fbpx

vyzkoušej SI ČLENSTVÍ V APPCE ZDARMA

Připravily jsem pro tebe možnost do aplikace nahlédnout a vyzkoušet si tréninky a recepty v praxi. Stačí si zažádat o přístup do ukázkového účtu a přihlásit se.
Je to ZDARMA a přístup získáš do 3 minut.

Aplikace je pro mě přehledná. Obsah tréninku super, funguje to, svaly bolí :o)... Jídla jsou bezva, našla jsem mnoho inspirace. Cítím se dobře, jen je to boj najít si pro sebe čas se třemi dětmi za krkem :o). Výsledky zatím moc nevidím, měla jsem teď hektické období, takže jsem vypadla z režimu. Přesto jím zdravě a chodím běhat a na procházky. Tento týden snad konečně budu moct zase se soustředit na program. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, moc se mi líbí, i když se nezavděčíte vždycky všem. Oceňuji váš nápad, komplexitu programu, zájem o zpětnou vazbu a snahu se zlepšovat. Je vidět, že vás to baví. Díky a přeji mnoho spokojených zákazníku :o).

Jitka

I když jsem členka aplikace už půl roku, mám se pořád co učit a ke zdravějšímu stylu se dostávám pomaleji, postupně (občas bojuju s hlavou).🙈 Líbí se mi jídelníček, že nemusím vymýšlet obědy, večeře a hlavně jsou to rychlé recepty, které jsou do půl hodinky hotové. To je fakt bomba.😊 Díky členství mám teď trochu jiný pohled na různé potraviny, vím, že se dá mlsat i zdravě a chutně, jím více zeleniny a méně pečiva a cítím se mnohem lépe.😊 Měla jsem možnost být součástí hubnoucí výzvy a rok po porodu se mi zadařilo shodit osm kilo, určitě bych chtěla dále pokračovat. Těším se na další výzvu!😍

Markéta Kempfová

Přehlednost aplikace je skvělá, vše je intuitivní, jednoduché k používání. Cvičení je super, u tréninkových videí se mi líbí možnost přeskakování, zastavování, taky je fajn ta "pochvala" na konci :-D a bezva, že jde pořád hudba, i když cvičení skončí - můžu se tak protáhnout ještě s hudbou. Před zahájením režimu s aplikací jsem měla redukční dietu, tak jsem dle instrukcí reverzní dietou přešla na kalorie v plánu a překvapilo mě, kolik můžu jíst. Jsem teď zvyklá si jídlo počítat v kalorických tabulkách, takže jídelníček z appky beru jako inspiraci a jinak počítám. U receptů se mi líbí ta pestrost a nápady, do budoucna určitě využiji všechny recepty. Moc fajn jsou také ty rady/tipy/odpovědi na otázky - z toho se člověk dost dozví, třeba jsem začala víc pít, dřív jsem třeba 2l nevypila. Zatím mi úplně nejde si jídlo plánovat, ale vnímám změny, určitě mám méně nafouklé břicho, cítím se lehčeji, řekla bych, že mám už teď pevnější tělo, vzhledově nic výrazného, ale pocitově ano :-). 100% bych členství v aplikaci doporučila, má to hlavu a patu, člověk maká a pak dobře jí, je tam takové to vedení, ten směr, mít plán je prostě moc fajn - dost mi to pomohlo třeba v tréninku. Taky je základním pilířem appky zdraví a to je skvělé - nelíbí se mi, když vidím všude okolo ty reklamy na keto diety, prášky na hubnutí, atd. Jsem ráda, že máte reklamu na fb, že jste víc vidět, doufám, že se to rychleji dostane do povědomí lidí, ten zdravý základ, že stačí rozumně jíst a makat - silový trénink, žádné trdlování, třeba si i spočítat kalorie, vědět jak jsou důležité bílkoviny... To by měli učit už děti na základní škole. Je dobře, že jste v appce tohle skloubili, dali dohromady systém stravování, u kterého si lidi nemusí počítat kalorie (vím, že to spoustu lidí odrazuje) a k tomu cvičení zaměřené na silový trénink. Je to prostě super a byla bych moc ráda, kdybych na to narazila už před lety, člověk by si ušetřil spoustu trápení.

Gabča

Super sú cviky aj recepty akože skvelá práca :) Appka je výborne prehľadná, konečne niečo čo je fakt prepracované :).

Recepty sa mi páčia. Moc si nevážim jedlo idem intuitívne ale recepty využívam :).

Tréningy a recepty sú skvelé. Je to dobrá motivácia :)

Môžem jedine odporučiť!

Lenka Filipová

Z aplikace jsem strašně nadšená. Líp jsem si vybrat nemohla👌. Je jasná, stručná, prostě přehledná a vše, co potřebuju, je tam hned při ruce. Tréninkový plán hodnotím velmi dobře, popoháníte mě 😉. Z jídelníčku jsem unešená, ani jsem netušila, jaké zdravé dobroty jdou připravit. Právě jídelníček se mi líbí nejvíc. Celkově členství v aplikaci splnilo má očekávání - ani jsem netušila, že to bude až takhle dobrý. Vnímám spoustu změn, jak se mi mění postava, nemám hlad po jídle a nemám chutě na sladké. Ani jsem netušila, že s aplikací budu tolik spokojená♥️. Členství bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.

Míša

Aplikace je moc super.

Tréninky jsou bezva, vždycky mě bolí celé tělo 😉😊👍 takže určitě všem doporučuji😊😊

Strava super . 👍👍👍 Úplně na 1 s hvězdičkou 👍😊😉

Největší plus za mě mají samozřejmě tréninky, už teď vidím pozitivní změny 😉😊

Aplikaci bych doporučila i dalším 😊😉👍

Monika Vaňková

Aplikace je krásně přehledná :). Tréninky jsou super! Se stravovacím plánem jsem naprosto spokojená! Jídla jsou výborná, zejména tipy na svačinky a snídaně miluji! Plán mi pomáhá oprostit se od sledování kalorické hodnoty jídel, jedu podle tabulky, pak je to perfektní :). Nemám pocit hladu a nemám chuť na sladkosti, to byl dříve můj největší problém. Cítím se lehčí a chodím spát s dobrým pocitem. Navíc, když trochu upravím dávky luštěnin, mohu je jíst i jako kojící maminka a miminko bříško nebolí (před tím jsem se je bála vůbec zařadit, ale teď vím, že si stačí dát menší porci vícekrát týdně). Rozhodně bych členství v aplikaci doporučila, je tam hezky všechno pohromadě. Celkově skvělý nápad :).

Veronika

Celkově jsem s aplikací velmi spokojená, nejprve jsem koupi zvažovala a musím říci, že jsem se dobře rozhodla pro její pořízení.

Hned první otevření mi potvrdilo, že jde zase o super práci, která je tvořena s láskou k fitness stylu. Přehlednost je super, hned jsem našla vše, co jsem potřebovala.

Stravovací plán ve formě tabulky mi vyhovuje. Jen tento měsíc mám navyšovat množství sacharidů, tak ještě nejedu úplně podle jídelníčku. Nicméně už jsem některé recepty vyzkoušela a moc mi chutnaly.

Po tréninku se cítím dobře, bolí mě přesně ty svaly, co mají a přitom se dají zvládnout.

Na nástěnce je všechno velmi pěkně přehledné a člověk si může vybrat hned, co potřebuje. A také ta možnost stahování! Pro mě velmi užitečné, hlavně, když není na vesnici nejlepší připojení (např. kvůli počasí), tak mám vše po ruce v mobilu.

Appka určitě splnila má očekávání.

Určitě bych doporučila i dále. Zmínila jsem se už své sestře a i kamarádkám, bych aplikaci doporučila.

Barbora

Aplikace se mi moc líbí. Je jednoduchá a velice přehledná.

Cvičení mě velmi baví, vždy mi rychle uteče.

Stravovací plán mi vyhovuje, recepty jsou jednoduché a rychlé.

Nejvíce oceňuji cvičení v reálném čase a nákupní seznam.

Už teď vidím první změny - mám více energie a (zatím lehký) úbytek kg.

Aplikaci bych doporučila i dál.

Michaela Sedláčková

Aplikace je přehledná, dobře se v ní orientuje. 10/10! Online videa jsou super pomocníkem, popisek cviku je také dostačující k pochopení cviku a ke správnému provedení. Tréninky jsou sestavené skvěle a není nic, co bych vytkla. Recepty vypadají krásně a i způsob počítání je zajímavý. Jídelníček je hezky připravený. Určitě bych aplikaci doporučila! Jste super parta, máte za sebou veliký kus práce a je to opravdu nádhera. Věřím, že díky vám se podařilo spoustě ženám najít zdravou cestu k jídlu. Nemám nic, co bych této spolupráci vytkla. Je na každém z nás, jak moc se do toho obujeme a zda vytrváme. Aplikaci doporučím hned několika blízkým.😊 Děkuji!

