Reni Markowiczová

Diplomovaný specialista v oboru management sportu

Bikini fitness závodnice

Propagátorka flexibilního stravování, fitness a zdravého životního stylu

Jsem člověk, který od života očekává skutečně hodně. Věřím, že je možné, aby nám umožnil dosáhnout vše, co si jen vysníme a proto je potřeba jít tomu každý den naproti. Buď se rozhodneme být tu sami pro sebe a nebo svými činy pomůžete ostatním. Já se rozhodla být tu pro druhé! Každý den pracuji na tom, abych se přiblížila svým ideálům, vypadala jak nejlépe mohu, byla šťastná, zdravá a všechny tyto zkušenosti mohla předat dál.

Díky všem vzestupům a pádům, které mě na mé cestě potkaly a neustálé ochotě vzdělávat se, dokáži zcela jasně rozpoznat, za co v životě opravdu stojí bojovat a co nám umožní využít náš život na maximum – je to zdravý duch ve zdravém těle!

Za každým životním cílem se skrývá spousta dřiny, odříkání, slz ale i radosti a pýchy – to vše je potřebné k tomu, abychom se staly silnějšími. Při cestě za novým „JÁ“, jde především o to milovat ji jako celek. Tato cesta vás učí vnímat své tělo, ukazuje vám vaší vnitřní sílu, zvyšuje vaše sebevědomí, posouvá vás fyzicky, ale i psychicky.

Každá máme nárok být tou nejlepší verzí sebe samé, tak na tom pojďme makat!

profile-pic

Před program jsem jedla velmi málo. Kolem 1300 kcal . Měla jsem nad sebou pořád kontrolu a nechtěla jsem jíst více .

Díky programu jsem se naučila vnímat své tělo a jíst tak, aby mělo sílu na cvičení (u mě je to balet).

Lepší koučku jsem si nemohla vybrat. Reni je neskutečně laskavý člověk . Byla a je mou největší inspirací. Mám ji moc rada. ❤️

S výsledky spolupráce jsem spokojená. Ale také vím , že musím nadále makat. 💪🏼

Díky programu jsem se naučila mít se rada i ve své nejtěžší váze. ❤️

Rozhodně doporučuji i dále! Jste nejlepší tým 👍🏻. Ta vášeň je vidět. Obdivuji vás všechny. Ráda bych zkusila třeba ještě další program např. Hvězdné břicho za 6 týdnů. ❤️

Barbora Tesárková , Renatka ❤️
profile-pic

S programem jsem dlouho otálela. Myslela jsem si, že sama vím, co mám dělat. Že se v jídle vyznám. Jak se ale ukázalo, byla jsem celkem mimo. Jedla jsem málo. Byla jsem v začarovaném kruhu diet a přejídání.

Renča mě nasměrovala tím správným směrem a ukázala, kolik jídla mé tělo skutečně potřebuje. A tím jsem se ze začarovaného kruhu dostala Renča mě dokázala vždy namotivovat a povzbudit a to bylo super.

Začaly jsme reverzní dietou, pokračovaly udržovací fázi a končíme vytouženou redukcí, kdy se konečně něco děje, a i přes kalorický deficit mám stále dost energie na vše.

Doufám, že jsem si pevně zakořenila stravovací návyky a už se nebudu v jídle odbývat. Taky vím, že vše chce svůj čas a rychlé výsledky jsou neudržitelné.

Program bych určitě doporučila každému , kdo chce se sebou něco udělat. Pořád jde hlavně o to, že jakmile začneme tělu dávat to, co potřebuje, začne nám to vracet. A ne jen v tom, že se začne měnit, ale začne se měnit i naše mysl. A tam je začátek všeho a pak se začnou dít divy 👍.

Monika Johaníková , Reny
profile-pic

Před začátkem programu jsem se stravovala nepravidelně a měla jsem špatné rozložení makroživin. Díky tomu jsem začala nabírat na váze a mívala občasné trávicí potíže.

Spolupráce mi neskutečně pomohla najít tu správnou cestu a otevřít oči. Nyní vnímám své tělo lépe a vím, co mu vyhovuje.

Reni je mou velkou podporou. Nejen, že je možné se na ní s čímkoliv obrátit, ale také je velmi pozitivní a snaží se vždy vymyslet podle mých potřeb a ještě k tomu s výbornými výsledky!

