vyzkoušej SI ČLENSTVÍ V APPCE ZDARMA

Připravily jsem pro tebe možnost do aplikace nahlédnout a vyzkoušet si tréninky a recepty v praxi. Stačí si zažádat o přístup do ukázkového účtu a přihlásit se.
Je to ZDARMA a přístup získáš do 3 minut.

Konec starého roku a začátek nového jsem byla nemocná, cvičení jsem proto musela vynechat, ale snažila se chodit aspoň pěšky. Od ledna jsem přešla na vegan/vegetarián stravu. Od neděle budu mít veganský jídelníček a na ten se moc těším. Tréninky super. Postava se zpevnila, fyzička je též lepší, ovšem po nemoci musím trošku dohánět. Jídelníček byl pro mě inspirativní, některá jídla jsem nahradila jinými, líbí se mi třeba sladké dezerty, kaše, sušenky.

Monika

Aplikace je velmi přehledná a intuitivní, což je skvělé. Tréninková videa jsou bezva, zároveň oceňuji, že je možné sledovat buď celý trénink v jednom videu, nebo každý cvik zvlášť. Některé recepty jsem již vyzkoušela a byla to skvělá volba. Samotný stravovací plán je moc fajn. Jsem ráda, že jsou teď nová tréninková videa, protože mě osobně vyhovuje častější změna cviků, aby mě cvičení bavilo. Určitě bych aplikaci doporučila dál.

Michaela Bernátková

Přehlednost aplikace super. Tréninky super, bez výhrad. Líbí se mi delší odpočinek mezi cviky. Inspirativní jídelníček se mi také líbí. Super je jednoduchost a časová nenáročnost receptu. Necítím hlad, super. Členství bych doporučila i dalším holkám, které o něm uvažují.

Sona

S aplikací jsem spokojená. Celkově je velmi hezky provedená a přehledná. Nikdy jsem neměla problém, že bych něco dlouze hledala. Líbí se mi třeba to, že jsou tu rozdělené stravování a tréninky. Tréninky jako takové jsou skvělé. V minulosti se mi stávalo, že jsem při cvičení podle jiných aplikací nebo placených online tréninků absolutně nezvládala, nestíhala a spíš jsem byla frustrovaná a naštvaná. Ale s vaší apkou ne. S videi se mi cvičí velmi dobře, jsem naprosto spokojená a fajn je i super hudba :). Stravovací plán se mi líbí. Recepty jsou jednoduché, rychlé, chutné. Inspirativní jídelníček se mi líbí, protože si můžu připravit dopředu, co budu chystat za jídlo, jak a co k tomu potřebuju a to mi nesmírně šetří čas - každý den pracuju cca do 20h do večera a tak mi vyhovuje, když to pak je šup šup, protože ještě k práci studuju a toho času okolo vážně moc není (abych se trochu vyspala). Recepty jsou fakt super, i jsem si uvědomila, jaké chyby jsem dělala (kromě toho, že jsem jedla 1x denně). Celkově se mi v aplikaci moc líbí barvy :), příjemné prostředí a pak také jednoduchost a přehlednost :). Už vidím první výsledky, jsou skvělé, už mě netlačí kalhoty, naopak na mně visí oblečení. A za celou dobu používání jsem neměla návaly hladu ani chutí. Mám nyní pevnější tělo a je mi celkem dobře :). Doporučila bych členství v aplikaci i dalším, kdo o něm uvažují, už jsem tak i učinila :).

Tereza

Celkově se mi aplikace líbí :-). Myslím, že je tam všechno, co potřebuji, akorát si to chce na začátku "osahat", kde, co najdu, ale není to nic složité, řekla bych, že hodně intuitivní. U tréninkových videí je super, že je možnost přehrát úvodní tutoriál. Využívám ale hlavně stravovací plán. Líbí se mi recepty, překvapuje mě, jak jednoduše může vypadat svačina. Nevyzkoušela jsem všechny, ale to, co jsem vyzkoušela, mi vyhovovalo a chutnalo. Líbí se mi přehlednost, mít všechno po ruce. Celkově členství v aplikaci splnilo má očekávání. I když nedodržuji vše na 100 %, cítím se fyzicky líp. Nejsem tak unavená, nebolí mě hlava, cítím se celkově spokojeně, protože vím, se můžu normálně najíst a moje tělo má všechno, co potřebuje. Je to takový pocit spokojenosti těla, těžko se to popisuje. Když jím pravidelně 5x za den, tak pak ani nemám pocit, že po práci večer musím sníst celou lednici, protože přes den jsem na to kašlala. Určitě bych aplikaci doporučila každému, kdo ví, že se sebou chce něco dělat a je ochotný do toho i něco investovat.

Monika Petrová

Aplikace předčila mé očekávání - je super! Trošku jsem se toho bála, protože prostě nejsem typ člověka, co by takto rád cvičil, mám raději kolektivní sporty, ale toto mě nadchlo - je to velmi uživatelsky příjemné a vždy se těším na každý další trénink!

Online trénink mě vyhecuje k lepším výsledkům, jsem za to fakt ráda :). Konečně cítím, že mám nějaké svaly.

Jídelníček je také moc fajn. Postavený tak, že se v něm lehce nahradím věci, které úplně nemusím nebo nejím. Recepty jsou super, opravdu si užívám každé jídlo.

Nejvíce se mi líbí asi to, že se můžu nejprve dle obrátku vždy podívat na to, co mě v tréninku čeká, nachystat si všechny cvičební pomůcky a připravit se na to, co budu cvičit. Případně si udělat místo v obýváku :D.

Appka je nad má očekávání.

Už nyní se mi srovnává zažívání. Nemám žádné. pocity plnosti nebo nafouknuté bříško a hlavně krásně držím pravidelné stravování. S tím mi jídelníček pomohl neskutečně! Prostě mám teď hodně dobrý pocit ze sebe, z toho, že něco dělám sama pro sebe a že se zkrátka mohu cítit lépe.

Jednoznačně doporučuji :).

Štěpánka Hurtová

Aplikace je přehledná, dobře se v ní orientuje. 10/10! Online videa jsou super pomocníkem, popisek cviku je také dostačující k pochopení cviku a ke správnému provedení. Tréninky jsou sestavené skvěle a není nic, co bych vytkla. Recepty vypadají krásně a i způsob počítání je zajímavý. Jídelníček je hezky připravený. Určitě bych aplikaci doporučila! Jste super parta, máte za sebou veliký kus práce a je to opravdu nádhera. Věřím, že díky vám se podařilo spoustě ženám najít zdravou cestu k jídlu. Nemám nic, co bych této spolupráci vytkla. Je na každém z nás, jak moc se do toho obujeme a zda vytrváme. Aplikaci doporučím hned několika blízkým.😊 Děkuji!

Kateřina

Aplikace je super, moc se mi líbí!

Tréninky jsou super, stejně tak recepty a líbí se mi i, jak jsou jednoduché.

Určitě doporučuji dál!

Kamila

Členská aplikace se mi líbí, jsem velmi spokojená. Vše je dobře uspořádané a přehledné. Tréninky mi vyhovují, cvičí se mi podle nich skvěle, neobsahují žádné složité cviky, takže se vše dá jednoduše zvládnout. Stravovací plán se mi také líbí, jídelníček je pestrý. Zatím mám teprve druhý jídelníček, ale už teď vidím, že každý je jedinečný a žádná jídla se v něm neopakují. Právě inspirativní jídelníček se mi líbí na appce nejvíce. Můžu říct, že členství v aplikace splnilo má očekávání. Celkově se cítím skvěle, baví mě zkoušet nová jídla a těším se, co mě čeká následující den. Za měsíc mám už dole 3-4 kg. Většina oblečení je mi volnější a cítím se dobře. Určitě budu ve svém snažení pokračovat - díky vám. Za sebe bych členství v aplikaci doporučila.

Lucka

Aplikace je skvělá! Všechno má své místo a je jednoduché se v jednotlivých kategoriích orientovat. Jsem spokojená. Bála jsem se, že mě časem stejné tréninky nebudou bavit, ale je to právě naopak. Líbí se mi, že během 4 týdnů je vidět můj posun. Inspirativní jídelníček se mi také líbí, je na výběr opravdu mnoho jídel a jsou i velmi chutná. Ze začátku jsem jídlo zařazovala opravdu postupně, jelikož jsem nebyla zvyklá tak často jíst. Teď se cítím skvěle a mám mnohem více energie. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Barbora Stočesová

Aplikace se mi moc líbí. Je jednoduchá a velice přehledná.

Cvičení mě velmi baví, vždy mi rychle uteče.

Stravovací plán mi vyhovuje, recepty jsou jednoduché a rychlé.

Nejvíce oceňuji cvičení v reálném čase a nákupní seznam.

Už teď vidím první změny - mám více energie a (zatím lehký) úbytek kg.

Aplikaci bych doporučila i dál.

Michaela Sedláčková

Aplikácia sa mi páči. Je prehľadná, jednoducho sa v nej pohybuje. Informácie a rady sú zrozumiteľne podané.

Tréningy sú fajn, videá sú pekne spracované, popis cvikov je dostačujúci a dobre sa s nimi cvičí.

