vyzkoušej SI ČLENSTVÍ V APPCE ZDARMA

Připravily jsem pro tebe možnost do aplikace nahlédnout a vyzkoušet si tréninky a recepty v praxi. Stačí si zažádat o přístup do ukázkového účtu a přihlásit se.
Je to ZDARMA a přístup získáš do 3 minut.

S aplikací jsem spokojená. Tréninková videa jsou super. Teď se na ně těším každý den. Některé stroje u nás ve fitku nejsou, tak občas musím upravovat, ale to není problém. Jinak je vše srozumitelné a nejvíc mě baví přepínání mezi "do posilovny" a "na doma" (v prvním období jsem cvičila nohy podle plánu fitko a ruce podle domova, i přesto, že to cvičím ve fitku všechno.) V rámci stravování preferuji nastavení makroživin v kalorických tabulkách. Je to pestřejší a lépe se mi zvládá plnit všechny skupiny. Cítím se super, mám více energie. Změny na těle vidím převážně díky porovnávacím fotkám každých 14 dní. Za první 4 týdny mi váha klesla o 4,5 kg a změny vidím celkově na těle, ale nejvíce v oblasti břicha, kde mám největší problém sundat tuk. Tady jsem také nejvíce šťastná za změnu. Jsem šťastná, že jsem si vybudovala rutinu na cvičení a vstanu už i v 5 hodin ráno a těším se na trénink. Členství v aplikaci bych doporučila. Minimálně někomu, kdo potřebuje inspiraci na tréninky.

Lenka

S aplikací jsem velmi spokojená. Je velmi přehledná :)

S tréninky se mi cvičí dobře. Cviky jsou velmi dobře vysvětlené :)

Stravovací plán mi vyhovuje. Aktuálně nejsem z časových důvodů schopna použít všechny recepty, skrz pracovní nasazení. Ale jsou velmi dobře vyvážené a snažím se, co můžu :)

Úplně nejvíc se mi na aplikaci líbí cvičení :) Konečně opět cvičím pravidelně. Před uzavřením fitek jsem cvičila skoro každý den. Doma je to náročnější se "dokopat". Ale minulý týden jsem zatím zvládla všechny tréninky.

Aplikace splnila má očekávání a určitě bych ji doporučila. :)

Alexandra Večeřová

Přehlednost aplikace je velmi dobrá. Cvičení super, stravovací plán mi vyhovuje, recepty super. Cítím se dobře a členství bych doporučila i dál.

Veronika Horáková

Aplikace je výborná! Tréninky super, netrvají dlouho a přesto si člověk pořádně mákne 💪. Nevěřila jsem, že už s tréninkem břicha jen 1x týdně bude vidět výsledek, ale díky komplexnosti všech cviků už se začíná rýsovat sixpack 🤩. Recepty jsou jednoduché a jsou pro mě skvělou inspirací. Ač jsem cvičila pravidelně i předtím a jedla pravidelně a relativně vyváženě, změny jsou vidět. Mám více energie (předtím jsem měla málo sacharidů), postava se začíná formovat a dokonce mám 1,5 kg dole. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila.

Petra

S aplikací jsem začala v lednu, chtěla jsem změnit postavu po porodu a musím říct, že se mi daří, aplikace je přehledná a je super že se stále vyvíjí a inovuje, holky jsou sympatické a recepty mňam 😁. Jídelníček je pestrý, chutný a snadný na přípravu. Jako začátečník jsem sice měla problém sehnat některé suroviny, nakonec jsem je ale objevila v drogerii 😁🙆‍♀️. Chvilku mi trvalo, než jsem se s tím sehrála, nebo jsem musela občas vymýšlet alternativu, když se stalo, že mi děti nebo manžel snědli nakoupené suroviny 😁. Tréninky jsou super, dřív jsem nesnášela posilování, jsem spíš na kardio, běh, brusle, kolo, ale za 30 min posilování s holkama jsem byla zničená, jak za hodinu běhu 😁. Změny na cm, nevím, bohužel jsem se ani nevyfotila, ale vím, že váha od ledna klesla o 7 kg a teď jedu 8týdenní výzvu a tam jsem se vyfotila, tak jsem zvědavá na srovnání později. Dodržování režimu, jde to, sice pomalu, ale jde, a to i se 2 dětma za zadkem😉. Já, která bez tabulky čokolády nemohla přežít den, teď vůbec nejím sladké, zajímám se víc o kvalitní suroviny, co kupuji a jídlo připravuji s radostí, protože nemusím přemýšlet nad tím, co budu vařit 😁. Jen mrknu do appky a jdu na to 😉.

Gabriela

Appka je suprově sestavená, přehledná. Lepší tréninková videa jsem ještě nikdy nenašla, cvičí se podle nich perfektně. Cítím se dobře. Členství ve Strong beauty aplikaci bych doporučila.

Hanka

Jestli se mi appka líbí? Mocinky moc, jsem z ní strašně nadšená.

Je velmi dobře přehledná.

Videa jsou na 1☆ a tréninky mě moc baví.

Z jídla jsem unešená, ani jsem netušila, co všechno jde připravit například z fazolí.

Nejlépe na appce oceňuji jídelníček a možnost rozkliknutí jednotlivých receptů z menu.

Členství splnilo moje očekávání, velmi, vůbec nelituji, ani na vteřinu. Večer, když usínám, tak myslím na to, co budu mít zase dobrého k jídlu a jak si dám do těla.

Strašně mě to naplňuje.🤗 Cítím se skvěle, nejsem unavená a nemám chutě. Možná malinko teď před cyklem, ale jen na zdravé mlsání😊

Na 100% doporučuji!

Míša

Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné. 👍 Tréninky jsou super! Netušila jsem, že takhle makat se dá i doma! 🤩 Věřím, že jídelníček je super, ale teď to drobet flákám.. Cítím se lépe a jsem spokojenější.. mám zpevněnější tělo a to jsem chtěla. 👍 Neváhala bych členství doporučit i své kamarádce!

Gabriela Levorová

Aplikace je opravdu moc hezká a nijak složitá. Tréninky bych určitě hodnotila kladně. Byly hodně i pro začátečníky. Stravovací plán se mi líbil, recepty v aplikaci jsou velice chutné a propracovanost inspirativního jídelníčku se mi celkově líbila asi nejvíc. Za sebe musím říct, že mi aplikace hodně pomohla v přejití na vegetariánskou stravu. Určitě bych doporučila všem, kdo o členství v aplikaci uvažují.

Lucie Šilhánková

Je to super vypracovane a som spokojna!

Recepty su super, zaujimave, na mieru vypracovane, pekne nafotene, receptury vyborne podane, vypisane spotreby jednotlivych zivin.

Vyborny je rozpis nakupu na tyzden, paci sa mi pestrost jedalnicka, a ze ked idem podla neho nemusim nic riesit a kila idu dole, telo sa citi lepsie!

Zdravotně sa citim o mnoho lepsie a tesim sa ked budem moct aj cvicit. Odporúčam aj ďalej.

Lenka Marusakova

Aplikace je intuitivní a velmi přehledná, nikdy jsem tam nic nemusela dlouze hledat. Tréninky jsou skvělé! Oceňuji písničky ke cvičení, to se hned lépe cvičí a odpočítávání taky super. Stravovací plán mi vyhovuje. Našla jsem si spoustu nových receptů, které chutnají fakt dobře a jsem za ně ráda. Nejedu podle jídelníčku každý den, spíš si uvařím věci na víc dní. Nejvíc mě baví sladké dezerty. :) Celkově se cítím jako nový člověk. Už jsem zaznamenala i mírný úbytek na tucích a cítím se svěže a miluju ten pocit po dokončení tréninku. :) Jedu podle svého maxima a jsem spokojená. Určitě bych aplikaci doporučila i dalším holkám a ženám, které o ní uvažují, je to skvělý "průvodce" pro osvojení si zdravého životního stylu a je vidět, že na aplikaci pracují lidi, které to opravdu baví a chtějí zprostředkovat co největší a nejpříjemnější zážitek pro nás uživatele. Děkuju vám za to. :)

Tereza

S členstvím v aplikaci jsem velice spokojená!!! Přehlednost je výborná - nemám problém se orientovat!!! Tréninky jsou super, cvičí se mi velice dobře, mám už z podzimu nějaké pomůcky na cvičení na doma, tak se mi hodí. Ale líbí se mi, že cviky lze cvičit v obýváku i s tím, co tam každý běžně má! ;) A stravovací plán, za mě super!!! Preferuji zdravé stravování celoživotně - takže super inspirace a zase nové kombinace, recepty! Zjistila jsem, že jím málo zeleniny (myslela jsem, že hodně, ale když vážím podle jídelníčku, tak je to jinak;)). A dokonce i málo sacharidů. Takže jsem měla pár dní problém všechno ujíst... Měla jsem strach, že přiberu, ale jsem pořád na stejné váze. Jinak super jsou třeba recepty z cizrny - vařím je i rodině!!! Nedokážu přesně specifikovat, co se mi líbí nejvíc, aplikace se mi líbí celkově a nenapadá mě nic, co bych chtěla jinak... Je to super pomocník. Je fajn, že můžu v kuchyni koukat na recepty. A při cvičení zase PC a napojím na TV a cvičím "ve dvojici" s Váma. Teď mám aplikaci měsíc a jsem blažená ;). Těším se na každý trénink, protože mám prostě plán, režim a to je super! Teď jsem se těšila na nový jídelníček a nový tréninky. Nový jídelníček už ochutnávám a super, na na "ochutnání" nových tréninků se chystám, už se těším! Členství v aplikaci bych určitě doporučila a už i doporučuji!!!! Snažím se svým kamarádkám zasílat i různé novinky, zkušenosti, receptíky, které jsou na SB Instagramu, abych je inspirovala Vaším báječným programem a vůbec vším, co děláte!

