Marci Bašková

Instruktor fitness a kondičního posilování 

Certifikovaný poradce pro výživu 

Certifikovaný lektor fitboxu a kruhových tréninků 

Maminka 2 dětí

O cvičení a zdravý životní styl se zajímám už dlouhou dobu. Ale najít rovnováhu, pohodu a psychický klid mi nějakou dobu trvalo.

Dlouho jsem inklinovala k vyřazování potravin a makroživin, odpírala jsem si dobré jídlo a trávila spousty hodin cvičením. Stále jsem se jen trápila a byla nespokojená se svou postavou. Nakonec jsem si řekla dost. Nechtěla jsem být uvězněná a stát na jednom místě, unavená a vyčerpaná.

Stala jsem se klientkou Strong beauty a osvojila si správné stravovací návyky. Nyní svoje tělo vyživuji kvalitní pestrou stravou, pochutnávám si a i moje postava se mění tak, jak jsem si vždy přála.

Jsem mamka 2 kluků a moji synové mají strašně moc energie, jak už to u dětí bývá, a já díky pravidelnému cvičení a zdravému jídlu jsem s energií na stejné vlně.

Vařím si sice jiná jídla, než dětem a manželovi, protože se díky vyvážené stravě cítím fit a vitálně a nemám každý den růžový, ale překonávat překážky mě posiluje a posouvá dál.

Mám roky zkušeností jako osobní trenérka a instruktorka a proto vím, že problémy, kterými jsem si prošla já, se trápí spousta žen. A proto jsem se rozhodla jim pomáhat tak, jako bylo pomoženo mně!

Být koučka je pro mě srdcová záležitost a pomáhat ženám, které jsou nějakým způsobem nespokojené, bez posunu a výsledků, pro mě není práce, ale ohromná radost. Chci docílit toho, aby byly více sebevědomé, usměvavé, psychicky vyrovnané, spokojené samy se sebou.

Věřím, že pokud je žena zdravá, sebevědomá a silná, je mnohem více spokojená v životě celkově – a k tomuto cíli vás ráda dovedu.

profile-pic

Předtím, než jsem oslovila Strong beauty, jsem se stravovala tak trochu, co dům dal. Měla jsem období, kdy jsem si jídlo hlídala, ale pak jsem měla dlouhé období, kdy jsem snědla, co jsem viděla. A v podstatě jsem se pořádně nenajedla, jenom pořád něco uzobávala, ale ve výsledku jsem toho za celý den snědla o hodně více. Někdy jsem celý den skoro nejedla a pak mě večer dohnal hlad a já jsem se přejedla. Koučink mi pomohl si uvědomit, že musím jíst konzistentně, abych neměla potom chutě večer. A hlavně, že jídlo nemám za trest a můžu si i občas něco dopřát bez výčitek. Od Marci jsem měla vždy podporu, hlavně psychickou. Pomohla mi uvědomit si kladný vztah k jídlu a že když jednou něco poruším, tak se svět nezboří a můžu v klidu pokračovat dál a nemusím vše zahodit kvůli jedné pizze. S koučinkem jsem byla moc spokojená. Byla to pro mě obrovská opora, hlavně když jsem byla z něčeho rozhozená (že jsem si dala na oslavě kousek dortu, nebo že jsem místo 5 tréninků odcvičila jen 4), tak mě vždy uklidnila a pomohla mi to překonat. Odnáším si lepší vztah k jídlu a obrovskou lásku k silovému cvičení. Koučink bych doporučila.

Anna Jirátová , Marci
profile-pic

Před zahájením programu jsem se hodně hýbala a myslela jsem si, že když u toho budu ještě málo jíst, budu hubnout. Opak byl ale pravdou. Jedla jsem sice málo, ale dostíhaly mě stavy, kdy jsem se záchvatovitě přejídala a to je bohužel cesta úplně k ničemu. Díky koučinku jsem se ale naučila mít ráda jídlo a beru ho už jako kamaráda, ne nepřítele. Marci mi pomohla sestavit i tréninky a já konečně vím, co a jak mám dělat. Cením si i toho, že Marci odpovídala i mimo reportovací dny. Vždy jsem dostala detailní odpověď na své dotazy a byla moc milá a ochotná. Jsem moc spokojená. S Marci jsem byla sice jen měsíc, dodržovala jsem poctivě reverzní dietu, ale i po měsíci jsem už viděla výsledky. Je neuvěřitelné, jak se dá formovat postava i s takovým množstvím jídla, které teď jím. Naučila jsem se, jak si poskládat jídelníček, a třeba že sacharidy k večeři a v pozdních odpoledních hodinách nejsou zlo. Určitě bych doporučila fitness program i dalším, kdo o něm uvažují. Musím se přiznat, že jsem už "nakazila" i starší sestru Káťu.

Šárka Tobiášková , Marci
profile-pic

Před zahájením fitness programu jsem se stravovala nevyváženě. Program mi ukázal, že je možné jíst dostatečně a nehladovět. Podpora koučky byla dostatečná a velmi empatická. Výsledky jsou přiměřené. Zjistila jsem, že není třeba počítat kalorie a být přitom zdravá a mít dostatek energie. Fitness program bych doporučila.

Kateřina Weissová Holubová , Marci
profile-pic

Před zahájením koučinku jsem jedla hodně sacharidů a málo zeleniny. Se stravou jsem velmi spokojená. Nastavení rozložení jídelníčku bylo fajn. Spokojenost s koučkou maximální. I když člověk neměl "svůj den", tak mě Marci vždy povzbudila. Celkových výsledků jsem dosáhla pěkných. Naučila jsem se více sledovat, co jím, tuším, jak si rozložit jídla i jejich složení. Jako bonus beru, že jsem se odnaučila sladit veškeré nápoje. Koučink se Strong beauty bych doporučila, už jsem i doporučovala v rámci rodiny.