Nejen, že jsem shodila několik kilo, ale také nejsem tolik unavená. Skvělá je rozhodně i možnost sestavení jídelníčku dle vlastních chuťových preferencí. Stačí pouze dodržovat určitá pravidla.

Naučila jsem se mít pravidelné stravovací návyky. Stačí tak málo a jde to! :-)

Určitě budu doporučovat i dále.

Nicolle Tosovska , Reni
profile-pic

Před programem jsem se stravovala poměrně zdravě, ale neuměla jsem si správně nastavit hodnoty makroživin. Tím pádem se mi stále nedařilo zhubnout.

Nyní se v tom celém mnohem lépe orientuji, ale stále jsem ještě na začátku, takže uvidíme, co bude dál :-).

Renča je super, vše vždy dobře vysvětlí a nemá problém na cokoliv odpovědět. Takže jsem moc ráda, že jí mám jako koučku.

Zatím jsme stále na začátku redukce, takže uvidíme, jakým směrem to půjde, ale už teď je fajn, že se netrápím hlady! :-)

Naučila jsem se přemýšlet nad tím, co jím a více si jídlo plánovat a chystat.

Rozhodně doporučuji i dále, je fajn vyzkoušet si odborné vedení.

Romana Michnova , Renca
profile-pic

Než jsem začala s Fitness programem, tak jsem moc nejedla. Jídlo jsem si nepřipravovala a nevěnovala jsem tomu čas. Jedla jsem podle toho, kdy jsem mohla a nepravidelně.

Díky programu jsem se začala trochu více orientovat v jídle. Pochopila jsem, jak je jídlo důležitou součástí našich životů. A že je strašně důležité to, co jíme.

Marti byla skvělá. Podporovala mě, vždy rychle reagovala. Vycházela mi vstříc a chápala mě. Byla skvělá. Zhubla jsem 1,3 kg a 14 cm celkem. Což jsem naprosto spokojená. Nemám nafouklé břicho a přijdu si hubenější. Každopádně jsem překvapená, že to je vidět i na fotkách. Pochopila jsem, že všechno souvisí se vším. Dříve jsem jen posilovala a dřela se na tréninku a jídlo vůbec neřešila. Teď už tomu rozumím, že takhle to nejde.

Celkově mi ale došlo, že žít zdravě je vážně důležité. Určitě bych to doporučila dalším ženám, dívkám a doporučím:).

Markéta Hegerová , Martinka
profile-pic

Zkusila jsem keto diet, která nebyla vůbec úspěšná, přejídala jsem se, jak ještě nikdy a pak vždy přišel pocit viny a nenávist k sobě samotné.

Málem to skončilo i prsty v krku, ale včas jsem řekla sama sobě NE a začala spolupráci s Renčou, za což jsem neskutečně ráda! :-)

Nyní se cítím moc dobře. Používám kalorické tabulky, tím pádem mám o jídle mnohem větší povědomí a přehled, s čímž souvisí i kontrola. Chutě občas jsou, ale vždy se dají v pohodě zvládnout. Reni je skvělá podpora, jak profesionální, tak i osobní.

Jsem moc spokojená, tento program byl výborná volba a já se konečně cítím velmi bezpečně. Konečně cítím, že na mě někomu záleží, che mi pomoci a chce, aby se mi dařilo.

Jestli si dobře vzpomínám, tak váha klesla o 2 kg. Míry šly dolů přes zadeček a stehna. Jsem spokojená, cítím se mnohem lépe.

V programu jsem se naučila mít se ráda! Také to, že sacharidy jsou kámoš a že musím jíst vyváženě vše a také, že si mohu sem tam dát svou milovanou kinder čokoládu a být s tím úplně v pohodě, protože se po jednom kousku rozhodně nic nestane.

Program maximálně doporučuji! Nejenom kamarádce, ale každému, kdo si myslí, že by v rámci stravy potřeboval pomoci. :-)

Adéla Bousova , Reni
profile-pic

Predtým som sa stravovala celkom dobre, ale nízky príjem som mala. Koučka mi pomohla pochopiť, že jedlo nieje nepriateľ, dá sa jesť všetko na čo mam chuť len si to treba správne rozdeliť a prísť na to co mi vyhovuje.

Reni je úplne úžasná, obrovská podpora motivácia a kamarátka v jednom... 🤗

Som spokojná, dole mam 8kg a 46 cm na telesných mierach.

