STRONG BEAUTY APP

FITNESS PRO VŠECHNY ETAPY ŽENSTVÍ

Jsme ženy, mámy, manželky. Jako TY. Proto víme, s jakými překážkami se potýkáš ve své snaze být zdravá a fit. Pomůžeme ti je překonat jako stovkám našich členek před tebou. Vytvořily jsme prostor, ve kterém si každá žena může splnit svůj sen o vysněné postavě a cítit se ve svém těle skvěle.

4 500 členek užívalo aplikací

Více jak 2 500 klientek prošlo koučinkem

97% spokojenost našich členek a klientek

11 let jsme tady pro tebe a tvé cíle

TAKY Ti tyhle věci pořád dokola kazí výsledky?

Naprosto chápeme výzvy, kterým čelíš v každodenním životě. Staráš se o domácnost a rodinu 24/7. Každý den je žonglování mezi hromadou aktivit a na konci dne jsi tak unavená, že se chceš jen zhroutit na gauči. A i když bys chtěla mít chvilku pro sebe a pracovat na své postavě a zdraví, tak na sebe prostě nemáš čas.

Na všechno existuje řešení, pokud opravdu chceš! Obzvlášť, když nehledáš jen výmluvy, ale i cesty. A my tu cestu vydláždily za tebe.

Víme, že mít dobrou kondici není jen o vzhledu (i když líbit se sobě v zrcadle je taky dost super pocit!), ale také o tom, abys mohla být pro své děti aktivní a energickou fit maminkou. A současně udělat si pravidelně chvíli jen pro sebe, překonat se a mít výsledky, ti nejen zvýší sebedůvěru a dodá dobrý pocit ze sebe, ale taky si dobiješ baterky!

S námi nebudeš bojovat sama. Jsme komunita žen, které stojí při sobě a hecují se k tomu být lepší verzí sebe samých! Přidej se do naší party.

VŠECHNY naše PROGRAMY

Ke všem těmto programům dostaneš v appce přístup v rámci tvého členství. Vybereš si pak takový, který ti nejvíc sedne, případně ti s výběrem pomůžeme. Kdykoli ho můžeš změnit nebo po dokončení jednoho navázat na další, který pro tebe v tu danou chvíli bude dávat smysl. Díky tomu budeš dosahovat neustálého pokroku a nikdy se nebudeš nudit.

Proklikej si kategorie:

 • Formování postavy

 • Fit mateřství

Do formy

Dostaň DO FORMY svoji postavu, kondici i zdraví s tímhle programem. Ať si zvolíš cvičení doma nebo v posilovně, poskytneme ti výzvy v podobně tréninků zaměřených na formování postavy v kombinaci s dynamickými tréninky pro kondičku a spalování tuků, ale také pro budování síly.

Jen ty a tvoje tělo

Ten nejlepší stroj pro vybudování postavy snů už máš - TVOJE TĚLO! Využij jeho potenciál na maximum. Ať už jsi začátečnice nebo pokročilá cvičenka, v tomhle programu dostaneš přesně takové výzvy, které potřebuješ pro zlepšení svojí kondičky, nastartování spalování tuků, zpevnění postavy a taky… skvělou zábavu. 

Strong beauty

Staň se s námi SILNOU KRÁSKOU! Tenhle tréninkový program, sestavený pro cvičení buď v posilovně nebo i doma, se zaměřuje na posilování svalů a budování síly tak, aby každá žena mohla dosáhnout své ideální tělesné formy. A není jen o fyzické síle, ale také o vytvarování ženských křivek na těch správných místech.

čeho naše členky dosahují

Dokonce obleču i šaty, které mám ráda. 

Do appky jsem šla, protože jsem měla velký problém se záchvatovitým přejídáním. Což vedlo i k velkému nárůstu váhy. Pomoc jsem hledala dlouho, ale až vy jste mi pomohly. Za to vám nesmírně děkuji. Za celou dobu s vámi jsem takto uklouzla 2x. Ale už s tím umím pracovat a poznat reálný hlad. To je pro mě velký úspěch. Začínala jsem s váhou 61,4 kg. Nyní váha 55,1 kg. Dokonce obleču i šaty, které mám ráda. 

Díky celému týmu za nakopnutí!

Díky celému týmu za nakopnutí! Po porodu a císaři to není jako dřív, hlavně ten střed těla a čas ))))  .. Ale i tak jsem spokojená ❤️!

Najít balanc mezi dvoumi dětmi!

Najít balanc mezi dvoumi dětmi (6 měsíců a 2 roky), vařením pro všechny a časem pro sebe (cvičení) bylo výzva. No stále ten balanc hledám, ale i tak se tam nějaká změna odrazila. Bylo to fajn nakopnutí, jak se po druhém porodu doslova rozhýbat.

co v aplikaci najdeš

Každá naše členka získává v aplikaci přístup k 7 tréninkovým programům uzpůsobeným všem etapám ženství - otestované tisícovkami žen v reálném životě. Také jídelníček s desítkami receptů, díky kterému se naučíš svoje tělo vyživovat a podporovat, abys měla dostatek energie. Dál ti můžeme slíbit motivaci a podporu.

Zkrátka vše, co potřebuješ, aby ses stala spokojenou, šťastnou a sebevědomou ženou, která je zároveň tím nejlepším vzorem pro svoji rodinu.