Radka Bohatcová

Aplikácia je velmi dobrá. Dnes sa idem pustiť do cvičenia. Stavovaci plán je topka. Určitě by som odporučila členstvo aj ďalším.

Katarína Jurčová

Překvapila mě propracovanost aplikace, až po seznam na nákup. Nikdy jsem si nemyslela, že je tak jednoduché, stravovat se podle jídelníčku, který někdo vytvořil. Po chvilce se v tom člověk orientuje úplně na pohodu. Tréninky mě moc baví. Cvičím už nějakou dobu doma sama, dříve jsem chodila do posilovny a také běhám. Ale je super mít se čeho držet. Recepty jsou také super. Hodně věcí jsem již vařila v minulosti, ale ty porce byly skoro poloviční a některých věcí jsem se bála - třeba dosladit si kaši, jako je v jídelníčku. Teď mám větší jistotu, že je to v pořádku. Jinak je jídelníček celkově super, baví mě, že jídla nemusím vymýšlet a mohu jen nakoupit podle předem připraveného seznamu :-). Ještě doufám, že přibudou recepty na sladké, jako jsou muffiny, kokosové řezy apod. Je fajn poznat nějakou tu novou, zdravější sladkost a třeba i zjistit, kolik je toho ok sníst ve dni :-). Celkově pozitivně hodnotím propracovanost jídelníčku, od seznamů nákupu až po gramáže a taky to, že není nutné počítat kalorie v tabulkách. Myslím, že členství v aplikaci dokonce předčilo má očekávání. Aplikace mi zjednodušila život v ohledu, co cvičit a co jíst. Prostě je to jednodušší. Změny zatím nemohu posoudit, používám aplikaci krátce. Určitě bych ovšem členství doporučila kamarádce, již jsem tak i udělala.

Romana Víšková

Přehlednost aplikace je skvělá, vše je intuitivní, jednoduché k používání. Cvičení je super, u tréninkových videí se mi líbí možnost přeskakování, zastavování, taky je fajn ta "pochvala" na konci :-D a bezva, že jde pořád hudba, i když cvičení skončí - můžu se tak protáhnout ještě s hudbou. Před zahájením režimu s aplikací jsem měla redukční dietu, tak jsem dle instrukcí reverzní dietou přešla na kalorie v plánu a překvapilo mě, kolik můžu jíst. Jsem teď zvyklá si jídlo počítat v kalorických tabulkách, takže jídelníček z appky beru jako inspiraci a jinak počítám. U receptů se mi líbí ta pestrost a nápady, do budoucna určitě využiji všechny recepty. Moc fajn jsou také ty rady/tipy/odpovědi na otázky - z toho se člověk dost dozví, třeba jsem začala víc pít, dřív jsem třeba 2l nevypila. Zatím mi úplně nejde si jídlo plánovat, ale vnímám změny, určitě mám méně nafouklé břicho, cítím se lehčeji, řekla bych, že mám už teď pevnější tělo, vzhledově nic výrazného, ale pocitově ano :-). 100% bych členství v aplikaci doporučila, má to hlavu a patu, člověk maká a pak dobře jí, je tam takové to vedení, ten směr, mít plán je prostě moc fajn - dost mi to pomohlo třeba v tréninku. Taky je základním pilířem appky zdraví a to je skvělé - nelíbí se mi, když vidím všude okolo ty reklamy na keto diety, prášky na hubnutí, atd. Jsem ráda, že máte reklamu na fb, že jste víc vidět, doufám, že se to rychleji dostane do povědomí lidí, ten zdravý základ, že stačí rozumně jíst a makat - silový trénink, žádné trdlování, třeba si i spočítat kalorie, vědět jak jsou důležité bílkoviny... To by měli učit už děti na základní škole. Je dobře, že jste v appce tohle skloubili, dali dohromady systém stravování, u kterého si lidi nemusí počítat kalorie (vím, že to spoustu lidí odrazuje) a k tomu cvičení zaměřené na silový trénink. Je to prostě super a byla bych moc ráda, kdybych na to narazila už před lety, člověk by si ušetřil spoustu trápení.

Gabča

Aplikace se mi líbí moc. Je to v ní vše hezky přehledné. Fakt super :)

Vše co potřebuji v ní najdu. Dobře se v ní orientuje. Vše je krásně vysvětlené.

Některé tréninky jsou pro mě celkem makačka, ale snažím se je zvládnout. Cvičím poctivě každý den. :)

Stravovací plán mi vyhovuje. Recepty jsou také super. Vše vždy sním a poctivě to dodržuji :) i pitný režim.

Kdybych měla vyzdvihnout prvek, ze kterého jsem nadšená nejvíce, tak to jsou asi recepty. Vše je do puntíku vysvětlené. Jak co udělat a uvařit :).

Má očekávání byla splněna, byla jsem opravdu mile překvapená.

Některé změny už zaznamenávám nyní, i když je to teprve 10 dní. Kvůli jídelníčku už nemám vůbec chuť na sladké. Z jídel mi není těžko, ba naopak se po nich cítím dobře. Tělesné změny ovšem určitě vyžadují o trochu více času :).

Stoprocentně doporučuji dál. Přijde mi, že díky této aplikaci konečně můžu dosáhnout postavy, kterou chci. A je i super, jak nás podporujete. To se mi strašně líbí :), díky za to!

Barbora Plíhalová

Aplikaci hodnotím velmi dobře. Tréninky jsou super! Stravovací plán také, jsem ráda, že je tam i možnost stažení jídelníčku. Jsem ráda, že je vše pořádně ukázáno a vysvětleno. Změn si všímají i lidé v mém okolí. Bez zdravého jídla si už nedokážu představit život. 😂 Ale jsou i dny, kdy si dám něco nezdravého.

Pavlína

Celkově se mi appka velmi líbí! Myslím, že za poměrně malé peníze nabízí velkou spoustu užitečných informací! Její přehlednost je skvělá.

Z tréninků jsem nadšená! Oceňuji detailní popis cviku a samozřejmě video, díky kterému si člověk ověří, zda cvik opravdu provádí správně.

Stravovací plán i recepty se mi také moc líbí.

Nejvíce jsem však nadšená z těch tréninkových videí!

Má očekávání z aplikace byla předčena!

Nyní se cítím lépe, než předtím, a mám mnohem více energie. Soudě dle množství živin jsem dříve jedla nedostatečně a často jsem byla unavená. Nyní mám dostatek energie na práci i na skotačení při tréninku. 😍 A mám pocit, že s každým tréninkem se posouvám dál a dál. Rozhodně doporučuji dál!

Simona

Aplikace je velmi přehledná a srozumitelná. Tréninky jsou super! Velmi se mi líbí supersérie cviků, které bych sama nezařadila. Recepty jsou chutné a je v nich i dost sladkých variant. Vzhledem ke zdravotním potížím nemůžu cvičit na 100%, ale jen díky dodržování jídelníčku a lehčímu cvičení jsem zhubla za 4 týdny 5 kilo. Jsem méně unavená a konečně jím! Dříve jsem jedla špatně a 1-2krát denně… Určitě aplikaci kamarádce doporučím - už se stalo a několikrát!

Veronika Šillerová

Přehlednost aplikace za jedna, rychle jsem se zorientovala, kde, co a jak :). Jsem ráda, že můžu cvičit společně s koučkou a velice mi vyhovují delší pauzy, dřív jsem netušila, že cvičení může být i v klidném tempu. Člověk má čas se správně připravit na další cvik a soustředit se na techniku. A když pauzu chci přeskočit, tak můžu. Cviky jsou super, cítím a vidím, že cvičení funguje, jak má, cvičení mě moc baví. Jídelníček je pestrý, inspirující. Změny vnímám, na mírách mám dole 3-4 cm, na váze asi 4 kg. Celkově se cítím moc hezky, když vidím, že to funguje :). Na začátku jsem nedávala kardio (běh), byla jsem za chvilku udýchaná a bolely mě nohy, volila jsem tedy jako kardio rychlou chůzi. A teď, po 4 týdnech, jsem konečně běžela bez bolesti nohou a užívala jsem si to, fyzička se zlepšila. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, zvlášť pokud například bude s hubnutím začínat, tak díky vaší appce nebude dělat chyby. Já lituji toho, že jsem si appku nezaplatila už dříve.

Veronika Suchánková

Plán dodržuji na 98%, ty dvě procenta si nechávám na své neřesti. Na jídelníčku mě baví to, že si mohu skládat jídla podle toho, na která mám zrovna chuť. Díky členství nyní více sportuji a jsem více energetická. S výsledky jsem spokojená, zhubla jsem 8 kg.

Pavlína

Ahoj krásky, aplikace je super. Jde vidět, že to děláte s láskou. Cvičím doma online. Videa jsou super, hudba k tomu perfektně pasuje. Recepty jsou moc chutné a fakt někdy až překvapující. S každým týdnem jde vaření líp od ruky. Tělesně se cítím úžasně. I když jezdím denně do práce na kole a běhám se psem, tak mě silové tréninky fakt nadchly. Kdyby nebyla corona, tak bych určitě vyzkoušela i posilovnu. Co se týče jídelníčku, tak to byl ze začátku velký boj. Jako věčná dietářka jsem měla velké problémy všechno jídlo sníst. Musím se přiznat, že je to pro mě spíš ozdravný proces. Snížení kalorií v druhé půlce mi vyhovuje víc. Díky tomu, že jsem se do téhle výzvy pustila se sestrou, se kterou jsme se denně podporovaly, tak jsem to nevzdala. Hodně mi pomohla i Videa od Katy na YouTube. Jsem emocionální jedlík a bojuji s tím už od dětství. Díky pohybu se mi to ale podařilo vždy více méně nějak ukočírovat. Poslední dva roky se mi osvědčilo IF, což mi dost vyhovovalo a začít snídat před 10tou bylo pro mě fakt hodně těžké. Ale postava se mi začala měnit, toho si všimlo i mé okolí. Určitě bych vás doporučila každé svojí kamarádce.

