fbpx

vyzkoušej si členství v appce zdarma

Nechceš kupovat zajíce v pytli? Připravily jsem pro tebe možnost do aplikace nahlédnout a vyzkoušet si tréninky a recepty v praxi. Stačí si zažádat o přístup do ukázkového účtu a přihlásit se.

Je to ZDARMA a přístup získáš do 3 minut.

4 500 členek užívalo aplikací

Více jak 2 500 klientek prošlo koučinkem

97% spokojenost našich členek a klientek

11 let jsme tady pro tebe a tvé cíle

NEJBOŽEJŠÍ FITNESS APPKA

  • Vše

  • Stravování

  • Tréninky

  • Kdy a kde

Stravovací plán

 V appce dostaneš tabulku skupin a množství potravin, ze kterých si budeš hravě skládat jídelníček bez počítání kalorií a maker. Ty budou ale k dispozici také, pokud máš s "makropočítáním" praxi a je to tvůj šálek kávy.

Jídelníček

Recepty si můžeš vymýšlet sama, ale pokud na to nemáš buňky, máme jich pro tebe nachystaných 75 a každý měsíc ti přidáme nové! Snídaně, svačinky, obědy, večeře. Hotové raz-dva z běžně dostupných surovin.

Cvič podle svého gusta

Tréninkových plánů tvoříme několik, abychom se trefily přesně do tvých potřeb. Můžeš si vybrat, jestli chceš cvičit v klidu a soukromí domova nebo ve fitku. Taky jestli ti vyhovuje cvičení 3x týdně nebo si chceš dát do těla 4x.

Tréninky na doma v reálném čase

Až budeš mít den, kdy budeš prostě jen líná, stačí si zapnout telku a místo Netflixu pustit trénink v appce. Motivační hudba, trenérka, která ti předcvičuje, odpočítávání pauzy,... tréninky v reálném čase tě nabudí vydat ze sebe to nejlepší!

Provedeme tě každým tréninkem

Chceme, aby sis cvičením byla opravdu jistá, a proto jsme si daly práci s tím, abychom ti každý cvik názorně ukázaly na fotkách, videích a popsaly ti detailně techniku každého cviku včetně správného dýchaní.

Měsíčně nový obsah

Každé 4 týdny ti v appce nachystáme nové tréninky i recepty. Tělo tak bude dostávat nové výzvy a ty se nebudeš nudit ani ve cvičení, ani v kuchyni.

Na mobilu, PC nebo v televizi

Aplikaci si můžeš otevřít na mobilu, počítači nebo v televizi, takže bude tvým parťákem na každém kroku - během tréninku, v obchodě, nebo během vaření v kuchyni.

proměny klientek

Eva

" Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo. "


Míša

"  Videa jsou na 1 a tréninky mě moc baví. Z jídla jsem unešená, ani jsem netušila, co všechno jde připravit například z fazolí. Na 100% doporučuji! "


Natálie

" Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. "


>