Před zahájením Fitness programu jsem vařila zdravá jídla, ale byl toho nedostatek, přepadávali mě chutě na všechno možné a kolikrát se to bohužel nedalo ovládnout. Koučink mi pomohl v uvědomění si, že se nemusím bát jíst a že když je tělo napapané, nemá potřebu ukládat na horší časy. Vymizely neovladatelné chutě, mám více energie. Marci byla úplně skvělá, uměla podpořit, pochválit, nakopnout. Když jsem něco nevěděla, ihned jsem dostala odpověď a bylo mi vše vysvětleno. Na váhu jsem zhubla cca 1,5 kg, ale na centimetrech cca 20 cm! Nastartoval se mi metabolismus, tělo začalo makat a najednou mu nevadilo, když jsem si dala něco mimo plán – tělo to umí krásně zpracovat. Vím, že se už nemám bát jíst!!! Rozhodně bych Fitness program doporučila i těm, kdo o něm uvažují! :-)

profile-pic
Lenka Podlašecká
Marci

Před zahájením fitness programu jsem byla v kolotoči odpírání si, nízkého kalorického příjmu a posléze i úpadku morálky, když jsem dlouhodobě neviděla žádné výsledky. Od Marci jsem dostala jasný jídelníček, který mi ale nechává poměrně volnou ruku, při dodržení množství živin, takže si můžu připravit jídla, která mi chutnají, jen si hlídám množství. Rozhodně jsem omezila tuky, které jsou mojí slabostí. Marci se mi vždy snažila vyjít vstříc a hledala pro mě schůdné varianty. Je velice pozitivní a příjemná. Během programu se mi výrazně zmenšilo bříško, což jsem chtěla, když jsem do programu vstoupila. Nyní zvládám hlídat si jídelníček, ale necítit se přitom o nic ochuzená. Fitness program bych doporučila i třeba své kamarádce.

profile-pic
Kateřina Smetanová
Marci

Nějakou dobu před programem jsem se stravovala "co dům dal" - velmi neorganizovaně, nevyváženě a kvůli tomuto nastavení i nezdravě. Cvičení probíhalo 2x-3x týdně, nicméně chyběla chuť a radost z pohybu. Problémem u mě byla především slabá vůle a neorganizovanost v přípravě jídla a následnému sklouzávání k "rychlovkám" v lednici či při nákupu. Fitness program mi velmi pomohl nastavit pravidelný řád, správně rozložit živiny pro dostatek energie na celý den, po celou dobu jsem měla na koho se obrátit a nezdravé rychlovky k jídlu se změnily na rychlovky k jídlu, které dávají mému tělu smysl. Za mě absolutní spokojenost :-). Moje koučka Marci dokáže dokonale skloubit lidskost i disciplínu tak, aby mě podpořila a zároveň namotivovala k ještě lepším výsledkům. V současnosti mám dole 6 kg a -50 cm, jsem velmi spokojená. Kromě čísel si odnáším i více energie, kvalitnější spánek, lepší náladu, lépe organizovaný den, kdy toho více stihnu, nebo např. pevnější nehty a vlasy. Program mi dal v první fázi řád, který jsem pro nastartování potřebovala. Pak taky motivaci pro vymýšlení receptů a pohybových aktivit, chuť ke změně a psychickou podporu pro plnění cílů. Celkově bych to označila jako takový (nejen) jídelní "restart", který s sebou nese změny i do dalších životních aspektů a v neposlední řadě i lepší psychickou pohodu. Program bych doporučila i dalším! :-)

profile-pic
Barbora Jelínková
Marci Bašková

Před zahájením programu jsem se hodně hýbala a myslela jsem si, že když u toho budu ještě málo jíst, budu hubnout. Opak byl ale pravdou. Jedla jsem sice málo, ale dostíhaly mě stavy, kdy jsem se záchvatovitě přejídala a to je bohužel cesta úplně k ničemu. Díky koučinku jsem se ale naučila mít ráda jídlo a beru ho už jako kamaráda, ne nepřítele. Marci mi pomohla sestavit i tréninky a já konečně vím, co a jak mám dělat. Cením si i toho, že Marci odpovídala i mimo reportovací dny. Vždy jsem dostala detailní odpověď na své dotazy a byla moc milá a ochotná. Jsem moc spokojená. S Marci jsem byla sice jen měsíc, dodržovala jsem poctivě reverzní dietu, ale i po měsíci jsem už viděla výsledky. Je neuvěřitelné, jak se dá formovat postava i s takovým množstvím jídla, které teď jím. Naučila jsem se, jak si poskládat jídelníček, a třeba že sacharidy k večeři a v pozdních odpoledních hodinách nejsou zlo. Určitě bych doporučila fitness program i dalším, kdo o něm uvažují. Musím se přiznat, že jsem už "nakazila" i starší sestru Káťu.