Misa (Michaela)

Aplikace je rozhodně super, líbí se mi moc, zkouším recepty a baví mě tabulkový systém, předtím jsem vše zapisovala a tohle mi dost šetří čas. Cvičení je taky super, trénink mi přijde efektivnější 🙂. Určitě je i přehledná, všechno je po ruce! Tréninky mám za sebou dva, je to jednodušší a efektivnější, nemusím si pamatovat, kolik má být opakování a složitě hledat cviky. Hodně mě baví tabulkový systém i jídelníček, šetří mi čas a nemusím nad ničím přemýšlet 🙂. Určitě vnímám první změny, po dvou týdnech jsou zatím minimální, ale cítím se výborně, jsem taková lehčí 🙂. Určitě bych členství doporučila každému, kdo o něm uvažuje 🙂.

Daniela Krymová

Přehlednost aplikace je výborná. Stravování podle stravovacího plánu je skvělé. Klidně by mohlo by být i více receptů. :) Zatím na sobě moc velké změny nepozoruji, protože jsem byla 14 dní nemocná, ale díky jídelníčku nejsem tak unavená, jako dříve a mám více energie. Malé změny vidím na obvodech. :) Členství v aplikaci bych doporučila.

Jana

Aplikácia sa mi velmi páčila, vsetko bolo tak prehľadné, hned som vedela, kde co mam hladat. Treninky i stravovací plán - super super! Z celej aplikácie sa mi najviac páčil jedalnicek-recepty. Mala som uz viacero jedalnickov od inych fitnestrenerov, ale tento je proste úžasný. Necakala som to, ze mi bude odtial vsetko tak chutiť a ze uz nebudem mat viac chut sa prejedať sladkosti. Teraz sa cez den citim najedena a zároveň sa citim lahko, uz mi nebýva tazko z jedla. Vďaka tomuto jedálničku som sa naucila, ako správne jest zdravo. Zatiaľ na sebe nepozorujem ziadne zmeny, som len na prvom týždni, teším sa, čo príde ďalej. Ano, odporučila by som členstvo v aplikácii i svojim kamarátkám.

Kam

Aplikace je super, moc se Vám povedla. Je parádně přehledná.

Tréninková videa jsou bezva, skvělý nápad.

Stravovací plán se mi líbí moc :-) Líbí se mi ta ,,jednoduchost", pestrost a sladké recepty.

Nemohu vybrat, co se mi líbí z aplikace nejvíc - nadšená jsem ze všeho! :-D ... Snad možná ten ,,pocit", že někam patřím, že na to cvičení nejsem sama, že mi někdo ,,pomáhá" :-D! Komunita je důležitá.

Členství v aplikaci určitě splnilo očekávání, cítím se spokojeně a klidně. Jsem ráda, že mám nějaký plán a nemusím si ho sama vymýšlet (ušetří mi to spoustu času)... Děkuji za vaši práci :-) Aplikaci rozhodně doporučím i dál!

Simona Gieblová

Celá appka se mi líbí moc. Všechno po ruce v jedné platformě. Vysvětlení najdu naprosto u všeho. Líbí se mi její přehlednost a to, že se dá všechno rychle dohledat :-).

Cvičí se mi velice dobře. Koupila jsem si nedávno už jeden cvičící plán od Katy, takže jsem věděla, do čeho jdu. A měla jsem už nakoupené pomůcky.

Recepty se mi také moc líbí. Je to taky parádní inspirace.

Nejde říct jednu věc, ze které jsem nadšená nejvíce, líbí se mi asi všechno 😊. Jsem moc spokojená a budu doporučovat dále!:)

Lucie Pátková

Snažila jsem se o režim už předtím, ale s appkou to šlo o 100% lépe, než když jsem se snažila bez ní. Najdu v ní spoustu super dobrot a některé můžu jíst klidně pořád dokola :). Cvičení byla někdy dřina, ale moc mě bavilo. Změnu vidím hodně... Největší radost mám z toho, že se mi vypařily ty spíčky na zádech :)... Mám o cca 4-5 kg méně... Celkově se ale změnilo hodně... I na dovolené přemýšlím, jak jsem schopná dané jídlo rozumně zakomponovat do jídelníčku, abych nejedla zbytečně moc, ale i tak si dovolenou užila.

Lucie Vytlačilová

Aplikace je skvěle přehledná, rozdělení na tři části je super. Tréninky jsou úžasné. Nečekala jsem, že mě budou i po měsíci bavit. První den jsem si říkala, zda vůbec fungují, byla jsem zvyklá na tréninková videa, u kterých jsem po dvou minutách nemohla dýchat a tady jsem to zvládla v pohodě. Ale druhý den mě bolely všechny posilované svaly, tak jsem zjistila, že cvičit efektivně jde i mnohem příjemnější formou, děkuji :-). Stravovací plán je fajn, recepty jsou pestré. Už mám i svoje oblíbence. Jídelníček je chuťově dobrý, trošku si ho upravuju podle sebe (např. do jídel nepoužívám protein, nechutná mi to s ním). Celkově se cítím moc dobře, mám více energie. Třeba do cvičení jsem se dříve musela vždy nutit a teď se na něj a na ten pocit po cvičení těším. Změny již pozoruji a pozoruje je i přítel. Především mi splasklo bříško, také se mi zpevnily ruce. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, již jsem se o ní s několika kamarádkami bavila :-).

Aneta

Aplikace je super. Obsahuje dostatek informací, fotky a videa jsou parádní, všechno velmi hezky úhledné. Člověk nestráví hodinu hledáním, všechno krásné a jednoduché na orientaci. Tréninky jsou boží. Zrovna jsem začala 2. měsíc a změna cviků a hudby mě příjemně překvapila a zase nakopla. Stravovací plán mi také vyhovuje. Než si člověk zvykne na systém, chvilku to trvá, ale jakmile jsem si plán osvojila a jídla v rámci týdne a jednotlivých dnů přeházela tak, abych v pracovní dny měla jídla trošku jednodušší a rychlejší, tak je to snazší - haldy nádobí už taky zvládám umývat průběžně :-D Musela jsem si také zvyknout na počet jídel denně a velikostí porcí jsem, ale srovnalo se to.

Líbí se mi, jak jsou rozdělené tréninky a stravování. Všechno ohledně cvičení je na jednom místě, jídlo zase na druhém. Nic do sebe nezasahuje a je to perfektní. Taky nástěnka je dobrý nápad.

Aplikace je celkově úžasná, takovouhle pecku jsem totiž nečekala! Je to dřina, ale stojí za to! Už teď, po měsíci, vidím, jak moc pozitivně mě členství ovlivňuje. Mám víc síly, energie, chuti do života. Když si navíc uvědomím, že nás je víc a makáme společně, je to ještě větší bomba. Má na mě velký vliv i psychicky. Člověk si najednou tak nějak v hlavě srovná priority, zjistí, do čeho má cenu tu energii investovat a do čeho ne. Také po fyzické stránce je to bez debat - už po měsíci vidím velkou změnu, o kterou jsem se bez stravovacího plánu snažila dlouho. Rozhodně tohle všechno má význam. Určitě bych členství v aplikaci doporučila!

Marie

Celkově se mi aplikace líbí :-). Myslím, že je tam všechno, co potřebuji, akorát si to chce na začátku "osahat", kde, co najdu, ale není to nic složité, řekla bych, že hodně intuitivní. U tréninkových videí je super, že je možnost přehrát úvodní tutoriál. Využívám ale hlavně stravovací plán. Líbí se mi recepty, překvapuje mě, jak jednoduše může vypadat svačina. Nevyzkoušela jsem všechny, ale to, co jsem vyzkoušela, mi vyhovovalo a chutnalo. Líbí se mi přehlednost, mít všechno po ruce. Celkově členství v aplikaci splnilo má očekávání. I když nedodržuji vše na 100 %, cítím se fyzicky líp. Nejsem tak unavená, nebolí mě hlava, cítím se celkově spokojeně, protože vím, se můžu normálně najíst a moje tělo má všechno, co potřebuje. Je to takový pocit spokojenosti těla, těžko se to popisuje. Když jím pravidelně 5x za den, tak pak ani nemám pocit, že po práci večer musím sníst celou lednici, protože přes den jsem na to kašlala. Určitě bych aplikaci doporučila každému, kdo ví, že se sebou chce něco dělat a je ochotný do toho i něco investovat.

Monika Petrová

Aplikace je super, moc se mi líbí. Cvičila jsem podle ní už v lednu, jenže pak jsem onemocněla a musela přestat. Bohužel teď v létě se mi nedaří dodržovat jídelníček tak, jak bych chtěla, skrz dovolené, pořád jídlo mimo domov... Už se ale těším na režim od září. Změny na sobě asi uvidím víc, až na sobě zamakám v září. Rozhodně bych členství doporučila i své kamarádce a už jsem tak i udělala.😉

Eva

Aplikace je výborně řešená. S tréninky se mi cvičí dobře. Stravovací plán se mi moc líbí. Celkově mě členství v aplikaci baví a je to skvělé. Určitě ji proto doporučuji.

Ilona Rubášová

Přehlednost aplikace je super. Tréninky mě baví, získávám fyzickou silu a to, že se mi mění postava, je úžasné plus. Stravovací plán se mi líbí. Vyhovuje mi tabulkový systém, je to super metoda. Pár receptů z inspirativního jídelníčku jsem také vyzkoušela a chutnaly mi moc. Cítím se plná energie, nabírám fyzickou silu, hubnu a tvaruje se mi postava. Z výsledků mám radost a všímá si jich i mé okolí. Členství v aplikaci bych doporučila, a dokonce jsem ho už doporučila své kamarádce.