Stanislava Kodýtková , Marcela Bašková
profile-pic

Před zahájením koučinku jsem už režim tak nějak dodržovala. Mým problémem ale bylo to, že s nástupem po rodičovské dovolené do práce jsem nedokázala zorganizovat čas a jíst pravidelně. Stávalo se mi, že jsem celou pracovní dobu nejedla a pak jsem to doháněla odpoledne. Osobní koučink mi pomohl vnést zpět řád, který jsem potřebovala. Naučila jsem se najít si i v pracovním procesu ten čas na jídlo a vlastně jsem zjistila, že nejlépe mi je, když mám vše pod kontrolou a tabulkový systém budu dodržovat i nadále. Úplná volnost mi nesedí. Koučka Marci je skvělá a výborně mě podporovala, se vším mi poradila a pomohla. S výsledky jsem spokojená, postava se mi zformovala a ubrala jsem jak kg, tak na cm. Naučila jsem se řádu ve stravování, rozvrhnout si čas na jídlo a i si ho připravovat dopředu, což mi dost ulehčilo situaci při dodržování nastavených parametrů. Osobní koučink bych doporučila.

Martina Brichcínová , Marci
profile-pic

Před začátkem koučinku jsem se stravovala nepravidelně, nedostatečně a měla jsem velké chutě na sladké. Naučila jsem se, jak jíst, jak cvičit a nebojím se najíst v kteroukoli denní dobu. :-) Se svou koučkou Marci jsem byla maximálně spokojená, věřila jsem jí a bylo fajn, že má děti a má představu, co ten kolotoč okolo rodiny obnáší. :-) Vždycky mi dodala chuť pokračovat, prostě je skvělá. :-) Jsem spokojená a budu určitě pokračovat. Mít sílu a dobrou náladu za to stojí. Hlavní přínos vidím v tom, že jsem se naučila nebát se jídla. Koučink se Strong beauty jsem již doporučila kamarádce a doporučuji i dalším.

Hana Kobrlová , Marci Bašková
profile-pic

Předtím, než jsem vstoupila do koučinku, jsem se stravovala velmi nepravidelně, hodně jsem se v jídle omezovala, a to se projevovalo velkými chutěmi a vlčími hlady, které jsem po večerech zaháněla nezdravými a tučnými potravinami. Cvičila jsem nárazově a někdy až moc, a tak bylo moje tělo ve stresu a co jsem pracně shodila, to jsem nabrala zpátky prakticky hned, když jsem trochu polevila se cvičením. Nyní vím, že se nemusím bát hodně jíst, pokud to bude zdravé a vyvážené jídlo, díky vysokému příjmu bílkovin a zeleniny se nemusím bát ani vlčích hladů. Poznala jsem, že i na vysokém příjmu dokáže moje tělo krásně reagovat a shazovat tuky pomaličku, ale jistě. Marci byla velmi podporující a chápavá, pokud byl nějaký náhlý problém, reagovala i v průběhu týdne, ne jen v reportovací den. Vše bylo příjemně osobní, i proto, že jsem v průběhu koučinku procházela velmi těžkým životním obdobím. Marci jsem řekla, co vše řeším, aby byla v obraze. A ona na to adekvátně reagovala nastavením jídla i cvičením. Zhubla jsem 5 kg a 31 cm po celém těle zhruba za půl roku a jsem s tím velmi spokojená, hlavně proto, že je to udržitelné a nevrací se mi váha ani míry nahoru. Navíc v tom vnímám úspěch i proto, že v tomto období byla současně i poměrně dlouhou dobu reverzní dieta a udržovací a navýšený režim, kdy moje tělo i přesto hublo. Naučila jsem se správně jíst i hubnout se všemi refeedy a diet breaky, zbytečně se netrápit a netlačit na pilu, když není energie. Stoprocentně bych proto koučink doporučila.

Tarra Dlabková , Marci
profile-pic

Před začátkem programu jsem se snažila jíst rozumně, vyváženě, protože jsem chtěla zhubnout pár kilo. Můj hlavní problém byl, že jsem to vydržela vždy jen pár dní a pak udělala nájezd na ledničku, takže ve výsledku kila spíše přibývala než ubývala. Fitness program mi určitě pomohl otevřít oči v tom smyslu, že jsem do té doby jedla málo, proto se zřejmě konaly ty mé nájezdy. V průběhu programu mě málokdy honila mlsná nebo hlad. Moje koučka Marci je velmi příjemná a sympatická ženská. Její zpětná vazba mě každý týden vždy nakopla a podpořila. Vůbec jsem se nemusela do ničeho nutit, s Marci to šlo samo :-). Do programu jsem šla s tím, že chci zhubnout. Na základě zhodnocení mého dosavadního stylu stravování mi Marci doporučila reverzní dietu, následně udržování a až po té bychom šly do redukce. Tam jsme se ale ani nedostaly. Protože už v reverzní dietě se mi podařilo trošičku zhubnout, i pár centimetrů. Ale hlavně díky tomu, že jsem měla dostatek jídla, tak mě nepřepadávaly žádné chutě, neměla jsem žádné výkyvy nálad a cítila jsem se skvěle, takže jsem se rozhodla, že chci tento stav jen udržovat, hubnutí jsem pokoušet ani nechtěla. A jsem moc spokojená! V rámci spolupráce jsem se naučila jíst víc! A užívat si to :-). A taky to, že bych se měla více hýbat. Program bych určitě doporučila. Myslím, že spousta holek/žen si samy nevědí rady, nebo se jim nedaří dosáhnout svého cíle a toto je skvělý způsob, jak se nastavit správným směrem.