profile-pic
Šárka Tobiášková
Marci

Před fitness programem jsem hodně málo jedla, protože jsem věřila, že mi vysoký kalorický deficit zaručí výsledek, jaký jsem chtěla... Program mi ale ukázal, že se jídla nemusím bát a výsledek přijde taky, možná ještě v lepší podobě. Žádný trápení, hladovění ani výčitky. Naopak, jídlo máme barevné, zdravé a celá rodina už tak jíme. Ani nemusím říkat, jak se nám zlepšilo trávení a celkově se cítíme líp. Moje koučka byla skvělá. Marci je dříč a její motivace a síla strhne každého... i toho největšího zarytce. Motivuje, pomůže, vyslechne, poradí. Jako kámoška, co podrží, ale zároveň má přirozenou autoritu, tak si její rady beru k srdci a řídím se jimi. I když jsem tomu z počátku moc nevěřila, výsledek se dostavil a totálně předčil má očekávání. Krom toho jsem se naučila správně jíst. Pravidelně zařazuji luštěniny, jídlo si umím lépe poskládat a jídlo si užívám. Fitness program doporučuji, kudy chodím :). Protože každý si všiml změny, co u mě proběhla, tak to ani jinak nejde. A to je snad ta nejlepší reklama :).

profile-pic
Kamila Pecharová
Marci

Před fitness programem jsem nejedla vyloženě špatně, ale v nesprávném poměru a samozřejmě, jako skoro každý, jsem jedla menší porce, než jsem měla. Po čtyřech týdnech vidím velký rozdíl a to nejen ten vizuální, ale hlavně pocitový. Nemám chuť na blbosti, nemám hlad a jím vlastně, co chci, jen v doporučeném množství. Marci znám už déle ze skupinových cvičení, takže bylo příjemné zkusit zase něco nového a udělat z toho komplexní záležitost. Když jsem potřebovala něco vysvětlit, všechno mi řekla, takže nebyl žádný problém s najetím na režim. Cílem byl lepší pocit ze sebe sama a redukce břicha, což se povedlo a jsem s výsledkem po tak krátké době spokojená :). Je skvělé, že teď přemýšlím o jídle jinak. Vím, že můžu jíst různá jídla - jak sladká, tak normální, nemusím jíst jen pár věcí, ale vždy si najdu to, na co mám chuť a jenom si pohlídám množství, dokonce si ráda dám i kvalitní čokoládu🤘😁. Určitě bych fitness program doporučila i dalším ženám, je to docela dobrá výchozí pozice pro nastartování správného režimu do budoucna!

profile-pic
Veronika Kolínková
Marci

Podle toho jak teď jím jsem asi měla slušný kalorický deficit a přemíru sacharidů.

Nyní se učím správně jíst, jídlo je kámoš a ne nepřítel, nebo nutnost k přežití. Marcela je skvělá.. poradí, pomůže a podrží.. Opravdová opora 💪

Se svými výsledky jsem úplně spokojená.. přímo nadšená! Za tak krátkou dobu, takový viditelný výsledky!

Naučila jsem se lépe skládat jídlo během dne a neodbývat se jen tak rohlíkem.

Určitě doporučuji všem kolem. Už i moje sestra se přidala do týmu 🙂!

profile-pic
Kamila Pecharová
Marci - Marcela Bašková

Pred zapocetim programu som mala nastavené kalórie na priblížne 1200 kcal, čo bolo pre moje telo veľmi málo. Práve preto som sa skláňala k občasnému prejedaniu, čo nemalo žiaden efekt. Navýšili se mi kalórie, ktoré mi vôbec neublížili, ale skôr pomohli. Necítila som hlad a nemala som potrebu dať si niečo naviac. Podpora od koučky Marci mi veľmi pomohla. Je veľmi milá, vždy ma pochválila, aj keď centimetre ostali nezmenené. Vysvetlila mi, prečo tělo takto funguje, podporila ma v mojej práci. Som veľmi vďačná. Zo 61 kíl mám momentálne 57,9, čo ma veľmi teší, pretože sa blížim k môjmu cieľu. Spoznala som, že kalórií sa netreba bát a taktiež ani tukov a sacharidov. :-) Samozrejme bysom fitness program odporučila, ak bude niekto v mojom okolí potrebovať pomoc, určite mu odporučím, nech sa obráti na vás. :-) Taktiež ak ju budem potrebovať ja sama.