Lucie Škardová

Katy na sociálních sítích sleduji už léta a SB od počátku, tak vás znám a jste super a moc vám fandím.

Ve

Přehlednost aplikace super. Tréninky super, bez výhrad. Líbí se mi delší odpočinek mezi cviky. Inspirativní jídelníček se mi také líbí. Super je jednoduchost a časová nenáročnost receptu. Necítím hlad, super. Členství bych doporučila i dalším holkám, které o něm uvažují.

Sona

Dlouho jsem hledala způsob, jak začít se zdravým životním stylem. V aplikaci jsem byla moc ráda za tréninky, které mě nakoply – vím, co cvičit a s jakými pauzami, jak si to rozdělit atd. Po 3 měsících se na to pěkně zvykne a nemám problém v tom pokračovat. Líbí se mi, že učíte, být lidí nezávislý v jídelníčku, vědět, kolik čeho mám mít za den, za týden, mít v tom pestrost. Trénink je taky bezva, člověk ví, kolik času cvičením stráví a že to je kvalitní trénink od někoho, kdo tomu rozumí a chce, abychom pak my ostatní měli výsledky. A ty na sobě určitě vidím. Hlavně v tréninku, kde mám teď systém a dřív jsem nevěděla, co a jak, cvičila jsem hala bala, co mě napadlo. Určitě jsem teď silnější, pevnější, ještě to chce víc času a kázně v jídle, ale rozhodně se cítím lépe, jsem víc v klidu, když si můžu odškrtnout další trénink a vím, že jsem to splnila. Beru to jako základ, zvyk pro lepší život. 😉

Gabča

Aplikace je suprová, není náročná a lehce pochopitelná. Přehlednost hodnotím jednoznačně za 1*.

Cvičení super.

Recepty zajímavé, dobrá inspirace.

Cvičení se mi líbí asi nejvíc.

Jestli jsem spokojená lépe posoudím až po nějaké době na výsledku. U cvičení zatím změny nevnímám, u jídla ano - splasklo mi břicho a přijde mi, že mi více plandají kalhoty.

Aplikaci doporučuji.

Michaela Rájková

S aplikací jsem moc spokojená! Těšila jsem se na přehlednost a inspiraci doporučeného jídelníčku dle vypočítaných maker individuálně pro můj cíl. A Vaše aplikace mě opravdu nezklamala. Aplikace je motivační a nenechá člověka zahálet :-). Tréninky svižné v reálném čase jsou naprostá paráda!!! Díky tutoriálu je vše pěkně a vyčerpávajícím způsobem vysvětleno. Líbí se mi, že s trochou fantazie si můžu sestavit vlastní tréninkovou půlhodinku z nabízených cviků, třeba v případě, když budu chtít spojit dohromady jiné svalové partie. Stravovací plán se mi také líbí. Recepty jsou pěkně zpracované, popsané a vyfocené - k nakousnutí. Jsou nadmíru lákavé, syté, velmi nápadité a obohacující moje stávající stravovací zvyklosti. Jsou nejen velmi chutné, také rozšiřují povědomí o pomíjených potravinách, děkuji za inspiraci. Celkově jsem absolutně nadšená a aplikace předčila má očekávání. (Však se to dalo tušit, když Katy tvorba na YouTube je tak kvalitní a neotřelá a originální:-)). Hodnotím na výbornou.

Aplikace jako komplet je perfektní, celý program, nelze vypíchnout jen jeden prvek, jedno bez druhého, to by nebylo ONO.

Jsem nadmíru spokojená!!! Přestože nepotřebuji zhubnout 177 cm/57 kg, spíš vyformovat postavu a nabrat krapet svalů, najít si svůj životní styl, který mě bude bavit a ukotví mě v chaosu života - matky dvou holčiček a momentální celosvětové bryndě... Mám dole půl kila, těším se denně na zdravou baštu, svoji cvičící půlhodinku a pocit, že dělám něco, co má smysl, utužuji si o kousek zdraví každým dnem a motivuji svoje děti, že i doma můžeme posílit svoje těla teď v zimě, což potom v létě venku :-)

A jestli bych appku doporučila i dál? Jasněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě, z celého srdce. A z celého a zdravějšího srdce Vám všem ve Strong beauty děkuji. Děkuji Katy, Domi, Reni, Marti a Luky z celého srdce. Zuzka Kroupová (původně z Plzně, nyní žijící v Přešticích :-)

Zuzana Kroupová

Aplikace se mi moc líbí, vše je srozumitelné a přehledné. Tréninky skvělé, spokojenost. Ze stravovacího plánu, tak z toho jsem přímo nadšená, tolik pestrosti a chutí. Každý den se těším, jak skvěle najím. Cítím se plná elánu a síly. Až mi vyprší členství, prodloužím si ho. Vyhovuje mi, že je to pohodlné, nemuset vymýšlet, co, z čeho a jak vařit a jak s čím a kolikrát cvičit.

Monika Dočekalová

Všechno v aplikaci je přehledné. V tréninkovém plánu je vše hezky vysvětleno a cviky jsou dobře ukázané. Stravovací plán je dobrá inspirace, některé potraviny zkouším poprvé. Cítím se dobře, méně mě bolí záda a mám i úbytek v cm. Určitě bych aplikaci doporučila.

Tereza Košťálová

Celkově jsem s aplikací velmi spokojená, nejprve jsem koupi zvažovala a musím říci, že jsem se dobře rozhodla pro její pořízení.

Hned první otevření mi potvrdilo, že jde zase o super práci, která je tvořena s láskou k fitness stylu. Přehlednost je super, hned jsem našla vše, co jsem potřebovala.

Stravovací plán ve formě tabulky mi vyhovuje. Jen tento měsíc mám navyšovat množství sacharidů, tak ještě nejedu úplně podle jídelníčku. Nicméně už jsem některé recepty vyzkoušela a moc mi chutnaly.

Po tréninku se cítím dobře, bolí mě přesně ty svaly, co mají a přitom se dají zvládnout.

Na nástěnce je všechno velmi pěkně přehledné a člověk si může vybrat hned, co potřebuje. A také ta možnost stahování! Pro mě velmi užitečné, hlavně, když není na vesnici nejlepší připojení (např. kvůli počasí), tak mám vše po ruce v mobilu.

Appka určitě splnila má očekávání.

Určitě bych doporučila i dále. Zmínila jsem se už své sestře a i kamarádkám, bych aplikaci doporučila.

Barbora

Tréninky jsou tak akorát náročné, ani leháro ani na umření. Možná bych ocenila trošku náročnější HIIT, pauzy se mi zdály dlouhé.

Celkově se mi podle tréninků v reálném čase cvičí skvěle.

Co se týče stravy, tak upřímně využívám pouze makra (respektive váš tabulkový systém), nejsem typ člověka, který by dokázal celý týden jíst podle někoho jiného. Navíc mi vyhovují 4 jídla denně a oběd a večeři mívám stejnou pro časovou úsporu. Ale inspirace není nikdy dost! Zatím jsem si dělala pouze chlebík s cottage, hruškou a oříšky, samotnou by mě tato kombinace nikdy nenapadla, přesto tento recept zařadím pravidelně. Díky!

Za appkou je vidět neskutečné práce! Mile mě překvapily návrhy, které můžeme samy vkládat. :-)

Jana

Aplikace je skvělá 👍☺️ Určitě hodnotím na výbornou - jak přehlednost, tak uživatelskou pohodlnost.

Je to dřina, ale tak to má být 😉

Na receptech si vždy moc pochutnám a objevuji nová jídla a suroviny, které jsem ještě nejedla.

Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, video trénink...no prostě vše 😀. Appka je zkrátka nad očekávání ❤️.

Tři dny jsem byla nadmutá pak se to srovnalo a je mi skvěle. Dneškem mám i úbytek na váze 1,5 kg.

Už nyní doporučuji 😊

Radka Franzová

Appka se mi moc líbí, a to opravdu hodně. Konečně vidím, jak v praxi funguje tabulkový systém a díky vypsanému jídelníčku si začínám hrát s variacemi. V aplikaci je jednoduché se orientovat a moc se mi líbí její design.

Vše je krásně sepsáno mimo video, ale ještě jsem si to nezapamatovala (má chyba). Jinak reálný čas v rámci tréninku je úžasný a nečekala jsem, jak mi cviky dají zabrat. Na cvičení se vždy těším.

Recepty miluju, každý den je něco jiného a dá se to skvěle přehazovat nebo klidně jet dokola.

Nejvíce se mi v appce líbí jídelníček a informace, jak jíst před a po tréninku.

Jsem více než spokojená, tu aplikaci zbožňuji!

Už nyní lépe spím, vstávám velice brzy do práce, takže cítím energii, a to už se mi dlouho nestalo.

Zatím jedu první týden, ale cítím, jak ze mne odchází voda (díky pravidelnému pitnému režimu) a nemám tak šílené chutě na sladké.

Doporučuji všude, kam chodím! :D Máma se stihla zaregistrovat a spokojeností září. Vážím si práce, co byla vynaložena k vytvoření tohoto díla. Nelituji, svého spontánního rozhodnutí a děkuji Vám všem. :-)

Katy

Uspořádání aplikace je přehledné. Tréninková videa jsou super, cvičí se mi podle nich skvěle. Když si nejsem jistá v provedení, vždy mě správně nasměrují. Recepty mi moc chutnají a vyhovují. Zatím nemám váhový úbytek, ale cítím, jak se buduje svalová hmota a z toho mám radost. Členství v aplikaci bych jednoznačně doporučila.