Proklikej si kategorie:

 • Tréninky

 • Stravování

 • Podpora

Cvič podle svého gusta

Tréninkových plánů pro tebe máme připraveno několik, abychom se trefily přesně do tvých potřeb. Můžeš si vybrat, jestli chceš cvičit v klidu a soukromí domova nebo ve fitku. Taky kolikrát týdně chceš cvičit a zda s pomůckami nebo jen s vlastním tělem.

Tréninky na doma v reálném čase

Až budeš mít den, kdy budeš prostě jen líná, stačí si zapnout telku a místo Netflixu pustit trénink v appce. Motivační hudba, koučka, která ti předcvičuje, odpočítávání pauzy,... Tréninky v reálném čase tě nabudí vydat ze sebe to nejlepší!

Provedeme tě každým tréninkem

Chceme, aby sis cvičením byla opravdu jistá. Proto jsme si daly práci s tím, abychom ti každý cvik názorně ukázaly na fotkách, videích a popsaly ti detailně techniku každého cviku včetně správného dýchání.

Zahřátí a Strečink

Zahřátí ti nabídne dynamické cviky, které tě dokonale připraví na následující trénink, abys podala nejlepší výkon a předešla zranění. Protahovací cviky pomůžou tvým svalům zotavit se rychleji, snížit svalovou bolest a zrelaxovat.

Kalendář tréninků

Tréninky na každý týden budeš mít zorganizované v přehledném kalendáři, kde si je můžeš přesouvat podle potřeby a označovat ty, které máš už splněné. To ti pomůže k větší disciplíně a motivaci!

nahlédni do appky detailně

Klikni a přehraj

Klikni a přehraj

Snadné a intuitivní prostředí app

Ověřeno tisíci žen

Vše v češtině

Začít můžeš hned

4 týdny

790 Kč - 490 Kč

Ušetříš 38% - 300 Kč

12 týdnů

Nejoblíbenější

2370 Kč - 1290 Kč

Ušetříš 49% - 1080 Kč

48 týdnů

9480 Kč - 3990 Kč

Ušetříš 68% - 5 490 Kč

Ceny jsou konečné a včetně DPH.
Členství se automaticky prodlužuje, opakovaná platba se strhává pravidelně dle zvoleného období.
Začít můžeš hned po zaplacení. Zrušit můžeš kdykoliv.

co říkají naše členky <3

Máš ještě otázky?

 • Účet v aplikaci

 • Platby členství

 • Stravování a jídelníček

 • Tréninkový plán

Co mě v aplikaci čeká? Co aplikace obsahuje?

Aplikace obsahuje stravovací a tréninkový plán. Pokud tě zajímá, jak aplikace vypadá a funguje, můžeš si členství vyzkoušet, a to zcela zdarma přes tento odkaz. Najdeš zde 4 ukázkové tréninky a 3 ukázkové dny jídelníčku s 15 recepty. 

Jak aplikace funguje? 

V aplikaci si nastavíš veškeré potřebné parametry, které jsou důležité ke správně sestavenému stravovacímu a tréninkovému plánu. Parametry lze v průběhu členství změnit. 

Pomůže mi aplikace zhubnout?

 • Když na sobě budeš pracovat podle tréninkového plánu a budeš se stravovat podle plánu v aplikaci, budeš své tělo nejen formovat a zpevňovat, ale dojde i k pozvolnému spalování tukových zásob, pokud máš nějaká kg navíc. Jídelníček je však nastavený pro dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl a redukce tuku není jeho primárním cílem. 
 • Pro sestavení stravovacího plánu pro konkrétní cíl slouží Osobní koučink. Více o této službě se dozvíš ZDE. 

Kde si aplikaci mohu stáhnout? 

Členská aplikace Strong beauty je webová aplikace. Odkaz na stažení a přihlašovací údaje ti zašleme po objednání a zaplacení. Aplikace je naprogramovaná tak, aby fungovala jak na PC a televizi, tak i na mobilu. 

Potřebuji mít k používání aplikace neustále přístup k internetu? 

Pro přístup do aplikace je připojení k internetu nutné. Tréninkový plán i jídelníček si můžeš stáhnout ve zjednodušené verzi do svého počítače či telefonu a tím k nim budeš mít přístup neustále, tedy i bez připojení k internetu. 

Kolik aplikace stojí? 

Nabízíme celkem 3 formy předplatného, a to buď na 4 týdny, na 12 týdnů anebo roční předplatné. Během 4týdenního programu si můžeš vyzkoušet 1 variantu plánu, během 12 týdenního předplatného si můžeš vyzkoušet 3 nové plány a také se ti každé 4 týdny obmění obsah jídelníčků a cvičebních videí. 

Mohu se do aplikace přihlásit z jakéhokoliv zařízení? 

Po obdržení přihlašovacích údajů se můžete do členské aplikace přihlásit z televize, PC nebo také z tabletu či chytrého telefonu. 

Kam se můžu obrátit, když mi něco nebude fungovat?  

V případě jakéhokoliv technického problému spojeného s používáním aplikace se můžeš obrátit na zákaznickou podporu na emailu kontakt@strongbeauty.cz. 

Co když nebudu něčemu rozumět, pomůže mi někdo? 

 • Daly jsme si velkou práci s tím, aby bylo v aplikaci vše detailně popsané a vysvětlené, abychom předešly případnému nepochopení. 
 • Také máš možnost využít doplňkovou službu – On-line chat s koučkou, která ti bude pro tvé dotazy plně k dispozici. On-line chat je nyní ke každému členství zdarma.