Kateřina

Aplikácia je úplne skvelá, dlho som niečo takéto hľadala a moje prosby boli vyslyšané :-D. Prehľadnosť si myslím, že je v poriadku. Vždy nájdem, čo potrebujem a viem, kde to hľadať. Cvičenie, to je peckaaaa. Milujem cvičenie a za každým sa neuveriteľne teším na tie v Appke. Výber pesničiek, ktoré sú súčasťou videí, musím tiež pochváliť, lebo niet nad to, keď si môžeš popri cvičeniu aj trsnúť (zatančiť) :-D. A tie zvukové signály dali tomu tú ,,čerešničku na torte". Stravovací plan sa mi páči. Tento tabuľkový systém je niečo, čo potrebuje každý. Začala som poriadne jesť, menej sa bojím jedla, resp. veľkostí porcií. Mám stravu pestrejšiu a jedine, čo musím, je to dodržiavať, pretože keď podvádzam, tak to nefunguje a to aj Katy spomínala vo videu. Čiže ja sa držím tabuľky už 110% a máte moju plnú dôveru a výsledky sú (čuduj sa svete) HNEĎ. Najviac sa mi pači tréningy aj silové, aj Hiit :-). Musím povedať, že ja osobne v časem, keď som objavila Katy na YT, som bola pozitívna na Covid a bolo mi veľmi zle. No vedela som, že po 3 týždňoch ležania sa chcem dať dokopy. Mala som veľa času si Katy napozerať a hneď som jej aj začala dôverovať. Kúpila som si e-book a to bola moja najväčšia motivácia sa zotaviť. Sledujem ju každý deň a to, jak to robí skromne, s pokorou, s rozumom, nenásilne, ale predsa po svojom, ma úplne dostalo a v momente, keď sa objavila appka, tak som vedela, že chcem byť toho súčasťou a podporiť jednu skvelú ženu aj s jej tímom. A ako sa cítím? Pocit na nezaplatenie. Čo je lepšie ako obliecť si staré obľúbené nohavice? Alebo naopak neobliecť si nič... (žmurk žmurk, však chápete) :-D. Kamarátkám bysom appku doporučila, aj to robím, ale ony sú lenivé niečo pre seba urobiť :-D.

Alexandra Cifrová

Přehlednost aplikace je dobrá. Po 4 týdnech členství se cítím mnohem líp. Změna je třeba to, že už nemusím rozepínat knoflík na kalhotech, když v práci dlouho sedím. 🤣 Určitě bych členství doporučila i své kamarádce.

Kateřina Šinclová

Konec starého roku a začátek nového jsem byla nemocná, cvičení jsem proto musela vynechat, ale snažila se chodit aspoň pěšky. Od ledna jsem přešla na vegan/vegetarián stravu. Od neděle budu mít veganský jídelníček a na ten se moc těším. Tréninky super. Postava se zpevnila, fyzička je též lepší, ovšem po nemoci musím trošku dohánět. Jídelníček byl pro mě inspirativní, některá jídla jsem nahradila jinými, líbí se mi třeba sladké dezerty, kaše, sušenky.

Monika

Aplikace je celkem fajn, těším se na její další vývoj. Je dostatečně přehledná.

Tréninky i strava se mi líbí, už se těším na další recepty. Nákupní seznam je fajn. Fotky jídel jsou super.

Členství splnilo má očekávání, asi bych doporučila appku i dál.

Michaela

Aplikace je skvěle přehledná. Vždy vím, kde co hledat. Je přehledná a jednoduchá, žádné složitosti. Recepty jsou pestré a výborné. Jídelníček mě naučil pravidelnosti a důslednosti. Měla jsem problém s jídlem, že jsem jedla málo a teď vím, že není špatně se najíst. Také piju více vody a vyřadila jsem sladké limonády. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Kateřina

Všetko je v poriadku. Videa sú super. Recepty sú tiež super, co som pozerala. Strava je dosť sýta a samé dobré veci. Určite by som kamarátke členstvo odporučila, pokiaľ by mala čas sa tomu venovať.

Linda Leščáková

Všechno v aplikaci je přehledné. V tréninkovém plánu je vše hezky vysvětleno a cviky jsou dobře ukázané. Stravovací plán je dobrá inspirace, některé potraviny zkouším poprvé. Cítím se dobře, méně mě bolí záda a mám i úbytek v cm. Určitě bych aplikaci doporučila.

Tereza Košťálová

Katy na sociálních sítích sleduji už léta a SB od počátku, tak vás znám a jste super a moc vám fandím.

Ve

S aplikací jsem spokojená. Celkově je velmi hezky provedená a přehledná. Nikdy jsem neměla problém, že bych něco dlouze hledala. Líbí se mi třeba to, že jsou tu rozdělené stravování a tréninky. Tréninky jako takové jsou skvělé. V minulosti se mi stávalo, že jsem při cvičení podle jiných aplikací nebo placených online tréninků absolutně nezvládala, nestíhala a spíš jsem byla frustrovaná a naštvaná. Ale s vaší apkou ne. S videi se mi cvičí velmi dobře, jsem naprosto spokojená a fajn je i super hudba :). Stravovací plán se mi líbí. Recepty jsou jednoduché, rychlé, chutné. Inspirativní jídelníček se mi líbí, protože si můžu připravit dopředu, co budu chystat za jídlo, jak a co k tomu potřebuju a to mi nesmírně šetří čas - každý den pracuju cca do 20h do večera a tak mi vyhovuje, když to pak je šup šup, protože ještě k práci studuju a toho času okolo vážně moc není (abych se trochu vyspala). Recepty jsou fakt super, i jsem si uvědomila, jaké chyby jsem dělala (kromě toho, že jsem jedla 1x denně). Celkově se mi v aplikaci moc líbí barvy :), příjemné prostředí a pak také jednoduchost a přehlednost :). Už vidím první výsledky, jsou skvělé, už mě netlačí kalhoty, naopak na mně visí oblečení. A za celou dobu používání jsem neměla návaly hladu ani chutí. Mám nyní pevnější tělo a je mi celkem dobře :). Doporučila bych členství v aplikaci i dalším, kdo o něm uvažují, už jsem tak i učinila :).

Tereza

S aplikací jsem velmi spokojená. Je velmi přehledná :)

S tréninky se mi cvičí dobře. Cviky jsou velmi dobře vysvětlené :)

Stravovací plán mi vyhovuje. Aktuálně nejsem z časových důvodů schopna použít všechny recepty, skrz pracovní nasazení. Ale jsou velmi dobře vyvážené a snažím se, co můžu :)

Úplně nejvíc se mi na aplikaci líbí cvičení :) Konečně opět cvičím pravidelně. Před uzavřením fitek jsem cvičila skoro každý den. Doma je to náročnější se "dokopat". Ale minulý týden jsem zatím zvládla všechny tréninky.

Aplikace splnila má očekávání a určitě bych ji doporučila. :)

Alexandra Večeřová

Přehlednost aplikace je skvělá, vše lze snadno dohledat. S tréninky se mi cvičí dobře. Stravovací plán mi vyhovuje. Bohužel jsem zatím nezaznamenala změny na váze žádné, maličko úbytek cm a cítím se dobře, upravilo se mi zažívání a vyprazdňování. Členství v aplikaci bych doporučila.

Andrea Linhartová

Aplikace se mi moc líbí. Je super přehledná.

Trénink se mi líbí! Cvičím online videa a je to super!

Stravovací plán bohužel zatím nezvládám, ale recepty se mi moc líbí a slouží mi jako inspirace.

Takže nejvíc oceňuji především online tréninková videa a tréninkový plán celkově.

Už teď pozoruju změny, jídelníček zatím nemohu hodnotit, ale to cvičení je opravdu účinné. Pěkně cítím, jak zabírají svaly.

Doporučuji aplikaci všem, kdo o ní uvažují.

Libuše

Přehlednost aplikace hodnotím skvěle. Tréninková videa super, vše je pochopitelné, srozumitelné. Recepty jsou skvělé, velmi chutné. Po 4 týdnech členství se cítím lépe. Mám lepší zažívání. Určitě bych členství ve Strong beauty aplikaci doporučila i své kamarádce.

Tereza Vojtěchovská

Moje postava se za rok členství v aplikaci změnila hodně. Jelikož jsem potřebovala na začátku nabrat jak svalovou, tak tukovou hmotu –⁠ což se mi podařilo. Mé tělo se tím opravdu změnilo. Vypadá více zdravě, žensky a trosku i “fitnessácky”. Můj životní styl se také změnil, k lepšímu. Více se zaměřuji na tu kvalitu potravin a na jejich složení a celkově se snažím jíst kvalitně. A třeba chutě na nějaký sladkosti už vůbec nemám. Jsem celkově spokojená, jaký kus práce jsem udělala. Členství v aplikaci bych na 100% doporučila!

Naty

Aplikace se mi líbí. Líbí se mi ten nápad. Je to vše pohromadě. Předtím jsem si zakoupila e-book a musela jsem složitě do více aplikací na cviky.

Přehlednost hodnotím za 1.

Nejvíce se mi líbí, že je to vše na jednom místě. Jídlo zatím nemohu posoudit, teprve se na stravovací plán chystám přejít.

Aplikaci bych doporučila.

Michaela

Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. Nemusím to nijak zvlášť hledat.

Tréninky jsou moc fajn. Je super cvičit ,,s někým", vždy si řeknu, že na to nejsem sama.

Strava super, nemusím řešit, co si ukuchtím, kouknu na stravovací plán a je vyřešeno. Recepty jsou moc chutné.

Tréninky v reálném čase se mi líbí ze všeho nejvíc.

Členství splnilo má očekávání.

Už nyní pociťuji první změny, necítím se přejedená. V jídle mám systém a po trénincích se vždy cítím plná energie.

Aplikaci doporučuji.

Natálie

Přehledný jídelníček i tréninky, vstupní uživatelská videa mne nadchla. Cvičení je bezva, není příliš těžké, abych byla demotivovaná při startu, zátěž si mohu motivačně upravit a zaznamenat - oceňuji přiložené plány, které je možné si vytisknout. Stravovací plán mne donutil se zamýšlet nad poměrem živin v mé stravě i vzhledem k mému těhotenství, jsem za to ráda. Recepty mne inspirovaly k jídlům, která jsem neznala i když jsem stejné potraviny jedla v stále stejné podobě. Díky němu jsem se naučila zařazovat více vloček, proteinové prášky, ale používat i tofu natural na sladký způsob. Cítím se výborně hlavně s pravidelným cvičením. V kombinaci s jídelníčkem nebývám tolik unavená, nezaplácávám se rychlými cukry, snažím se promýšlet a stravu si připravovat dopředu do krabiček. Z toho mám pak dobrý pocit, že pro sebe něco dělám a jsem k sobě vlídná. Strong beauty bych doporučila nejen svým kamarádkám, ale všem ženám. Učí být vlídná k sobě i ke svému tělu, být za něj vděčná, dobře se o něj starat a mít z něj dobrý pocit. Díky aplikaci i aktivitě trenérek Strong beauty na sociálních sítích získávám více, než jsem kdy získala s jakýmkoli trenérem při individuálním tréninku v posilovně. Cením otevřenost, sdílení svých zkušeností a životní cesty, vyváženého a zdravého přístupu, který dobře balancuje mezi tím, co máme rády a co je užitečné, sdílení super tipů, receptů apod. Děkuji za to.