Je ešte na com pracovať v budúcnosti ale odniesla som si veľa od pochopenia po stravovania, nebáť sa jedenia, že môžem jesť to, čo mam chuť nie čo pri iných chudnutiach prikazu aj ked na to človek nemá chuť, ďalej ze chudnutie nie je iba o kardiu.... a kondične som oveľa lepšie na tom ako na začiatku a tiež si viac vážim seba samu aj svoje telo.

Andrea Mečiarová , Reni
profile-pic

Než jsem vstoupila do programu u Strong Beauty, tak jsem se stravovala velmi špatně. Když jsem otevřela ledničku, tak jsem ji hned raději zase zavřela. Neměla jsem absolutně představu, kolik čeho jíst, a tak jsem raději nejedla vůbec.

Díky fitness programu jsem se přestala bát jídla a nyní již vím, že jíst je potřeba! Jídlo je pro tělo palivo a bez pořádného "natankování" nelze očekávat, že bude správně fungovat. Stejně tak nelze očekávat, že vám bez paliva pojede auto. Nyní mám jasno, které potraviny zařazovat a i když si dám občas něco mimo plán, svět se nezboří.

Renatka byla absolutně perfektní, moc si vážím toho, jakou se mnou měla trpělivost, vždy ochotně poradila a navedla mě na tu nejlepší cestu.

Myslím si, že v lepší kondici jsem nikdy nebyla. Jsem strašně moc spokojená, že jsem program zkusila.

Celkově mě spolupráce naučila perfektně jíst a nemít výčitky. Také to, že ačkoli cvičení a pohyb miluji, tak vím, že se vůbec nic neděje, když se jednou za čas vybočí ze zajetých kolejí. :-)

Určitě bych program doporučila všem, kteří mají pocit, že přiberou ihned po čemkoli, co sní. Není to pravda a za toto uvědomění týmu Strong Beauty děkuji.

Libuše Teplincová , Renatka Markowiczová
profile-pic

Před začátkem programu jsem se stravovala na nízkém kalorickém příjmu.

Během programu jsem se naučila, kolik a co vše můžu sníst.

Reni byla a je po celou dobu skvělá. Pokud je třeba vždy vše vysvětlí a umí hezky povzbudit!

Už jsme s Reni daly dolů 3 kg a 6 cm celkem na tělesných mírách, ale ještě mě čeká dlouhá cesta za mou vysněnou postavou.

Díky spolupráci jsem se zatím naučila správně a zdravě stravovat!

Rozhodně doporučuji i dál.

Andrea Mečiarovà , Renca
profile-pic

Před fitness programem jsem se stravovala zdravě, ale s nevhodnou skladbou potravin. Neměla jsem žádné výsledky, i když jsem cvičila několikrát týdně.

Program mi pomáhá hlavně v tom, že si jednoduše sestavím vhodné jídlo a už konečně vidím ty malé krůčky, které tam dříve nebyly. A hlavně cítím celkovou pohodu a úlevu v tom, že mi pomáhá někdo se zkušenostmi v této oblasti. Někdo, kdo mi kdykoliv poradí, když si nevím rady. Renča je prostě skvělá. Kdykoliv cokoliv potřebuji ochotně mi poradí a podpoří.

Zatím jsem dosáhla výsledků v úbytku několika malinko cm, a hlavně se mi pomalinku zrychluje metabolismus. Zatím jsem spokojená moc. Naučila jsem se jednoduše připravovat jídlo a nestresovat se počítáním.

Určitě program doporučuji i dále! Hlavně pokud se stejně jako já i ty točíš v začarovaném kruhu a tvé snažení nikam nevede. Toto je ta správná cesta.

Renata Kostrůnková , Renca
profile-pic

Před začátkem programu jsem se v podstatě řídila intuitivně a zároveň měla přehled o zdravých potravinách. Niky jsem ale neřešila zase až tak množství. Nakonec to dospělo v to, že jsem poměrně často v týdnu cvičila, ale začala jsem se šidit v jídle. Obzvlášť v práci. Což vedlo kolikrát k tomu, že jsem v záchvatu hladu sáhla po něčem, co bylo po ruce. "Ale vždyť přece cvičím" jsem si říkala. Najednou se váha i přes ono cvičení i ono zdravé jedení dostala někam, kam jsem nikdy nechtěla. Cítila jsem se ne zase nějak extra obézně, ale spíš zavalitě, oplácaně.