Martina Jonášová , Marci
profile-pic

Před zahájením koučinku jsem jedla jednoznačně málo a hodně nevyváženě. Doháněla jsem to sladkým, které miluju, ale čeho je moc, toho je příliš. Téměř nic jsem nepila, kolem 0,5 l čehokoli a hodně kávy. Nějak jsem se po porodu nemohla dostat do správného rytmu a hodně jsem se odbývala. Pak dva dny zase jenom zelenina a maso, jakože zdravě, a třetí den už jsem to doháněla, čím se dalo a co bylo po ruce. Díky koučinku jsem zjistila, že jím málo, že můžu jíst všechno, jen to dobře poskládat, že voda je základ a že když sním svíčkovou, tak se svět nezboří a není třeba se trestat. Marci byla skvělá, přes všechny mé peripetie a zdravotní obtíže jsme to zvládly, vždycky mě nakopla, nekritizovala, měla pochopení a hned zjistila, že potřebuji změny zařazovat postupně a byla neskutečně trpělivá. Upřímně jsem měla na začátku velké oči, chtěla jsem dát dolů 10 kg a spoustu cm za krátkou dobu. Nicméně s Marci, která mě pořád hnala kupředu, jsem zjistila, že i když se mi zdály pokroky malé a pomalé, tak je to správná cesta - daly jsme dolů dohromady asi 26 cm, z toho 10 cm přes boky a 6 cm přes stehna. Jsem spokojená, ale pokračuji dál. Jako přínos hodnotím to, že se orientuji ve správném složení jídla, netrestám sama sebe a hrdost, že jsem to zvládla a že to jde. Úplně naprosto určitě bych koučink se Strong beauty doporučila.

Michaela Pelešková , Marci
profile-pic

Před tím, než jsem vstoupila do osobního koučinku, jsem se stravovala nepravidelně a také jsem nepravidelně cvičila z důvodu krátké doby od porodu. Jedla jsem málo a nedostatečně pro mé tělo. Díky koučinku už vím, jak si jídlo sestavit, osvojila jsem si počítání dle tabulek a zvykla si na to. Jakmile jsem začala podle nastaveného plánu jíst, pomalu jsem začala pociťovat výsledky. Podpory a pochopení mé koučky se mi dostávalo neuvěřitelně moc! Marcí je úžasná, hodná a je na správném místě. Vždy mi uměla poradit ale hlavně namotivovat, že bude lépe a že určitě vše zase zvládnu. Byla neuvěřitelná a kdybych do osobního koučinku opět vstoupila, byla by moje jasná první volba! S výsledky jsem spokojená, i když mám před sebou ještě dlouhou cestu na svou původní váhu, dokázala jsem s pomocí Marci dostat dolů 28 cm, což je pro mě úžasný start a motivace pokračovat dál. Naučila jsem se víc poslouchat tělo, trpělivosti a tomu, že pokud vydržím, ty výsledky přijdou. To si i odnáším a i svou první zkušenost pod super koučkou. Určitě bych koučink doporučila nejen kamarádce, ale každé ženě, slečně, která třeba není se sebou úplně spokojená a chtěla by se cítit lépe.

Kamila Soudková , Marci Bašková
profile-pic

Pred začatím programu som jedla malo, bývala som unavená, mala som problémy s vahou po 2. porodu. Teraz po 5 mesiacoch sa citim, ze som si zvykla stravovat sa pravidelne, nebývam unavená, aj v krizových situaciach mam dobru náladu a dost energie, začala som počas stravovacieho planu behať a stále s radosťou behám. Cenim si najma zmenu stravovacích návykov a dostatok energie. Marci bola úžasná, mohla som s nou zdielať uplně všetko, svoje emocie, nastvatia, keď som mala pocit, ze nič nefunguje, bola nekonečnou oporou a podporou, všetko podrobne vysvetlila. Som spokojná. Určite som sa naučila stravovat inak, dopredu si pripravovať jídlo, a hlavne sa to stalo už automatickým zvykom, kedy nemusím cely den premýšlat o jedle a být unavená, pretože na jedlo zabúdam. Určite by som program odporučila aj svojej kamarátke.

Lea Lajda , Marci
profile-pic

Před tím, než jsem začala s koučinkem, jsem se stravovala špatně. Vůbec jsem neuměla dobře jíst. Byla jsem převážně na sacharidech, protože jsem od malička nechtěla jíst maso a neuměla jsem ty bílkoviny zakomponovat do jídelníčku. Marci mě naučila správně jíst a hlavně mě naučila, že tohle není dieta, ale zdravý životní styl, bez kterého už nechci být🙂. Marci je naprosto úžasná. Jsem jí za vše vděčná. Vždy mě podpořila a hnala kupředu. Když mi bylo zle, tak její videa mě vždy nakopla. S výsledky jsem maximálně spokojená🙂. Jsou ještě větší, než jsem kdy očekávala. Naučila jsem se správně jíst a žít zdravý životní styl. Vnitřně vím, že ukončení koučinku je pro mě teď v pořádku, že jsem připravená jít tou cestou dál už sama. Strong beauty doporučuji všem už od začátku spolupráce a budu doporučovat i nadále.

Martina Řezníčková , Marci Bašková
profile-pic

Předtím, než jsem s koučinkem začala, jsem se stravovala málo. Jídlo pro mě znamenalo stres. Tím pádem mě přepadávaly nezvladatelné chutě. Díky osobnímu koučinku už vím, že cesta je cíl. Vedení od koučky Marcelky bylo přirozené, intuitivní. Zcela lidské a podporující. Bylo to bezpečné prostředí, plné pochopení a zároveň i vysvětlování, proč se co děje... Podpora koučky byla výborná. Marci reagovala i na zprávy na messengeru. Když u mě byla krize, Marci mi trpělivě vysvětlovala, že je vše v pořádku, ať se nestresuji. Dosáhla jsem hezkých výsledků, ale cesta je stále cíl a já v cestě pokračuji dál i po skončení koučinku. Odnáším si klid v duši. Odnáším si to, že jsem jen člověk, který si může občas něco dopřát. Odnáším si to, že když nebudu úpěnlivě cvičit 3-4 krát týdně, je to v pořádku. Prostě mám radost z toho, že je v podstatě vše dovoleno. :-) Naprosto bych doporučila koučink všem, kteří se hledají ve stravování. Kteří nevědí, jak pokračovat a nebo nevědí, jak začít. Marci je člověk na svém místě. Dokáže správně nakopnout, povzbudit a uklidnit. Je skvělá.

