ruce), večer vlčí hlad a jedla jsem, na co jsem přišla. Díky tvým radám už vím, jak lépe (a hlavně KOLIK) čeho sníst, aby došlo k redukci hmotnosti neměla jsem hlad. Moc děkuji za tvoji konzultaci a VELMI VŘELE TĚ DOPORUČUJI VŠEM, kteří s sebou chtějí něco dělat.

Anna B. , Klientka Katy Blažčíkové
profile-pic

Před začátkem programu, jsem se stravovala zdravě, hlídala jsem si, co jím a v jakém množství. Ale jedla jsem hodně málo, bála jsem se, že při větším množstvím jídla přiberu.

Díky koučce Katy nyní vím, že se většího množství jídla nemusím vůbec bát. Můžu jíst teď tolik kalorií, že je skoro nemožné pociťovat hlad, mám spoustu energie, dobrou náladu a hlavně se krásně na vyšším příjmu udržuju.

Jak jsem jednou Katy psala, přišlo mi někdy, že je to spíš můj psycholog :D. Je opravdu vidět, že se o své klienty zajímá a není to jen tak na oko kvůli té finanční částce, jako to spoustu trenérů dělá. Kdykoliv jsem měla s něčím problém, mohla jsem se na Katy obrátit, vždycky mi obratem odpověděla a poradila. Skvělý přístup, nemůžu být spokojenější.

Největší plus vidím v zrychlení metabolismu, což byl hlavní důvod, proč jsem spolupráci chtěla začít. Celkově mi přijde, že jsem více zpevněnější, silnější, nemůžu si stěžovat, jsem spokojená.

Díky spolupráci jsem se přestala bát většího množství jídla, naopak začala jsem si ho užívat a konečně jsem pochopila, že na to abych vypadala dobře a být štíhlá, nepotřebuju držet žádné drastické diety a jet hodiny a hodiny kardia ve fitku.

Za svůj život už jsem pár trenérů vyzkoušela, ale spolupráce s Katy mi sedla že všech nejvíc a rozhodně jí nelituji a všem vřele doporučuji.

Tereza Kalousová , Katy
profile-pic

Na začátku jsem si myslela, že to bude s jídelníčkem těžké. Ale když jsem začala, bylo to skvělé! Konečně jsem vyzkoušela nové recepty a byla jsem překvapená, jaká zajímavá jídla jdou vytvořit. Dosud jsem netušila, že jde udělat pizza z brokolice a květáku a jiné další překvapivé recepty. Celkově se mi systém programu moc líbil. Není to nic složitého, což je skvělé, pro laika jako jsem já :-D. Chtěla bych se tomuhle směru věnovat i dál, protože je to způsob jak dosáhnout výsledků, o kterých už dlouhou dobu sním. Dosud jsem zůstávala na stejném místě, i když jsem cvičila doma jak blázen. Ale nemohla jsem čekat nic velkého, protože jsem neměla ani tušení o gramáži jednotlivých složek stravy.
A teď jsem s tebou za pouhé 4 týdny ztratila 4cm v pase a 5cm přes boky!

Děkuju ti za tento program, protože mi hodně pomohl ohledně stravy a také za cvičení ;-).

Eva B. , Klientka Katy Blažčíkové