Pomoc jsem našla v přesném rozložení množství živin, jež si mohu během dne dovolit. Plánovat si tak jídla s větší precizností a vědět, že tohle ještě můžu a tamto už je moc. Že dát si chleba s marmeládou ke kávě není přece zlo. Další věc je i pravidelnost ve stravování. Nyní již vím, že když mám velký hlad, je to už pozdě, a proto jím pravidelněji.

Renatka je empatická, chápavá a vždy najde spoustu pozitivních signálů, jak mě nasměrovat správným směrem dál a celkově nakopnout.

Myslím, že co se cm týče, jsem nadšená, že cm nemizí hlavně v oblasti prsou, což většina žen nechce, ale zejména vidím patrné zlepšení v oblasti břicha a stehen. Jsem velmi spokojená, ale vím, že je to dlouhá cesta a že určitá dávka disciplíny, zodpovědnosti a snahy musí vzejít vždy z mé strany.

A co jsem se vše naučila? Pravidelnost ve stravování a správnému rozvržení jídel. Přemýšlet trochu, kdy si dát to a kdy ono. Zkoušet, jestli dokážu lépe fungovat na sladké snídani viz. kaše či vaječné omeletě. Naučila jsem se používat váhu 🙉😂. Nikdy jsem si nic nevážila, ale skutečně po několika dnech se mi tato technika dostala pod kůži a čas je zde jen slovo. Vše je velmi intuitivní a zvládnutelné.

Pokud by se nějaká má kamarádka necítila ve svém těle komfortně či měla nějaký problém opačný, tak bych tento program rozhodně doporučila.

V.K. , Reni
profile-pic

Než jsem zahájila spolupráci s Renatkou v rámci Fitness programu, má strava byla nízkokalorická s malým podílem sacharidů, jednotvárná, výrazně ovlivněná závodními přípravami, které probíhaly spíše v kulturistickém stylu. Ačkoliv jsem si tak nepřipadala, mé tělo strádalo, dlouhodobě jsem neměla menstruační cyklus, necítila jsem se psychicky ani fyzicky dobře, malé množství energie atd.

Fitness programu a především své coachce vděčím za ukázku toho, že vše se dá dělat zdravě, plnit si své cíle a zároveň se neochudit o radosti běžného života, být produktivní po všech stránkách a užívat si každý malý krůček své cesty. Díky prvotnímu nastavení a reverzní dietě se mi po 3-4 měsících spolupráce vrátil menstruační cyklus, postupně se mi zvýšila síla a především vrátila energie do života.

Podpora byla maximální! Renatka se stala zároveň pro mě jednou z nejdůležitějších osob v mém životě, kamarádkou a vždy mi dokázala upřímně sdělit svůj názor, poradit a objasnit určité jevy, někdy i problémy, které mě v průběhu potkaly. Vždy jsem se na ní mohla spolehnout a má mou stoprocentní důvěru i nadále.

Prošly jsme si několika fázemi, ale kromě zdravotních benefitů, zlepšení psychické stránky, otevření nových možností, nových vědomostí, tak jsem samozřejmě také dosáhla estetických výsledků a v tomto směru bych primárně vyzdvihla nabrání svalové hmoty a rekompozici postavy, na které jsme společně makaly.

Naučila jsem se nebát žádného druhu potravin, pochopila základní logiku a naučila se rovnováze ve všech aspektech svého života, ačkoliv je samozřejmě stále na čem pracovat a má cesta zdaleka není u konce (možná nikdy ani nebude, ale o tom to je), díky naší spolupráci s Renatkou jsem pochopila, na čem opravdu záleží a že přirozenost a návrat k ní, je vlastně to nejdůležitější, co pro sebe člověk může udělat. Přestat se omezovat, najít si svou cestu a splnit si postupně všechny své sny.

Odnáším si úplně jiný pohled na stravu, na lidské tělo, fungování v životě a i sama na sebe. :))) Určitě doporučuji všemi deseti!! :D:)))

Lucie Varmužová
profile-pic

Nejdříve jsem se stravovala běžně, žádný přehled o stravě. Poté jsem si prošla PPP, přes internet a videa jsem našla program od Katy a přidala se do komunity Strongbeauty - první jsem měla 8 týdnů s Domi. Teď mám Reni a naprosto super, obě holky. Program mi vyhovoval, proto jsem se zase vrátila :). Nyní jsem chtěla upravit jídelníček se zaměřením na zdravé, plnohodnotné stravovaní.