profile-pic
Diana Bányászová
Marci

Nejdříve jsem se stravovala klasickou českou kuchyní, půl roku před zahájením fitness programu jsem se začala zajímat o zdravou stravu. Mým cílem bylo shodit, váha mi ale nešla dolů, od léta se mi pak začalo dařit shazovat, ale potřebovala jsem se naučit správně jíst. Díky programu se mi to podařilo. Také jsem poznala lepší, vhodnější kombinace jídel. Velice jsem byla spokojena především s koučkou, dokázala mi vše vysvětlit s klidem a velice velkou ochotou, pomohla mi dostat dolů další kila, naučila jsem se s jejím vedením novým kombinacím jídelníčku a poznala další potraviny. Celkově jsem nadmíru spokojena. Kromě toho, že jsem se naučila zvládat jídelníček a zařadila nové potraviny, jsem se naučila poznávat i sama sebe. Fitness program bych doporučila i své kamarádce a to velice ráda.

profile-pic
Václava Kindlová
Marci Bašková

Pred začatím programu som jedla malo, bývala som unavená, mala som problémy s vahou po 2. porodu. Teraz po 5 mesiacoch sa citim, ze som si zvykla stravovat sa pravidelne, nebývam unavená, aj v krizových situaciach mam dobru náladu a dost energie, začala som počas stravovacieho planu behať a stále s radosťou behám. Cenim si najma zmenu stravovacích návykov a dostatok energie. Marci bola úžasná, mohla som s nou zdielať uplně všetko, svoje emocie, nastvatia, keď som mala pocit, ze nič nefunguje, bola nekonečnou oporou a podporou, všetko podrobne vysvetlila. Som spokojná. Určite som sa naučila stravovat inak, dopredu si pripravovať jídlo, a hlavne sa to stalo už automatickým zvykom, kedy nemusím cely den premýšlat o jedle a být unavená, pretože na jedlo zabúdam. Určite by som program odporučila aj svojej kamarátke.

profile-pic
Lea Lajda
Marci

Před začátkem fitness programu jsem nejedla pravidelně, občas se přejídala, často sem měla chutě na sladké a jídelníček byl celkově nevyvážený. Naučila jsem se si jídlo přes den rovnoměrně rozdělit, zařadila do jídelníčku potraviny, které jsem předtím nejedla, začala sem se stravovat zdravěji a vyváženě. S koučkou jsem byla velmi spokojená. Vždy mě ve všem podporovala, radila a hlavně mě každý týden motivovala. Když jsem potřebovala, se vším poradila a celou dobu předávala mnoho důležitých informací. Jsem spokojená s výsledky, kterých jsem dosáhla. V první řadě se mi podařilo trochu snížit váhu i cm, i když hlavním cílem redukce nebyla. Ale především jsem se naučila jíst pravidelně, nepřejídat se, zařazovat více zeleniny na denní bázi, jídlo si lépe rozdělit, nebo nepoužívat klasický cukr. Určitě bych doporučila i dalším, kdo o koučinku uvažuje.

profile-pic
Andrea Kortanová
Marci

Před startem fitness programu jsem jedla málo a můj výběr potravin nebyl vhodný. Díky koučinku jsem se naučila mít ráda jídlo. Více jíst a hlavně jíst kvalitní potraviny, po kterých se cítím dobře. Se svou koučkou jsem spokojená, vždy mi poradila, pomohla a byla mi velkou podporou a motivátorem. Díky koučinku jsem zhubla 5 kg a cítím se dobře a plná energie. Také jsem se naučila chystat si zdravá a výživná jídla z kvalitních surovin. Fitness program bych doporučila.