Karolína Kovařičová

Aplikace je výborná. Celkově jsem moc spokojená. Jídelníček se mi moc líbí. Tréninky splňují přesně, co potřebuji. Mám je stále při ruce, líbí se mi, že se dají využít jak doma, tak i ve fitku. 👍 Cítím, že jsem víc zpevněná. O což usiluji, takže jsem spokojená. 😍 Jediné co, tak ještě bojuji s množstvím jídla, ale myslím si, že jsem na dobré cestě. Moc vám za vše děkuji.

Jana Dočekalová

Aplikácia je úplne skvelá, dlho som niečo takéto hľadala a moje prosby boli vyslyšané :-D. Prehľadnosť si myslím, že je v poriadku. Vždy nájdem, čo potrebujem a viem, kde to hľadať. Cvičenie, to je peckaaaa. Milujem cvičenie a za každým sa neuveriteľne teším na tie v Appke. Výber pesničiek, ktoré sú súčasťou videí, musím tiež pochváliť, lebo niet nad to, keď si môžeš popri cvičeniu aj trsnúť (zatančiť) :-D. A tie zvukové signály dali tomu tú ,,čerešničku na torte". Stravovací plan sa mi páči. Tento tabuľkový systém je niečo, čo potrebuje každý. Začala som poriadne jesť, menej sa bojím jedla, resp. veľkostí porcií. Mám stravu pestrejšiu a jedine, čo musím, je to dodržiavať, pretože keď podvádzam, tak to nefunguje a to aj Katy spomínala vo videu. Čiže ja sa držím tabuľky už 110% a máte moju plnú dôveru a výsledky sú (čuduj sa svete) HNEĎ. Najviac sa mi pači tréningy aj silové, aj Hiit :-). Musím povedať, že ja osobne v časem, keď som objavila Katy na YT, som bola pozitívna na Covid a bolo mi veľmi zle. No vedela som, že po 3 týždňoch ležania sa chcem dať dokopy. Mala som veľa času si Katy napozerať a hneď som jej aj začala dôverovať. Kúpila som si e-book a to bola moja najväčšia motivácia sa zotaviť. Sledujem ju každý deň a to, jak to robí skromne, s pokorou, s rozumom, nenásilne, ale predsa po svojom, ma úplne dostalo a v momente, keď sa objavila appka, tak som vedela, že chcem byť toho súčasťou a podporiť jednu skvelú ženu aj s jej tímom. A ako sa cítím? Pocit na nezaplatenie. Čo je lepšie ako obliecť si staré obľúbené nohavice? Alebo naopak neobliecť si nič... (žmurk žmurk, však chápete) :-D. Kamarátkám bysom appku doporučila, aj to robím, ale ony sú lenivé niečo pre seba urobiť :-D.

Alexandra Cifrová

V rámci nového režimu s členskou aplikací jde vše bez problému, vše je přehledné, jasné. Cvičí se mi dobře, názorná ukázka tréninků je super. Stravovací plán mě také příjemně překvapil. Na první kouknutí mě to trochu vyděsilo, zda si to zvládnu poskládat, ale od druhého dne jedu jak profík. Je to jednoduché, srozumitelné, žádné složitě vážení a počítání. Vidím na sobě postupný úbytek kg i cm. Cítím se lehčeji, netrápí mě žádné večerní nafouklé břicho, mám více energie a dobrý pocit ze sebe sama. Určitě bych členství v aplikaci doporučila všem, kteří o o něm uvažují.

Marcela

Aplikace je super👍 Přehlednost perfektní.

Tréninky jsou makačka 😅😅😅

Strava mi vyhovuje, momentálně zkouším vegetariánskou stravu a nahrazují jiné potraviny, recepty jsou dobrá inspirace.

Nejvíce se mně osobně nejvíc líbí tabulky, vše je perfektně, názorně vysvětleno a ukázáno.

Celkově jsem spokojená, zatím super👍 Zatím je to prro mě je to krátká doba, abych mohla vše posoudit, ale zatím jsem opravu spokojená. Dobře jste to vymyslely.

Určitě bych aplikaci doporučila a samozřejmě už doporučuji.

Andrea

Přehlednost aplikace hodnotím na výbornou. Tréninková videa jsou dobře zpracovaná, cvičí se s nimi dobře. Ve stravovacím plánu mi vše vyhovuje a hlavně moc chutná. Cítím se velmi dobře a kila jdou dolů. Určitě bych členství doporučila.

Iveta

Aplikace je pěkně přehledná. S tréninky se mi cvičí dobře. Recepty jsou skvělé. Tabulkový systém mi vyhovuje. Vnímám, že mám více energie. Taky mám lepší přehled o jídle a potravinách. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.

Tereza Uchytilová

Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo.

Přehlednost je perfektní.

Tréninky jsou parádní.

Recepty se mi líbí moc. Skrz práci nestíhám jíst recepty podle plánu, takže si zapisuji vše do kalorických tabulek a řídím se předepsanými hodnotami. Jídelníček je pro mě dobrý na dny volna.

Nejvíce se mi líbí videa v reálném čase a cvičení celkově.

Očekávání aplikace splnila a doporučuji.

Eva Mazánková

Aplikace je super, moc se mi líbí!

Tréninky jsou super, stejně tak recepty a líbí se mi i, jak jsou jednoduché.

Určitě doporučuji dál!

Kamila

Aplikace je velice přehledná, krásně zpracovaná. Dobře se v ní orientuje. Tréninková videa jsou super. Moc dobře se mi podle nich cvičí. Jsem ráda, že jsou tak dobře rozvržená a dokážu je odcvičit celé bez nějakých velkých obtíží, ač jsem jen začátečník a také dost oceňuji, že mě druhý den pak nic nebolí. Recepty v aplikaci jsou skvělé, velmi inspirativní a chutné. Jinak rozvržení stravovacích plánu je skvěle, nemám během dne hlad spíš naopak, některé dny mi dá zabrat sníst všechno jídlo. Necítím se pak během dne unavená a mám spoustu energie. Nové tréninky jsou super v tom, že u nich procvičuji zase jiné svaly. Cvičení není náročnější, ale zároveň není jednoduché, stále mám pocit, že se s ním posouvám dál. Jídla v novém jídelníčku vypadají opět velice lákavě a už se těším, až je všechny ochutnám. Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Lucie Šindelářová

Aplikace je pro mě velmi přehledná, stručná a jasná 🙂. Tréninky jsou super, jsem ráda za popisky k jednotlivým cvikům. I pauza mezi cviky je dostačující 🙂. Recepty jsou skvělé, jídla jsou velmi chutná, až jsem někdy překvapena, jak moc😁. Zaznamenala jsem, že nejsem tolik nafouklá, jak jsem bývala, nejsem tolik unavená a i nějaký ten cm už šel dolu🙂. Strong beauty bych určitě doporučila 😊 Jsem nadšená. Děkuji Vám ❤️.

Anna Kunstová

Appka je parádní.. :-) Všechny tréninky jedu podle on-line videí a je to pro mě motivace. Recepty jsou božský! Fyzické změny zatím nevidím, ale psychicky se cítím konečně šťastná a jsem stále pozitivní a plná energie. Určitě bych členství v aplikaci doporučila! :-)

Natálie Štíchová

Všetko je v poriadku. Videa sú super. Recepty sú tiež super, co som pozerala. Strava je dosť sýta a samé dobré veci. Určite by som kamarátke členstvo odporučila, pokiaľ by mala čas sa tomu venovať.

Linda Leščáková

Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. Nemusím to nijak zvlášť hledat.

Tréninky jsou moc fajn. Je super cvičit ,,s někým", vždy si řeknu, že na to nejsem sama.

Strava super, nemusím řešit, co si ukuchtím, kouknu na stravovací plán a je vyřešeno. Recepty jsou moc chutné.

Tréninky v reálném čase se mi líbí ze všeho nejvíc.

Členství splnilo má očekávání.

Už nyní pociťuji první změny, necítím se přejedená. V jídle mám systém a po trénincích se vždy cítím plná energie.

Aplikaci doporučuji.

Natálie

Dodržovat zdravý životní styl s pomocí aplikace SB se mi daří docela dobře. Kde je vůle, tam je cesta. A SB mi hodně změnilo pohled na celý životni styl, který si přeju dodržovat a žít. :-) Jídelníček je zajímavý, jiný než jsem byla doposud zvyklá jíst. Nicméně díky tomu jsem zkusila mnoho nových věcí a kombinací, takže je jídelníček pestřejší. Také se díky lepšímu rozložení makronutrientů cítím sytější a nemám tak často chutě. Tréninky jsou skvělé a vyhovující mým potřebám, vzhledem k nějakým zdravotním problémům mi ledacos nevyhovovalo, ale tyto tréninky jsou skvělé a nenásilné. Cítím, že cvičím, ale na druhý den mohu fungovat, nestalo se mi, že bych odcvičila trénink a pak nemohla týden chodit kvůli oteklým kolenům. Zatím se moje postava moc nezměnila kvůli nuceným přestávkám. Nicméně doufám, že aktuální výzva mě posune správným směrem a výsledky budou zřetelnější. :-) Zjišťuji, že už se nemusím jídla tolik bát, pokud budu trochu přemýšlet nad tím, co a kolik toho jím. Začala jsem zařazovat i svačiny do jídelníčku, díky tomu už nemám potřebu to večer dohánět nějakýma ,,blbostma,, (a když už, tak si dám něco rozumného, třeba zeleninu a ne polovinu ledničky). :-)

Veronika H.

Aplikace mi vyhovuje, vše je přehledné, v pořádku. Tréninky jsou super a stravovací plán mi vyhovuje a recepty se mi líbí. Vnímám, že mám nyní víc energie, zaznamenala jsem i úbytek na váze. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce.

Petra

Aplikace je krásně přehledná, jednoduchá. Tréninky jsou super, cvičí se mi podle nich dobře. Musím přiznat, že jídelníčkem druhý týden jste se mi trefily do chutí, je super… Druhý měsíc výzvy je pro mě lepší, doma jsme už zdraví, tak snad to bude lepší… :-) Určitě bych aplikaci doporučila.