Naučila jsem se nebát se jíst, dopřát si a zbytečně nevymýšlet zbytečnosti. Vidím zlepšení po fyzické a psychické stránce o 100%!

Komunikace s Reni je naprosto bez problému. Odepisuje mi na emaily a dotazy v nejbližším čase. Jsme ve spojení i přes Whatsapp.

S programem jsem velmi spokojená, nyní postupně navyšujeme příjem a zvládám to! :)

Díky programu jsem se naučila krásně si rozplánovat jídlo na celý den a vařit z opravdových surovin. Žádné kupované polotovary atd.

Určitě doporučuji i dále🥰.

Adéla Vránová , Reni
profile-pic

Před začátkem programu jsem se stravovala převážně zdravě, ale měla jsem špatně nastavený poměr jednotlivých živin a také jsem měla problémy s dosažením pocitu plnosti.

Strašně mi pomáhá ten pocit, že jsem "v rukách odborníka" a nemusím se tedy strachovat, že bych své tělo o něco šidila.

Renča je skvělá koučka! Velmi dobře se mi s ní spolupracuje. Cením si její empatie a podpory.

Během programu jsem si všimla několika vzhledových změn, ale nejvíce si cením toho, jak se postupně mění můj přístup k jídlu na pozitivnější.

Díky programu jsem se naučila lépe naslouchat tělu a obecně si uvědomila důležitost stravy.

Rozhodně doporučuji i dál!

Veronika Nedomova , Renča
profile-pic

Před začátkem programu jsem měla jídelníček pravidelný, ale nevyvážený. Váha ani centimetry se mi během dlouhodobého cvičení nepohnuly.

Během programu mi nejvíce pomohlo zapisování do tabulky, díky kterému jsem si uvědomila, co jsem za celý týden snědla. A zjistila jsem, že je mnohem více variant jídel, které si mohu připravovat.

Koučka Reni je skvělá, nikdy nebyl žádný problém! :) S výsledky programu jsem určitě spokojená, zmizelo mi pár centimetrů a navíc jsem se během těchto 4 týdnů naučila více přemýšlet dopředu a obohatila si makroživiny.

Doporučuji rozhodně dál a už se tak i stalo:)

Valerie Staňová , Renata Markowiczová
profile-pic

Pred začiatkom programu som sa stravovala viacmenej vyvážene, ale môj jedálniček neobsahoval všetky potrebné živiny. Chvíľu som sa stravovala dobre a potom prišli dní kedy som mala potrebu zjesť všetko čo som videla.

Program mi pomohol ukázať že nemusím hladovať a tírať sa dietami. Reni je super koučka ale aj žena. Mohla som jej napísať čokoľvek ma trápilo a vždy našla riešenie a pochopenie k môjmu problému. Pomohla mi naučiť sa papať vyvážené a nehladovať pri Tom. Je úžasná ♥️ Ďakujem.

Zatiaľ som schudla 3kg a nabrala svalovú hmotu. Tuk šiel takisto troška dole a určite chcem v tomto režime pokračovať aj naďalej. Naučila som sa vnímať svoje telo, svoje potreby. Vyskladať si super jedla na celý deň a radovať sa s nich a necitit vinu z toho keď niečo zjem lebo som si doteraz myslela že to pôjde len ťažkými diétami ale opak je pravdou.

Určite odporúčam aj ďalej.

Lucia Moncmanová , Renáta Markowiczová
profile-pic

Než jsem vstoupila do programu, stravovala jsem se šíleně. V jídle jsem neměla žádný řád. Velkou změnou pro mě byl přechod od masa k rostlinné stravě a také jsem potřebovala shodit nabraná těhotenská kila.

Program mi krásně pomáhá naučit se správně stravovat, hýbat se, dodává mi motivaci a to vše díky skvělému přístupu :-)

Renča je naprosto úžasný, když mam nějaký problém neskutečně mě dokáže podržet a dodá elán pro další boj s mojí váhou. Mám jí moc ráda, ač jsme se nikdy neviděla, je mi neskutečně sympatická :-).

