Gabi švejdová

Jsem nadšená milovnice zdravého životního stylu nacházející smysl a vášeň v pohybu, cvičení a kvalitním stravování.  Odmalička jsem se věnovala sportovní gymnastice, dnes je jakákoliv pohybová aktivita prioritou číslo jedna. Sport mě naučil disciplíně, dřině a vytrvalosti.

Protože vím, že pouhá záliba a zkušenost není dostačující pro poskytování výživového poradenství, svůj volný čas denně věnuji vzdělávání v oblasti nových nutričních poznatků a studií z prostředí špičkových českých i zahraničních odborníků, díky kterým mám již i několik certifikátů.

Věřím, že díky zdravým návykům můžeme naplno využít svůj potenciál, být spokojení bez zbytečných extrémů a svůj progres dlouhodobě udržet. Přidanou hodnotu shledávám také ve zkušenosti v oblasti autoimunitních poruch, jelikož se sama od dětství potýkám s celiakií.

Mým cílem je pomáhat a inspirovat, propojovat, učit a nasměrovat jedince na svou vlastní individuální cestu za zdravějším a spokojenějším já. Nevěřím v zázračné diety, proto hlavním úkolem mé práce je najít takový životní balanc, ze kterého nebude potřeba ustupovat. Jako nejdůležitější je pro mě přirozenost a pestrost, respekt k sobě i svému tělu a flexibilita. Mojí motivací je předávat tuto filozofii dál, protože právě v tom vidím já ten největší smysl. 

>