Tereza Bártů

Appka je super, využívám cvičení i recepty a moc mě to baví. Je pro mě ohromně motivační, jsem nadšená. Jídelníček je super, absolutně mi vyhovuje, jídla jsou chutná a jednoduše se připravují. Tréninky jsou skvělé, moc mě baví. Někdy si dám i dva za sebou, když mám čas a energii. :-D Vnímám, že se mi určitě zpevnilo tělo a jsem z toho nadšená. :-) Už předtím jsem jedla podobně, teď ale jím ještě více zeleniny a luštěnin a přitom jsem méně nafouklá a za to jsem moc ráda.

Jindřiška

Aplikace je super, všechno je krásně barevné. Videa s tréninkama jsou super! Na tréninky se vždycky těším. Se stravovacím plánem jsem nadmíru spokojená. Postava se mi krásně tvaruje a jsem ráda, že to jde správnou cestou. Členství v aplikaci doporučuji!

Barbora

Celá aplikace se mi velmi líbí. Její přehlednost hodnotím na jedničku, nic lepšího jsem neměla👍🙂.

Tréninky jsou prostě super. Videjka jsou TOP, klobouk dolů! Koukla jsem se na rozpis, na recepty i na nákupní seznam, stáhla jsem si to a až budu mít po karanténě, tak se na vše vrhnu. Už se těším, protože ty recepty jsou jedna radost 🤤.

Jinak to máte opravdu pěkně a přehledně zpracovaný a k tomu ten nákupní seznam 👍😉, ten je boží. Líbí se mi úplně všechno, moc se vám to povedlo, máte být na co hrdé 🙂👍.

Cítím se skvěle 🙂. Doporučila bych i dál, protože taková appka se jen tak nevidí, jste super 🙂🙂.

Marie Lechermayerová

V aplikaci je vše přehledné, srozumitelné. Tréninky super👍. Recepty také. Hodně mi pomohly se inspirovat a zařadit tak do jídelníčku i nové potraviny. Díky dostatku jídla mám konečně dost energie i na sport. Kamarádce jsem členství již doporučila. 🙂

Simona

S aplikaciou som spokojna, je prehladna. U tréningov je super, že si môžem pozrieť realne, ako dany cvik vyzera. Určite mi vyhovuju stravovací plán aj jídelníček a hlavne mám konečne stravovaci plan, kde využijem všetky potraviny, napr. jeden den mam avokado a druhy den tiež ho môžem mat v recepte a nemusim teda ho vyhadzovat, ako je to v niektorých jedálničkoch. Vnímám zmeny, svalovica na inej časti tela ako predtym. :D Najprve som si myslela, že to bude v pohode a nevyzera to zložito, ale mylila som sa, niektore svaly teda pekne palia. Váha išla dole, zatial je to len 3 kg, ale aj v zrkadle vidim zmeny na sebe a je to super pocit. Členstvo by som jednoznačne odporučila.

Katka

Appka je, musím říct, po pár dnech učení se s ní, perfektní. S tréninkovými videi se mi cvičí krásně. Po prvních trénincích teda au, ale teď už paráda. Recepty výborné. Zatím si stále zvykám na režim. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila!

Eliška

Aplikace je naprosto úžasná! K tomu není co dodat. Je dokonale přehledná a hrozně se mi líbí design, barvičky a fotky celé aplikace. Moc se mi líbí posilovací tréninky. Je to poprvé, co trénuji ruce, záda a ramena a hrozně mě to baví. Cviky předcvičované Renčou jsou opravdu perfektní. Doufám, že příští měsíc budou taky tak dobré :). 1x týdně si odcvičím i HIIT trénink :). Stravovací plán se mi také líbí. Jím dostatečně, netrpím hlady, naučila jsem se nové recepty, hlavně z luštěnin, celý plán je jasný a srozumitelný pro každého a kombinace pokrmů je nekonečná. Líbí se mi, že jím všechno, co jsem jedla předtím, jen jsem upravila poměr potravin. Na aplikaci se mi líbí naprosto všechno! Jsem určitě spokojená. Vnímám, že jsem se díky členství více zaměřila na vaření a chystání si jídla. Vychutnávám si každé jídlo, které si připravím, každý večer se už těším na ovesnou kaši, kterou si chystám na další ráno ke snídani :). Změny jsou viditelné, cítím se silnější, fit. Trávení funguje dokonale a nemám vůbec žádné chutě na slané či na sladké. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem, kteří jsou pevně rozhodnutí se sebou něco dělat. Já budu členství rozhodně prodlužovat!

Veronika

Přehlednost aplikace je super, vše člověk jednoduše najde (jak v telefonu, tak na pc). U tréninků je super praktická ukázka cviků a zároveň i možnost odcvičit celý trénink s online videem. Inspirativní jídelníček je pecka. Kamarádce bych členství doporučila stoprocentně! Často se o Vaší aplikaci zmiňuji.

Ivana Sahánková

Aplikace je velmi přehledná. Stravovací plán mám hlavně pro inspiraci. S tréninkovými videi se mi cvičí výborně. Miluju posilování dolních partií. A pozoruji, že mám větší sílu v pažích. Doporučila bych členství i dalším ženám, které o něm uvažují. Aplikace Strong beauty je skvělá pomůcka, půlhodinka cvičení uteče jako voda a do cvičení se nemusím nutit.

Monika Vránová

Aplikace se mi moc líbí. Je jednoduchá a velice přehledná.

Cvičení mě velmi baví, vždy mi rychle uteče.

Stravovací plán mi vyhovuje, recepty jsou jednoduché a rychlé.

Nejvíce oceňuji cvičení v reálném čase a nákupní seznam.

Už teď vidím první změny - mám více energie a (zatím lehký) úbytek kg.

Aplikaci bych doporučila i dál.

Michaela Sedláčková

Aplikace se mi moc líbí, jsem s ní spokojená.

Přehlednost skvělá.

Tréninky jsou perfektní.

Jídelníček mi vyhovuje, recepty jsou skvělé.

Těžko říct, co se líbí nejvíc, je to celé dokonalé.

Očekávání členství určitě splnilo, jste holky šikovné.

Cítím se dobře, nejsem tak unavená, nemám tak nafoukle břicho.

Určitě bych doporučila.

Jana Kaláčová

Aplikace je super, vše je moc hezky a přehledně udělané. U tréninků opět nemůžu napsat nic jiného než jen, super :-). Stravovací plán mi pomohl udělat velkou změnu ve stravování, z které jsem úplně nadšená a nemám snad žádný negativní podnět. Měním se nejen fyzicky, ale začínám i nad jídlem více uvažovat a jsem celkem překvapená, jak málo jsem jedla předtím... Děkuji za vaši pomoc a otevření nových znalostí a poznání. Určitě bych aplikaci doporučila kamarádce a také jsem to už udělala... :-)

Petra Mrázková

Aplikace je super, velmi inspirativní.

Vše je skvělé, přehledné.

Tréninkový plán se mi líbí, cviky jsou super. Zatím u některých nezvládnu všechna opakování, jsem slabá v rukou.

Recepty jsou super, pomáhám si počítáním s kalorickými tabulkami. Postupně navyšuji příjem, nejdřív jsem měla problém sníst tolik kalorií za den.

Nejvíc se mi líbí inspirativní jídelníček.

Očekávání členství určitě splnilo, cítím se dobře.

Změny pozoruji, nemám tak velkou chuť na sladké, zato mám více energie a lepší spánek.

Aplikaci jsem již doporučila kamarádce.

Dáda

S aplikací jsem spokojená. Tréninky a online videa jsou boží. Cvičí se s nimi fajn. Muzika je perfektní, vyloženě nabíjecí. :-) Stravovací plán super. Škoda, že máme často v hlavě zabudované, že když chci zhubnout, nesmím nic sladkého. Občas mi to vyvstane v mysli, když koukám na recepty tipu brownie, atd. :-) Cítím se skvěle. Někdy je to náročné, ale je reálné skloubit práci, rodinu, povinnosti, cvičení a i koníček cukrařinu. I když někdy je to vážně dřina. Vyvážit to, někde nabrat síly, načerpat energii... a hlavně neodolat pokušení. Změny jsou už znát. Mám dole 4 kg a hlavně to jde vidět v cm. Tam jsem ubrala dost. :-) Členství v aplikaci bych doporučila.

Františka

Appka je pěkná a všechno je srozumitelně vysvětlené. Připadá mi dostatečně přehledná a srozumitelná.

Tréninky super. Jsem zvyklá cvičit a i přesto jsem první týden byla úplně rozsekaná 😀 S videi se cvičí dobře, nemusím aspoň řešit odpočítávání pauz.

Recepty taky super, našla jsem si i nové inspirace. S jídelníčkem si trošku vyhraju, vybírám jak z nových inspirací, tak i recepty, které si vymýšlím sama.

Je fajn, že je všechno, ať cviky nebo jídlo, je opravdu pěkné vysvětlené.

100% doporučuji i dalším, kdo o členství uvažují. Už mám doma dva e-booky od Katy, tak jsem tak trochu tušila do čeho jdu 🙂 Po prvním týdnu tréninku jsem se cítila jak kdybych rubala uhlí v dole 😆 to už jsem v takové intenzitě dlouho nezažila, teď už je to v pohodě. Jídelníček si snažím vychytat, aby co nejlíp vyhovoval tomu, co má mít, a mně osobně.

Jitka Říhová

Aplikace se mi moc líbí! Její přehlednost bych hodnotila na jedničku :-).

Co se týče tréninku, tak super, jen jsou na mě některé cviky těžké, a tak si je uzpůsobuji :).