Zatím jsem zhubla 5kg. Ale pro mě je důležité, že mám plno energie a lepší kondici k těm svým třem prťatům;-)

Určitě bych program doporučila i dále! :-)

Veronika Kopalová , Reny
profile-pic

Než jsem vstoupila do Fitness programu, tak jsem se stravovala sice zdravě, ale dnes už vím, že jsem jedla málo. Především jsem pořád řešila sacharidy a často je vyřazovala úplně z jídelníčku. Zároveň jsem často měnila strategie podle toho, co jsem si právě někde přečetla a tudíž bylo mé stravování i tak trochu chaotické. Co se týče cvičení, nekladla jsem tak velký důraz na silový trénink a v posilovně trávila čas převážně na páse. Mým problémem bylo to, že jsem neviděla žádné výsledky ačkoliv jsem měla pocit, že pro štíhlejší a hezčí postavu dělám opravdu maximum. Díky programu jsem si tím přestala lámat hlavu a nechala jsem se vést. S mojí koučkou jsem spokojená na 100 % :-) mé případné dotazy mi vždy zodpověděla a spolupráce byla a věřím, že i nadále bude, výborná. Na začátku programu jsem začínala reverzní dietou na příjmu 1573 kcal (hmotnosti 64,6 kg), po reverzní dietě a udržovací fázi končím na příjmu 2138 kcal (hmotnost 63,9 kg). Bohužel jsem si neudělala záznam z osobní váhy - % tuku, svalů atd. S výsledky jsem prozatím spokojená. Naučila jsem se jak si naplánovat, nakoupit a rozvrhnout jídlo na celý den/týden, pít dostatek tekutin. Jaké užívat doplňky stravy při tréninku a kdy. Naučila jsem se, že silový trénink pro formování postavy je základ a že nemá smysl běhat hodiny týdně na páse. A hlavně vím, že výsledky budou, ale potřebuji čas a nic se nedá uspěchat. Takže se i nadále svěřuji do rukou Renči a nechávám se dále vést :-). Program bych rozhodně doporučila.

Kateřina Hotovcová , Reni
profile-pic

Před fitness programem jsem se stravovala co se týče výběru potravin zdravě i pravidelně, ale nedostatečně. Celkově byl můj příjem nízký a necvičila jsem.

Zpětně, když se na to podívám, bylo to výmluvách. Měla jsem málo energie a žádnou motivaci.

Fitness program mi nyní pomáhá s tím, že jsem se naučila více jíst podle toho, kolik mé tělo opravdu potřebuje, aby se cítilo dobře a zvládalo vše, co po něm chci.

Pomáhá mi nezapomínat na to, proč jsem ten zásadní krok udělala, proč jsem se vůbec do programu přihlásila. Renatka je milá dáma, který mi vždy předá mnoho motivace. Rozhodně ví, co dělá. Vždy vše vysvětlí, takže se i v tomto směru mám stále co učit :-). Má mou plnou důvěru.

Začala jsem s reverzní dietou, kdy jsme příjem postupně navyšovaly a to se povedlo! Nyní jsme v udržovací fázi a nějaký ten čas ještě budeme. Tělo reaguje tak, jak má, za což jsem moc ráda. Začala jsem i cvičit, více se hýbat a to je pro mě moc důležité. Stává se to mou přirozenou součástí, stejně tak, jako jídlo, které si připravuji. Jsem více pozitivní, což je další věc, za kterou jsem vděčná.

Narůstá mi i síla, takže se mi i lépe cvičí. Naučila jsem se vnímat jídlo jako palivo. Naučila jsem se více vnímat své tělo a naučila jsem se, že mé tělo, jídlo a pohyb je jeden celek. A že jedno bez druhého nemůže správně fungovat.

Určitě doporučuji i dál. I když jsem teprve na začátku, vidím na sobě změny. Některé jsou větší, některé menší, ale stojí to za to. Jsem moc ráda, že jsem tým Strong Beauty objevila.:)

Lucia Harišová , Renatka
profile-pic

Před fitness programem jsem se stravovala hrozně chaoticky. Záměrně jsem se vyhýbala sacharidovým potravinám a snažila se jíst “zdravě”, ale trápily mě hrozné chutě na sladké, kterým jsem vždycky po pár dnech podlehla a začala nehorázně "prasit". A tak to bylo pořád dokola.

