fbpx

Gabi švejdová

Od začátku roku 2022 koučkou Strong beauty

Studuje na Masarykově univerzitě v Brně

Vášnivá sportovkyně

Věřím, že díky zdravým návykům můžeme naplno využít svůj potenciál, být spokojení bez zbytečných extrémů a svůj progres dlouhodobě udržet.

Výživu studuji na Masarykově univerzitě v Brně. Ve svém oboru se věnuji nejen základům výživy, (pato)fyziologii a anatomii člověka, ale jelikož je předmět koncipovaný v rámci Fakulty sportovních studií, dostávám se do kontaktu také se sportovci, zabývám se regenerací organismu po zatížení nebo prevencí a péčí o celkové zdraví. Díky opravdovým kapacitám v oboru získávám nejnovější poznatky z oblasti výživy, sportu, tréninku, psychologie sportu a zdravého životního stylu.

Já sama tak nacházím nejen vášeň, ale obrovský smysl v pohybu, cvičení a kvalitním stravování v rámci zdravotní prevence a celkové životní spokojenosti. Odmalička jsem se věnovala sportovní gymnastice, dnes je jakákoliv pohybová aktivita prioritou číslo jedna. Zkušenosti z oblasti sportu mě naučily disciplíně, vytrvalosti, ale také pokoře k vlastnímu tělu a jeho limitům.

Protože vím, že pouhá záliba a zkušenost není dostačující pro poskytování výživového poradenství, svůj volný čas věnuji vzdělávání v oblasti nových nutričních poznatků a studií z prostředí špičkových českých i zahraničních odborníků, díky kterým mám již i několik certifikátů.

Přidanou hodnotu shledávám také ve zkušenosti v oblasti autoimunitních poruch, jelikož se sama od dětství potýkám s celiakií.

Mým cílem je pomáhat a inspirovat, propojovat, učit a nasměrovat jedince na svou vlastní individuální cestu za zdravějším a spokojenějším já. Nevěřím v zázračné diety, proto hlavním úkolem mé práce je najít takový životní balanc, ze kterého nebude potřeba ustupovat. Jako nejdůležitější je pro mě přirozenost a pestrost, respekt k sobě i svému tělu a flexibilita.

Mojí motivací je předávat tuto filozofii dál, protože právě v tom vidím já ten největší smysl.

profile-pic

Gábi, děkuji Ti moc za Tvoji pomoc, moc jsi mě toho naučila a já jsem zjistila, že to jde i bez diet, trápení se a já si to jídlo strašně užívám. Nádherný pocit, vždycky jsem myslela, že musím jedině přestat skoro jíst, stáhnout sacharidy...a teď si i ten rohlík se šunkou dám klidně v 8 večer a vůbec nic se nestane. Děkuji!

Martina V.
profile-pic

S výsledky jsem velmi spokojená, jde to přesně tak, jak si v hloubi duše přeji. Není to žádná dieta, ale způsob života, který je chutný a tělu prospívá, a ono se poté odvděčí svými výkony. Jde to tak krásně postupně. Před pár měsíci jsem si nedokázala představit sníst tolik jídla a teď si ještě přidám, bez výčitek a bez těžkého pocitu v žaludku, protože jsem se naučila složit výživnou, lahodnou porci, která mi dá vše, co potřebuji. To vše jsi mě Ty naučila.

Marta Š.
profile-pic

Jsem velmi spokojena. Vím, že tohle vše je běh na delší trať a celkové nastavení životního stylu trvá déle než tři měsíce, ale i přesto si myslím, že jsme stihly neuvěřitelné, a mně se splnilo přesně to, co jsem od plánu očekávala. Nasměrování na správnou cestu, úbytek na váze, cítím se lépe, pevnějšía vyrýsovanější.

Julie M.
profile-pic

Tahle spolupráce byla pro mě skvělou zkušeností. Určitě to beru spíše jako nakopnutí na start a ne, že si teď řeknu, že už nemusím nic dělat. Jídlo mě baví a už tomu rozumím mnohem více. Naučila jsi mě toho moc, děláš to s láskou a toho já si nejvíce cením.

Jana B.
profile-pic

Mám jen jedno velké díky. Za prvotní impuls, podporu a ty 4 měsíce vedení. Díky Tobě jsem se dostala z kolotoče hladovění, přejídání a zvracení. Je to opravdu paráda, umět se zdravě, dobře a bez výčitek najíst. Samozřejmě sport a tréninky k tomu je jen třešnička na dortu.

Sabina G.
profile-pic

Dala jsi mi neskutečnou základnu, která je pevná a já se cítím opravdu naplněná. Hlavně po té psychické stránce, kdy jsem potřebovala všemu rozumět a začít se mít ráda! Což se povedlo a na celý systém stravování nyní pohlížím úplně jinak někdy dřív. Jsem opravdu moc šťastná, celkově spokojenější a to už několik měsíců! Cítím se stabilní na to, abych tuto cestu zvládla sama.

Markéta B.