Stravovací plán je dobrý a recepty sú veľmi chutné, recepty sú perfektne spracované 👍

Cítim sa veľmi dobre, mám za sebou 1 a pól týždňa a mám oveľa viac energie. Pozorujem pozitívne zmeny na postave v oblasti pása a stehien 🙏.

Určite by som aplikáciu odporučila.

Dáša Urdová

Aplikace je pro mě přehledná. Obsah tréninku super, funguje to, svaly bolí :o)... Jídla jsou bezva, našla jsem mnoho inspirace. Cítím se dobře, jen je to boj najít si pro sebe čas se třemi dětmi za krkem :o). Výsledky zatím moc nevidím, měla jsem teď hektické období, takže jsem vypadla z režimu. Přesto jím zdravě a chodím běhat a na procházky. Tento týden snad konečně budu moct zase se soustředit na program. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, moc se mi líbí, i když se nezavděčíte vždycky všem. Oceňuji váš nápad, komplexitu programu, zájem o zpětnou vazbu a snahu se zlepšovat. Je vidět, že vás to baví. Díky a přeji mnoho spokojených zákazníku :o).

Jitka

Nemít aplikaci, přiznávám, začít žít zdravý životní styl by pro mě bylo velmi těžké. Aplikace mi hodně usnadňuje a šetří čas. Hlavně díky tomu, že tam mám vše tak krásně naservírované. Ať jídlo, či tréninky 💪😊. DĚKUJI 🙏. Jídelníček je plný luxusních receptů 😋a pro mě inspirací🤗 na velmi chutná jídla. Což mi stále hodně pomáhá, protože bych nevěděla, co zdravého, nového a chutného si nachystat. Je pestrý, plný všech druhů chutí, je opravdu TOP 👌. Tréninky jsou perfektní, hlavně za úžasný čas, přitom si člověk pořádně zamaká💪a pěkně to pálí 🔥. Opravdu nakopnou, další dny je cítit, jaká část těla se posilovala, ale hlavně – jde to vidět!!! Miluju je ❣. Postava se mi rozhodně zpevnila a vytvarovala💪. Snažím se jíst pravidelněji a hlídám si příjem.

Kamila

Je to veľmi dobrá aplikácia. Začiatočník ako ja sa v tom velmi dobre orientuje, je to všetko skvele vysvetlene.

Strava je skvelo nastavená. Som veľmi spokojná.

Necítim unavu, lepsie sa mi spi, bolesti hlavy úplne zmizli, celkovo sa cítim skvele. Určite odporúčam ďalej.

Bibiána Peťková

Aplikace je bezva! Jsem z ní naprosto nadšená. Přišla jako na zavolanou. Něco takového jsem přesně potřebovala. Líbí se mi, jak je přehledná a vymakaná. Jednoduchost, hezký design, smysluplnost a intuitivní ovládání jsou určitě výstižné pojmy.

Tréninky v reálném čase jsou velkou oporou, podle mě je luxus mít trenéra v obýváku. Také je velké plus, že se dá plán vytisknout a zapisovat si použité váhy, různé poznámky a pokrok.

Stravovací plán se mi líbí. Za mě je to skvělé doplnění ke stravovacímu programu v rámci online koučinku. Učím se zařazovat potraviny, o které bych jinak ani nezavadila.

Nejvíc se mi líbí asi rozdělení a délka tréninků, protože si tak mohu snadněji vybrat a vůbec plánovat na týden dopředu.

Změny jsem zatím rozhodně zaznamenala! :) Únava je o něco menší, i když spím stále 3-5 h denně. Pomalu, ale jistě se zlepšuje kondice. S prvním tréninkem jsem pár cviků nezvládla buď částečně, nebo vůbec. Po prvním týdnu už je dám všechny, až na 1-2 prvky. Takže progres je stoprocentně znatelný. Plus spolu s řízeným jídelníčkem jsou dole za pouhý týden 4 centimetry na tělesných mírách. To je přeci bomba! :D

Doporučila bych appku komukoli, kdo hledá odbornou pomoc v oblasti fitness a zdravého životního stylu, který je dlouhodobě udržitelný.

Terka

Aplikace je super, je dostatečně přehledná. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, recepty jsou naprostá pecka. Zatím se po 4 týdnech v aplikaci cítím dobře a za sebe bych členství určitě doporučila.

Hana Zezulkova

Myslím si, že appka je super a není co vylepšovat. Tréninky a videa jsou dobrá a cvičí se mi s nimi krásně. Některé cviky pro mě byly ze začátku těžší, ale časem se to lepší. V receptech také najdu inspiraci. Cítím se více v pohodě, jsem plná energie. Členství v aplikaci bych doporučila.

Michaela

Aplikace je velmi přehledná. S tréninky vše v pořádku, recepty jsou skvělý. Cítím se skvěle. Členství bych doporučila a už se tak i stalo.

Blažena Krejčiříková

Přehlednost aplikace je dobrá. Tréninky jsou skvělé!!! Cvičeni stíhám a je efektivní!! Z receptů čerpám hodně, je pro mne inspirace, ale vytvářím si jídelníček i sama. Ze začátku mně bolelo celé tělo, ale už je to v pohodě, na tréninky se těším. Váha se zatím nehýbá, ale jedu dál. Určitě bych členství doporučila!!!

Věra

Aplikace je super a její přehlednost výborná.

Cvičí se mi dobře, líbí se mi tréninková videa! Jsem pěkně namožená, a to jsem si dala lehkou zátěž. :-D

Inspirativní jídelníček a stravovací plán mi také vyhovuje.

Ráda budu doporučovat i dál.

Tereza Fiserova

Aplikace je skvělá, přehledná, vše hezky vysvětleno. Tréninky jsou přehledné, obtížnost ideální. Recepty jsou skvělé, stravovací plán také. Prozatím vnímám, že se cítím lépe, mám před sebou ještě kus cesty. Rozhodně bych členství doporučila!

Karolína Bartošová

S appkou jsem moc spokojená, věřím, že tam ještě časem zvládnete spoustu věcí dodělat a vylepšovat. Moc se mi líbí design a jednoduchost ovládání.

Tréninky jsou bezva. Super je i možnost si pustit videa jak na TV, tak i na mobilu či PC, to je za mě velké plus! 10/10 Tréninky jsem si zamilovala hned. Celkově videa v reálném čase jsou super. Minulý rok jsem si je moc oblíbila na youtube od Katy :-). Člověk si nemusí nic hlídat a má pocit, že opravdu necvičí sám. I přes to, že jsem rockerka a metalistka, tak si hudbu, která u cvičení je, užívám a dobře se mi u ní cvičí do rytmu.

Receptů jsem zatím moc nevyužila, ale je to hlavně proto, že mám doma asi milion kuchařek, a tak to různě střídám. Celkově jsem se ještě nenaučila jet tabulkový jídelníček (i když mám e-book hvězdné břicho) a jsem spíš typ zapisovače do kalorických tabulek. Ale recepty, které jsem použila byly moc super a celkový formát se mi moc líbí a může ušetřit spoustu času :-).

Je těžké vybrat, co se mi v aplikaci líbí nejvíc. Asi tréninková videa, protože ta nejvíce využívám a baví mě. A navíc si lze jídelníčky a cviky ukládat, to je prostě skvělé.

Očekávání appka splnila. Hlavně co se týče tréninků, získala jsem novou motivaci. Cvičím už asi cca 3 roky, občas měsíc nic nedělám a pak se do toho zase vrhnu, jako i teď. Věřím ale, že díky appce nebudou měsíční pauzy tak často :-).

A co se výsledků týče, tak jsem již shodila 1 kg za necelé 2 týdny, což je super. Začínala jsem na 62 kg.

Aplikaci bych určitě doporučila.

Zuzana Haltmarová

Aplikace se mi líbí moc. Je dostatečně přehledná.

Tréninky jsou super, cvičí se mi dobře.

Stravovací plán je super. Oproti stravovacímu plánu který jsem držela předtím (ne od vás) jsou recepty výrazně chutnější, líbí se mi ta svoboda v receptech a sestavování jídelníčku. Chutná i batoleti, kterému taky vařím (vynechávám chilli a podobně :D), což se o předchozím plánu říct nedá.

Takže nejvíc oceňuji asi recepty, ale líbí se mi vše.

Aplikace splnila má očekávání.

Cítím se zatím dobře. Nemám problém s hladem nebo s tím, že by byl jídelníček monotónní. Na nějaké výraznější změny je asi zatím brzy :)

Aplikaci bych doporučila.

Dagmar Jurová

Aplikace je perfektní, přehledná. Tréninky super, moc mě baví. Stravovací plán se mi líbí, recepty jsou fajn, vybírám si podle chuťových preferencí, řídím se hlavně tabulkovým systémem, abychom zpracovali celkově potraviny, co nakoupím do domácnosti. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce.