V rámci stravování pracuji dál v kalorických tabulkách - vyhovují mi a baví mě a tipy, jaká zařazovat jídla - ty jsou super. Zkouším tak nové recepty, hlavně svačiny.

Pokud bych měla říct, jaká věc se mi v aplikaci líbí nejvíce, tak to bude asi cvičení. Dříve jsem jezdila sama na rotopedu, ale tak nějak tušila, že by to chtělo víc posilovat a tady je to krásně komplexní a tipy na rozpis během týdne jsou moc fajn! Mohla jsem si vybrat podle svých možností denního rozvrhu, ale určitě i to jídlo je fajn! Ne, že ne😉.

Cítím se dobře a hlavně cítím, že mám svaly😂 - dost mi totiž bolí. Nyní jím víc, takže to je super. Určitě doporučuji i dál :-).

Eva Hášová

Celkový dojem je pozitivní! Aplikace je jednoduchá, nic přeplácaného. Nemusím se x-krát někam proklikávat:).

Online jsem ještě necvičila, ale rozhodně je to lepší cvičit takhle v reálném čase, stále vás někdo motivuje! Tréninky jsou příjemné, hezky poskládané a nemusím se zabývat jejich vymýšlením.

Se stravovacím plánem jsem také spokojená, nemusím přemýšlet, co si hodit do tabulek, protože to mě dříve stresovalo. Recepty zde jsou chutné, snadné, rychlé a syté. Jídelníček byl můj hlavní cíl. Díky nastavené stravě mi zmizí brouček v hlavě a nebudu hnát tělo z extrému do extrému.

Šla jsem do toho s tím, že budu mít řád a nebudu se muset stresovat jídlem a tréninkem, a to se splnilo. Vše má hlavu a patu - jsem velmi spokojená.

Určitě to v tom chce vydržet delší dobu a doufám, že dojdu tam, kam mám namířeno.

Ráda doporučuji dále.

Lucie Pecháčková

Už před zahájením členství ve Strong beauty aplikaci jsem jedla zdravě, ale občas jsem hřešila sladkým jídlem. Vy jste mi ukázali, že se to dá i bez toho, se zdravým, vyváženým jídelníčkem. Líbí se mi pestrost jídla v inspirativním jídelníčku, slaného i sladkého. Mám sladké jídlo totiž ráda, i když se snažím to omezovat :). Tréninky mi pomáhají, hýbat se je dobré pro má záda. Díky aplikaci zvládám jíst pravidelně, několikrát denně, pít dostatek tekutin (dříve jsem pila málo). Jinak jsem už delší dobu byla nemocná a nyní jsem po operaci. Cvičit mohu až za pět neděl, tak aspoň Vás zatím sleduji na internetu a těším se, až to zase půjde.

Zuzana Zajìčková

Tahle appka je úžasná! Nejlepší investice, dávám 10 z 10 :-).

Tréninky jsou super, nejlepší, co jsem zatím viděla.

Jídelníček a možnost obměny jídel na základě denního a týdenního přídělu je naprosto boží!

Nejen, že jsem spokojená, appka dokonce předčila má očekávání.

Cítím se celkově lépe. Začínám jídlu rozumět a ještě víc ho milovat.

Rozhodně doporučuji!

Eliška

Aplikace je moc hezká, líbí se mi moc! Přehledná je rozhodně na 100%.

Tréninky jsou super, cvičí se mi výborně.

Stravovací plán je super, tabulkový systém je strašně zábavný, receptů jsem pár zkusila a všechny jsou pecka!! Asi nedokážu vyzdvihnout jen jeden prvek, celá aplikace předčila mé očekávání - ta se snad musí líbit každému 😁.

Cítím se nabitá endorfiny. Určitě doporučuji dál!

Romana

Aplikace je bezva! Jsem z ní naprosto nadšená. Přišla jako na zavolanou. Něco takového jsem přesně potřebovala. Líbí se mi, jak je přehledná a vymakaná. Jednoduchost, hezký design, smysluplnost a intuitivní ovládání jsou určitě výstižné pojmy.

Tréninky v reálném čase jsou velkou oporou, podle mě je luxus mít trenéra v obýváku. Také je velké plus, že se dá plán vytisknout a zapisovat si použité váhy, různé poznámky a pokrok.

Stravovací plán se mi líbí. Za mě je to skvělé doplnění ke stravovacímu programu v rámci online koučinku. Učím se zařazovat potraviny, o které bych jinak ani nezavadila.

Nejvíc se mi líbí asi rozdělení a délka tréninků, protože si tak mohu snadněji vybrat a vůbec plánovat na týden dopředu.

Změny jsem zatím rozhodně zaznamenala! :) Únava je o něco menší, i když spím stále 3-5 h denně. Pomalu, ale jistě se zlepšuje kondice. S prvním tréninkem jsem pár cviků nezvládla buď částečně, nebo vůbec. Po prvním týdnu už je dám všechny, až na 1-2 prvky. Takže progres je stoprocentně znatelný. Plus spolu s řízeným jídelníčkem jsou dole za pouhý týden 4 centimetry na tělesných mírách. To je přeci bomba! :D

Doporučila bych appku komukoli, kdo hledá odbornou pomoc v oblasti fitness a zdravého životního stylu, který je dlouhodobě udržitelný.

Terka

Aplikace i vaše výzva mi pomohla "se nakopnout" a začít dodržovat pravidelný režim. S jídlem trochu ještě bojuji teď přes léto, ale to se srovná. Jídelníček je skvělý... Není to žádná nakázaná dieta a toho si cením. Neskutečně mě baví ta pestrost a možnost volby... Tréninky jsou super, zase jsem se naučila nové cviky, které jsem ani netušila, že budou tak účinné. :) Moc mě to s vámi baví. Řekla bych, že se tělo pořádně nastartovalo a pomalu začaly ubývat centimetry v pase a začala růst síla a výdrž. :) Díky appce jsem rozhodně začala jíst pravidelněji a více než před tím (byla jsem zvyklá jíst méně) a také přemýšlet o tom, jak si poskládat jídelníček, aby byl vyvážený. Moc mě to baví a to díky vám. :)

Lenka Fiedlerová

Se Strong beauty členskou aplikací se mi daří, jsem spokojená. Co se stravovacího plánu týká, tak mám appku jako výborný zdroj inspirace, jsem zvyklá vařit, chystat do krabiček a ráda se učím novým věcem. Tréninky se mi líbí, oceňuji variabilitu cviků s vlastním tělem a doma v obýváku;)! Mám různou váhu činek, tak můžu přidat zátěž a i když se to nezdá, cviky jsou cítit! Celkově tréninky - super!!! Jsem nadšená!!! Baví mě, že jsou v reálném čase, což není nuda!!! Za těch 12 týdnů mám stažené plány v pdf, tak určitě využiju i později jako zdroj inspirace. Jinak jsem celkově spíš aktivní, před pandemií jsem chodila 2x týdně do fitka, občas zaběhat, teď pravidelně chodím a jedu tréninky s appkou. Inspirativní jídelníček je také super, je v něm spoustu nových zajímavých receptur. Nevadí mi žádná surovina. Jídlo si poctivě vážím, těším se na něj. Ze začátku bylo docela dost zeleniny a i těch luštěnin, teď už mi to nepřijde, zvykla jsem si a naučila se s tím pracovat. Třeba cizrna má tisíc podob - muffiny, krém, blondies, super! To stejné s tofu, super variabilní potravina - na krémy, pomazánky... Změny na sobě vnímám, cítím se více zpevněná, mám větší ramena;)), pevnější zadek a stehna, bříško. Chodím více vzpřímeně - rovně;))! Na váze se to moc nehýbe, ale jedu podle jídelníčku, tak se změny určitě dostaví - nejdříve jsem totiž měla udržovací, tam jsem si zvykala na větší porce, než jsem jídávala; teď měsíc jedu výzvu, tak si ještě zvykám na redukci...pomáhá mi, že víc piju ;)). Na tělesných mírách asi žádné změny zatím, ale vytrvám dál!!! Baví mě to. Ráda jím, ráda vařím, ráda se nechám inspirovat novými zdravými recepty. Zařadila jsem ještě více luštěnin než dosud, více přemýšlím o poměru sacharidů a bílkovin. Děkuji Vám všem za Vaši práci ;))))!

Radka

Aplikace je přehledná. Cvičí se mi skvěle a už pozoruji výsledky, formuje se mi postava. Členství v aplikaci bych doporučila.

Lucie Kroftová

Aplikace je super. Výborně se mi s ní cvičí, trénink je hezky udělaný a cviky jsou přesně popsané a je k nim i video.

Recepty beru to jako novou inspiraci k jídelníčku. Nelze zvolit jen jednu věc, která by se mi líbila nejvíc. Ale to jídlo, to prostě vede.

Očekávání appka splnila. Velké tělesné změny se u mě zatím neodehrály, jelikož můj cíl je udržování. Spíš co se týče jídla, tam ano - cítím se lépe a mám pocit, že teď je můj trénink v normách.

Určitě bych aplikaci doporučila i dál.