Michaela Zdráhalová

Aplikace je opravdu moc hezká a nijak složitá. Tréninky bych určitě hodnotila kladně. Byly hodně i pro začátečníky. Stravovací plán se mi líbil, recepty v aplikaci jsou velice chutné a propracovanost inspirativního jídelníčku se mi celkově líbila asi nejvíc. Za sebe musím říct, že mi aplikace hodně pomohla v přejití na vegetariánskou stravu. Určitě bych doporučila všem, kdo o členství v aplikaci uvažují.

Lucie Šilhánková

Musím říct, že aplikace mě pozitivně překvapila, vše je přehledné, srozumitelné a intuitivní. :D Tréninky jsou super. S jídelníčkem mi jsou velkým pomocníkem kalorické tabulky, kam si vše zaznamenávám. Určitě cítím to, že mám zpevněnější střed těla a celkově i postavu... Díky jídelníčku se cítím lépe i po psychické stránce... Také mám ráda zkoušení a přípravu nových jídel. Myslím, že členství v aplikaci bych doporučila i kamarádce, celkově musím říct, že mě koncept nadchnul a bavilo mě to.

Veronika

Super aplikace! Přijde mi přehledná a nic bych neměnila.

Tréninky se mi líbí, oceňuju hlavně supersérie, ty bych si sama asi nezařadila a takhle se hecnu a odcvičím a je to boží.

Stravovací plán je taky super, recepty teď nevyužívám, vyhovuje mi počítat přes kalorické tabulky. Jelikož z minulosti jsem naučená na různé recepty a mám vychytaný obsah živin atd., takže si vařím podle sebe a sleduji pouze makra v aplikaci. Některé recepty mi slouží jako inspirace, znám jich pár i z vašeho IG (nebo od Katy) a některými recepty jsem se inspirovala ve volném dni, když jsem chtěla připravit něco nového, co neznám :)

Nevím, co z aplikace vybrat jako to nej.. líbí se mi všechno :)

Členství rozhodně splnilo má očekávání, cítím se naprosto báječně... Po prvním týdnu jsem se podle mě odvodnila a tak celkově "splaskla"... Teď už mám dole 1,5 kg a myslím, že to ze začátku byla i nějaká voda, ale je to i lepším jídlem a super tréninky :)

Aplikaci bych doporučila!

Tereza Fukova

Aplikácia sa mi páči. Je prehľadná, jednoducho sa v nej pohybuje. Informácie a rady sú zrozumiteľne podané.

Tréningy sú fajn, videá sú pekne spracované, popis cvikov je dostačujúci a dobre sa s nimi cvičí.

Stravovací plán je dobrý a recepty sú veľmi chutné, recepty sú perfektne spracované 👍

Cítim sa veľmi dobre, mám za sebou 1 a pól týždňa a mám oveľa viac energie. Pozorujem pozitívne zmeny na postave v oblasti pása a stehien 🙏.

Určite by som aplikáciu odporučila.

Dáša Urdová

Aplikace je super, velmi inspirativní.

Vše je skvělé, přehledné.

Tréninkový plán se mi líbí, cviky jsou super. Zatím u některých nezvládnu všechna opakování, jsem slabá v rukou.

Recepty jsou super, pomáhám si počítáním s kalorickými tabulkami. Postupně navyšuji příjem, nejdřív jsem měla problém sníst tolik kalorií za den.

Nejvíc se mi líbí inspirativní jídelníček.

Očekávání členství určitě splnilo, cítím se dobře.

Změny pozoruji, nemám tak velkou chuť na sladké, zato mám více energie a lepší spánek.

Aplikaci jsem již doporučila kamarádce.

Dáda

Celkově se mi appka velmi líbí! Myslím, že za poměrně malé peníze nabízí velkou spoustu užitečných informací! Její přehlednost je skvělá.

Z tréninků jsem nadšená! Oceňuji detailní popis cviku a samozřejmě video, díky kterému si člověk ověří, zda cvik opravdu provádí správně.

Stravovací plán i recepty se mi také moc líbí.

Nejvíce jsem však nadšená z těch tréninkových videí!

Má očekávání z aplikace byla předčena!

Nyní se cítím lépe, než předtím, a mám mnohem více energie. Soudě dle množství živin jsem dříve jedla nedostatečně a často jsem byla unavená. Nyní mám dostatek energie na práci i na skotačení při tréninku. 😍 A mám pocit, že s každým tréninkem se posouvám dál a dál. Rozhodně doporučuji dál!

Simona

Aplikace se mi líbí, hlavně cvičení rovnou s koučkou!

Je krásně přehledná, hlavně online videa jsou super. Ta se mi líbí nejvíc ze všeho.

Stravovací plán se mi líbí, recepty zatím nevyužívám, stravuji se dle rozpisu, ale jídla si vymýšlím sama.

Od užívání aplikace mám více energie, rozhodně bych doporučila i dál. A už se stalo :) Díky za super českou appku!

Kateřina Vodinská

S aplikací jsem celkově spokojená moooc! :-) Za její přehlednost dávám 1 s hvězdou!

Konečně má mé trénování smysl!

Recepty jsou skvělé - konečně mě baví vařit si.

Líbí se mi úplně vše :-). Jsem velmi spokojená.

Cítím více energie a stále se cítím plná jídla :-D. Po tréninku se cítím nakopnutě na zbytek dne a změnu, kterou jsem zaznamenala na svém těle? Nejspíš úbytek tukové části :-).

Ráda doporučuji dál a už jsem i doporučila své mamce.

Natálie Štíchová

Jsem s Vámi moc spokojená. Cvičení miluji a jen si ještě více osvojit stravovací plán :). Inspirativní jídelníček hodnotím za 1, jídla jsou skvělá, výborná. Za 1+ hodnotím cvičení, miluji to! Vnímám, že se mi změnila postava, zatím jen trochu, ale nevzdávám se a makám dál.

Kristyna Tlustá

Aplikace je velmi přehledná. Stravovací plán mám hlavně pro inspiraci. S tréninkovými videi se mi cvičí výborně. Miluju posilování dolních partií. A pozoruji, že mám větší sílu v pažích. Doporučila bych členství i dalším ženám, které o něm uvažují. Aplikace Strong beauty je skvělá pomůcka, půlhodinka cvičení uteče jako voda a do cvičení se nemusím nutit.

Monika Vránová

Aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému životnímu stylu. Naučila jsem se zařazovat do jídelníčku zeleninu, luštěniny a ořechy. Moc se mi líbily inspirativní jídelníčky a názorná videa s tréninky. Člověk nemusí nic vymýšlet. Nyní se lépe stravuji, pravidelně cvičím, cítím se lépe a hlavně věřím, že konečně dokážu zhubnout v pase, s čímž bojují celý život. Poznala jsem, že když se pravidelně vyváženě stravuji, je mi celkové fyzicky i psychicky lépe.

Monika Dočekalová

Překvapila mě propracovanost aplikace, až po seznam na nákup. Nikdy jsem si nemyslela, že je tak jednoduché, stravovat se podle jídelníčku, který někdo vytvořil. Po chvilce se v tom člověk orientuje úplně na pohodu. Tréninky mě moc baví. Cvičím už nějakou dobu doma sama, dříve jsem chodila do posilovny a také běhám. Ale je super mít se čeho držet. Recepty jsou také super. Hodně věcí jsem již vařila v minulosti, ale ty porce byly skoro poloviční a některých věcí jsem se bála - třeba dosladit si kaši, jako je v jídelníčku. Teď mám větší jistotu, že je to v pořádku. Jinak je jídelníček celkově super, baví mě, že jídla nemusím vymýšlet a mohu jen nakoupit podle předem připraveného seznamu :-). Ještě doufám, že přibudou recepty na sladké, jako jsou muffiny, kokosové řezy apod. Je fajn poznat nějakou tu novou, zdravější sladkost a třeba i zjistit, kolik je toho ok sníst ve dni :-). Celkově pozitivně hodnotím propracovanost jídelníčku, od seznamů nákupu až po gramáže a taky to, že není nutné počítat kalorie v tabulkách. Myslím, že členství v aplikaci dokonce předčilo má očekávání. Aplikace mi zjednodušila život v ohledu, co cvičit a co jíst. Prostě je to jednodušší. Změny zatím nemohu posoudit, používám aplikaci krátce. Určitě bych ovšem členství doporučila kamarádce, již jsem tak i udělala.

Romana Víšková

S appkou jsem moc spokojená, věřím, že tam ještě časem zvládnete spoustu věcí dodělat a vylepšovat. Moc se mi líbí design a jednoduchost ovládání.

Tréninky jsou bezva. Super je i možnost si pustit videa jak na TV, tak i na mobilu či PC, to je za mě velké plus! 10/10 Tréninky jsem si zamilovala hned. Celkově videa v reálném čase jsou super. Minulý rok jsem si je moc oblíbila na youtube od Katy :-). Člověk si nemusí nic hlídat a má pocit, že opravdu necvičí sám. I přes to, že jsem rockerka a metalistka, tak si hudbu, která u cvičení je, užívám a dobře se mi u ní cvičí do rytmu.