Vendula Švandová , Marci
profile-pic

Predtým, než som vstúpila do koučingu, som si myslela, že sa stravujem celkom dobre. Ale potom som prišla na to, že som jedla veľmi, veľmi málo a nepravidelne, ale a často to boli len rýchlovky vedľa detí, ktoré dodali telu rýchlu energiu na malú chvíľu. Cvicenia som sa venovala aj pred koučingom. Môj koučing trval presne 9 mesiacov a za túto dobu som sa naučila pripravovať si výživné jedlá, ktoré mi chutia, naučila som sa jesť pravidelne a vyvážene. Zaraďujem konečne aj strukoviny, predtým som ich nejedla takmer vôbec. Skúsenosť s koučkou mám len tú najlepšiu. :) Marci je nielen úžasná koučka, ale aj človek s veľkým srdiečkom. :) Bolo pre mňa super, že aj ona sama má deti a dokázala mi, myslím si, aj vďaka tomu oveľa lepšie pochopiť v mnohých veciach. Za to som jej bola vždy veľmi vďačná.Ubytok na váhe bol niečo cez 2 kg, po tele celkom -23 cm a samozrejme som spokojná. Tým, že som sa hýbala a cvičila aj pred koučingom, tak pre mňa bola kľúčová hlavne strava. Naučila som sa, že jedla sa nemusím báť ani si ho nemusím odopierať, že si môžem dopriať aj väčšie porcie jedla a zároveň sa nebáť, že priberiem. Určite by som koučing odporučila.

Veronika Jančátová , Marci Bašková
profile-pic

Dříve jsem se stravovala hodně chaoticky, nárazově a celkově málo. Měla jsem problémy se záchvatovitým přejídáním, s emočním jezením a výčitkami po něm. Necvičila jsem téměř vůbec. Díky osobnímu koučinku jsem se nebála to změnit a to zásadně. Koučka pro mě byla velkou oporou, která mě motivovala, vše mi vysvětlovala, učila mě zdravý vztah k jídlu, ke svému tělu a pohybu. Učila mě nevinit se za nezdar, netrestat se a naopak najít reálné řešení a jít dál. Velký posun také vnímám v tom, že jsem si utvořila návyk se hýbat a našli jsme pro mě v tuto dobu nejvhodnější pohyb, který mě baví. S koučkou jsem byla velmi spokojená! Marci mě učila být k sobě lidská a reálná, mohla jsem se jí na cokoli zeptat, vždy hledala řešení, které mi v dané chvíli pomůže, a našla ho spolu se mnou. Nevzdala to se mnou a tím mě učila nevzdat to sama se sebou, byla velmi trpělivá, laskavá, povzbuzovala mě a zároveň hlídala, abychom si stanovily reálný, splnitelný cíl. Jak už jsem psala, velký pokrok vnímám v tom, že jsem našla vztah k pohybu a podobu, která mi nyní vyhovuje. Pro mě byl velký objev a pokrok v tom, že jsem si našla udržovací míru jídla tak, abych do těla dostala vše, co potřebuji, včetně jídel, které mám ráda a mohla jsem si i rozumně zamlsat a zároveň nemusela hladovět, trestat se, když jsem někdy ujela. Také jsem se naučila si jídlo rozumně plánovat, rozložit do celého dne a mého způsobu života. Pro mě byl objev, že existuje pro můj životní styl způsob, jak správně jíst, pochutnat si, nehladově a bonusem bylo, že jsem i pár kilo zhubla, ale nedávala jsem si to jako primární cíl, což pro mě byla velká úleva a vlastně poprvé v životě nová věc, ve které bych ráda pokračovala. Vím, jak si sobě na míru skládat jídlo tak, aby mě zasytilo, chutnalo mi a zároveň mi prospívalo. Také vím, že se nemusím trestat, když někdy ujedu, ale můžu se vrátit do rovnováhy, zvednout se a jít dál, že se nic neděje. A v neposlední řadě mám radost z pohybu a chuť ho dodržovat dál a radost ze spolupráce a splněného cíle. Určitě bych koučink doporučila! Líbí se mi na něm ten individuální přístup, ta škála možností, jak opravdu najít optimální řešení, ten profesionální a zároveň lidský a velmi přátelský přístup. Jsem maximálně spokojená! Děkuji, Marci i týme Strong beauty!

Šárka Prokešová , Marci Bašková
profile-pic

Nějakou dobu před programem jsem se stravovala "co dům dal" - velmi neorganizovaně, nevyváženě a kvůli tomuto nastavení i nezdravě. Cvičení probíhalo 2x-3x týdně, nicméně chyběla chuť a radost z pohybu. Problémem u mě byla především slabá vůle a neorganizovanost v přípravě jídla a následnému sklouzávání k "rychlovkám" v lednici či při nákupu. Fitness program mi velmi pomohl nastavit pravidelný řád, správně rozložit živiny pro dostatek energie na celý den, po celou dobu jsem měla na koho se obrátit a nezdravé rychlovky k jídlu se změnily na rychlovky k jídlu, které dávají mému tělu smysl. Za mě absolutní spokojenost :-). Moje koučka Marci dokáže dokonale skloubit lidskost i disciplínu tak, aby mě podpořila a zároveň namotivovala k ještě lepším výsledkům. V současnosti mám dole 6 kg a -50 cm, jsem velmi spokojená. Kromě čísel si odnáším i více energie, kvalitnější spánek, lepší náladu, lépe organizovaný den, kdy toho více stihnu, nebo např. pevnější nehty a vlasy. Program mi dal v první fázi řád, který jsem pro nastartování potřebovala. Pak taky motivaci pro vymýšlení receptů a pohybových aktivit, chuť ke změně a psychickou podporu pro plnění cílů. Celkově bych to označila jako takový (nejen) jídelní "restart", který s sebou nese změny i do dalších životních aspektů a v neposlední řadě i lepší psychickou pohodu. Program bych doporučila i dalším! :-)