Soňa Němečková

Přehlednost aplikace hodnotím kladně. Je i vizuálně moc pěkná. Tréninky i videa jsou super. Co oceňuji a co se mi fakt líbí, je proměnlivost tréninků u 1./3. týdne a 2./4. týdne. Člověk nejede pořád dokola to samý. Jinak s vámi cvičím moc ráda, je to hecující.💪🏻 Já jsem zrovna z těch, co jedou podle kalorických tabulek, ale vašimi recepty se nechávám inspirovat a taky je pár mých vyvolených, které mám již "nastálo" zařazených a moc mi chutnají. Jak už jsem psala výš, líbí se mi moc ta proměnlivost a oceňuji, že jste nás nenechaly cvičit 8 týdnů jeden stereotypní trénink, který pak omrzí. Cítím se nabitá energií. I když po tréninku tělo bolí, je to krásný pocit. Vidím už taky změny na svým těle, i že toho víc vydržím a jedu i s vyššími váhami. Rozhodně bych doporučila členství i dalším. Jedu zrovna vlakem, když Vám vyplňuji tento dotazník. Naproti mně sedí paní, řekla bych cca 40 let, tvar velkého jablka, vypadá, že sport a zdravý životní styl neviděla ani z toho nejrozjetějšího vlaku a v ruce pytlík s brambůrkama. Tak třeba i této paní bych to rozhodně doporučila. Nevím, jak je se sebou spokojená, ani jestli má nějaké zdravotní problémy, ale co nemám ráda je, když si člověk stěžuje, jak ho něco bolí, jak se špatně cítí nebo má právě ty zdravotní problémy a nic pro to není ochoten udělat. Tak snad paní půjde aspoň pěšky z vlakáče domů a já se chystám na další trénink 💪🏻😉..

Zuzka

S členskou aplikací SB se mi daří skvěle, jídla jsou vynikající a pestrá, cvičení jdou zvládnout z domova, což mi se dvěma malými vychřicemi vyhovuje. Líbí se mi, že nemusím vše 100% dodržovat každý den, někdy si dám víc, někdy míň. Jídla jsou moc dobrá a rychle hotová! Půlhodinku na cvičení denně vždycky najdu (i když mnohdy až v 10 večer nebo s dítětem v šátku, ale no excuses, že jo :)). Aplikace je hezky a přehledně zpracovaná, vždycky vím, co mám dělat. Vážím míň, než před druhým otěhotněním, centimetry ani nespočítám :)). Nebojím se jíst, třeba i večer, pochopila jsem, že sacharidy nevědí, kolik je hodin :). Díky jídelníčku jím také více zeleniny, vlákniny i bílkovin a nechápu, jak jsem někdy mohla jíst jinak!

Veronika

Přehlednost aplikace je vymyšlena velice dobře. Myslím, že není potřeba nic měnit. U tréninků se mi líbí, že videa se dají vracet. Člověk není pod takovým tlakem. S jídlem to bylo den ode dne lepší. Překvapil mě pak výsledek samotného jídla. Opravdu zážitek při jídle. Pro nové tréninky jsem si pořídila už 4 kg činky a začala cvičit s váhou. Fyzička se mi po 4 týdnech neskutečně zvedla. Změnila jsem denní režim tak, abych změny v životním stylu začlenila do svého běžného dne. Do práce i z práce chodím pěšky, děti vodím pěšky i na malé nákupy. Když nestíhám, sednu na kolo a zajedu tam na kole. Auto jsme po pár dnech schovali do garáže. Manžel zpozorněl. Dětem jsem řekla, že zkusíme takový projekt a budeme chodit víc pěšky. Vaše e-maily plně vypovídaly o tom, co jsem zažívala a pomáhaly mi. Stálo za to vydržet. Dříve jsem byla často na dietách a byla jsem zvyklá na velké výkyvy váhy, na hladovění. Ale video od Katky o podvýživě mi otevřelo oči. Měla jsem tolik psychických a fyzických příznaků podvýživy, že jsem po shlédnutí videa byla jak osvícená. Všechny ty pocity, stavy jsem si plně uvědomila a řekla jsem si, že už si opravdu zasloužím být najezená a plná energie. Určitě aplikaci Strong beauty doporučím přátelům, o kterých vím, že se necítí být fit jak psychicky, tak fyzicky. Moje tělo se mi po 10 dnech začalo měnit. Na váze byl nejdřív úbytek malý, ale vydržela jsem a vyplatilo se. Tím, že jsem do toho šla se sestrou v Německu, tak jsme si každý den nahrávaly své pocity na Whats app a sdílely naši cestu. Teď jsme společně začaly druhou fázi výzvy a vidíme neskutečné změny v zrcadle i na psychice. Miluju cesty z práce, zvládám i lépe řešit pracovní komplikace, více se usmívám. Jsem na sebe neskutečně pyšná, jak cvičení od cvičení zvládám cviky líp a líp. I manžel a děti po měsíci chtějí jíst některá jídla se mnou. Obleču rifle, co jsem neoblékla přes zadek. Krásky ❤️, je to opravdu boží léčící proces, tělo se dává dohromady a začíná mi to vracet.🌷🤸

Jitka

Aplikace je krásně přehledná, vím, co kde hledat a je super, že si všechno můžu stáhnout a mít to navždy u sebe😊 . Na začátku obou měsíců, které mám nyní za sebou, jsem se musela hodně přemáhat s docvičením některých tréninků, ale o to jde. Líbí se mi odpočítávané pauzy, člověk má v tréninku aspoň režim a neodbíhá k jiným činnostem (což se mi dřív občas stávalo 😏). Recepty jsou rychlé, nápadité a taak chutné 😍 a hlavně je tam spousta sladkých dobrot, což určitě oceňuji nejen já 😇. Program mám zaměřený na formování, takže nějaké velké změny jsem nezaznamenala a hlavně mám teď stresový měsíc před státnicema, tak to podle toho taky vypadá.. Ale těším se, až bude za chvíli po všem a já si máknu pořádně, se vším všudy, aspoň na 2 týdny a pak s udržovacím plánem 😊. Už jsem o aplikaci říkala i některým svým kamarádkám, to si nejde nechat pro sebe 🧡.

Johana Szczurková

Aplikace je naprosto úžasná! K tomu není co dodat. Je dokonale přehledná a hrozně se mi líbí design, barvičky a fotky celé aplikace. Moc se mi líbí posilovací tréninky. Je to poprvé, co trénuji ruce, záda a ramena a hrozně mě to baví. Cviky předcvičované Renčou jsou opravdu perfektní. Doufám, že příští měsíc budou taky tak dobré :). 1x týdně si odcvičím i HIIT trénink :). Stravovací plán se mi také líbí. Jím dostatečně, netrpím hlady, naučila jsem se nové recepty, hlavně z luštěnin, celý plán je jasný a srozumitelný pro každého a kombinace pokrmů je nekonečná. Líbí se mi, že jím všechno, co jsem jedla předtím, jen jsem upravila poměr potravin. Na aplikaci se mi líbí naprosto všechno! Jsem určitě spokojená. Vnímám, že jsem se díky členství více zaměřila na vaření a chystání si jídla. Vychutnávám si každé jídlo, které si připravím, každý večer se už těším na ovesnou kaši, kterou si chystám na další ráno ke snídani :). Změny jsou viditelné, cítím se silnější, fit. Trávení funguje dokonale a nemám vůbec žádné chutě na slané či na sladké. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem, kteří jsou pevně rozhodnutí se sebou něco dělat. Já budu členství rozhodně prodlužovat!

Veronika

Aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému životnímu stylu. Naučila jsem se zařazovat do jídelníčku zeleninu, luštěniny a ořechy. Moc se mi líbily inspirativní jídelníčky a názorná videa s tréninky. Člověk nemusí nic vymýšlet. Nyní se lépe stravuji, pravidelně cvičím, cítím se lépe a hlavně věřím, že konečně dokážu zhubnout v pase, s čímž bojují celý život. Poznala jsem, že když se pravidelně vyváženě stravuji, je mi celkové fyzicky i psychicky lépe.

Monika Dočekalová

Paráda, v aplikaci je vše jasné a přehledné. 💕 Videa v reálném čase jsou perfektní. 😊 Jím klasicky 3x, jak jsem byla zvyklá, stravovací plán mi slouží jako inspirace na nová jídla a hlavně dezerty, na které je čas ale jen o víkendu. Aktivně jsem cvičila i předtím, takže úplně velké změny nejsou. Ale tento typ tréninků mě moc baví a cítím se skvěle. 😍 Určitě bych členství v aplikaci doporučila!

Veronika Havlínová

Snažila jsem se o režim už předtím, ale s appkou to šlo o 100% lépe, než když jsem se snažila bez ní. Najdu v ní spoustu super dobrot a některé můžu jíst klidně pořád dokola :). Cvičení byla někdy dřina, ale moc mě bavilo. Změnu vidím hodně... Největší radost mám z toho, že se mi vypařily ty spíčky na zádech :)... Mám o cca 4-5 kg méně... Celkově se ale změnilo hodně... I na dovolené přemýšlím, jak jsem schopná dané jídlo rozumně zakomponovat do jídelníčku, abych nejedla zbytečně moc, ale i tak si dovolenou užila.

Lucie Vytlačilová

Aplikácia je velmi dobrá. Dnes sa idem pustiť do cvičenia. Stavovaci plán je topka. Určitě by som odporučila členstvo aj ďalším.