Receptů jsem zatím moc nevyužila, ale je to hlavně proto, že mám doma asi milion kuchařek, a tak to různě střídám. Celkově jsem se ještě nenaučila jet tabulkový jídelníček (i když mám e-book hvězdné břicho) a jsem spíš typ zapisovače do kalorických tabulek. Ale recepty, které jsem použila byly moc super a celkový formát se mi moc líbí a může ušetřit spoustu času :-).

Je těžké vybrat, co se mi v aplikaci líbí nejvíc. Asi tréninková videa, protože ta nejvíce využívám a baví mě. A navíc si lze jídelníčky a cviky ukládat, to je prostě skvělé.

Očekávání appka splnila. Hlavně co se týče tréninků, získala jsem novou motivaci. Cvičím už asi cca 3 roky, občas měsíc nic nedělám a pak se do toho zase vrhnu, jako i teď. Věřím ale, že díky appce nebudou měsíční pauzy tak často :-).

A co se výsledků týče, tak jsem již shodila 1 kg za necelé 2 týdny, což je super. Začínala jsem na 62 kg.

Aplikaci bych určitě doporučila.

Zuzana Haltmarová

Vše v aplikaci je pěkně přehledné. Online tréninky jsou TOP! Stravovací plán mi vyhovuje. Za 4 týdny jsem zaznamenala úbytku v cm. Členství v aplikaci určitě doporučím i své kamarádce!

Kristýna Serafinová

Aplikace je skvěle přehledná, rozdělení na tři části je super. Tréninky jsou úžasné. Nečekala jsem, že mě budou i po měsíci bavit. První den jsem si říkala, zda vůbec fungují, byla jsem zvyklá na tréninková videa, u kterých jsem po dvou minutách nemohla dýchat a tady jsem to zvládla v pohodě. Ale druhý den mě bolely všechny posilované svaly, tak jsem zjistila, že cvičit efektivně jde i mnohem příjemnější formou, děkuji :-). Stravovací plán je fajn, recepty jsou pestré. Už mám i svoje oblíbence. Jídelníček je chuťově dobrý, trošku si ho upravuju podle sebe (např. do jídel nepoužívám protein, nechutná mi to s ním). Celkově se cítím moc dobře, mám více energie. Třeba do cvičení jsem se dříve musela vždy nutit a teď se na něj a na ten pocit po cvičení těším. Změny již pozoruji a pozoruje je i přítel. Především mi splasklo bříško, také se mi zpevnily ruce. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, již jsem se o ní s několika kamarádkami bavila :-).

Aneta

Už před zahájením členství ve Strong beauty aplikaci jsem jedla zdravě, ale občas jsem hřešila sladkým jídlem. Vy jste mi ukázali, že se to dá i bez toho, se zdravým, vyváženým jídelníčkem. Líbí se mi pestrost jídla v inspirativním jídelníčku, slaného i sladkého. Mám sladké jídlo totiž ráda, i když se snažím to omezovat :). Tréninky mi pomáhají, hýbat se je dobré pro má záda. Díky aplikaci zvládám jíst pravidelně, několikrát denně, pít dostatek tekutin (dříve jsem pila málo). Jinak jsem už delší dobu byla nemocná a nyní jsem po operaci. Cvičit mohu až za pět neděl, tak aspoň Vás zatím sleduji na internetu a těším se, až to zase půjde.

Zuzana Zajìčková

Aplikace je přehledná, líbí si mi rozčelnění na tréninky a stravovací plán. S tím jste si opravdu vyhrály a moc si toho cením. :) Podle online videí cvičím jen občas, když mám náladu necvičit sama a pak je super, že si můžu pustit trénink v reálném s koučkou. V každém případě si každý cvik před každým tréninkem pouštím, abych co nejvíc navnímala pohyby, dech, techniku. Jedu metodu počítání v KT podle vypočteného příjmu. Musím uznat, že jsem na svoje poměry vyzkoušela opravdu hodně receptů a musím všechny extrémně vychválit. Většinou se mi do různých receptů nechce, protože nemám prostor trávit přípravou jídla hodiny, ale Vaše recepty jsou neskutečně dobré a rychlé. :) Nepřijde mi, že bych viděla nějaké závratné změny v cm, ale na váze vidím drobný úbytek a hlavně se teda cítím, jako už dlouho ne. Ani v jídle ani ve sportu nejsem začátečník, ale víc než rok jsem se plácala v tom, že jsem nedokázala zajet nějaký vhodný režim, který by mi pomohl trochu ubrat na váze a cítit se fakt dobře. Ale musím uznat, že se cítím po dlouhé době skvěle a konečně se vlezu i do oblečení, které jsem si nemohla v poslední době dovolit. :) Cítím, že moje tělo dostalo nový impulz a že se hezky zpevnilo. Určitě bych proto členství v aplikaci doporučila. :)

Denisa

Aplikácia je veľmi pekná, pútavá. Je prehľadná a veľmi intuitívna.

Tréningy on-line sú topka. Je veľmi motivujúce trénovať a vidieť koučku precvičovať. Sú veľmi náročné, mala som po prvom tréningu brutál svalovku, nevedela som štyri dni ani chodiť.

U stravovanie mi vyhovuje počítanie kalórií. Recepty sú inšpirujúce, už som podľa nich varila.

Najviac sa mi páči tréningy, aplikácia je celkovo super.

Žiaľ som cvičila a dodržiavala stravu iba týždeň, včera mi operovali oči, teraz nemôžem 4 týždne cvičiť, hneď potom sa opäť pustím do tréningov.

Odporučila by som aplikáciu tým, ktorí o nej uvažujú.

Monika

Aplikace se mi líbí, vše je přehledné, snadné k používání, jsem moc spokojená. Tréninky super, každý den potom cítím dané partie, především ruce. Stravovací plán mi vyhovuje a vyzkoušela jsem už spoustu receptů a ještě vyzkouším. Díky vám jsem si oblíbila spoustu surovin, které u mě už nikdy nesmí chybět. Vnímám u sebe rozhodně změny, mám méně chutě na sladké a nezdravé jídlo. Cítím se lehčí a v hlavě to mám taky srovnané. Jasně, občas si ještě něco dám mimo plán, když máme oslavu a podobně, ale nepřeháním to. Určitě bych doporučila členství v aplikaci i těm, kteří o něm uvažují. ☺️

Iveta

Velmi jednoduchá aplikace. Jednoduchá orientace, nic velmi složitého, což mi vyhovuje.

Je uspořádána velmi přehledně. Vše má svou kategorii, tím myslím rozdělení tréninku a stravy. Vždy najdu to, co potřebuji a havně rychle. Hned vím, kde co hledat.

S tréninky jsem spokojena. Nejsem teda na úrovni, ze bych je zvládala tak s přehledem, jako koučky na videu, takže si zatím jedu podle svého tempa. Skladba tréninku mi plně vyhovuje. Vždy si skvěle zacvičím a těším se, až budu v tempu s videem, ale to chce zatím čas.

Stravování je úplně super. Z jídelníčku jsem přímo nadšená. Ráda totiž jím :-D Člověk netráví v kuchyni věčnost. Navařím si na pár dní dopředu a ušetřím tak spoustu casu. Jsem velmi spokojena, že si nemusím odpírat nějakou tu dobrotu. Prostě si ve dni dám nějakou tu dobrotu, z toho jsem nadšená nejvíc. Mám ráda sladké věci a díky tomu, že jídelníček není restriktivní, nemám chutě na sladké dobroty mimo plán. Je to dost o tom pocitu. Nepřipadá mi, že bych si něco odepírala, ani nemám pocit viny. Hlavně v aktuální situaci to malinko vybízí hřešit. Tak tenhle pocit svobody v jídle mě dost motivuje. Změnilo se mi i myšlení, ta změna v hlavě, že je v pořádku, ze mám prostě nějakou dobrou tečku ve dni a díky tomu držím chutě na sladké na uzdě. Dost mi to pomohlo v tom, že jsem to začala brát jako součást normálního stravování, ne jako něco, co bych si měla vyčítat.

Jsem nadšená ze všeho, celý Tým Strong beauty mi pomohl na sobě pracovat ještě více, než předtím. Když si v něčem nejsem úplně jistá, tak k tomu mam online podporu, což je skvělé, v téhle aplikaci je online podpora pro mě důležitou součástí.

Očekávání členství splnilo.

Aplikace mě motivuje, abych na sobě opravdu pracovala a některé dny neflákala. Proto jsem se taky přihlásila. Nebyla jsem člověk, který by flákal stravování. Zato tréninky, to se sama přiznávám, ale spíš to připisuji současné situaci ve světě. Proto jsem chtěla něco, co mě malinko požene v tom být ještě lepší a také mi v této nelehké době dodá motivaci. A také jsem se chtěla zapojit se do něčeho, co dává smysl, protože i když někteří touhle dobou jen leží na gauči, jinde jsou lidé, kteří dělají něco pro sebe a své zdraví. Stejně jako já.

Jsem spokojená jak s jídelníčkem, tak i s tréninky.

Určitě bych appku doporučila.

Jsem moc ráda za změnu ohledně stravování, díky jídelníčku na ty dobroty hledím jinak.

Jana

Appka je krásně přehledná. Není co vytknout. Tréninky jsou super. Až s nimi jsem zjistila, že nemusím cvičit 6x týdně 2 hodiny. I stravovací plán mi vyhovuje. Tabulkový systém mi přijde více flexibilní a snazší, než počítání kalorií. Recepty jsou kreativní a jednoduché na přípravu. Po měsíci užívání aplikace vidím změny, jsem veselejší, nemám pocit hladu. Také jsem zjistila, jak málo jsem předtím jedla. Teď už se nebojím arašídového másla a čokolády jen kvůli tomu, že obsahují více kalorií. Pokud někdo tápe ve výživě a cvičení, neví si rady, co je správně a co ne, tak určitě doporučuji.