Barbora Jelínková , Marci Bašková
profile-pic

Dříve jsem se už snažila jíst zdravěji, počítala jsem kalorie, ale stále jsem se plácala na jednom místě a dost často jsem měla chutě. Co se týče cvičení, tak předtím téměř žádné nebylo. Díky Fitness programu jsem se naučila mít lepší přístup k jídlu a tréninky mě moc baví. Moje koučka byla naprosto skvělá. Jsem spokojená. Za 8 týdnů jsem zhubla 1,5 kg a přes 20 cm na mírách po celém těle, pro někoho to moc není, ale pro mě to je skvělý start. Naučila jsem se poslouchat své tělo, ne vždy je člověk 100% v dobré náladě, kondici, ale přesto se můžeme snažit vydat ze sebe to nejlepší. Určitě bych Fitness program doporučila.

Jitka Šustrová , Marci
profile-pic

Před zahájením fitness programu jsem byla v kolotoči odpírání si, nízkého kalorického příjmu a posléze i úpadku morálky, když jsem dlouhodobě neviděla žádné výsledky. Od Marci jsem dostala jasný jídelníček, který mi ale nechává poměrně volnou ruku, při dodržení množství živin, takže si můžu připravit jídla, která mi chutnají, jen si hlídám množství. Rozhodně jsem omezila tuky, které jsou mojí slabostí. Marci se mi vždy snažila vyjít vstříc a hledala pro mě schůdné varianty. Je velice pozitivní a příjemná. Během programu se mi výrazně zmenšilo bříško, což jsem chtěla, když jsem do programu vstoupila. Nyní zvládám hlídat si jídelníček, ale necítit se přitom o nic ochuzená. Fitness program bych doporučila i třeba své kamarádce.

Kateřina Smetanová , Marci
profile-pic

Před zahájením Fitness programu bylo moje stravování neuspořádané, málo jídla, low carb, a kvůli tomu jsem měla nedostatek energie. Díky Fitness programu jsem zjistila, že se sacharidů nemusím bát, ani jídla celkově. Marci je super, hlavně i díky osobní zkušenosti, protože ví, čím si procházím. Plán i celkově program je dobrý, dílčích úspěchů dosaženo – lépe umím pochopit jídlo a tolik se nebojím jíst. Také mám lepší orientaci v rozvržení jídla a hlavně jsem zařadila sacharidy a mléčné výrobky, kterým jsem se předtím vyhýbala. Také jsem snížila množství bílkovin, které mi nemusí dělat v příliš vysokém množství dobře a také jsem začala jíst více vege stravu. Fitness program bych doporučila i dalším holkám, které o něm uvažují.

Klára Merlíčková , Marci
profile-pic

Před startem fitness programu jsem jedla málo a můj výběr potravin nebyl vhodný. Díky koučinku jsem se naučila mít ráda jídlo. Více jíst a hlavně jíst kvalitní potraviny, po kterých se cítím dobře. Se svou koučkou jsem spokojená, vždy mi poradila, pomohla a byla mi velkou podporou a motivátorem. Díky koučinku jsem zhubla 5 kg a cítím se dobře a plná energie. Také jsem se naučila chystat si zdravá a výživná jídla z kvalitních surovin. Fitness program bych doporučila.

Monika Schlucková , Marci
profile-pic

Před tím, než jsem začala s osobním koučingem ve Strong beauty, jsem se stravovala pokrmy do mikrovlnky, vedla jsem celkem uspěchaný život, kde jsem neměla (nebo nechtěla mít?) čas na vaření a vlastně ani moc celkově na sebe. Což se projevovalo na váze a zadržování vody v těle. Byla jsem prostě oteklá. Díky koučingu Marci se vaření vlastních jídel a cvičení stalo nedílnou součástí mého života, tzn. vždycky si na sebe najdu čas a už se neodbývám. Skvělá jsou i pdf.ka s recepty a inspirací, co vařit. Hlavně se mi to díky Marci všechno srovnalo psychicky. Marci mě podporovala a inspirovala neskutečně moc. Vždycky mi dokázala objasnit všechny věci a vysvětlit všechno pěkně polopatě. Staly se z nás kamarádky a za to jsem hrozně moc vděčná. Že jsem potkala zrovna ji. Srovnala jsem si v hlavě postoje k jídlu a pohybu. Můj vztah k jídlu byl předtím trošku rozporuplný, ale naučila jsem se pravidelnosti a pohyb se stal součástí mého dne. To samé můžu říct o vztahu ke svému tělu. S výsledkem jsem moc spokojená. To, co jsem se vydala hledat, jsem našla. Naučila jsem se mít sama sebe ráda a nebýt na sebe tak přísná. Naučila jsem se pravidelně jíst a cvičit bez toho, aniž bych se k tomu musela nějak šíleně nutit. :) Díky Marci jsem se taky naučila, že když se mi někdy nechce, nebo něco vynechám, že je to stejně vlastně všechno v pořádku. 100%ně bych koučink doporučila! Moc díky, děláte opravdu skvělou práci. Nejlepší je, že jsem tohle všechno mohla se SB řešit online. Všechno nej do budoucna a přeju hodně spokojených klientek!