Katarína Jurčová

Aplikace je super! I tréninky jsou super, se stravovacím plánem jsem spokojená, je to skvělá inspirace a skvělé recepty☺️. A jak se zatím cítím po zařazení tréninků a nového jídelníčku? Je to pecka! Aniž bych si toho všimla, tak kila šla dolů i bez nějakého velkého omezování, je skvělé, že mužů jíst skoro všechno a i když jsem v redukci, ani mi nepřijde, že bych držela nějakou dietu ♥️ . Aplikaci doporučuji!

Beáta

Aplikace i vaše výzva mi pomohla "se nakopnout" a začít dodržovat pravidelný režim. S jídlem trochu ještě bojuji teď přes léto, ale to se srovná. Jídelníček je skvělý... Není to žádná nakázaná dieta a toho si cením. Neskutečně mě baví ta pestrost a možnost volby... Tréninky jsou super, zase jsem se naučila nové cviky, které jsem ani netušila, že budou tak účinné. :) Moc mě to s vámi baví. Řekla bych, že se tělo pořádně nastartovalo a pomalu začaly ubývat centimetry v pase a začala růst síla a výdrž. :) Díky appce jsem rozhodně začala jíst pravidelněji a více než před tím (byla jsem zvyklá jíst méně) a také přemýšlet o tom, jak si poskládat jídelníček, aby byl vyvážený. Moc mě to baví a to díky vám. :)

Lenka Fiedlerová

Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo.

Přehlednost je perfektní.

Tréninky jsou parádní.

Recepty se mi líbí moc. Skrz práci nestíhám jíst recepty podle plánu, takže si zapisuji vše do kalorických tabulek a řídím se předepsanými hodnotami. Jídelníček je pro mě dobrý na dny volna.

Nejvíce se mi líbí videa v reálném čase a cvičení celkově.

Očekávání aplikace splnila a doporučuji.

Eva Mazánková

Aplikace je velmi přehledná. Tréninky mi velice vyhovují. Stravovací plán se mi líbí. Nové tréninky jsou náročnější, alespoň se vybičuji k lepším výkonům :)). Jídelníček mi více vyhovoval předchozí (první 4 týdny), ale celkově jsem si na způsob stravování velmi rychle zvykla. Členství v aplikaci bych doporučila.

Eva Koreisová

Aplikace je skvělá 👍☺️ Určitě hodnotím na výbornou - jak přehlednost, tak uživatelskou pohodlnost.

Je to dřina, ale tak to má být 😉

Na receptech si vždy moc pochutnám a objevuji nová jídla a suroviny, které jsem ještě nejedla.

Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, video trénink...no prostě vše 😀. Appka je zkrátka nad očekávání ❤️.

Tři dny jsem byla nadmutá pak se to srovnalo a je mi skvěle. Dneškem mám i úbytek na váze 1,5 kg.

Už nyní doporučuji 😊

Radka Franzová

Z aplikace jsem strašně nadšená. Líp jsem si vybrat nemohla👌. Je jasná, stručná, prostě přehledná a vše, co potřebuju, je tam hned při ruce. Tréninkový plán hodnotím velmi dobře, popoháníte mě 😉. Z jídelníčku jsem unešená, ani jsem netušila, jaké zdravé dobroty jdou připravit. Právě jídelníček se mi líbí nejvíc. Celkově členství v aplikaci splnilo má očekávání - ani jsem netušila, že to bude až takhle dobrý. Vnímám spoustu změn, jak se mi mění postava, nemám hlad po jídle a nemám chutě na sladké. Ani jsem netušila, že s aplikací budu tolik spokojená♥️. Členství bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.

Míša

Přehlednost aplikace je velmi dobrá. Cvičení super, stravovací plán mi vyhovuje, recepty super. Cítím se dobře a členství bych doporučila i dál.

Veronika Horáková

Aplikace je doslova skvělá! Nemám jedinou výtku.

Cvičení i videa mě moc baví. Jsem maximálně spokojená.

Recepty jsou taky super a moc mi jídla chutnají. Líbí se mi stravovací plán celkově paráda - miluju sladké a díky němu si ho můžu užívat i bez výčitek :)

Už po dvou týdnech se cítím velmi dobře, neotekle, mám spousty energie.

Aplikaci bych doporučila dalším.

Lucie Halamová

Aplikace Strong beauty mě naučila jíst plnohodnotná jídla a nehladovět. Přehlednost je na jedničku❤️

Online tréninky díky náročné práci stíhám, ale jen omezeně😥

Recepty i stravovací plán jsou skvělé, jen ze začátku to na mě bylo asi moc sacharidů. Jsem celkově vyrovnanější v jídle.

Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Pavlína Olivová

Aplikácia je veľmi pekná, pútavá. Je prehľadná a veľmi intuitívna.

Tréningy on-line sú topka. Je veľmi motivujúce trénovať a vidieť koučku precvičovať. Sú veľmi náročné, mala som po prvom tréningu brutál svalovku, nevedela som štyri dni ani chodiť.

U stravovanie mi vyhovuje počítanie kalórií. Recepty sú inšpirujúce, už som podľa nich varila.

Najviac sa mi páči tréningy, aplikácia je celkovo super.

Žiaľ som cvičila a dodržiavala stravu iba týždeň, včera mi operovali oči, teraz nemôžem 4 týždne cvičiť, hneď potom sa opäť pustím do tréningov.

Odporučila by som aplikáciu tým, ktorí o nej uvažujú.

Monika

Přehlednost aplikace je super. Tréninky se mi taky líbí. Jídelníček si sestavují sama podle příjmu. Cítím se dobře. I když mě s výzvou ještě čekají i státnice, snažím se :). Co se týče změny, tak mám už nějaká kila dole, hlavně tuk kolem břicha a vytvarovala se mi i postava. Členství bych doporučila.

Viktorie Kleinertová

Aplikace je skvěle přehledná. Vždy vím, kde co hledat. Je přehledná a jednoduchá, žádné složitosti. Recepty jsou pestré a výborné. Jídelníček mě naučil pravidelnosti a důslednosti. Měla jsem problém s jídlem, že jsem jedla málo a teď vím, že není špatně se najíst. Také piju více vody a vyřadila jsem sladké limonády. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Kateřina

Přehlednost aplikace hodnotím na výbornou. Tréninková videa jsou dobře zpracovaná, cvičí se s nimi dobře. Ve stravovacím plánu mi vše vyhovuje a hlavně moc chutná. Cítím se velmi dobře a kila jdou dolů. Určitě bych členství doporučila.

Iveta

Podle Strong beauty appky jsem si nastavila vyšší příjem, který jsem měla nízký z předchozí redukce. Jsem moc vděčná za tréninkový plán, videa jsou skvělá, dřív jsem cvičila, co jsem si myslela, že je dobré, ale bez systému. Jídelníček je moc fajn, líbí se mi pestrost, systém je skvělý - učí, jak se vyznat v potravinách bez počítání kalorií, to je fajn. Já používala inspirativní jídelníček opravdu jako inspiraci :-). Tréninky jsou fajn, ze začátku mi to přišlo hodně najednou, ale když jsem mrkla na to, že je to okolo půl hodinky, tak jsem si řekla, že přece půl hodinku si člověk přece musí najít a teď už nad tím tak nepřemýšlím, už jdu automaticky cvičit a výsledky jsou viditelné. Jsem ráda, že se na začátku fotí, i když jsem se takhle musela fotit poprvé, nelituju, protože když se člověk vidí denně, tak je to něco jiného, než když porovnává fotky. Přišlo mi, že jsem byla jakási nafouklá a oteklá, po 3 měsících se cítím skvěle, postava je pevnější, jsou i trošku vidět svaly, opravdu se postava změnila, formovala. Také teď mnohem méně myslím na jídlo, nemám tolik chutě jako dřív a lépe se vyznám v potravinách.

Gabča

Z aplikace jsem nadšená, jak z obsahu, tak z provedení, máte super barvičky 🤗

Nemám nejmenší problém se v ní vyznat, na začátku jsem zkoukla tutoriál jednou a bohatě to stačilo.

Tréninky mě oslovily. Popravdě mám normálně problém cvičit doma, většinou mě to nebaví, ale musím uznat, že vaše tréninky mi zatím sedí a baví mě.

Se stravovacím plánem se zatím pořád seznamuju, přece jen je to úplně jiný systém, než na který jsem byla zvyklá.

Rozhodně se mi nejvíc líbí tréninky, přehlednost a super chat ☺️

Členství splnilo má očekávání, na 100%. Přestala jsem mít nafouklé břicho a pomalu ustupuje můj problém se zavodněním, které mi způsobují ledviny. Takže skvělé.

Naprosto bez zaváhání bych doporučila ♥️

Kristýna Milčínská

Aplikace se mi velmi líbí, je přehledná a dobře se s ní pracuje. Je krásně přehledná.

Tréninky mě baví, i recepty jsou super, vše na jednom místě.

Členství splnilo má očekávání, jsem moc ráda, že můžu byt součástí těch, kdo mají první příležitost si appku vyzkoušet.

Cítím se velmi dobře. Chvilku jsem si musela zvykat na tréninky, ale je to lepší a lepší, mám mnohem víc energie.

Aplikaci bych doporučila všem, kteří o ní uvažují.

