osobní koučink

Pomůžeme ti zdravou, udržitelnou cestou, aby sis zlepšila nejen svou postavu, ale taky kvalitu života a dosáhla celkové spokojenosti. Na tom totiž taky záleží!

Přes 4 500 členek v aplikaci

Více jak 2 500 klientek prošlo osobním koučinkem

97% spokojenost našich členek a klientek

11 let pomáháme ženám dosahovat jejich cílů

je ti tohle povědomé?

My tenhle začarovaný kruh dobře známe. Prošly jsme si jím samy a bloudila v něm i spousta našich klientek. Jestli už jsi taky unavená z toho zažívat tohle zoufalství pořád dokola, tak čti dál...

STRONG BEAUTY LIFESTYLE

Strong beauty není další dieta, na kterou se za týden vykašleš. Je to životní styl, který ti zachutná a hlavně ti pomůže k vysněné postavě. 

Ať chceš zhubnout, tvarovat křivky, nabírat svaly, cítit se energicky a fit nebo si prostě jen být jistá, že jíš a cvičíš správně a efektivně, jsme tu pro tebe, abychom ti nastavily plán, který sedne přímo tobě. 

Věř nebo ne, ale opravdu můžeš mít postavu svých snů a není nutné se kvůli tomu všemožně trápit!

Víme, o čem mluvíme, protože jsme si to samy na sobě ověřily a je to famózní pocit! Teď žijeme tím, že pomáháme k tomu samému zážitku dalším ženám jako jsi ty.

Jak TO TEDY funguje

Jasně, že nechceš kupovat zajíce v pytli. Řekneme ti přesně, co můžeš čekat, když nám dáš svoji důvěru a vstoupíš do koučinku.

objednávka a tvá koučka

Úplně jako první objednáš osobní koučink přes tlačítko rezervovat místo. V tomhle kroku si můžeš vybrat koučku z našeho týmu, která ti bude nejvíc sympatická. Přece jen to bude brzy tvoje parťačka na cestě k tvém lepšímu já ;-).

podrobný vstupní dotazník

Ve chvíli, kdy si program objednáš a zaplatíš, dorazí ti od nás celkem dost detailní dotazník. Víme, dotazníky nemá nikdo moc rád. Ale tenhle je opravdu důležitý. Odpověď na každou otázku nám o tobě dá důležité informace, díky kterým ti můžeme sestavit program, který bude skutečně fungovat pro tvé tělo a pro tvůj život.

tvůj STRAVOVACÍ a tréninkový plán

A je to tady! Chvíle, na kterou jsi čekala... Čerstvý start s novým jídelníčkem a tréninkem. Dáváme si na něm hodně záležet. Proto tvé nové koučce může trvat až 5 pracovních dní, než ti ho sestaví. Ale věř, že trpělivost se vyplácí. Což bude v osobním koučinku tvoje nové motto nejen v tomhle případě :-).

Vstupní hovor

Po zaslání startovního plánu se s tebou koučka spojí formou telefonického nebo video hovoru (případně osobní schůzka), kdy ti zodpoví všechny tvé otázky k programu a zrekapituluje, na co se potřebuješ zaměřit, abys měla skutečně efektivní odpich. Tahle forma se nám pro začátek koučinku osvědčila především i proto, že dělá budoucí spolupráci osobnější a přátelštější, když vzájemně znáte svoje tváře a hlas.

reporty každý týden 

Startovní plán je teprve začátek, startovní čára. Společná sranda nás teprve čeká. Lidské tělo je neuvěřitelný stroj a neustále se přizpůsobuje a mění. Proto se dle toho musí měnit i tvůj plán, aby stále fungoval. Proto máš s koučkou report každý týden, kdy proberete, jak jsi zvládla plán dodržovat, jak ses cítila a jakých jsi dosáhla výsledků.
Tvá koučka vše zhodnotí profesionálním očkem a řekne ti, jaký bude další krok. Nikdy tě nebude hodnotit! Naopak tě podpoří na každém kroku.

proměny klientek

na čem si zakládáme

1


Flexibilita ve stravování

Stravovací plán ti připravíme tak, aby pro tebe byl příjemný, zábavný, a tím pádem i trvale udržitelný.
Naučíš se, jak si jednoduše poskládat správný jídelníček z potravin, které máš opravdu ráda, bez jakéhokoli omezování a vyřazování jakékoli skupiny potravin. Nejsou třeba žádné speciální potraviny. Vše seženeš v běžném obchodě. Každý den budeš jíst to, co ti chutná, co tvé tělo potřebuje a co zároveň přináší ty nejlepší výsledky!

2


Efektivní trénink

Tréninkové plány dostaneš v naší aplikaci. Nad každým workoutem jsme přemýšlely a navrhly ho tak, aby byl pro tvoje tělo maximálně efektivní. Pomocí videí a detailních popisů provedení každého cviku srozumitelně ukážeme, jak cvičit správně.

Skvělou vychytávkou jsou tréninky v reálném čase s odpočítáváním a motivační hudbou. Máš nás tedy u sebe doma jako trenérky, kdykoli budeš chtít.

Tréninky ti každé 4 týdny aktualizujeme. Což je přesně to, co ti pomůže si motivaci udržet.

vyber si plán pro tebe

Osobní koučink - kompletní plán

3 450 Kč

 / 4 týdny

Osobní koučink obsahuje:

 • Vstupní hovor na začátku spolupráce
 • Týdenní reporty s koučkou
 • Zodpovězení dotazů a konzultace
 • Úprava plánu podle potřeby
 • Přístup do privátní skupiny

Osobní koučink - stravovací plán

2 490 Kč

 / 4 týdny

Osobní koučink obsahuje:

 • Vstupní hovor na začátku spolupráce
 • Týdenní reporty s koučkou
 • Zodpovězení dotazů a konzultace
 • Úprava plánu podle potřeby
 • Přístup do privátní skupiny

Osobní koučink - 20% sleva

Osobní koučink obsahuje:

 • Vstupní hovor na začátku spolupráce
 • Týdenní reporty s koučkou
 • Zodpovězení dotazů a konzultace
 • Úprava plánu podle potřeby
 • Přístup do privátní skupiny

Potřebuješ to ještě probrat?

Koučka Marťa je tady pro tebe

Ještě váháš před objednáním? Zavolej nebo napiš (WhatsApp) Marťě a prober to sní. Telefonní číslo je zde: +420 724 244 521

Maminky a studentky od 18 do 26 let mohou využít 20% slevu.

VYBER SI svou koučku

Aktuálně žádná volná místa