Nina Facon , Marci Bašková
profile-pic

Před fitness programem jsem nejedla vyloženě špatně, ale v nesprávném poměru a samozřejmě, jako skoro každý, jsem jedla menší porce, než jsem měla. Po čtyřech týdnech vidím velký rozdíl a to nejen ten vizuální, ale hlavně pocitový. Nemám chuť na blbosti, nemám hlad a jím vlastně, co chci, jen v doporučeném množství. Marci znám už déle ze skupinových cvičení, takže bylo příjemné zkusit zase něco nového a udělat z toho komplexní záležitost. Když jsem potřebovala něco vysvětlit, všechno mi řekla, takže nebyl žádný problém s najetím na režim. Cílem byl lepší pocit ze sebe sama a redukce břicha, což se povedlo a jsem s výsledkem po tak krátké době spokojená :). Je skvělé, že teď přemýšlím o jídle jinak. Vím, že můžu jíst různá jídla - jak sladká, tak normální, nemusím jíst jen pár věcí, ale vždy si najdu to, na co mám chuť a jenom si pohlídám množství, dokonce si ráda dám i kvalitní čokoládu🤘😁. Určitě bych fitness program doporučila i dalším ženám, je to docela dobrá výchozí pozice pro nastartování správného režimu do budoucna!

Veronika Kolínková , Marci
profile-pic

Před zahájením fitness programu jsem se snažila jíst zdravě, hlídala jsem si stravu, ale jedla jsem málo a nevyváženě. Program mě naučil jíst vyváženě, přitom nestrádat, nepřejídat se, zkusila jsem si, jak reaguje moje tělo v redukci. Naučila jsem se cvičit tak, aby mi tréninky přinesly výsledky a nehonila jsem se s nulovým výsledkem. Podpora od Marci byla vynikající, padly jsme si do oka i lidsky, strašně jsem se těšila na týdenní zpětnou vazbu, všechny mé dotazy byly vždy rychle a srozumitelně zodpovězeny. Naše spolupráce předčila má očekávání. Jsem naprosto spokojená. Mám velikou radost, cítím se výborně a i mé okolí si mých výsledků všimlo. Naučila jsem se nebát se jídla, dopřát si oslavu, nebýt naštvaná, když režim poruším. Vždycky jsem se vrátila zpátky, těšila jsem se na svůj nový režim a zjistila jsem, že mě to neskutečně baví. Fitness program bych doporučila i své kamarádce.

Petra Banzetova , Marci
profile-pic

Pred zapocetim programu som mala nastavené kalórie na priblížne 1200 kcal, čo bolo pre moje telo veľmi málo. Práve preto som sa skláňala k občasnému prejedaniu, čo nemalo žiaden efekt. Navýšili se mi kalórie, ktoré mi vôbec neublížili, ale skôr pomohli. Necítila som hlad a nemala som potrebu dať si niečo naviac. Podpora od koučky Marci mi veľmi pomohla. Je veľmi milá, vždy ma pochválila, aj keď centimetre ostali nezmenené. Vysvetlila mi, prečo tělo takto funguje, podporila ma v mojej práci. Som veľmi vďačná. Zo 61 kíl mám momentálne 57,9, čo ma veľmi teší, pretože sa blížim k môjmu cieľu. Spoznala som, že kalórií sa netreba bát a taktiež ani tukov a sacharidov. :-) Samozrejme bysom fitness program odporučila, ak bude niekto v mojom okolí potrebovať pomoc, určite mu odporučím, nech sa obráti na vás. :-) Taktiež ak ju budem potrebovať ja sama.

Diana Bányászová , Marci
profile-pic

Nejdříve jsem se stravovala klasickou českou kuchyní, půl roku před zahájením fitness programu jsem se začala zajímat o zdravou stravu. Mým cílem bylo shodit, váha mi ale nešla dolů, od léta se mi pak začalo dařit shazovat, ale potřebovala jsem se naučit správně jíst. Díky programu se mi to podařilo. Také jsem poznala lepší, vhodnější kombinace jídel. Velice jsem byla spokojena především s koučkou, dokázala mi vše vysvětlit s klidem a velice velkou ochotou, pomohla mi dostat dolů další kila, naučila jsem se s jejím vedením novým kombinacím jídelníčku a poznala další potraviny. Celkově jsem nadmíru spokojena. Kromě toho, že jsem se naučila zvládat jídelníček a zařadila nové potraviny, jsem se naučila poznávat i sama sebe. Fitness program bych doporučila i své kamarádce a to velice ráda.

Václava Kindlová , Marci Bašková
profile-pic

Před zahájením fitness programu jsem dost cvičila. Ale jídlo tomu vůbec neodpovídalo. Bylo ho velmi málo. Velmi. Teď už vím, že jídlo není strašák a že když jeden den nebudu cvičit, vůbec nic se nestane. Spokojenost s mou koučkou? Maximální. Marci byla úplně senzační. Vždy mi poradila, nakopla a podpořila. Kolikrát jsem si říkala, s jakou blbostí na ní jdu, ale ona byla fakt neskutečně trpělivá. Dostalo se mi vytoužených svalu, v kombinaci se spoustou jídla, které fakt miluji a užívám si ho. Našla jsem konečně řád v jídle. Fitness program bych doporučila, bez váhání.

Barbora Smíšková , Marci
profile-pic

Před zahájením programu byla moje strava nedostatečná s příliš mnoho nezdravými cukry. Neměla jsem dostatek živin a nárazově se přejídala. Program mi pomáhá pevně stanovenými limity množství, které musím za den sníst. Navíc mi pomohl najít vyváženost a pevný řád ve stravování. Podporu mám velikou, koučka mi pomohla najít sílu k tomu, abych zvětšila své denní porce a přestala mít strach z jezení většího množství. Povedlo se mi zbavit se strachu z jídla. Navíc mi díky pořádným porcím už nehrozí přejídání, cítím se stále sytá. Naučila jsem se o kvalitních potravinách, rozvržení jídla a zásadách stravování. Také jsem se dozvěděla o tom, jak funguje hubnutí, stres nebo cvičení a vhodná strava ke cvičení. Určitě bych koučink doporučila :).

