Gabi švejdová

Od začátku roku 2022 koučkou Strong beauty

Studuje na Masarykově univerzitě v Brně

Vášnivá sportovkyně

Věřím, že díky zdravým návykům můžeme naplno využít svůj potenciál, být spokojení bez zbytečných extrémů a svůj progres dlouhodobě udržet.

Výživu studuji na Masarykově univerzitě v Brně. Ve svém oboru se věnuji nejen základům výživy, (pato)fyziologii a anatomii člověka, ale jelikož je předmět koncipovaný v rámci Fakulty sportovních studií, dostávám se do kontaktu také se sportovci, zabývám se regenerací organismu po zatížení nebo prevencí a péčí o celkové zdraví. Díky opravdovým kapacitám v oboru získávám nejnovější poznatky z oblasti výživy, sportu, tréninku, psychologie sportu a zdravého životního stylu.

Já sama tak nacházím nejen vášeň, ale obrovský smysl v pohybu, cvičení a kvalitním stravování v rámci zdravotní prevence a celkové životní spokojenosti. Odmalička jsem se věnovala sportovní gymnastice, dnes je jakákoliv pohybová aktivita prioritou číslo jedna. Zkušenosti z oblasti sportu mě naučily disciplíně, vytrvalosti, ale také pokoře k vlastnímu tělu a jeho limitům.

Protože vím, že pouhá záliba a zkušenost není dostačující pro poskytování výživového poradenství, svůj volný čas věnuji vzdělávání v oblasti nových nutričních poznatků a studií z prostředí špičkových českých i zahraničních odborníků, díky kterým mám již i několik certifikátů.

Přidanou hodnotu shledávám také ve zkušenosti v oblasti autoimunitních poruch, jelikož se sama od dětství potýkám s celiakií.

Mým cílem je pomáhat a inspirovat, propojovat, učit a nasměrovat jedince na svou vlastní individuální cestu za zdravějším a spokojenějším já. Nevěřím v zázračné diety, proto hlavním úkolem mé práce je najít takový životní balanc, ze kterého nebude potřeba ustupovat. Jako nejdůležitější je pro mě přirozenost a pestrost, respekt k sobě i svému tělu a flexibilita.

Mojí motivací je předávat tuto filozofii dál, protože právě v tom vidím já ten největší smysl.

profile-pic

Před koučinkem jsem jedla hodně nepravidelně a hodně sladkého pečiva. Během koučinku jsem se snažila co nejvíce dodržovat plán, jídlo jsem se naučila neoddalovat a jíst pravidelně. Gabča je skvělá koučka, kdykoliv jsem potřebovala s čímkoliv poradit a nebyla jsem si úplně jistá, mohla jsem se na ni obrátit a vždy mi moc pomohla. Podařilo se mi zhubnout několik kilo, zpevnit tělo a hlavně ,,se zmenšit,, o pár desítek centimetrů. Naučila jsem se pravidelně jíst, vnímat své tělo a poznat, jak na mě působí okolnosti zvenčí (stres, hodně práce a starostí), udělat si čas na jídlo a cvičení. Koučink byl super, doporučila bych ho i své kamarádce.

Kateřina Ježková
profile-pic

Mám jen jedno velké díky. Za prvotní impuls, podporu a ty 4 měsíce vedení. Díky Tobě jsem se dostala z kolotoče hladovění, přejídání a zvracení. Je to opravdu paráda, umět se zdravě, dobře a bez výčitek najíst. Samozřejmě sport a tréninky k tomu je jen třešnička na dortu.

Sabina G.
profile-pic

S výsledky jsem velmi spokojená, jde to přesně tak, jak si v hloubi duše přeji. Není to žádná dieta, ale způsob života, který je chutný a tělu prospívá, a ono se poté odvděčí svými výkony. Jde to tak krásně postupně. Před pár měsíci jsem si nedokázala představit sníst tolik jídla a teď si ještě přidám, bez výčitek a bez těžkého pocitu v žaludku, protože jsem se naučila složit výživnou, lahodnou porci, která mi dá vše, co potřebuji. To vše jsi mě Ty naučila.

Marta Š.
profile-pic

Tahle spolupráce byla pro mě skvělou zkušeností. Určitě to beru spíše jako nakopnutí na start a ne, že si teď řeknu, že už nemusím nic dělat. Jídlo mě baví a už tomu rozumím mnohem více. Naučila jsi mě toho moc, děláš to s láskou a toho já si nejvíce cením.

Jana B.
profile-pic

Jsem velmi spokojena. Vím, že tohle vše je běh na delší trať a celkové nastavení životního stylu trvá déle než tři měsíce, ale i přesto si myslím, že jsme stihly neuvěřitelné, a mně se splnilo přesně to, co jsem od plánu očekávala. Nasměrování na správnou cestu, úbytek na váze, cítím se lépe, pevnějšía vyrýsovanější.