profile-pic
Monika Schlucková
Marci

Před zahájením spolupráce s koučkou Marci jsem jedla málo zeleniny a ovoce, poměrně dost tučného jídla a stravovala jsem se velmi nepravidelně. V koučinku jsem se naučila pravidelnosti a zlepšila si orientaci v jednotlivých potravinách, sním teď velké množství a moje strava je pestrá. Marci je moc milá, šikovná a rozhodne dokáže dodat motivaci... Redukce váhy i cm je znatelná, cítím se lépe při cvičení a celkově jsem spokojená. Zvládám teď jíst 5-6x denně, což je pro moje tělo lepší. A také připravovat si jídlo dopředu a díky tomu už nemám potřebu pak “vymetat” lednici ☺️ Koučink Strong beauty bych určitě doporučila!

profile-pic
Lenka Synáčová
Marci

Před začátkem programu jsem se snažila jíst rozumně, vyváženě, protože jsem chtěla zhubnout pár kilo. Můj hlavní problém byl, že jsem to vydržela vždy jen pár dní a pak udělala nájezd na ledničku, takže ve výsledku kila spíše přibývala než ubývala. Fitness program mi určitě pomohl otevřít oči v tom smyslu, že jsem do té doby jedla málo, proto se zřejmě konaly ty mé nájezdy. V průběhu programu mě málokdy honila mlsná nebo hlad. Moje koučka Marci je velmi příjemná a sympatická ženská. Její zpětná vazba mě každý týden vždy nakopla a podpořila. Vůbec jsem se nemusela do ničeho nutit, s Marci to šlo samo :-). Do programu jsem šla s tím, že chci zhubnout. Na základě zhodnocení mého dosavadního stylu stravování mi Marci doporučila reverzní dietu, následně udržování a až po té bychom šly do redukce. Tam jsme se ale ani nedostaly. Protože už v reverzní dietě se mi podařilo trošičku zhubnout, i pár centimetrů. Ale hlavně díky tomu, že jsem měla dostatek jídla, tak mě nepřepadávaly žádné chutě, neměla jsem žádné výkyvy nálad a cítila jsem se skvěle, takže jsem se rozhodla, že chci tento stav jen udržovat, hubnutí jsem pokoušet ani nechtěla. A jsem moc spokojená! V rámci spolupráce jsem se naučila jíst víc! A užívat si to :-). A taky to, že bych se měla více hýbat. Program bych určitě doporučila. Myslím, že spousta holek/žen si samy nevědí rady, nebo se jim nedaří dosáhnout svého cíle a toto je skvělý způsob, jak se nastavit správným směrem.

profile-pic
Martina Jonášová
Marci

Před zahájením programu byla moje strava nedostatečná s příliš mnoho nezdravými cukry. Neměla jsem dostatek živin a nárazově se přejídala. Program mi pomáhá pevně stanovenými limity množství, které musím za den sníst. Navíc mi pomohl najít vyváženost a pevný řád ve stravování. Podporu mám velikou, koučka mi pomohla najít sílu k tomu, abych zvětšila své denní porce a přestala mít strach z jezení většího množství. Povedlo se mi zbavit se strachu z jídla. Navíc mi díky pořádným porcím už nehrozí přejídání, cítím se stále sytá. Naučila jsem se o kvalitních potravinách, rozvržení jídla a zásadách stravování. Také jsem se dozvěděla o tom, jak funguje hubnutí, stres nebo cvičení a vhodná strava ke cvičení. Určitě bych koučink doporučila :).

profile-pic
Lucie Kosturová
Marcela Bašková

Před fitness programem jsem se stravovala nepravidelně. Samé smažené jídlo, sušenky a čokolády, hlavně po večerech. Tím se mi nedařilo shodit břicho, co mi po 2 dětech zůstalo. Potom jsem přešla na zdravou stravu, něco jsem shodila, ale pak se to vše úplně zastavilo a výsledky už žádné. Díky fitness programu jsem zjistila, že i když jsem se začala stravovat zdravě, tak můj jídelníček byl energeticky nedostatečný, proto jsem se předtím nemohla hnout dál a měla často chutě na sladké. Teď se konečně pořádně a chutně najím a i tak šly cm a váha zase dolů, na hodnoty, které jsem chtěla, takže teď už si váhu a kondici jen udržuji. Moje koučka Marci je skvělá, když jsem něco nevěděla, tak mi vždy poradila a podrobně vysvětlila, i mě vždy podpořila a nakopla jít dál. Shodila jsem kila na váhu, co jsem chtěla a celkově vypadám líp, než před dětmi. I cvičení mě moc baví a to jsem dřív nikdy necvičila, ani pomyšlení jsem na to neměla, vůbec jsem nečekala, že mě to takhle chytne. Celkově se cítím lépe. Teď už vím, že jídlo není žádný nepřítel, můžu se najíst hodně a chutně, a i když si něco občas dám, tak to jde bez výčitek. Určitě bych fitness program doporučila všem, co se sebou chtějí něco dělat.

