Rozhovor s klientkou Janou

Délka čtení

minut

Naše klientky nás skutečně zajímají! A právě proto jsme se rozhodly udělat rozhovory s dlouhodobými klientkami, abychom zjistily, jak jim osobní koučink pomáhá na cestě za svým šťastným a spokojeným JÁ!❤️

Přečti si rozhovor s klientkou Jani, jejíž referenci z programu najdeš zde. Jani byla po celou dobu pod vedením koučky Ivet!

OTÁZKA

Připomeň mi prosím tvůj začátek. Jaký jsi vedla životní styl, co jsi dělala za práci.. Stručně a jasně… kdo a kde jsi byla, než jsi se přihlásila do koučinku?

odpověď

Mám koně, takže jsem denně v pohybu. Cvičila jsem taky denně, ale nikam jsem se neposouvala. Málo jsem jedla nebo naopak hodně a jedla jsem nesmysly. Mám sedavé zaměstnání.

OTÁZKA

Proč jsi se nakonec rozhodla do koučinku vstoupit a jaké bylo tvé očekávání?

odpověď

Hledala jsem někoho, kdo mně pomůže a kdo mě vytáhne ze začarovaného kruhu. Cvičíš, hejbeš se, ale nehubneš. Proto jsem Vás oslovila a vyplatilo se mi to. Najednou se věci daly do pohybu a já začala vidět první změny.

OTÁZKA

Věděla jsi vůbec, do čeho jdeš? Pokud jsi už dřív měla zkušenost s koučinkem, lišil se ten náš nějak od ostatních? Nemusíš zmiňovat jména.

odpověď

Chodila jsem dříve k paní, která dělá to, co ty, ale bylo to všechno špatně. Odcházela jsem od ní vždy s jídelákem na týden, ale protože jsem tomu nerozumněla, tak mě to nebavilo. Na ta jídla jsem neměla chuť nebo to bylo časově náročné. Mraky rozdělaných pytlíčků, potraviny jsem vyhazovala a to mně prostě na tom vadilo. Výsledky nula. Nezhubla jsem a ani neubrala v centimetrech. U vás jsem toho moc dopředu nevěděla, ale nebylo těžký se s tím zžít a porozumět tomu. Katy má na to super instruktážní video na youtube, takže asi po pátým shlédnutí jsem pochopila, jak jednoduchý to je.

OTÁZKA

Samy za sebe moc dobře víme, že jakmile jednou člověk změní životní styl, má to mnohdy efekt i na rodinu a blízké. Stalo se něco takového u tebe?

odpověď

Jo jo, stalo. Došlo k mojí separaci. Rodina mě nepodpořila ze začátku vůbec. To samý kamarádky, ty se mnou skončily a už se nevrátily, ale ve fitku mám teď lepší holky kolem sebe a jsem spokojená. Máme totiž stejný cíl. Děláme to pro sebe, pro svou dobrou náladu, zvedáme si sebevědomí a jsme zdravé.

OTÁZKA

Na začátku jsi zmínila očekávání od koučinku, vyplnilo se? Nebo byla realita jiná, než to, co jsi čekala?

odpověď

Já jsem maximálně spokojená. Jsi můj přítel a těším se, až se ti každou sobotu vypíšu z celýho týdne. Až ti napíšu, co bylo dobře a co špatně, jak mi je. Ráda koukám po týdnu na fotky a vždycky se těším, až mi je okomentuješ. Všímáš si věcí, který by mě nenapadly. Tím mě učíš se poznávat víc a víc a mít se ráda. Už si díky tobě neříkám, že jsem tlustá. Říkám si vždycky, jak jsem krásně namakaná a pevnější, naučilas mě se chválit.

OTÁZKA

A co na to tvá rodina? Dostalo se ti podpory, nebo jsi musela zatnout zuby a jít do toho naplno sama za sebe?

odpověď

Ze začátku jsem byla jako kůl v plotě, hozená do úplně jiný dimenze, ale tohle skončilo. Našla jsem cestu ke kompromisům a teď už to je zase všechno normální. Chce to jen vydržet a ukázat ostatním pevnou vůli. Poskytnout jim čas, aby si na to zvykli a přijali to tak, jak to je. Hlavně se nesmí podlehnout kecům typu, vždyť je to nesmysl, stejně toho za chvíli necháš, proč se tejráš, ty si nedáš koblížek a další... Prostě jsem řekla NE a šla si za svým.

OTÁZKA

Jak dlouho spolu již spolupracujeme?

odpověď

Jsem s tebou už rok a půl a tím určitě nekončíme. Ještě si tu jízdu spolu budeme užívat...

Tato zpětná vazba je to, co nás žene vpřed! Jsme tu pro Vás, holky.

A pokud si přejete dosáhnout také takových krásných výsledků, jak po psychické tak fyzické stránce, neváhejte se na nás obrátit! Informace o osobním koučinku najdete pod tímto odkazem.

Může se ti líbit

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Členská fitness aplikace


Chceš každý měsíc nová motivační tréninková videa v reálném čase a inspirativní jídelníček plný zdravých receptů pro dosahování tvých cílů?