Renata Trávníčková

S prehľadnosťou appky som spokojná. Pekne rozdelené tréningy, jedálniček a tiež potrebné informácie. Taktiež sa mi páči, že si viem vybrať, či chcem trénovať doma alebo vo fitku, to je super. Som nadmieru spokojná. Predtým som už cvičila s online trénerom, lenže tam som mala len ukážky každého cviku zostrihané v jednom krátkom videu. Tu sa mi páči, že mám celý priebeh tréningu a cvičím zároveň s trénerkou, takže sa mi nestane, že sa pozabudnem pri ktorej sérii alebo opakovaní som skončila. Ja som mala napr. vždy problém s prestávkami medzi sériami a s aplikáciou je to super, lebo idem podľa nej. :) Okrem toho, tá hudba pri tréningoch... spokojnosť. :) Stravovací plán mi vyhovuje a recepty sú super. Niektoré mi veľmi chutia a dokázala by som ich jesť asi aj každý deň. :) Obľúbila som si napríklad ,,dezerty" zo strukovín. Predtým som už dávno uvažovala napr. nad fazuľovým brownie, ale nikdy som sa ku tomu nedostala... Vďaka aplikácii som začala experimentovať aj v tomto smere. :) Každopádne, získala som inšpirácie na nové zaujímavé chute a kombinácie. Predtým som jedla viac-menej len surovú zeleninu a už ma to začínalo nudiť. Teraz som do jedálnička začala pravidelne zaraďovať už spomínané strukoviny, ale aj viac zeleniny, a to na rôzne spôsoby... Mám doma takú tú inteligentnú váhu a na tej mi ukazuje, že sa mi zvýšilo percento svalov a znížilo percento tuku. Taktiež cítim malé zmeny aj na oblečení. :) Čo sa týka tréningov, pri tých som spokojná. Ako som už spomínala, predtým som cvičila s online trénerom a tie tréningy ma už začínali trochu nudiť. V rámci tréningov z apky som sa zoznámila s novými cvikmi, čomu sa veľmi teším. :) Priznávam, že niektoré mi teda dávajú pekne zabrať... Okrem toho som začala do svojich dní zaraďovať aj pravidelné prechádzky. Čo sa týka stravovania, ešte stále pracujem na tom, aby to bolo tip-top. Mám pocit, že z týždňa na týždeň je to lepšie. Keď mám "svoje dni", pred začiatkom členstva som mala problémy s cyklom, dokonca mi menštruácia určitú dobu ani neprišla. Teraz sa mi to však konečne začalo zase upravovať, čomu sa veľmi teším. Ak by som to mala zhodnotiť vo všeobecnosti, tak napíšem len to, že určite pozorujem zmeny k lepšiemu, ale stále sa zdokonaľujem a pracujem na sebe, aby som bola každým dňom lepšia. :) Naučila som sa napríklad nebáť pečiva, predtým som mala tendenciu vynechávať ho a jesť iba ryžové chlebíky. Teraz hľadám balans. :) Určite by som členstvo odporučila. Sama uvažujem, že si členstvo v aplikácii predĺžim. Je super mať všetko v jednom, stravu i tréning. Taktiež oceňujem skupinu na facebooku, kde sa často dočítam odpovede na otázky, ktoré trápia aj mňa.

Domča

Aplikace je podle mého názoru dostatečně přehledná. Tréninky jsou fajn. Jídelníček je super, líbí se mi koncept nepočítání si makroživin! To je podle mého názoru velká výhoda. Ze začátku jsem v tom hledala složitosti, ale pak mě to naštěstí osvítilo a nemám problém. Největší změna u mě je ta, ze nemám takové chutě na sladké. Členství v aplikaci Strong beauty bych rozhodně doporučila a už jsem to i udělala.

Nela Vašíčková

Aplikace je skvělá. 😊 Tréninky mě moc baví, naučila jsem se spoustu nových cviku. A recepty jsou úžasné a plné nové inspirace. Díky vám jsem zjistila, že jsem jedla příliš, proto mi váha nešla dolů, i když jsem cvičila. Po takto nastaveném příjmu mi jde váha dolů hned, hlad nemám a mám dole cca 2kg za měsíc. Také kalhoty, které jsem dříve neoblekla, teď v pohodě zapnu. Jsem opravdu nadšená, že to jde, i když mi už bude 40, ale jedu dál.😉 Členství bych doporučila, je to úžasná aplikace a nelituju, že jsem do toho šla. Holky, jste skvělé a moje velká motivace, děkuji.🤗🤗

Martina Loudova

Aplikace měla vliv na můj život, nyní více cvičím, více si organizuji jídlo a přemýšlím nad tím, co jím. V aplikaci se mi nejvíc líbí nápaditost.

Jitka

Appka je krásně přehledná. Není co vytknout. Tréninky jsou super. Až s nimi jsem zjistila, že nemusím cvičit 6x týdně 2 hodiny. I stravovací plán mi vyhovuje. Tabulkový systém mi přijde více flexibilní a snazší, než počítání kalorií. Recepty jsou kreativní a jednoduché na přípravu. Po měsíci užívání aplikace vidím změny, jsem veselejší, nemám pocit hladu. Také jsem zjistila, jak málo jsem předtím jedla. Teď už se nebojím arašídového másla a čokolády jen kvůli tomu, že obsahují více kalorií. Pokud někdo tápe ve výživě a cvičení, neví si rady, co je správně a co ne, tak určitě doporučuji.

Soňa

Super aplikace! Přijde mi přehledná a nic bych neměnila.

Tréninky se mi líbí, oceňuju hlavně supersérie, ty bych si sama asi nezařadila a takhle se hecnu a odcvičím a je to boží.

Stravovací plán je taky super, recepty teď nevyužívám, vyhovuje mi počítat přes kalorické tabulky. Jelikož z minulosti jsem naučená na různé recepty a mám vychytaný obsah živin atd., takže si vařím podle sebe a sleduji pouze makra v aplikaci. Některé recepty mi slouží jako inspirace, znám jich pár i z vašeho IG (nebo od Katy) a některými recepty jsem se inspirovala ve volném dni, když jsem chtěla připravit něco nového, co neznám :)

Nevím, co z aplikace vybrat jako to nej.. líbí se mi všechno :)

Členství rozhodně splnilo má očekávání, cítím se naprosto báječně... Po prvním týdnu jsem se podle mě odvodnila a tak celkově "splaskla"... Teď už mám dole 1,5 kg a myslím, že to ze začátku byla i nějaká voda, ale je to i lepším jídlem a super tréninky :)

Aplikaci bych doporučila!

Tereza Fukova

Myslím, že co se týká cvičení, tak se mi s aplikací daří. Je vidět posun od začátku. 🙂 Jídelníček se mi také líbí, snažím se stravovací plán dodržovat. Tréninky jsou super. Podle fotek a názoru ostatních se mi postava změnila docela dost, váhově asi čtyři kila.

Jana

Přehlednost aplikace hodnotím skvěle. Tréninková videa super, vše je pochopitelné, srozumitelné. Recepty jsou skvělé, velmi chutné. Po 4 týdnech členství se cítím lépe. Mám lepší zažívání. Určitě bych členství ve Strong beauty aplikaci doporučila i své kamarádce.

Tereza Vojtěchovská

Aplikace je krásně přehledná, vím, co kde hledat a je super, že si všechno můžu stáhnout a mít to navždy u sebe😊 . Na začátku obou měsíců, které mám nyní za sebou, jsem se musela hodně přemáhat s docvičením některých tréninků, ale o to jde. Líbí se mi odpočítávané pauzy, člověk má v tréninku aspoň režim a neodbíhá k jiným činnostem (což se mi dřív občas stávalo 😏). Recepty jsou rychlé, nápadité a taak chutné 😍 a hlavně je tam spousta sladkých dobrot, což určitě oceňuji nejen já 😇. Program mám zaměřený na formování, takže nějaké velké změny jsem nezaznamenala a hlavně mám teď stresový měsíc před státnicema, tak to podle toho taky vypadá.. Ale těším se, až bude za chvíli po všem a já si máknu pořádně, se vším všudy, aspoň na 2 týdny a pak s udržovacím plánem 😊. Už jsem o aplikaci říkala i některým svým kamarádkám, to si nejde nechat pro sebe 🧡.

Johana Szczurková

Spokojenost - je to super:). Jsem vegetarián, a i tak mám v aplikaci samé dobroty. V prvním měsíci výzvy necítím vůbec hlad. Ve druhém při ubírání je to horší, ale pořád se to dá hezky ustát. :) Miluju všechny recepty. Všechna jídla jsou výborná a hlavně rychle uvařená a to je za mě největší plus, protože mě nikdy vařit nebavilo. :D S časovačem ve videu je to moc fajn :). A rovnou vidíte, jak jednotlivé cviky vypadají. Zatím jsem shodila 6 kg myslím.. zpevňuje se mi tělo, což chci především. Ale víc, než za tělo, jsem ráda za svou psychiku. To u mě dělá nejvíc. Také mám nyní hodně nových jídel a spoustu inspirace a receptů. Naučila jsem se mít režim v jídle a věnovat mu čas. Začala jsem nyní automaticky přemýšlet, co je pro mé tělo zdravé a výživné při skladbě jídelníčku. Dalo mi to hodně a jsem za to vděčná!

Viktorie

Aplikace je pro mě přehledná. Obsah tréninku super, funguje to, svaly bolí :o)... Jídla jsou bezva, našla jsem mnoho inspirace. Cítím se dobře, jen je to boj najít si pro sebe čas se třemi dětmi za krkem :o). Výsledky zatím moc nevidím, měla jsem teď hektické období, takže jsem vypadla z režimu. Přesto jím zdravě a chodím běhat a na procházky. Tento týden snad konečně budu moct zase se soustředit na program. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, moc se mi líbí, i když se nezavděčíte vždycky všem. Oceňuji váš nápad, komplexitu programu, zájem o zpětnou vazbu a snahu se zlepšovat. Je vidět, že vás to baví. Díky a přeji mnoho spokojených zákazníku :o).

Jitka

Aplikace se mi moc líbí, neměnila bych. Tréninky miluju, pokaždé mi zvednou náladu a pořádně se zapotím. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším a ráda.

Tereza Pokorna

Aplikace je přehledná, nemám problém se v ní orientovat. Tréninky jsou super. Stravovací plán mi vyhovuje, recepty super. Rozhodně se zamýšlím více o stravě a pohybu. Super je, že tréninková videa nejsou nijak dlouhá a čas tak neodrazuje. Členství v aplikaci bych doporučila, už jsem o něm kamarádce i říkala.

Týna