Fitness program mi pomáhá k nastavení správného režimu a rovnováhy v jídle. Začala jsem jíst přílohy, v ničem se neomezuji a různé sušenky a čokoládky mi leží už 2 měsíce v šuplíku a mě to nechává naprosto chladnou :). Mám mnohem víc energie a cítím se celkově spokojenější.

Od mé koučky se mi dostává maximální podpory. Renča je skvělá a mám pocit jako by měla snad šestý smysl, vždycky dokáže povzbudit, když to člověk nejvíc potřebuje.

Zatím jsem dosáhla snížení váhy a ubylo i pár centimetrů, zlepšila se mi fyzička a mám mnohem víc energie. S výsledky a programem jsem maximálně spokojená. Díky fitness koučinku jsem se naučila vytvořit si takový režim a jídelníček, který dokážu dlouhodobě dodržovat dál, aniž bych měla pocit nějakého omezování, prostě jím co mi vyhovuje a na co mám zrovna chuť. Rozhodně mohu dál doporučit.

Jana Schildová , Renča
profile-pic

Před začátkem programu jsem určitě věděla něco o zdravé stravě a zastoupení živin. Přes den jsem byla zvyklá si zdravě vařit a občas sportovat. Bohužel moje snaha často selhávala večer, kdy mě přepadaly chutě na sladké. To byl i důvod, proč jsem vyhledala Reni a program Strong beauty.

Fitness program mi pomohl se správným nastavením kalorií a jednotlivých makroživin, tak aby chutě na sladké nepřicházely.

Reni je velmi dobrá koučka. Ochotně odpovídá na moje dotazy a motivuje k pokračování v cestě ke zvolenému cíli.

Zatím mám za sebou 3 týdny programu, a dole 3 kg.

Naučila jsem se jíst více zeleniny, připravuji si pestřejší večeře, více piji, častěji cvičím a nejím sladkosti.

Za sebe mohu rozhodně doporučit i dále.

Jana Hortová , Reni
profile-pic

Před fitness programem jsem se stravovala zdravě. Jen rozložení mých živin bylo špatné a jídla bylo o hodně méně, než mé tělo potřebuje. Měla jsem strach z jídla, že naberu na váze, a proto jsem se bála přidat. Cvičila jsem dost i před programem.

Fitness program mi pomohl s mým vztahem k jídlu. Pochopila jsem, že můžu jíst více a že rapidně nepřiberu. Hlavně mi pomáhá ve vytrvalosti na trénincích, kde jsem se zlepšila a mám daleko víc síly a chutě se zlepšovat.

Renča je skvělá. Je to zlatíčko. Občas mám výlevy svých pocitů, ale Renča je vždycky zvládne ukočírovat. Pochválí mě, ale zároveň řekne i co je potřeba ještě vylepšit. Podpora od ní je neskutečná. Inspiruje mě její tvorba i mimo fitness program a ukazuje, že na dobré výsledky je výhodné si počkat. Nejsou žádné zkratky.

Zatím jsem se naučila jíst víc jídla. Za což jsem vděčná. Během reverzní diety jsem ztratila pár cm, přibrala asi půl kila, takže jsem spokojená, protože jsme příjem navýšily zhruba o 400 kcal.

Naučila jsem se v klidu jíst. Začít si dávat větší přílohy, protože to jsem před tím moc nedělala. Můžu jít na jídlo s kamarády bez výčitek, protože vím, že se nic nestane a hlavně ho mohu s přehledem započítat do svého příjmu.

Program bych doporučila s tím, že bych ji předem ujistila, že je to běh na dlouhou trať, ať nepočítá s výsledky hned, jako jsem to v hloubi duše měla já. :).

Gabriela Hůlová , Reni
profile-pic

Pred začiatkom programu som sa stravovala v celku zdravo, ale mala som problem so skladbou jedalnicka, jedla som aj malo sacharidov, co velmi prispievalo k zachvatovemu prejedaniu. Cvicim uz dlhsi cas silovo a behavam.

Teraz nutkanie na prejedanie slabne, meni sa mi stavba tela, viac vynikaju svaly.

S mojou koučkou som veľmi spokojná. Kazdy tyzden si vymslim dovod, preco uz skoncit s tym mensim deficitom, ktory mi nastavila, ale ona ma vzdy podpori, zaradujeme refeedy a celkovo, ked mam nejake nejasnosti, co ja mavam casto :D tak mi trpezlivo vsetko vysvetluje a to mi velmi pomaha :).