Hanka Webb

Aplikace měla vliv na můj život, nyní více cvičím, více si organizuji jídlo a přemýšlím nad tím, co jím. V aplikaci se mi nejvíc líbí nápaditost.

Jitka

Velmi jednoduchá aplikace. Jednoduchá orientace, nic velmi složitého, což mi vyhovuje.

Je uspořádána velmi přehledně. Vše má svou kategorii, tím myslím rozdělení tréninku a stravy. Vždy najdu to, co potřebuji a havně rychle. Hned vím, kde co hledat.

S tréninky jsem spokojena. Nejsem teda na úrovni, ze bych je zvládala tak s přehledem, jako koučky na videu, takže si zatím jedu podle svého tempa. Skladba tréninku mi plně vyhovuje. Vždy si skvěle zacvičím a těším se, až budu v tempu s videem, ale to chce zatím čas.

Stravování je úplně super. Z jídelníčku jsem přímo nadšená. Ráda totiž jím :-D Člověk netráví v kuchyni věčnost. Navařím si na pár dní dopředu a ušetřím tak spoustu casu. Jsem velmi spokojena, že si nemusím odpírat nějakou tu dobrotu. Prostě si ve dni dám nějakou tu dobrotu, z toho jsem nadšená nejvíc. Mám ráda sladké věci a díky tomu, že jídelníček není restriktivní, nemám chutě na sladké dobroty mimo plán. Je to dost o tom pocitu. Nepřipadá mi, že bych si něco odepírala, ani nemám pocit viny. Hlavně v aktuální situaci to malinko vybízí hřešit. Tak tenhle pocit svobody v jídle mě dost motivuje. Změnilo se mi i myšlení, ta změna v hlavě, že je v pořádku, ze mám prostě nějakou dobrou tečku ve dni a díky tomu držím chutě na sladké na uzdě. Dost mi to pomohlo v tom, že jsem to začala brát jako součást normálního stravování, ne jako něco, co bych si měla vyčítat.

Jsem nadšená ze všeho, celý Tým Strong beauty mi pomohl na sobě pracovat ještě více, než předtím. Když si v něčem nejsem úplně jistá, tak k tomu mam online podporu, což je skvělé, v téhle aplikaci je online podpora pro mě důležitou součástí.

Očekávání členství splnilo.

Aplikace mě motivuje, abych na sobě opravdu pracovala a některé dny neflákala. Proto jsem se taky přihlásila. Nebyla jsem člověk, který by flákal stravování. Zato tréninky, to se sama přiznávám, ale spíš to připisuji současné situaci ve světě. Proto jsem chtěla něco, co mě malinko požene v tom být ještě lepší a také mi v této nelehké době dodá motivaci. A také jsem se chtěla zapojit se do něčeho, co dává smysl, protože i když někteří touhle dobou jen leží na gauči, jinde jsou lidé, kteří dělají něco pro sebe a své zdraví. Stejně jako já.

Jsem spokojená jak s jídelníčkem, tak i s tréninky.

Určitě bych appku doporučila.

Jsem moc ráda za změnu ohledně stravování, díky jídelníčku na ty dobroty hledím jinak.

Jana

Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. Nemusím to nijak zvlášť hledat.

Tréninky jsou moc fajn. Je super cvičit ,,s někým", vždy si řeknu, že na to nejsem sama.

Strava super, nemusím řešit, co si ukuchtím, kouknu na stravovací plán a je vyřešeno. Recepty jsou moc chutné.

Tréninky v reálném čase se mi líbí ze všeho nejvíc.

Členství splnilo má očekávání.

Už nyní pociťuji první změny, necítím se přejedená. V jídle mám systém a po trénincích se vždy cítím plná energie.

Aplikaci doporučuji.

Natálie

Appka je dostatečně přehledná. Cvičení je super, zatím nejlepší, co jsem na netu zkusila. Stravovací plán mi vyhovuje, upravuji si bezlepkově, porce jsou dostatečné. Už teď mám zpět velikost M, což jsem po 5 týdnech nečekala. Zajisté bych doporučila členství i kamarádce.

Petra Tichackova

Aplikace je velmi přehledná, vše se dá snadno najít. Tréninky jsou velmi dobré, mám za sebou různá skupinová cvičení ve fitkách a můžu říct, že vaše tréninky byly lepší. Hodně pestré, takže zábavné i pro někoho, kdo se ke cvičení musí dokopat. :D Možnost cvičit s videem v reálném čase také hodnotím kladně. Velké plus je i celkový čas na jednotlivá cvičení. To, co jsem si prohlížela v inspirativním jídelníčku mi přišlo fajn, recepty vypadaly lákavě a určitě se na ně v budoucnu podívám a nějaké zařadím. Z výzvy si sice neodnáším žádnou viditelnou změnu na těle, ale jsem ráda, že jsem alespoň nějaké cvičení zvládla. Jsem ze sebe na jednu stranu zklamaná, že jsem toho nezvládla víc, na druhou stranu jsem ale ráda, že jsem zvládla alespoň něco. Každopádně celkově se mi aplikace líbí a výzva mi také přišla dobrá. Chtěla bych vyzdvihnout, že to máte hezky komplexní, přehledné a srozumitelné. Děláte dobrou práci :)

Kristýna Uhrinová

Appka je moc fajn, velmi jednoduchá a přehledná.

Tréninky jsou moc fajn, Líbí se mi, že nejsou zaměřeny pouze na jednu partii, ale současně jsou i tak dost náročné.

Jídla jsou opravdu velmi jednoduché na přípravu. Z toho jsem velmi nadšená. Stravovací plán je super, nejsem ten typ člověka, který hned začne podle svého, a tak pokud si to dostatečně nevštípím =) pojedu podle vašeho jídelníčku. Upřímně jsem si myslela že 80% jídelníčku bude jen zelenina a zeleninové saláty, takže jsem nadšena, že to není pravda =D.

Ráda doporučuji dále =).

Zuzana

Líbí se mi tréninky, doporučení ke stravě a to, že budete appku dál vylepšovat. Je krásně přehledná.

Stravovacím plánem se zatím neřídím dopodrobna, ale už nyní mám více energie.

Cvičení je super, mám po něm radost, že jsem něco udělala pro svoje zdraví.

Zatím aplikace určitě splnila má očekávání a mohu ji doporučit dál.

Miriam Malá

S členstvím v aplikaci jsem velice spokojená!!! Přehlednost je výborná - nemám problém se orientovat!!! Tréninky jsou super, cvičí se mi velice dobře, mám už z podzimu nějaké pomůcky na cvičení na doma, tak se mi hodí. Ale líbí se mi, že cviky lze cvičit v obýváku i s tím, co tam každý běžně má! ;) A stravovací plán, za mě super!!! Preferuji zdravé stravování celoživotně - takže super inspirace a zase nové kombinace, recepty! Zjistila jsem, že jím málo zeleniny (myslela jsem, že hodně, ale když vážím podle jídelníčku, tak je to jinak;)). A dokonce i málo sacharidů. Takže jsem měla pár dní problém všechno ujíst... Měla jsem strach, že přiberu, ale jsem pořád na stejné váze. Jinak super jsou třeba recepty z cizrny - vařím je i rodině!!! Nedokážu přesně specifikovat, co se mi líbí nejvíc, aplikace se mi líbí celkově a nenapadá mě nic, co bych chtěla jinak... Je to super pomocník. Je fajn, že můžu v kuchyni koukat na recepty. A při cvičení zase PC a napojím na TV a cvičím "ve dvojici" s Váma. Teď mám aplikaci měsíc a jsem blažená ;). Těším se na každý trénink, protože mám prostě plán, režim a to je super! Teď jsem se těšila na nový jídelníček a nový tréninky. Nový jídelníček už ochutnávám a super, na na "ochutnání" nových tréninků se chystám, už se těším! Členství v aplikaci bych určitě doporučila a už i doporučuji!!!! Snažím se svým kamarádkám zasílat i různé novinky, zkušenosti, receptíky, které jsou na SB Instagramu, abych je inspirovala Vaším báječným programem a vůbec vším, co děláte!

Radka Bohatcová

Aplikace je pěkně přehledná. S tréninky se mi cvičí dobře. Recepty jsou skvělé. Tabulkový systém mi vyhovuje. Vnímám, že mám více energie. Taky mám lepší přehled o jídle a potravinách. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.

Tereza Uchytilová

Appka je perfektní, nevytkla bych vůbec nic. Tréninky super. Po dlouhé době jsem začala chodit do fitka. Hledala jsem cviky a celkově rady jak začít. Narazila jsem na YouTube na veeelikou sympaťandu Katy B. To mi moc pomohlo při prvních návštěvách fitka. Pak jsem objevila aplikaci a super. Jste symaťandy všechny, snad se dostanu do Plzně na plánované osobní setkání.💪 Recepty se mi líbí, je to skvělá inspirace. Snažím se jíst intuitivně, dle chutí a pravidelně, bez hladovění, aby nedocházelo k záchvatovitému přejídáni. To, co mě v aplikaci zaujme, tak zkouším, připravila jsem si např. rýžový nákyp, jablečno-cizrnové řezy, jáhlovou kaši k snídani místo ovesné atd. Takže za receptíky také palec nahoru.😋 Jsou VÝBORNÉ. Také bych chtěla zkusit nějakou vaši výzvu.😎👍 Změnu na postavě zatím nevidím… no, už mi táhne na 40 🙈. Přiznávám se, že se ani pravidelně nevážím ani neměřím, to jsou věci, které mě dříve zbytečně stresovaly. To, jestli jsem dvě kila nahoře nebo dole mi stejně prozradí, pocit, zrcadlo i oblečení. 🤭🙂 Ale baví mě to, motivuje mě to a to je důležité. Občas bojují s tím záchvatovitým přejídáním, takže členství v appce je pro mě motivující. 🙏 Určitě bych aplikaci doporučila!