Lucie Kosturová , Marcela Bašková
profile-pic

Před tím, než jsem se obrátila na tým Strong beauty, jsem se stravovala zdravě a hodně cvičila. Mým největším problémem byla porucha příjmu potravy. Díky koučinku teď vím, že jídlo i cvičení je na pohodu, není nutné se trápit. Velmi mi koučink pomohl urovnat si jídlo i cvičení po psychické stránce. Dostávalo se mi velké podpory a porozumění. Váha ani centimetry se nezměnily, největší progres u mě nastal především v hlavě. Nyní je pro mě zdraví a pohoda na prvním místě. Určitě bych koučink doporučila i dalším ženám a dívkám, pokud řeší nějaké problémy se svojí váhou či jiné. Koučink skvěle pomáhá.

Eva Jurová , Marci
profile-pic

Před fitness programem jsem hodně málo jedla, protože jsem věřila, že mi vysoký kalorický deficit zaručí výsledek, jaký jsem chtěla... Program mi ale ukázal, že se jídla nemusím bát a výsledek přijde taky, možná ještě v lepší podobě. Žádný trápení, hladovění ani výčitky. Naopak, jídlo máme barevné, zdravé a celá rodina už tak jíme. Ani nemusím říkat, jak se nám zlepšilo trávení a celkově se cítíme líp. Moje koučka byla skvělá. Marci je dříč a její motivace a síla strhne každého... i toho největšího zarytce. Motivuje, pomůže, vyslechne, poradí. Jako kámoška, co podrží, ale zároveň má přirozenou autoritu, tak si její rady beru k srdci a řídím se jimi. I když jsem tomu z počátku moc nevěřila, výsledek se dostavil a totálně předčil má očekávání. Krom toho jsem se naučila správně jíst. Pravidelně zařazuji luštěniny, jídlo si umím lépe poskládat a jídlo si užívám. Fitness program doporučuji, kudy chodím :). Protože každý si všiml změny, co u mě proběhla, tak to ani jinak nejde. A to je snad ta nejlepší reklama :).

Kamila Pecharová , Marci
profile-pic

Před fitness programem jsem se stravovala nepravidelně. Samé smažené jídlo, sušenky a čokolády, hlavně po večerech. Tím se mi nedařilo shodit břicho, co mi po 2 dětech zůstalo. Potom jsem přešla na zdravou stravu, něco jsem shodila, ale pak se to vše úplně zastavilo a výsledky už žádné. Díky fitness programu jsem zjistila, že i když jsem se začala stravovat zdravě, tak můj jídelníček byl energeticky nedostatečný, proto jsem se předtím nemohla hnout dál a měla často chutě na sladké. Teď se konečně pořádně a chutně najím a i tak šly cm a váha zase dolů, na hodnoty, které jsem chtěla, takže teď už si váhu a kondici jen udržuji. Moje koučka Marci je skvělá, když jsem něco nevěděla, tak mi vždy poradila a podrobně vysvětlila, i mě vždy podpořila a nakopla jít dál. Shodila jsem kila na váhu, co jsem chtěla a celkově vypadám líp, než před dětmi. I cvičení mě moc baví a to jsem dřív nikdy necvičila, ani pomyšlení jsem na to neměla, vůbec jsem nečekala, že mě to takhle chytne. Celkově se cítím lépe. Teď už vím, že jídlo není žádný nepřítel, můžu se najíst hodně a chutně, a i když si něco občas dám, tak to jde bez výčitek. Určitě bych fitness program doporučila všem, co se sebou chtějí něco dělat.

Hana Ř. , Marci Bašková
profile-pic

Předtím, než jsem do osobního koučinku vstoupila, jsem se stravovala špatně, byla jsem dlouho v nízkém kalorickém deficitu a měla jsem stavy přejídání a byla v začarovaném kruhu. V té době jsem si myslela, že se stravují dobře, ale mému tělu toho spousto chybělo. Byla jsem vyčerpaná, bez energie a se špatnou náladou. Na jídlo jsem myslela celý den a nejvíce na sladké. Večer vždy přišla chvilka, kdy jsem snědla vše co mě napadlo a já se tím potom trápila, že jsem až moc překročila svůj nastavený příjem. Věděla jsem, že to takhle dál nejde a aby to nedopadlo ještě hůř, tak jsem oslovila Strong beauty. Díky osobnímu kručinku nyní vím, že se jídla nemusím bát, opravdu si mohu dopřát dostatek a nepřibírám. V jídle se už lépe vyznám a opravdu se ho nebojím. Momentálně se některé dny stravuji stejně tak, jako v koučinku a ostatní pode sebe, i když vím, že to mělo třeba více kalorií a podobně, tak se tím nestresuji, protože vím, že mám nyní příjem nastavený fakt vysoko a moje tělo to potřebuje. Marci je fakt úžasná bytost, doufám, že spolu zůstaneme i nadále v kontaktu, protože ji mám fakt ráda, vždy byla milá, usměvavá, přenesla svými reporty na mě vždy dobrou náladu, poradila, případně i poslala podrobnější videa ohledně cviků. Vždy se mi snažila vyjít vstříc a mohla jsem se ji i svěřit ohledně svých osobních problému, které mě trápily, a to mi taky vždy pomohlo. S Marci jsme se dostaly až na 3000 kcal, a to je pro mě i teď dost nepochopitelné a nikdy jsem si nemyslela, že budu mít takový příjem a mám z toho velkou radost. Díky koučinku jsem se naučila nebát se jídla, jíst správně a vyváženě a více v něm orientovat. Koučink se Strong beauty bych doporučila každé ženě, která bojuje jakýmkoliv způsobem s jídlem.

Barbara , Marci
profile-pic

Podle toho jak teď jím jsem asi měla slušný kalorický deficit a přemíru sacharidů.

Nyní se učím správně jíst, jídlo je kámoš a ne nepřítel, nebo nutnost k přežití. Marcela je skvělá.. poradí, pomůže a podrží.. Opravdová opora 💪

Se svými výsledky jsem úplně spokojená.. přímo nadšená! Za tak krátkou dobu, takový viditelný výsledky!

Naučila jsem se lépe skládat jídlo během dne a neodbývat se jen tak rohlíkem.

