SILNÁ, ZDRAVÁ A KRÁSNÁ MŮŽEŠ BÝT I TY

Osobní koučink a fitness appka vytvořená ženami pro ženy, kterou budeš mít pořád po ruce a bude tě motivovat na každém kroku tvojí cesty.

Přes 4 500 členek v aplikaci

Více jak 2 500 klientek prošlo osobním koučinkem

97% spokojenost našich členek a klientek

11 let pomáháme ženám dosahovat jejich cílů

Nová členská aplikace

Vymazlený dlouhodobý plán s bohatou inspirací na stravu i trénink na jednom místě! A aby toho nebylo málo, v aplikaci na tebe čeká online chat, kde se můžeš radit s některou z našich kouček, kdykoliv budeš potřebovat.

Kdo jsme

Jsme holky, co milují pohyb, zdravou stravu a posouvání svých hranic. Jsme certifikováné fitness instruktorky. Naší vášní je pomáhat dalším ženám osvojit si tyhle návyky také a správnou cestou dosáhnout sexy postavy a sebevědomí. Některé z nás jsme i maminkami, takže víme, jak na to, i během mateřství.

Osobní koučink

Jde o individuální plán, který ti ušijeme přímo na míru! Budeš mít svou vlastní koučku, která ti vše připraví a celým procesem tě provede. Budeš s ní vše probírat v rámci pravidelných týdenních reportů, díky kterým budeš vědět, že jdeš správným směrem.

Slova našich klientek

Přestala jsem si zakazovat věci, což mne hodně osvobodilo.

Díky osobnímu koučinku jsem se naučila, že jídla se bát nemusím a že jídlo je prostě palivo, na které se moc těším. Neodpírám si, jen více přemýšlím co kdy jak a proč a rozhodně více jím.

Šárka Ledenová

Zatla som zuby a začala som sa držať všetkých rád a odporúčaní.

Počas mesiacov koučingu som si prešla reverznou diétou a následne na kratší čas aj redukciou tuku. Schudla som "iba" 5 kg čistého tuku a pribrala som na svaloch. V centimetroch to išlo dolu oveľa viac a hlavne sa moja postava vyformovala a zmenila kompozícia.

Miroslava Kolcúnová

Získala jsem zpátky nejlepší formu, co jsem kdy měla.

Osobní koučink bych rozhodně doporučila i dalším ženám a dívkám. Lituju toho, že jsem to sama neudělala dřív a experimentovala podle internetů, to je totiž největší zlo. Člověk si myslí, že ví, co dělá a ono to tak třeba nemusí být.

Lenka Malinova

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA BLOGu