Alena

Aplikace je velice přehledná, líbí se mi moc jak po grafické stránce, tak obsahově. Stručná, jasná, přehledná. Tréninky necvičím online, ale pouze si pouštím jednotlivé ukázky cviků a vyhovuje mi to. Líbí se mi, že vím, jak cvik vypadá a jak ho provést. Stravovací plán se mi líbí, všechny recepty jsem zatím nevyzkoušela, každopádně je to bohatý zdroj inspirací. Celkově je to příjemná změna, cítím se velice dobře a motivovaně. Prozatím mám dole skoro 3 kila a 3 cm v pase. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem. Je velice přehledná, uživatelsky příjemná a výsledky s ní neuvěřitelné.

Kateřina

Appka je moc super a rozhodně je i přehledná!

Podle tréninkových videí se mi cvičí skvěle.

Recepty jsem zatím moc nezkoušela, hodně si vařím podle sebe, ale co jsem zkoušela, tak super.

Líbí se mi vše, celkově, jak je to postavené. Určitě appka splnila má očekávání. Váha už jde pomalu dolů, což je pro mě ta největší motivace. Již teď mohu říct, že ráda doporučuji dál.

Adéla Kolčárková

Zatial som velmi spokojna, mam vegan verziu/3x trening ale kedze popritom su aj cviky na brucho a kardio tak je to dost inzenzivne na to ze som nemala kondicku, ale uz za tyzden citim velky pokrok nie len po fyzickej stranke ale najma psychickej, v tomto obdobi to prislo velmi prospesne, lebo cvicenie aj ked je intenzivne tak strava je vynikajuca, mam pocit ze sa mozem dosyta najest a pritom su to vsetko zdrave veci.

Prehladnost je super. S videi sa mi cvici super mozem sa dobre sustredit na trening. Inak mam strasne rada vasu appku!

Recepty sú parádne ale pri homeoffice nestiham vsetko jest 😁 ale to len kvoli tomu ze nemam az taky velky energeticky vydaj.

Najviac sa mi pacia treningy a moznost online chatu (to som v ziadnej appke nevidela a je to dokonaly napad), aj ked vam nejdem dennodenne pisat uz len ten pocit ze mozem ked budem potrebovat je super!

Určite som veľmi spokojná. :) A tesim sa na koniec roka ako budem vyzerat, mam totiz motivaciu schudnut 15 kg zo 71 na 56 kg pri vyske 161 cm aby som takto o rok v januari bola pekna vo svadobnych satach, tak dufam ze za pomoci appky a vytrvalosti a mozno neskor aj vasej podpore na chate to zvladnem :).

Mam pocit ze je to nieco co viem robit dlhodobo a nie len kratky cas, postupne chudnutie a tvarovanie, ziadna rychlovka po ktorej pride jojo-efekt! :-)

Samozrejme rada odporúčam aj ďalej.

Monika

Aplikace je intuitivní a velmi přehledná, nikdy jsem tam nic nemusela dlouze hledat. Tréninky jsou skvělé! Oceňuji písničky ke cvičení, to se hned lépe cvičí a odpočítávání taky super. Stravovací plán mi vyhovuje. Našla jsem si spoustu nových receptů, které chutnají fakt dobře a jsem za ně ráda. Nejedu podle jídelníčku každý den, spíš si uvařím věci na víc dní. Nejvíc mě baví sladké dezerty. :) Celkově se cítím jako nový člověk. Už jsem zaznamenala i mírný úbytek na tucích a cítím se svěže a miluju ten pocit po dokončení tréninku. :) Jedu podle svého maxima a jsem spokojená. Určitě bych aplikaci doporučila i dalším holkám a ženám, které o ní uvažují, je to skvělý "průvodce" pro osvojení si zdravého životního stylu a je vidět, že na aplikaci pracují lidi, které to opravdu baví a chtějí zprostředkovat co největší a nejpříjemnější zážitek pro nás uživatele. Děkuju vám za to. :)

Tereza

Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné. 👍 Tréninky jsou super! Netušila jsem, že takhle makat se dá i doma! 🤩 Věřím, že jídelníček je super, ale teď to drobet flákám.. Cítím se lépe a jsem spokojenější.. mám zpevněnější tělo a to jsem chtěla. 👍 Neváhala bych členství doporučit i své kamarádce!

Gabriela Levorová

Aplikace je opravdu moc hezká a nijak složitá. Tréninky bych určitě hodnotila kladně. Byly hodně i pro začátečníky. Stravovací plán se mi líbil, recepty v aplikaci jsou velice chutné a propracovanost inspirativního jídelníčku se mi celkově líbila asi nejvíc. Za sebe musím říct, že mi aplikace hodně pomohla v přejití na vegetariánskou stravu. Určitě bych doporučila všem, kdo o členství v aplikaci uvažují.

Lucie Šilhánková

Moje postava se za rok členství v aplikaci změnila hodně. Jelikož jsem potřebovala na začátku nabrat jak svalovou, tak tukovou hmotu –⁠ což se mi podařilo. Mé tělo se tím opravdu změnilo. Vypadá více zdravě, žensky a trosku i “fitnessácky”. Můj životní styl se také změnil, k lepšímu. Více se zaměřuji na tu kvalitu potravin a na jejich složení a celkově se snažím jíst kvalitně. A třeba chutě na nějaký sladkosti už vůbec nemám. Jsem celkově spokojená, jaký kus práce jsem udělala. Členství v aplikaci bych na 100% doporučila!

Naty

Dodržovat zdravý životní styl s pomocí aplikace SB se mi daří docela dobře. Kde je vůle, tam je cesta. A SB mi hodně změnilo pohled na celý životni styl, který si přeju dodržovat a žít. :-) Jídelníček je zajímavý, jiný než jsem byla doposud zvyklá jíst. Nicméně díky tomu jsem zkusila mnoho nových věcí a kombinací, takže je jídelníček pestřejší. Také se díky lepšímu rozložení makronutrientů cítím sytější a nemám tak často chutě. Tréninky jsou skvělé a vyhovující mým potřebám, vzhledem k nějakým zdravotním problémům mi ledacos nevyhovovalo, ale tyto tréninky jsou skvělé a nenásilné. Cítím, že cvičím, ale na druhý den mohu fungovat, nestalo se mi, že bych odcvičila trénink a pak nemohla týden chodit kvůli oteklým kolenům. Zatím se moje postava moc nezměnila kvůli nuceným přestávkám. Nicméně doufám, že aktuální výzva mě posune správným směrem a výsledky budou zřetelnější. :-) Zjišťuji, že už se nemusím jídla tolik bát, pokud budu trochu přemýšlet nad tím, co a kolik toho jím. Začala jsem zařazovat i svačiny do jídelníčku, díky tomu už nemám potřebu to večer dohánět nějakýma ,,blbostma,, (a když už, tak si dám něco rozumného, třeba zeleninu a ne polovinu ledničky). :-)

Veronika H.

Aplikace se mi líbí moc, je jednoduchá na manipulaci. Obsahuje vše, co by tam mělo být. Je dobře přehledná 🙂

Tréninky super, zvládám je relativně dobře... ke konci už sice funím, ale super. Člověka to nakopne k lepšímu výkonu. Akorát pak ta bolest svalu... ale je to spíš taková příjemná bolest😄

Recepty super, vybírám si z nich a zkouším ty, které mě nejvíc zaujmou, jinak si jídelníček přizpůsobuji podle svých možností.

Nějaké změny už na sobě pozoruji, za týden s appkou mám dole 1 kg, což myslím, že je tak akorát. Nejde mi ani tak o shazování kg, ale hlavně o vytvarování postavy po porodu. Vždycky jsem byla fyzicky hodně aktivní, ale co jsem otěhotněla, tak jsem necvičila. Postava teď bohužel není taková, jako před otěhotněním, takže doufám, že mi aplikace pomůže dát váhu do normálu a postavu zpevnit.

Aplikaci zatím můžu doporučit😉

Martina

Appka je, musím říct, po pár dnech učení se s ní, perfektní. S tréninkovými videi se mi cvičí krásně. Po prvních trénincích teda au, ale teď už paráda. Recepty výborné. Zatím si stále zvykám na režim. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila!

Eliška

V rámci nového režimu s členskou aplikací jde vše bez problému, vše je přehledné, jasné. Cvičí se mi dobře, názorná ukázka tréninků je super. Stravovací plán mě také příjemně překvapil. Na první kouknutí mě to trochu vyděsilo, zda si to zvládnu poskládat, ale od druhého dne jedu jak profík. Je to jednoduché, srozumitelné, žádné složitě vážení a počítání. Vidím na sobě postupný úbytek kg i cm. Cítím se lehčeji, netrápí mě žádné večerní nafouklé břicho, mám více energie a dobrý pocit ze sebe sama. Určitě bych členství v aplikaci doporučila všem, kteří o o něm uvažují.