Julie M.
profile-pic

Gábi, děkuji Ti moc za Tvoji pomoc, moc jsi mě toho naučila a já jsem zjistila, že to jde i bez diet, trápení se a já si to jídlo strašně užívám. Nádherný pocit, vždycky jsem myslela, že musím jedině přestat skoro jíst, stáhnout sacharidy...a teď si i ten rohlík se šunkou dám klidně v 8 večer a vůbec nic se nestane. Děkuji!

Martina V.
profile-pic

Před začátkem spolupráce s koučkou ve Strong beauty mě trápilo záchvatovité přejídání, stres z kalorických tabulek, ač jsem znala základy zdravého stravování, tak jsem se v tom tzv. “plácala” a nevěděla jsem, jak dál, zkrátka jsem potřebovala nakopnout a motivovat. Povedlo se mi zmírnit až skoro vymizet přejídání. Hodně mi pomohly gramáže makroživin, ze začátku příjemné zapisování do vaší tabulky. Dnes už to mám v oku a u přesto pokračuji dál. Moje koučka mě vždy vyslechla, poradila, vysvětlila a hlavně podpořila. A nadále motivovala. Myslím, že za 3 měsíce se mi podařily hezké výsledky. Samozřejmě musím pokračovat dál. Určitě bych koučink doporučila.

Monika Koupilová , Gábi Švejdová
profile-pic

Pred zahájením koučingu som jedla málo a nesprávne... Málo výživné jedla potrebné pre moje telo... Gabi ma naviedla na správnu cestu, všetko mi vysvetlila, ako funguje, keď som mala otázky, dopodrobna vysvetlila úplne všetko. Úplne skvelá podpora, Gabi je také slniečko, nabila ma optimizmom každým emailom. Keďže som nemala ideálne podmienky, skrz riešenia ivf neboli možné tréningy, naučila ma, ako sa správne stravovať, správať k svojmu telu, byt pyšná na seba a poradila, ako sa ďalej stravovať aj v tehotenstve, ak to vyjde. Naučila som sa, ako dôležité zloženie stravy zdravý tanier... Ze jedlo, ktoré je zdravé, nemusia byť len šaláty, nebáť sa sacharidov a tukov bielkovinových zdrojov potraviny, nevyhnutný je aj dostatočný spánok pre správne fungovanie tela. Jednoznačne bysom koučink odporučila.

Andrea Mečiarová , Gabi
profile-pic

Před začátkem koučinku jsem měla nízký příjem, který nefungoval. Cvičení byla spíše povinnost než zábava. S koučkou jsme nastavily vyšší příjem, pravidelnost, pestrost a nic nebylo zakázané. Od Gábi jsem dostávala jasné a srozumitelné návody a doporučení. Žádné zakleté hádanky ala " přeber si to sama". Dosáhla jsem toho, že jsem si to srovnala v hlavě. Ano, nevážím o 10 kg méně a bohužel ty šaty ze skříně mi stále nejsou, ale nevadí mi to. Radši budu holka s pestrou a kvalitní stravou, co si zajde občas ven, dá si s manželem pizzu a víno a budu v pohodě. Jsem spokojená s tím, jak teď jím a jak funguji. Umím se sebou pracovat, nehroutit se, mít se ráda a být v pohodě. :-) Své kamarádce bych, pokud by chtěla pomoc s tím něco měnit, koučink doporučila.

Sandra Kováčová , Gábi
profile-pic

Dala jsi mi neskutečnou základnu, která je pevná a já se cítím opravdu naplněná. Hlavně po té psychické stránce, kdy jsem potřebovala všemu rozumět a začít se mít ráda! Což se povedlo a na celý systém stravování nyní pohlížím úplně jinak někdy dřív. Jsem opravdu moc šťastná, celkově spokojenější a to už několik měsíců! Cítím se stabilní na to, abych tuto cestu zvládla sama.

Markéta B.
profile-pic

Než jsem oslovila tým Strong beauty, měla jsem špatné návyky stravování nevhodnými potravinami, střídalo se u mě hladovění a přejídání sladkostmi. 100% nastal obrat k lepšímu, už vím, co jím a proč. Jako bonus přišla i krásnější postava. Gabča byla skvělá, vždy dokázala podpořit a to to se mnou neměla vůbec lehké. Jsem maximálně spokojená. Vím, že záleží i na mně, že je třeba si udělat čas, radost. Být tu i sama pro sebe a nejen pro druhé. Určitě bych koučink doporučila, již se tak stalo.

Veronika Zajíčková