Znizila sa mi vaha cca o 2-3 kg, ale mne o vahu ani tak neide, kedze sa zameriavam skor na svaly a celkovy vzhlad postavy, samozrejme mam mensiu chut na prejedanie a konecne si mozem dopriavat lievance, kase atd bez vycitiek :).

Naucila som da nebat sa sacharidov :). To bol pre mna vzdy najvacsi strasiak a asi si uvedomovat, ze nie su dobre extremy v nicom, ani na jednej strane. Vobec nejest ovocie/oriesky, ale zas na druhej strane to neprehanat. Ucim sa hladat rovnovahu.

Samozrejme odporučám aj ďalej! :)

Simona Tóthová , Renata Markowiczová
profile-pic

Jako hlavni problem dnes vnímám nedostatek proteinů. Myslela jsem si, ze se stravuji zdravě, ale můj jídelníček nebyl vyvážený.

Během programu byl můj příjem pomalinku navyšován, tak, abych to zvládla dodržovat.

Reni je velmi empatická a když jsem potřebovala, věděla jsem, že tady pro mě je. Moje postava je nyní pevnější a cítím se celkově mnohem lépe!

Dnes mohu říci, že i delší dobu po ukončení programu, jedu dál a s tím jsem spokojená nejvíce.

Důležité je, že vím, že když si dám večeři ve městě nebo si dopřávám na dovolené, nezkazí to mojí dosavadní práci a v klidu se vracím ke svému režimu. To mi pomáhá udržet si motivaci a cítit a dobře ve svém těle. Za sebe mohu určitě jen doporučit :-). Děkuji :).

Marie Hrnkova , Reni
profile-pic

Pred programom som to mala hrozne poddimenzovane, v kalorickom deficite so strachom z jedla a najmä zo sacharidov!

Aj keď ešte nie som úplne za vodou, naučila som sa, že jedla sa netreba báť, treba veriť sama sebe, svojmu telu a že nejaký ten tuk navyše nie je žiadna pohroma :-)

Našla som si kamarátku, ktorá ma podporovala úplne od začiatku. Mohla som sa na ňu obrátiť s hocičím, a odpovedala mi naozaj vyčerpávajúco a s veľkým pochopením.

Som veľmi spokojna. Dosiahla som nárast svalovej hmoty ale hlavne som sa naučila jesť sacharidy!

Naučila som sa, že fitness nie je žiadna veda. Netreba zložito počítať makrá a kalórie a byť z toho pod zbytočným stresom. Že aj keď si telo žiada niečoho viac tak mu to dám a nič hrozné sa nestane. Je vysoko pravdepodobné, že sa do programu znovu vrátim:-)

Určite odporučám ďalej!

Diana Chabalová , Renátka
profile-pic

Pred programom som sa stravovala velmi zle a jedla som malo a stale tie iste potraviny. Cvicila som az prilis a bola som sama so sebou nespokojna, stale som myslela len na jedlo a na to, ako si nic dobre nemozem dat. Vsetko sa tak nejak vyriesilo samo po tom, ako som sa zacala stravovat podla stravovacieho programu. Vsetko sa zlepsilo a aj ked je stale na com pracovat tak uz konecne normalne jem a hlavne jem uplne vsetko. Podpora aj pochopenie boli asi to najlepsie na tomto programe. Reni je uzasna motivacia a vzdy ma dokazala podporit, pomoct mi a hlavne mi davala istotu, ze to co robim, je spravne. Je to ta najlepsia koucka na svete a velmi si cennim to, ako ma vzdy dokazala pochopit a podporit. Som velmi spokojna :) Mne ani tak nejde o tie fyzicke zmeny, skor o to co sa udialo v mojej v hlave a to ako sa zmenil moj vztah k jedlu a k mojmu telu. To je pre mna ovela vacsi uspech ako akekolvek fyzicke zmeny. Naucila som sa normalne stravovat a nebat sa jedla, jest vsetky potraviny a neobmedzovat sa. Uz nemam vycitky z jedla a taktiez uz sa neobavam ze mam ‘spomaleny metabolizmus’ a preto musim jest len salaty. Program by som odporucila uplne kazdemu, pretoze je to naozaj usite na mieru pre kazdeho a hlavne dievcata zo Strong beauty naozaj vedia co robia a vsetko prebieha naozaj dokladne :)

Linda Mazánová , Reni