Marcela

Spokojenost - je to super:). Jsem vegetarián, a i tak mám v aplikaci samé dobroty. V prvním měsíci výzvy necítím vůbec hlad. Ve druhém při ubírání je to horší, ale pořád se to dá hezky ustát. :) Miluju všechny recepty. Všechna jídla jsou výborná a hlavně rychle uvařená a to je za mě největší plus, protože mě nikdy vařit nebavilo. :D S časovačem ve videu je to moc fajn :). A rovnou vidíte, jak jednotlivé cviky vypadají. Zatím jsem shodila 6 kg myslím.. zpevňuje se mi tělo, což chci především. Ale víc, než za tělo, jsem ráda za svou psychiku. To u mě dělá nejvíc. Také mám nyní hodně nových jídel a spoustu inspirace a receptů. Naučila jsem se mít režim v jídle a věnovat mu čas. Začala jsem nyní automaticky přemýšlet, co je pro mé tělo zdravé a výživné při skladbě jídelníčku. Dalo mi to hodně a jsem za to vděčná!

Viktorie

Aplikace je moc super.

Tréninky jsou bezva, vždycky mě bolí celé tělo 😉😊👍 takže určitě všem doporučuji😊😊

Strava super . 👍👍👍 Úplně na 1 s hvězdičkou 👍😊😉

Největší plus za mě mají samozřejmě tréninky, už teď vidím pozitivní změny 😉😊

Aplikaci bych doporučila i dalším 😊😉👍

Monika Vaňková

Aplikace je skvěle přehledná, rozdělení na tři části je super. Tréninky jsou úžasné. Nečekala jsem, že mě budou i po měsíci bavit. První den jsem si říkala, zda vůbec fungují, byla jsem zvyklá na tréninková videa, u kterých jsem po dvou minutách nemohla dýchat a tady jsem to zvládla v pohodě. Ale druhý den mě bolely všechny posilované svaly, tak jsem zjistila, že cvičit efektivně jde i mnohem příjemnější formou, děkuji :-). Stravovací plán je fajn, recepty jsou pestré. Už mám i svoje oblíbence. Jídelníček je chuťově dobrý, trošku si ho upravuju podle sebe (např. do jídel nepoužívám protein, nechutná mi to s ním). Celkově se cítím moc dobře, mám více energie. Třeba do cvičení jsem se dříve musela vždy nutit a teď se na něj a na ten pocit po cvičení těším. Změny již pozoruji a pozoruje je i přítel. Především mi splasklo bříško, také se mi zpevnily ruce. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, již jsem se o ní s několika kamarádkami bavila :-).

Aneta

S prehľadnosťou appky som spokojná. Pekne rozdelené tréningy, jedálniček a tiež potrebné informácie. Taktiež sa mi páči, že si viem vybrať, či chcem trénovať doma alebo vo fitku, to je super. Som nadmieru spokojná. Predtým som už cvičila s online trénerom, lenže tam som mala len ukážky každého cviku zostrihané v jednom krátkom videu. Tu sa mi páči, že mám celý priebeh tréningu a cvičím zároveň s trénerkou, takže sa mi nestane, že sa pozabudnem pri ktorej sérii alebo opakovaní som skončila. Ja som mala napr. vždy problém s prestávkami medzi sériami a s aplikáciou je to super, lebo idem podľa nej. :) Okrem toho, tá hudba pri tréningoch... spokojnosť. :) Stravovací plán mi vyhovuje a recepty sú super. Niektoré mi veľmi chutia a dokázala by som ich jesť asi aj každý deň. :) Obľúbila som si napríklad ,,dezerty" zo strukovín. Predtým som už dávno uvažovala napr. nad fazuľovým brownie, ale nikdy som sa ku tomu nedostala... Vďaka aplikácii som začala experimentovať aj v tomto smere. :) Každopádne, získala som inšpirácie na nové zaujímavé chute a kombinácie. Predtým som jedla viac-menej len surovú zeleninu a už ma to začínalo nudiť. Teraz som do jedálnička začala pravidelne zaraďovať už spomínané strukoviny, ale aj viac zeleniny, a to na rôzne spôsoby... Mám doma takú tú inteligentnú váhu a na tej mi ukazuje, že sa mi zvýšilo percento svalov a znížilo percento tuku. Taktiež cítim malé zmeny aj na oblečení. :) Čo sa týka tréningov, pri tých som spokojná. Ako som už spomínala, predtým som cvičila s online trénerom a tie tréningy ma už začínali trochu nudiť. V rámci tréningov z apky som sa zoznámila s novými cvikmi, čomu sa veľmi teším. :) Priznávam, že niektoré mi teda dávajú pekne zabrať... Okrem toho som začala do svojich dní zaraďovať aj pravidelné prechádzky. Čo sa týka stravovania, ešte stále pracujem na tom, aby to bolo tip-top. Mám pocit, že z týždňa na týždeň je to lepšie. Keď mám "svoje dni", pred začiatkom členstva som mala problémy s cyklom, dokonca mi menštruácia určitú dobu ani neprišla. Teraz sa mi to však konečne začalo zase upravovať, čomu sa veľmi teším. Ak by som to mala zhodnotiť vo všeobecnosti, tak napíšem len to, že určite pozorujem zmeny k lepšiemu, ale stále sa zdokonaľujem a pracujem na sebe, aby som bola každým dňom lepšia. :) Naučila som sa napríklad nebáť pečiva, predtým som mala tendenciu vynechávať ho a jesť iba ryžové chlebíky. Teraz hľadám balans. :) Určite by som členstvo odporučila. Sama uvažujem, že si členstvo v aplikácii predĺžim. Je super mať všetko v jednom, stravu i tréning. Taktiež oceňujem skupinu na facebooku, kde sa často dočítam odpovede na otázky, ktoré trápia aj mňa.

Domča

Aplikácia je super prehľadná, všetko pekne rozdelené. Tréningy som myslela, že nedám ani polovicu, ako človek, ktorý skoro vôbec necvičil, no prestávky pravidelne a zvládam všetko. Áno, recepty sú veľmi inšpirujúce. Už sa cítim lepšie. Začiatok bol ťažký, ale potom sa to pomaličky začalo hýbať v tom správnom smere. Zaznamenala som úbytok na váhe a úbytok v cm v bokoch, to je môj najväčší problém, ostatné partie som zatiaľ nemerala. Aplikáciu v podstate už odporúčam ďalej, už som o nej hovorila najmenej šiestim kamarátkam, aj som im poukazovala, čo a ako, takže určite odporučím aj ďalej.

Zuzana

Aplikace je super přehledná, člověk se hned rychle zorientuje. Cvičení podle videí zbožňuju, vyhovuje mi tempo i rozložení zátěže, konečně ze sebe mám dobrý pocit, což u jiných videí, podle kterých jsem kdysi cvičila, bylo náročné. Vždycky jsem byla udýchaná a snažila se držet jejich tempo a pořádně jsem se na cviky nesoustředila. Navíc mi popis cviků pomáhá uvědomit si, na co se při cviku musím zaměřit. V jídle mám ještě mezery, nemám ještě zažité určité návyky a denní režim se mi moc mění a tak se mi zatím tolik nedaří plánování jídla. Ale líbí se mi tabulkový systém, je to relativně na mně, jak přes týden dané množství jídla využiji :). Asi proto, že striktně nedodržuji jídelníček, tak změny moc nezaznamenávám, ale cítím, že začínám mít více síly :). Rozhodně bych členství v aplikaci doporučila.

Mája

Aplikace se mi moc líbí, jsem s ní spokojená.

Přehlednost skvělá.

Tréninky jsou perfektní.

Jídelníček mi vyhovuje, recepty jsou skvělé.

Těžko říct, co se líbí nejvíc, je to celé dokonalé.

Očekávání členství určitě splnilo, jste holky šikovné.

Cítím se dobře, nejsem tak unavená, nemám tak nafoukle břicho.

Určitě bych doporučila.

Jana Kaláčová

Za rok členství v aplikaci se moje postava zpevnila, zženštěla, vzpřímila. ;) Na svoje tělo jsem teď jsem "hodnější". Zdravý životní styl jsem si díky aplikaci ještě více upevnila. Vnímám změny. Co se týká jídla, tak více pestrosti, ještě více zeleniny, spousta inspirace od Vás. Co se týká vztahu k sobě, jsem více sebevědomá, vyrovnaná, více v klidu. ;) Cítím se báječně, pospolitě, získala jsem více síly, vytrvalosti, "volnosti" a přitom pravidelnosti a většího řádu. A jestli investice do členství stála za to? Na 100000000000....% stála, stojí a ráda budu pokračovat dál! Popravdě jsem si myslela, že třeba po půl roce se mi omrzíte nebo že už pojedu sama, ale jsem na Vás "závislá". Vždycky se těším na nové tréninky, recepty. Takže s Vámi jedu dál a jsem za Vás moc ráda!!!! Určitě bych členství doporučila!!! I to tak celou dobu dělám, kudy chodím, tudy Vás a Vaši aplikaci chválím, doporučuji, dělím se o své zkušenosti, přeposílám různé Vaše inspirativní komentáře a pod.