profile-pic
Hana Ř.
Marci Bašková

Před zahájením fitness programu jsem se stravovala nevyváženě. Program mi ukázal, že je možné jíst dostatečně a nehladovět. Podpora koučky byla dostatečná a velmi empatická. Výsledky jsou přiměřené. Zjistila jsem, že není třeba počítat kalorie a být přitom zdravá a mít dostatek energie. Fitness program bych doporučila.

profile-pic
Kateřina Weissová Holubová
Marci

Před zahájením Fitness programu bylo moje stravování neuspořádané, málo jídla, low carb, a kvůli tomu jsem měla nedostatek energie. Díky Fitness programu jsem zjistila, že se sacharidů nemusím bát, ani jídla celkově. Marci je super, hlavně i díky osobní zkušenosti, protože ví, čím si procházím. Plán i celkově program je dobrý, dílčích úspěchů dosaženo – lépe umím pochopit jídlo a tolik se nebojím jíst. Také mám lepší orientaci v rozvržení jídla a hlavně jsem zařadila sacharidy a mléčné výrobky, kterým jsem se předtím vyhýbala. Také jsem snížila množství bílkovin, které mi nemusí dělat v příliš vysokém množství dobře a také jsem začala jíst více vege stravu. Fitness program bych doporučila i dalším holkám, které o něm uvažují.

profile-pic
Klára Merlíčková
Marci

Dříve jsem se už snažila jíst zdravěji, počítala jsem kalorie, ale stále jsem se plácala na jednom místě a dost často jsem měla chutě. Co se týče cvičení, tak předtím téměř žádné nebylo. Díky Fitness programu jsem se naučila mít lepší přístup k jídlu a tréninky mě moc baví. Moje koučka byla naprosto skvělá. Jsem spokojená. Za 8 týdnů jsem zhubla 1,5 kg a přes 20 cm na mírách po celém těle, pro někoho to moc není, ale pro mě to je skvělý start. Naučila jsem se poslouchat své tělo, ne vždy je člověk 100% v dobré náladě, kondici, ale přesto se můžeme snažit vydat ze sebe to nejlepší. Určitě bych Fitness program doporučila.

profile-pic
Jitka Šustrová
Marci

Před zahájením fitness programu jsem dost cvičila. Ale jídlo tomu vůbec neodpovídalo. Bylo ho velmi málo. Velmi. Teď už vím, že jídlo není strašák a že když jeden den nebudu cvičit, vůbec nic se nestane. Spokojenost s mou koučkou? Maximální. Marci byla úplně senzační. Vždy mi poradila, nakopla a podpořila. Kolikrát jsem si říkala, s jakou blbostí na ní jdu, ale ona byla fakt neskutečně trpělivá. Dostalo se mi vytoužených svalu, v kombinaci se spoustou jídla, které fakt miluji a užívám si ho. Našla jsem konečně řád v jídle. Fitness program bych doporučila, bez váhání.

profile-pic
Barbora Smíšková
Marci

Před začátkem programu jsem se snažila jíst pravidelně, ale odpoledne jsem mívala strašnou chuť na sladké. Řešila jsem to dortíkem a pak jsem se divila, že nehubnu, i když jsem chodila třikrát týdně cvičit :D.

Musela jsem teda ukočírovat své chutě na sladké. Moje koučka mi pomohla, jak na ty sladké chutě, tak i celkově mi nastavila jídelníček tak, aby v něm bylo dost sacharidů a bílkovin.

Jsem s ní rozhodně spokojená, s čímkoliv jsem měla problém, tak mi poradila :) :).

Zmenšilo se mi břicho, ubrala jsem cm přes boky i zadek :) :) Jsem spokojená :) :). Naučila jsem se správně stravovat a také, jak jíst před cvičením. Určitě doporučuji dál :) :).

profile-pic
Iva Lisáková
Marcela Bašková
>