Soňa

Přehlednost aplikace je výborná, moc pěkná je i grafika. Stravovací plán, včetně kalorií, rozpisů na den i týden, je výborný. Jen bohužel se mi nedaří na 100% vše plnit, ale cítím se dobře, něco jsem i zhubla. Aplikaci bych doporučila i třeba své kamarádce.

Gabriela Kopelentová

Aplikace je skvělá v tom, že ji můžu mít pořád při ruce. Užívám si cvičit s videi a vařit nové recepty, které mě inspirují jíst zdravě. Jídelníček je naprosto skvěle řešený, jednoduchý a chutný. Tréninky si užívám, miluju cvičit s videi a vždycky se na to těším. Některé tréninky mi dávají teda pořádně zabrat, ale o to lepší pocit potom z toho mám. Postava se změnila poměrně dost. Už i ostatní lidé si toho všímají. Stravování se změnilo poměrně rapidně. Přestala sem mít návaly hladu a chutí na sladké večer, což je pro mě neskutečná úleva. Kdyby se jen tohle změnilo, tak budu šťastná, ale já k tomu ještě vidím změny v mých náladách, motivaci a velikosti oblečení. To je prostě pecka. :-)

Iveta Barry

Celkový dojem je pozitivní! Aplikace je jednoduchá, nic přeplácaného. Nemusím se x-krát někam proklikávat:).

Online jsem ještě necvičila, ale rozhodně je to lepší cvičit takhle v reálném čase, stále vás někdo motivuje! Tréninky jsou příjemné, hezky poskládané a nemusím se zabývat jejich vymýšlením.

Se stravovacím plánem jsem také spokojená, nemusím přemýšlet, co si hodit do tabulek, protože to mě dříve stresovalo. Recepty zde jsou chutné, snadné, rychlé a syté. Jídelníček byl můj hlavní cíl. Díky nastavené stravě mi zmizí brouček v hlavě a nebudu hnát tělo z extrému do extrému.

Šla jsem do toho s tím, že budu mít řád a nebudu se muset stresovat jídlem a tréninkem, a to se splnilo. Vše má hlavu a patu - jsem velmi spokojená.

Určitě to v tom chce vydržet delší dobu a doufám, že dojdu tam, kam mám namířeno.

Ráda doporučuji dále.

Lucie Pecháčková

Aplikace je super, moc se mi líbí!

Tréninky jsou super, stejně tak recepty a líbí se mi i, jak jsou jednoduché.

Určitě doporučuji dál!

Kamila

Aplikace je super. Nový režim se mi s ní daří dodržovat moc dobře. Co se týká cvičení, ze začátku pro mě bylo opravdu těžké, měla jsem co dělat, abych ho odcvičila. Ale po navýšení porcí a stravování se dle tabulek se to brzy srovnalo, mám víc energie a teď se cítím skvěle. Určitě bych členství v aplikaci doporučila i své kamarádce.

Jana Vaňková

Přehlednost appky super. Tréninky taky super, jen mi teď zdravorní stav moc neumožňuje cvičit😪 Inspirativní jídelníček a stravovací plán mi vyhovují. Vaření si trochu usnadňuji tak, že si vždy vařím jeden den jídelníčku 2x. Je to pro mě i kvůli nakupování jednodušší. Změny na váze vidím a cítím, že jsou mi volnější kalhotky. 😃 Určitě bych kamarádce appku doporučila, jednu jsem už i přemluvila a šla do toho se mnou.👍

Jaromíra Pulkrabová

Aplikace je velice přehledná, krásně zpracovaná. Dobře se v ní orientuje. Tréninková videa jsou super. Moc dobře se mi podle nich cvičí. Jsem ráda, že jsou tak dobře rozvržená a dokážu je odcvičit celé bez nějakých velkých obtíží, ač jsem jen začátečník a také dost oceňuji, že mě druhý den pak nic nebolí. Recepty v aplikaci jsou skvělé, velmi inspirativní a chutné. Jinak rozvržení stravovacích plánu je skvěle, nemám během dne hlad spíš naopak, některé dny mi dá zabrat sníst všechno jídlo. Necítím se pak během dne unavená a mám spoustu energie. Nové tréninky jsou super v tom, že u nich procvičuji zase jiné svaly. Cvičení není náročnější, ale zároveň není jednoduché, stále mám pocit, že se s ním posouvám dál. Jídla v novém jídelníčku vypadají opět velice lákavě a už se těším, až je všechny ochutnám. Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Lucie Šindelářová

Aplikace je velmi přehledná. Tréninky mi velice vyhovují. Stravovací plán se mi líbí. Nové tréninky jsou náročnější, alespoň se vybičuji k lepším výkonům :)). Jídelníček mi více vyhovoval předchozí (první 4 týdny), ale celkově jsem si na způsob stravování velmi rychle zvykla. Členství v aplikaci bych doporučila.

Eva Koreisová

Dodržovat zdravý životní styl s pomocí aplikace SB se mi daří docela dobře. Kde je vůle, tam je cesta. A SB mi hodně změnilo pohled na celý životni styl, který si přeju dodržovat a žít. :-) Jídelníček je zajímavý, jiný než jsem byla doposud zvyklá jíst. Nicméně díky tomu jsem zkusila mnoho nových věcí a kombinací, takže je jídelníček pestřejší. Také se díky lepšímu rozložení makronutrientů cítím sytější a nemám tak často chutě. Tréninky jsou skvělé a vyhovující mým potřebám, vzhledem k nějakým zdravotním problémům mi ledacos nevyhovovalo, ale tyto tréninky jsou skvělé a nenásilné. Cítím, že cvičím, ale na druhý den mohu fungovat, nestalo se mi, že bych odcvičila trénink a pak nemohla týden chodit kvůli oteklým kolenům. Zatím se moje postava moc nezměnila kvůli nuceným přestávkám. Nicméně doufám, že aktuální výzva mě posune správným směrem a výsledky budou zřetelnější. :-) Zjišťuji, že už se nemusím jídla tolik bát, pokud budu trochu přemýšlet nad tím, co a kolik toho jím. Začala jsem zařazovat i svačiny do jídelníčku, díky tomu už nemám potřebu to večer dohánět nějakýma ,,blbostma,, (a když už, tak si dám něco rozumného, třeba zeleninu a ne polovinu ledničky). :-)

Veronika H.

Aplikace je fajn.

Tréninky se mi líbí. Oceňuji, že si mohu přečíst, jak správně provádět cvik a hlavně jak u cviků dýchat. Je to pěkné rozdělené a přehledné. Necvičím podle videa, protože kde cvičím, tak tam není WiFi. Ale to mi nevadí, tréninky jsem si vytiskla, ale mohu se před cvičením podívat na techniku cvičení.

Díky za jídelníček, je to pro mě velká inspirace, když chci zkusit něco nového.

V aplikaci se mi líbí asi všechno.

Členství splnilo má očekávání. Tréninky jsou fajn, těším se, až budou tréninky do fitka, zatím jsem si po odpovědi Katy si trénink ztížila těžšími vahami a tak mi trénink vyhovuje. Jídelníček používám jako inspiraci.

Skrz fyzicky náročnou práci, kdy jsem celý den na nohou, jsem měla nejdřív trochu hlad, po konzultaci jsem si přidala více jídla a teď je to fajn.

Aplikaci doporučuji.

Jana

Aplikace je výborná! Tréninky super, netrvají dlouho a přesto si člověk pořádně mákne 💪. Nevěřila jsem, že už s tréninkem břicha jen 1x týdně bude vidět výsledek, ale díky komplexnosti všech cviků už se začíná rýsovat sixpack 🤩. Recepty jsou jednoduché a jsou pro mě skvělou inspirací. Ač jsem cvičila pravidelně i předtím a jedla pravidelně a relativně vyváženě, změny jsou vidět. Mám více energie (předtím jsem měla málo sacharidů), postava se začíná formovat a dokonce mám 1,5 kg dole. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila.

Petra

Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo.

Přehlednost je perfektní.

Tréninky jsou parádní.

Recepty se mi líbí moc. Skrz práci nestíhám jíst recepty podle plánu, takže si zapisuji vše do kalorických tabulek a řídím se předepsanými hodnotami. Jídelníček je pro mě dobrý na dny volna.

Nejvíce se mi líbí videa v reálném čase a cvičení celkově.

Očekávání aplikace splnila a doporučuji.

Eva Mazánková

V rámci režimu počas výzvy sem tam som niečo porušila, ale držala som sa. Vďaka jedálničku som sa naučila jesť potraviny, ktoré som ešte nikdy nejedla a sú veľmi chutné. Výsledky sú úplne super! Z veľkosti XL na M.. Takže veľká vďaka, že som objavila túto výzvu. Teraz jem menšie porcie, ktoré sú vyvážené, jem zdravšie veci a hlavne sa neprepchávam.

Marta Gážiková

Za mě určitě vydařená aplikace. Už jsem si stáhla spoustu aplikací, ale u žádné jsem nezůstala a nebavilo mě to, ale tady je to přesný opak! Skvělá práce, holky!

Vše je naprosto jednoduché a přehledné. Naučila jsem se s ní během několika minut.

Tréninky mi dávají celkově dost zabrat, přesně to potřebuji. A co se týče on-line videí, tak naprostá pecka, hned to více baví!

Stravovací plán mi naprosto vyhovuje, jen kvůli práci bohužel pokaždé nestíhám sníst všech 5 jídel, ale to se nedá nic dělat.

Asi se mi líbí všechno, nemůžu vybrat, co je nejlepší :D

Členství určitě splnilo očekávání, hodlám pokračovat! Uvidíme, jaká nová videa a jídelníčky budou následovat, moc se těším.