Určitě doporučuji všem kolem. Už i moje sestra se přidala do týmu 🙂!

Kamila Pecharová , Marci - Marcela Bašková
profile-pic

Před začátkem fitness programu jsem nejedla pravidelně, občas se přejídala, často sem měla chutě na sladké a jídelníček byl celkově nevyvážený. Naučila jsem se si jídlo přes den rovnoměrně rozdělit, zařadila do jídelníčku potraviny, které jsem předtím nejedla, začala sem se stravovat zdravěji a vyváženě. S koučkou jsem byla velmi spokojená. Vždy mě ve všem podporovala, radila a hlavně mě každý týden motivovala. Když jsem potřebovala, se vším poradila a celou dobu předávala mnoho důležitých informací. Jsem spokojená s výsledky, kterých jsem dosáhla. V první řadě se mi podařilo trochu snížit váhu i cm, i když hlavním cílem redukce nebyla. Ale především jsem se naučila jíst pravidelně, nepřejídat se, zařazovat více zeleniny na denní bázi, jídlo si lépe rozdělit, nebo nepoužívat klasický cukr. Určitě bych doporučila i dalším, kdo o koučinku uvažuje.

Andrea Kortanová , Marci
profile-pic

Před začátkem programu se Strong beauty jsem se stravovala hrozně... Jedla jsem přes den málo a často jsem pak večer projížděla lednici. Díky Fitness programu jsem se ale naučila jsem se nebát jíst dostatečně tak, abych neměla hlad a hlavně pak chuť večer mlsat. Marci je úžasná a celou dobu mě podporovala a radila mi. Ve výsledku jsem zhubla pár kilo, do budoucna zvládnu snad i víc. Protože teď už vím, jak si správně rozvrhnout jídlo a nedržet hladovku. 😀 Určitě bych Fitness program doporučila všem, kdo o něm uvažují.

Eva Svobodová , Marci Bašková
profile-pic

Před začátkem programu jsem se snažila jíst pravidelně, ale odpoledne jsem mívala strašnou chuť na sladké. Řešila jsem to dortíkem a pak jsem se divila, že nehubnu, i když jsem chodila třikrát týdně cvičit :D.

Musela jsem teda ukočírovat své chutě na sladké. Moje koučka mi pomohla, jak na ty sladké chutě, tak i celkově mi nastavila jídelníček tak, aby v něm bylo dost sacharidů a bílkovin.

Jsem s ní rozhodně spokojená, s čímkoliv jsem měla problém, tak mi poradila :) :).

Zmenšilo se mi břicho, ubrala jsem cm přes boky i zadek :) :) Jsem spokojená :) :). Naučila jsem se správně stravovat a také, jak jíst před cvičením. Určitě doporučuji dál :) :).

Iva Lisáková , Marcela Bašková
profile-pic

Před zahájením Fitness programu jsem vařila zdravá jídla, ale byl toho nedostatek, přepadávali mě chutě na všechno možné a kolikrát se to bohužel nedalo ovládnout. Koučink mi pomohl v uvědomění si, že se nemusím bát jíst a že když je tělo napapané, nemá potřebu ukládat na horší časy. Vymizely neovladatelné chutě, mám více energie. Marci byla úplně skvělá, uměla podpořit, pochválit, nakopnout. Když jsem něco nevěděla, ihned jsem dostala odpověď a bylo mi vše vysvětleno. Na váhu jsem zhubla cca 1,5 kg, ale na centimetrech cca 20 cm! Nastartoval se mi metabolismus, tělo začalo makat a najednou mu nevadilo, když jsem si dala něco mimo plán – tělo to umí krásně zpracovat. Vím, že se už nemám bát jíst!!! Rozhodně bych Fitness program doporučila i těm, kdo o něm uvažují! :-)

Lenka Podlašecká , Marci
profile-pic

Před zahájením spolupráce s koučkou Marci jsem jedla málo zeleniny a ovoce, poměrně dost tučného jídla a stravovala jsem se velmi nepravidelně. V koučinku jsem se naučila pravidelnosti a zlepšila si orientaci v jednotlivých potravinách, sním teď velké množství a moje strava je pestrá. Marci je moc milá, šikovná a rozhodne dokáže dodat motivaci... Redukce váhy i cm je znatelná, cítím se lépe při cvičení a celkově jsem spokojená. Zvládám teď jíst 5-6x denně, což je pro moje tělo lepší. A také připravovat si jídlo dopředu a díky tomu už nemám potřebu pak “vymetat” lednici ☺️ Koučink Strong beauty bych určitě doporučila!

Lenka Synáčová , Marci
profile-pic

Před zahájením fitness programu jsem jedla, co se mi chtělo a následně žila o jídlech pro "sportovce", což pro mě bylo třeba suché kuře s rýží. Byla jsem nešťastná z toho, jak jím. Hlavním důvodem bylo, že jsem nevěděla, jak jíst pestře a zároveň nepřibírat. Mám na srdci dvě věci, které mi dala spolupráce s mou koučkou a obecně s programem Strong beauty. První, co považuji za osvobozující oproti předchozímu stylu stravování, je pestrost v jídle. Naštěstí už vím, že nemusím jíst bez výčitek pouze kuře s rýží, ale můžu si dopřát potraviny, které mi chutnají, můžu si dát klidně pečivo, které miluju a nemusím si to vyčítat. Za to jsem vám hrozně vděčná. A druhá věc je, že jsem se naučila udělat za nepovedeným týdnem čáru, neřešit ho a nevyčítat si to další půl rok. 😁 Za což jsem taky hrozně ráda. Má koučka mě vždy mě pozitivně nastartovala. Obecně koučink je pro mě dobrým hnacím motorem a podporou. Celkem jsem zhubla 36 cm po celém těle, v pase 7 cm, přes boky 8 cm, hýždě a stehno 5 cm. Koučink bych doporučila i ostatním ženám a dívkám, které o něm uvažují.

Zuzana P. , Marci