Zatím vnímám, že nepociťuji hlad přes den. Cítím se sytá. Celkově bych řekla, že mám více energie a nebolí mě tolik záda.
Určitě aplikaci doporučuji!

Kateřina

Aplikace je velmi přehledná a srozumitelná. Tréninky jsou super! Velmi se mi líbí supersérie cviků, které bych sama nezařadila. Recepty jsou chutné a je v nich i dost sladkých variant. Vzhledem ke zdravotním potížím nemůžu cvičit na 100%, ale jen díky dodržování jídelníčku a lehčímu cvičení jsem zhubla za 4 týdny 5 kilo. Jsem méně unavená a konečně jím! Dříve jsem jedla špatně a 1-2krát denně… Určitě aplikaci kamarádce doporučím - už se stalo a několikrát!

Veronika Šillerová

Aplikace se mi moc líbí, vše je srozumitelné a přehledné. Tréninky skvělé, spokojenost. Ze stravovacího plánu, tak z toho jsem přímo nadšená, tolik pestrosti a chutí. Každý den se těším, jak skvěle najím. Cítím se plná elánu a síly. Až mi vyprší členství, prodloužím si ho. Vyhovuje mi, že je to pohodlné, nemuset vymýšlet, co, z čeho a jak vařit a jak s čím a kolikrát cvičit.

Monika Dočekalová

Za členskou aplikací jde vidět hodně práce, je propracovaná a skvělá. Vše je přehledné. Hodnotím ji na 100%, je super.

Tréninky jsou pestré. Můžu si vybrat, na co mám náladu a přidat si i cvičení navíc. Stravovací plán mi také sedí, líbí se mi nejvíc celá appka.

Členství v aplikaci splnilo má očekávání, zatím jsem aplikaci oťukávala, od února ji budu využívat každý den, včetně jídelníčku a cvičení, tak se ještě ukáže. Chci začít na sobě pracovat, ať jsem fit!

Členství v aplikaci bych určitě doporučila dalším, kdo o něm uvažují.

Hana Vantuchová

Aplikace je super, je dostatečně přehledná. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, recepty jsou naprostá pecka. Zatím se po 4 týdnech v aplikaci cítím dobře a za sebe bych členství určitě doporučila.

Hana Zezulkova

Veľmi dobra prehlednosť, všetko sa dá krásne pochopiť na prvý krát, som veľmi spokojná. S treninky mam pocit, ako keby som jedna z vás a nikdy necvicim sama, konečne mám pocit, že som niečoho súčasťou. Recepty sú super, ale nie vždy si stihnem pripraviť jedlo a často krát potom jem viac ako by som mala, strava sa mi nedarí držať na 100%. Ja na sebe nepozorujem žiadne zmeny, ale mentálne sa cítim silnejšia a mam pocit, že dosiahnem všetko, čo si zaumienim. Samozrejme by som odporučila členstvo aj kamarátke a už som to spravila a nie len jednej.

Elena Barabášová

Strong beauty členská aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému fitness životnímu stylu a moc. Po zdravém jídle se cejtím o dost líp a můžu fungovat na 100% každý den. Jídelníček mě moc baví, je pestrý a moc chutný. I manžel mi občas řekne, že chce taky zdravou véču. 😀 Členství v aplikaci ovlivnilo můj život o 150%, já už bych bez něj nebyla. Taky bych to sama určitě zvládla, ale tohle je prostě pecka.🙆‍♀️ Změny, na které jsem pyšná? Rozhodně postava, ta je na 1. místě a určitě přístup k jídlu. Díky členství vím, že si můžu občas dát i něco nezdravého a nemusím mít žádné výčitky.

Míša

Ahoj krásky, aplikace je super. Jde vidět, že to děláte s láskou. Cvičím doma online. Videa jsou super, hudba k tomu perfektně pasuje. Recepty jsou moc chutné a fakt někdy až překvapující. S každým týdnem jde vaření líp od ruky. Tělesně se cítím úžasně. I když jezdím denně do práce na kole a běhám se psem, tak mě silové tréninky fakt nadchly. Kdyby nebyla corona, tak bych určitě vyzkoušela i posilovnu. Co se týče jídelníčku, tak to byl ze začátku velký boj. Jako věčná dietářka jsem měla velké problémy všechno jídlo sníst. Musím se přiznat, že je to pro mě spíš ozdravný proces. Snížení kalorií v druhé půlce mi vyhovuje víc. Díky tomu, že jsem se do téhle výzvy pustila se sestrou, se kterou jsme se denně podporovaly, tak jsem to nevzdala. Hodně mi pomohla i Videa od Katy na YouTube. Jsem emocionální jedlík a bojuji s tím už od dětství. Díky pohybu se mi to ale podařilo vždy více méně nějak ukočírovat. Poslední dva roky se mi osvědčilo IF, což mi dost vyhovovalo a začít snídat před 10tou bylo pro mě fakt hodně těžké. Ale postava se mi začala měnit, toho si všimlo i mé okolí. Určitě bych vás doporučila každé svojí kamarádce.

Misa (Michaela)

Myslím si, že appka je super a není co vylepšovat. Tréninky a videa jsou dobrá a cvičí se mi s nimi krásně. Některé cviky pro mě byly ze začátku těžší, ale časem se to lepší. V receptech také najdu inspiraci. Cítím se více v pohodě, jsem plná energie. Členství v aplikaci bych doporučila.

Michaela

Aplikace je výborná. Celkově jsem moc spokojená. Jídelníček se mi moc líbí. Tréninky splňují přesně, co potřebuji. Mám je stále při ruce, líbí se mi, že se dají využít jak doma, tak i ve fitku. 👍 Cítím, že jsem víc zpevněná. O což usiluji, takže jsem spokojená. 😍 Jediné co, tak ještě bojuji s množstvím jídla, ale myslím si, že jsem na dobré cestě. Moc vám za vše děkuji.

Jana Dočekalová

Aplikace je jednoduchá na používání. Tréniková videa a cviky v nich jsou dobře vysvětlené, snažím se podle nich cvičit, na posilování je mé tělo zvyklé.. Vyhovuje mi stravovací plán, je úžasný řídit se podle gramů, kalorie pak tudíž nemusím počítat. Líbí se mi, že si jídlo skládám sama podle vzorů.. Nemam chutě a nevadí mi, když vedle mne někdo mlsá💪😉. Celkově se mi líbí být v režimu.. Tělo první 2kg pustilo rychle, teď váha stojí na -3 kg. Ale bojuji dál, nepolevím.. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, už jsem i doporučovala... Já potřebovala poradit s jídlem a se skladbou jídelníčku, hlavně s množstvím... A vědět, že tělo funguje s jídlem spíš na týdenní bázi, je super. Nic měnit už nebudu.. Jsem na zdravých, výživných potravinách a to mi vyhovuje.

Hana Muzikantová

Aplikace je skvělá, všechno přehledně, na jedné appce, super. Tréninky a recepty jsou super a plán se mi celkově líbí. Super je spodní lišta na rychlé překlikávání v aplikaci. Po trenincích jsem občas druhý den vyřízená a bolavá, což mě těší, zatím změny nepozoruji, ale pociťuji. Určitě bych aplikaci doporučila.

Jana

Přehlednost aplikace za jedna, rychle jsem se zorientovala, kde, co a jak :). Jsem ráda, že můžu cvičit společně s koučkou a velice mi vyhovují delší pauzy, dřív jsem netušila, že cvičení může být i v klidném tempu. Člověk má čas se správně připravit na další cvik a soustředit se na techniku. A když pauzu chci přeskočit, tak můžu. Cviky jsou super, cítím a vidím, že cvičení funguje, jak má, cvičení mě moc baví. Jídelníček je pestrý, inspirující. Změny vnímám, na mírách mám dole 3-4 cm, na váze asi 4 kg. Celkově se cítím moc hezky, když vidím, že to funguje :). Na začátku jsem nedávala kardio (běh), byla jsem za chvilku udýchaná a bolely mě nohy, volila jsem tedy jako kardio rychlou chůzi. A teď, po 4 týdnech, jsem konečně běžela bez bolesti nohou a užívala jsem si to, fyzička se zlepšila. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, zvlášť pokud například bude s hubnutím začínat, tak díky vaší appce nebude dělat chyby. Já lituji toho, že jsem si appku nezaplatila už dříve.

Veronika Suchánková

Aplikace je moc hezky vymyšlená a přehledná, najdu vždy vše, co potřebuji. Tréninky se mi líbí :). Byla jsem zvyklá cvičit trochu více náročná videa, ale líbí se mi pauzy mezi jednotlivými cviky, to jsem dříve nedělala. Se stravovacím plánem jsem hodně spokojená, jídla jsou dobrá a nemám hlad. Jídelníček si skládám, jak se to hodí mně podle toho, na co mám zrovna chuť :). Cítím se dobře, každý den se těším na nové recepty a cvičení. Nejvíc změn vidím na postavě, předtím jsem nevěděla, kde dělám chybu, že se moje tělo nemění, teď se podívám do zrcadla a mám radost :). Aplikaci bych doporučila i své kamarádce :).

Petra Bártová

Aplikace je super, moc se mi líbí. Cvičila jsem podle ní už v lednu, jenže pak jsem onemocněla a musela přestat. Bohužel teď v létě se mi nedaří dodržovat jídelníček tak, jak bych chtěla, skrz dovolené, pořád jídlo mimo domov... Už se ale těším na režim od září. Změny na sobě asi uvidím víc, až na sobě zamakám v září. Rozhodně bych členství doporučila i své kamarádce a už jsem tak i udělala.😉

Eva

Celá aplikace je pěkně propracovaná a dostatečně přehledná.

Popis cviků je srozumitelný a názorná videa jsou opravdu pěkná.

Inspirativní a chutný jídelníček z běžných surovin je bomba.

Už nyní cítím více energie přes den!

Marta

Se Strong beauty členskou aplikací se mi daří, jsem spokojená. Co se stravovacího plánu týká, tak mám appku jako výborný zdroj inspirace, jsem zvyklá vařit, chystat do krabiček a ráda se učím novým věcem. Tréninky se mi líbí, oceňuji variabilitu cviků s vlastním tělem a doma v obýváku;)! Mám různou váhu činek, tak můžu přidat zátěž a i když se to nezdá, cviky jsou cítit! Celkově tréninky - super!!! Jsem nadšená!!! Baví mě, že jsou v reálném čase, což není nuda!!! Za těch 12 týdnů mám stažené plány v pdf, tak určitě využiju i později jako zdroj inspirace. Jinak jsem celkově spíš aktivní, před pandemií jsem chodila 2x týdně do fitka, občas zaběhat, teď pravidelně chodím a jedu tréninky s appkou. Inspirativní jídelníček je také super, je v něm spoustu nových zajímavých receptur. Nevadí mi žádná surovina. Jídlo si poctivě vážím, těším se na něj. Ze začátku bylo docela dost zeleniny a i těch luštěnin, teď už mi to nepřijde, zvykla jsem si a naučila se s tím pracovat. Třeba cizrna má tisíc podob - muffiny, krém, blondies, super! To stejné s tofu, super variabilní potravina - na krémy, pomazánky... Změny na sobě vnímám, cítím se více zpevněná, mám větší ramena;)), pevnější zadek a stehna, bříško. Chodím více vzpřímeně - rovně;))! Na váze se to moc nehýbe, ale jedu podle jídelníčku, tak se změny určitě dostaví - nejdříve jsem totiž měla udržovací, tam jsem si zvykala na větší porce, než jsem jídávala; teď měsíc jedu výzvu, tak si ještě zvykám na redukci...pomáhá mi, že víc piju ;)). Na tělesných mírách asi žádné změny zatím, ale vytrvám dál!!! Baví mě to. Ráda jím, ráda vařím, ráda se nechám inspirovat novými zdravými recepty. Zařadila jsem ještě více luštěnin než dosud, více přemýšlím o poměru sacharidů a bílkovin. Děkuji Vám všem za Vaši práci ;))))!

Radka

Aplikace Strong beauty mě naučila jíst plnohodnotná jídla a nehladovět. Přehlednost je na jedničku❤️

Online tréninky díky náročné práci stíhám, ale jen omezeně😥

Recepty i stravovací plán jsou skvělé, jen ze začátku to na mě bylo asi moc sacharidů. Jsem celkově vyrovnanější v jídle.

Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Pavlína Olivová

Aplikace je super přehledná, takže se mi líbí moc! Za přehlednost a jednoduchost dávám 1* :-). Ve všech směrech byla splněna má očekávání, ba dokonce předčena!

Po posledním a prvním tréninku, který jsem cvičila s videem jsem nemohla 2 dny pořádně chodit, zvednout se ze židle atd. :D

Po zařazení nových tréninků jsem více nabitá energií, ale také mám mnohem více namožené svaly. (Předtím jsem nic moc nedělala, takže si mé tělo musí zvyknout na více pohybu). Jídelníček je super, nedržím ho striktně, ale inspiruji se jím.

Určitě doporučuji dále. :)

Veronika

S aplikací jsem spokojená. Tréninková videa jsou super. Teď se na ně těším každý den. Některé stroje u nás ve fitku nejsou, tak občas musím upravovat, ale to není problém. Jinak je vše srozumitelné a nejvíc mě baví přepínání mezi "do posilovny" a "na doma" (v prvním období jsem cvičila nohy podle plánu fitko a ruce podle domova, i přesto, že to cvičím ve fitku všechno.) V rámci stravování preferuji nastavení makroživin v kalorických tabulkách. Je to pestřejší a lépe se mi zvládá plnit všechny skupiny. Cítím se super, mám více energie. Změny na těle vidím převážně díky porovnávacím fotkám každých 14 dní. Za první 4 týdny mi váha klesla o 4,5 kg a změny vidím celkově na těle, ale nejvíce v oblasti břicha, kde mám největší problém sundat tuk. Tady jsem také nejvíce šťastná za změnu. Jsem šťastná, že jsem si vybudovala rutinu na cvičení a vstanu už i v 5 hodin ráno a těším se na trénink. Členství v aplikaci bych doporučila. Minimálně někomu, kdo potřebuje inspiraci na tréninky.

Lenka

Aplikace se mi líbí moc! Jsem z ní nadšená! Přehlednost je úplně super!

Miluju všechny tréninky! Každý den se na cvičení s vámi strašně těším! Každý trénink jak je v reálném čase mě neskutečně baví! Jak tam jsou odpočítané pauzy a tak. Máte to vymyšlené úžasně!

Recepty jsou také vynikající!! A hlavně jsou pestré! Úplně všechny!! Jídelníček je pestrý, na každé jídlo se těším, až si ho udělám.

Cítím se úžasně! Jídelníček je parádní, takže nemám žádné chutě na sladké.

Aplikaci bych určitě doporučila!

Jitka

Přehlednost hodnotím úplně suprově! Aplikaci miluju. 😁 Výběr z jídelníčku je velice rozmanitý a určitě si každý najde to své. Je to skvělá inspirace! 😊 Tréninky bez chyby! Naprosto parádní, jsem spokojená. 😊 Moje postava se od začátku určitě hodně změnila. 😊 Teď to držím na takové udržovací vlně a jsem spokojená, to je hlavní. Stravování se u mě určitě velice změnilo! Už vím, jaké potraviny mám vybírat a čemu se naopak vyhnout. Členství mi v tom hodně pomohlo. 😊 Samozřejmě občas ta chuť na sladké je, ale teď umím svůj jídelníček vyvážit, takže občas si dát něco mimo vůbec nevadí. 😊

Michaela

Aplikace je přehledná. S tréninkovými videi se mi cvičí vcelku dobře. Zatím jsem zaznamenala lehký úbytek váhy. Členství bych doporučila všem, kdo má pevnou vůli.

Aneta

Přehlednost aplikace hodnotím kladně. Je i vizuálně moc pěkná. Tréninky i videa jsou super. Co oceňuji a co se mi fakt líbí, je proměnlivost tréninků u 1./3. týdne a 2./4. týdne. Člověk nejede pořád dokola to samý. Jinak s vámi cvičím moc ráda, je to hecující.💪🏻 Já jsem zrovna z těch, co jedou podle kalorických tabulek, ale vašimi recepty se nechávám inspirovat a taky je pár mých vyvolených, které mám již "nastálo" zařazených a moc mi chutnají. Jak už jsem psala výš, líbí se mi moc ta proměnlivost a oceňuji, že jste nás nenechaly cvičit 8 týdnů jeden stereotypní trénink, který pak omrzí. Cítím se nabitá energií. I když po tréninku tělo bolí, je to krásný pocit. Vidím už taky změny na svým těle, i že toho víc vydržím a jedu i s vyššími váhami. Rozhodně bych doporučila členství i dalším. Jedu zrovna vlakem, když Vám vyplňuji tento dotazník. Naproti mně sedí paní, řekla bych cca 40 let, tvar velkého jablka, vypadá, že sport a zdravý životní styl neviděla ani z toho nejrozjetějšího vlaku a v ruce pytlík s brambůrkama. Tak třeba i této paní bych to rozhodně doporučila. Nevím, jak je se sebou spokojená, ani jestli má nějaké zdravotní problémy, ale co nemám ráda je, když si člověk stěžuje, jak ho něco bolí, jak se špatně cítí nebo má právě ty zdravotní problémy a nic pro to není ochoten udělat. Tak snad paní půjde aspoň pěšky z vlakáče domů a já se chystám na další trénink 💪🏻😉..

Zuzka

Aplikace je velice dobře přehledná. Vyhovují mi tréninková videa v reálném čase. A také skvělá, energická hudba. Vnímán, že mám teď více energie a vidím, že některé oblečení je mi už velké. Aplikaci bych doporučila.

Iva

Aplikace je podle mého názoru dostatečně přehledná. Tréninky jsou fajn. Jídelníček je super, líbí se mi koncept nepočítání si makroživin! To je podle mého názoru velká výhoda. Ze začátku jsem v tom hledala složitosti, ale pak mě to naštěstí osvítilo a nemám problém. Největší změna u mě je ta, ze nemám takové chutě na sladké. Členství v aplikaci Strong beauty bych rozhodně doporučila a už jsem to i udělala.

Nela Vašíčková

Aplikace je velmi přehledná. S tréninky vše v pořádku, recepty jsou skvělý. Cítím se skvěle. Členství bych doporučila a už se tak i stalo.

Blažena Krejčiříková

Aplikace je naprosto úžasná! K tomu není co dodat. Je dokonale přehledná a hrozně se mi líbí design, barvičky a fotky celé aplikace. Moc se mi líbí posilovací tréninky. Je to poprvé, co trénuji ruce, záda a ramena a hrozně mě to baví. Cviky předcvičované Renčou jsou opravdu perfektní. Doufám, že příští měsíc budou taky tak dobré :). 1x týdně si odcvičím i HIIT trénink :). Stravovací plán se mi také líbí. Jím dostatečně, netrpím hlady, naučila jsem se nové recepty, hlavně z luštěnin, celý plán je jasný a srozumitelný pro každého a kombinace pokrmů je nekonečná. Líbí se mi, že jím všechno, co jsem jedla předtím, jen jsem upravila poměr potravin. Na aplikaci se mi líbí naprosto všechno! Jsem určitě spokojená. Vnímám, že jsem se díky členství více zaměřila na vaření a chystání si jídla. Vychutnávám si každé jídlo, které si připravím, každý večer se už těším na ovesnou kaši, kterou si chystám na další ráno ke snídani :). Změny jsou viditelné, cítím se silnější, fit. Trávení funguje dokonale a nemám vůbec žádné chutě na slané či na sladké. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem, kteří jsou pevně rozhodnutí se sebou něco dělat. Já budu členství rozhodně prodlužovat!

Veronika

Aplikace je přehledná, vždy najdu dobře vše, co potřebuji. Tréninky jsou fajn, provedení cviků a vysvětlení fakt báječný. Cvičení je moc fajn!!!! Strava výborná, díky vašim receptům se naučím poskládat jídlo tak, abych neměla hlad a pochutnala jsem si. Našla jsem díky Vám i nové chutě. Tréninky mi dávají větší sílu, ze zdravotního hlediska mě nebolí záda, buduji si svalovou hmotu a to je práce :-))). Jídelníček mi upravil trávení, mám více energie, nejsem nafouklá, nemám chutě, během periody trochu ano...,ale mimo ní se mi to už nestává. Takže za mě samá pozitiva. Aplikaci bych doporučila 100% a také ji doporučuji. Není, jak sami píšete, pro lenochy, ale pro ty, co pro sebe chtějí něco udělat a nebrblají okolo, že to fakt nejde. Ve finále je to pak o zvyku a 30 minut denně si člověk na cvičení najde.

Lenka Doležalová

Z aplikace jsem strašně moc překvapená. Je tak hezky propracovaná a přehledná. Tréninky jsou super a i když některé nevypadají, tak pořádně pálí a jsou efektivní. Je fajn, že za krátkou dobu odcvičím tělo a cítím se super. Stravovací plán se mi líbí. Stravuji se sice intuitivně, ale recepty zkouším a jsou vynikající. Celkově se mi aplikace líbí. Rozhodně mi pomohla zjistit u stravy, že jím málo. Momentálně se snažím jíst intuitivně a uvidíme kam to povede. Věřím, že se mi to podaří. Členství v aplikaci doporučuji.

Jitka Novotná

Aplikace se mi líbí, má hezky čistý a přehledný vzhled. Líbí se mi, že se mohu připojit na telefonu i na počítači.

Informace, které potřebuji, jsou rychle dohledatelné.

Cvičení je moc fajn. Bála jsem se fitness cviků. Vlastně jsem tomu dlouhá léta odolávala a musím říct, že mě cvičení doma baví. Občas to proložím jemnou jógou a procházkou. Videa jsou super, cvičím spíš podle nich, než podle pdf návodů.

Ve stravovacím plánu musím říct, že mi moc vyhovuje sestavování jídelníčku dle denních a týdenních přídělů.

Zatím byla splněna všechna má očekávání. Cítím se velice dobře. Cvičení mě vždycky příjemně nakopne a zpříjemní mi den po příchodu z práce. Bála jsem se, že to není dobrý nápad měsíc před státnicemi s něčím novým začínat, ale příjemně mě překvapilo, že se nejedná o žádné závratné změny.

Překvapivě jsem už za týden zhubla 1 kilo. Takže pokračuju a těším se na další výsledky. Určitě doporučuji dál.

Šárka

Velmi dobrá přehlednost, tréninky jsou skvěle udělané, videa jsou úžasná. Jídla v jídelníčku jsou skvělá. Výzvu jsem bohužel kvůli onemocnění nedokončila, což mě mrzí.. 😓 Členství bych doporučila a už jsem i doporučila mnoha lidem.

Andrea Krawchuk

Prehľadnosť je na výbornú. Tréningy sú super. Stavovací plán je skvele spracovaný. Recepty sú perfektne, chutne a aj krásne nafotené, čo je veľké plus. Po prvých týždňoch cvičenia už vidím výsledky, schudla som necele 2 kg a mala som prestávku koľko choroby. Mám pocit odľahčenia organizmu a celkovo viac energie a vitality v tele. Členstvo by som odporučila aj svojej kamarátke.

Mirka

Aplikace je pro mě skvělým zdrojem inspirace na jídlo i cvičení, ale i tak jsem využila možnosti osobní koučky a jsem maximálně spokojená. Jídelníček v aplikaci je skvělý, ráda ho využívám jako inspiraci na obědy a večeře a také sladké dezerty. Tréninky v aplikaci jsou naprosto skvělé. Naprosto mi vyhovují. Za dobu členství jsem se určitě zpevnila, ale zatím jsme s Ivetkou jeli reverzní dietu, takže úbytek na váze byl menší. Ale už na tom začínáme pracovat a tak jsem neváhala a členství si prodloužila. Zatím jsem ráda, že mohu stále využívat koučinku, protože bych asi nebyla zatím tak důsledná, ale myslím, že celá aplikace je skvěle propracovaná a že si člověk členství zamiluje. Přemýšlím nyní nad jídlem úplně jinak.

Klára F.

Aplikace je velmi přehledná. Tréninky jsou super, stravovací plán je také super. Velice se mi líbí, že je zde uveden recept a pod ním, kolik sacharidů, bílkovin, semínek odpovídá jednotlivým surovinám. To mi pak velice pomáhá pro obměnu jídelníčku, aniž bych se musela trápit přepočty :-). Recepty jsou také super, jen cizrnu ve sladkém provedení nedávám, tak si ji zařazuji k zelenině :-). Jídelníček je diametrálně rozdílný oproti tomu prvnímu :-). Je zde více receptů, některé vyžadují větší časovou přípravu, ale když s tím člověk počítá, tak se dá zvládnout vše. Překvapil mne recept - papriky plněné kuskusem a tvarůžky. Bylo velice chutné, jen jsem pak byla přetvarůžkovaná :-). Až si je budu dělat podruhé, polovinu tvarůžků nahradím pravděpodobně krůtím masem. Ale bylo to super :-). Nové tréninky mě baví - nové cviky, nové výzvy :-). Taková sranda, jak to ze začátku vypadalo, to není, docela si máknu :-). Za sebe bych určitě aplikaci doporučila. Jsem velmi spokojená. Zkoušela jsem doporučit sestře, ta je ale na štíru s přípravou jídel :-).

Lenka Kocábková

Aplikace je přehledná a vše hezky srozumitelně popsané. Jsem z ní nadšená. Tréninky se mi líbí a cvičí se mi dobře. Jsem ráda, že se střídají jednotlivé partie a procvičí se takhle krásně celé tělo. Stravovací plán je super. Recepty jsou velmi chutné, až mě to překvapilo. :-) Určitě se cítím tak nějak lehčeji a plná síly! Co jsem teda hlavně zaznamenala je, že nemám vůbec žádné chutě na sladké, což když jsem měla nějaký jídelníček, tak jsem si po 2 až 3 týdnech v obchodě říkala, že bych si něco dala a táhlo mě to třeba k čokoládám. :D. Teď jsou 4 týdny pryč a nic. Je to příjemný pocit, jak tělu nic nechybí a má vše, co potřebuje. V jídelníčku jsou i sladká jídla a jsou výborná, takže za mě celkově spokojenost. :-) Určitě bych členství doporučila!

Inka Pupíková

S aplikací jsem tak strašně moc spokojená... je prostě super!!! Co se týče jídelníčku, je to samá mňamka... jídla jsem si uspořádala podle sebe, protože např. nejím dopolední svačiny, takže mám dva chody na snídani a pak vydržím až do oběda. Uvidím, jak to budu zvládat, až se příští měsíc vrátím do práce, snad budu zvládat i směny a nebudu mít v jídle takový rozestupy, jak předtím. Jinak super, chválím a nelituji, že jsem do toho šla. Appka je také krásně přehledná, nemám, co dodat, prostě na jedničku! Tréninky mě baví, cvičí se mi skvěle, super, ale některé cviky zatím nezvládám😁. Musím trénovat, abych to vytáhla, hlavně HIIT. Na aplikaci se mi ale úplně nejvíc líbí váš zájem o nás a třeba to, že na dotazy odpovíte hned, jak to jde... a inspiracni jídelníček? Ty brdo, tak ten je taky super!!! A co se týče tréninku, tak nemám co vytknout.. Už teď mi členství v aplikaci přineslo výsledky, mám nějaký kilča dole, i když se nevážím, tak jsem to poznala na oblečení a hlavně taky můj manžel... Celkově hodnotím pozitivně, i když ze začátku jsem byla jak balon nafouklá, než si tělo zvyklo na změnu. Ale už je to lepší a nejsem tak unavená, jako dřív, a hlavně nemám chutě na sladký a to díky jídelníčku. Strong beauty členskou aplikaci určitě doporučím i své kamarádce :-).

Monika

S aplikací se mi daří :) Celkově jsem nadšená. Je jednoduchá a tak přehledná. Jídelníčku bych dala 100%!!! Je tak pestrý a hlavně opravdu nenáročný na čas😊. Za mě prostě 10/10.👏👏👏 Díky jídelníčku se mi podařilo zhubnout to, co nikdy předtím nešlo.🤗 V kombinaci se cvičením se mi povedlo dosáhnout úžasné změny! Postava je hubenější a vyrýsovaná a navíc okolí nešetří chválou! Ze začátku pro mě bylo těžké přijímat 5 jídel denně. Ale váš jídelníček jsem si zamilovala. Přestala jsem mít chutě na sladké a zjistila, že jídlo je kámoš.🤗

Georgi

Aplikace je super, vše je moc hezky a přehledně udělané. U tréninků opět nemůžu napsat nic jiného než jen, super :-). Stravovací plán mi pomohl udělat velkou změnu ve stravování, z které jsem úplně nadšená a nemám snad žádný negativní podnět. Měním se nejen fyzicky, ale začínám i nad jídlem více uvažovat a jsem celkem překvapená, jak málo jsem jedla předtím... Děkuji za vaši pomoc a otevření nových znalostí a poznání. Určitě bych aplikaci doporučila kamarádce a také jsem to už udělala... :-)

Petra Mrázková
>