Radka

Aplikaci hodnotím velmi dobře. Tréninky jsou super! Stravovací plán také, jsem ráda, že je tam i možnost stažení jídelníčku. Jsem ráda, že je vše pořádně ukázáno a vysvětleno. Změn si všímají i lidé v mém okolí. Bez zdravého jídla si už nedokážu představit život. 😂 Ale jsou i dny, kdy si dám něco nezdravého.

Pavlína

Aplikace je super👍 Přehlednost perfektní.

Tréninky jsou makačka 😅😅😅

Strava mi vyhovuje, momentálně zkouším vegetariánskou stravu a nahrazují jiné potraviny, recepty jsou dobrá inspirace.

Nejvíce se mně osobně nejvíc líbí tabulky, vše je perfektně, názorně vysvětleno a ukázáno.

Celkově jsem spokojená, zatím super👍 Zatím je to prro mě je to krátká doba, abych mohla vše posoudit, ale zatím jsem opravu spokojená. Dobře jste to vymyslely.

Určitě bych aplikaci doporučila a samozřejmě už doporučuji.

Andrea

Katy na sociálních sítích sleduji už léta a SB od počátku, tak vás znám a jste super a moc vám fandím.

Ve

Aplikace je krásně přehledná, graficky příjemná. Tréninky jsou super. Stravovací plán je taky super, zapisování do tabulky je mnohdy takový adrenalin, aby to všechno sedělo, ale moc mě to baví. Nemohu zatím říct, že by byly po 4 týdnech nějaké vizuální změny, ale pocitově je to pecka. Doporučuji aplikaci všem, kdo chce mít v tréninku a stravě nějaký pevný řád.

Romana

Aplikace je skvěle přehledná a intuitivní. Online tréninky jsou bezva, super je také zmíněná časová náročnost a odpočítávání včetně pauzy. Přiznám se, že recepty tolik nevyužívám. Ale jelikož mi jídla chutnají, hodlám je zahrnovat častěji a využívat je více. Změny na novém režimu vnímám - mám více bolavé svaly 😅, jinak můj původní redukční plán jsem změnila na udržovací - protože pracujeme na “výrobě” miminka… Již jsem členství v aplikaci doporučila dalším a čekám, až se odhodlají začít.

Kateřina Benešová

Aplikace je výborná. Celkově jsem moc spokojená. Jídelníček se mi moc líbí. Tréninky splňují přesně, co potřebuji. Mám je stále při ruce, líbí se mi, že se dají využít jak doma, tak i ve fitku. 👍 Cítím, že jsem víc zpevněná. O což usiluji, takže jsem spokojená. 😍 Jediné co, tak ještě bojuji s množstvím jídla, ale myslím si, že jsem na dobré cestě. Moc vám za vše děkuji.

Jana Dočekalová

Celá aplikace se mi velmi líbí. Její přehlednost hodnotím na jedničku, nic lepšího jsem neměla👍🙂.

Tréninky jsou prostě super. Videjka jsou TOP, klobouk dolů! Koukla jsem se na rozpis, na recepty i na nákupní seznam, stáhla jsem si to a až budu mít po karanténě, tak se na vše vrhnu. Už se těším, protože ty recepty jsou jedna radost 🤤.

Jinak to máte opravdu pěkně a přehledně zpracovaný a k tomu ten nákupní seznam 👍😉, ten je boží. Líbí se mi úplně všechno, moc se vám to povedlo, máte být na co hrdé 🙂👍.

Cítím se skvěle 🙂. Doporučila bych i dál, protože taková appka se jen tak nevidí, jste super 🙂🙂.

Marie Lechermayerová

Aplikace je přehledná. Tréninky jsou v pohodě. Zkoušela jsem některé recepty z inspirativního jídelníčku, beru si v appce hodně inspirace spíš na dopolední jídlo a večeře.

Romana

Uspořádání aplikace je moc pěkné a přehledné. Tréninky prokládám ještě plaváním a procházkami. Je fajn, že nemusím za každou cenu do fitka. Dává mi to smysl. Zařadila jsem víc bílkovin. Luštěniny jsou zatím ještě problém, ale pracuju na tom😊. Celkově super😊. Členství v aplikaci je určitě dobrá investice. Nasměrovalo mě na správnou cestu😊. Kila a centimetry jdou pomalu dolů 😊.

Lucie Boříková

Aplikace je přehledná, nemám problém cokoli najít. U tréninků některé cviky zatím cvičím s méně opakováními, ale těším se na to, až je zvládnu všechny. Stravovací plán mi slouží jako zdroj inspirace. Zhubla jsem krásná 3 kila, nejsem oteklá a mám více energie, taky se mi zmenšila celulitida, i partner si chválí. Členství bych doporučila i dalším.

Klára Eichlerová

Přehledný jídelníček i tréninky, vstupní uživatelská videa mne nadchla. Cvičení je bezva, není příliš těžké, abych byla demotivovaná při startu, zátěž si mohu motivačně upravit a zaznamenat - oceňuji přiložené plány, které je možné si vytisknout. Stravovací plán mne donutil se zamýšlet nad poměrem živin v mé stravě i vzhledem k mému těhotenství, jsem za to ráda. Recepty mne inspirovaly k jídlům, která jsem neznala i když jsem stejné potraviny jedla v stále stejné podobě. Díky němu jsem se naučila zařazovat více vloček, proteinové prášky, ale používat i tofu natural na sladký způsob. Cítím se výborně hlavně s pravidelným cvičením. V kombinaci s jídelníčkem nebývám tolik unavená, nezaplácávám se rychlými cukry, snažím se promýšlet a stravu si připravovat dopředu do krabiček. Z toho mám pak dobrý pocit, že pro sebe něco dělám a jsem k sobě vlídná. Strong beauty bych doporučila nejen svým kamarádkám, ale všem ženám. Učí být vlídná k sobě i ke svému tělu, být za něj vděčná, dobře se o něj starat a mít z něj dobrý pocit. Díky aplikaci i aktivitě trenérek Strong beauty na sociálních sítích získávám více, než jsem kdy získala s jakýmkoli trenérem při individuálním tréninku v posilovně. Cením otevřenost, sdílení svých zkušeností a životní cesty, vyváženého a zdravého přístupu, který dobře balancuje mezi tím, co máme rády a co je užitečné, sdílení super tipů, receptů apod. Děkuji za to.

Michaela Zdráhalová

Strong beauty členská aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému fitness životnímu stylu a moc. Po zdravém jídle se cejtím o dost líp a můžu fungovat na 100% každý den. Jídelníček mě moc baví, je pestrý a moc chutný. I manžel mi občas řekne, že chce taky zdravou véču. 😀 Členství v aplikaci ovlivnilo můj život o 150%, já už bych bez něj nebyla. Taky bych to sama určitě zvládla, ale tohle je prostě pecka.🙆‍♀️ Změny, na které jsem pyšná? Rozhodně postava, ta je na 1. místě a určitě přístup k jídlu. Díky členství vím, že si můžu občas dát i něco nezdravého a nemusím mít žádné výčitky.

Míša

Aplikace je přehledná. Cvičí se mi skvěle a už pozoruji výsledky, formuje se mi postava. Členství v aplikaci bych doporučila.

Lucie Kroftová

Aplikace je rozhodně super, líbí se mi moc, zkouším recepty a baví mě tabulkový systém, předtím jsem vše zapisovala a tohle mi dost šetří čas. Cvičení je taky super, trénink mi přijde efektivnější 🙂. Určitě je i přehledná, všechno je po ruce! Tréninky mám za sebou dva, je to jednodušší a efektivnější, nemusím si pamatovat, kolik má být opakování a složitě hledat cviky. Hodně mě baví tabulkový systém i jídelníček, šetří mi čas a nemusím nad ničím přemýšlet 🙂. Určitě vnímám první změny, po dvou týdnech jsou zatím minimální, ale cítím se výborně, jsem taková lehčí 🙂. Určitě bych členství doporučila každému, kdo o něm uvažuje 🙂.

Daniela Krymová

Po 24 týdnech členství v aplikaci se mi určitě části těla zpevnily, tudíž je tělo celkově vypracovanější. 💪🏻 Jsem víc odvážná v oblékání, víc se mám ráda, ale stále je na čem pracovat. 😜 Častěji cvičím a i strava se zlepšila. Cítím se mnohem líp a i když váha je pořád stejná, tak jsem taková lehčí. Aplikaci bych rozhodně doporučila ♥️. A už jsem to i udělala. 💪🏻

Kamila

Aplikace je skvělá v tom, že ji můžu mít pořád při ruce. Užívám si cvičit s videi a vařit nové recepty, které mě inspirují jíst zdravě. Jídelníček je naprosto skvěle řešený, jednoduchý a chutný. Tréninky si užívám, miluju cvičit s videi a vždycky se na to těším. Některé tréninky mi dávají teda pořádně zabrat, ale o to lepší pocit potom z toho mám. Postava se změnila poměrně dost. Už i ostatní lidé si toho všímají. Stravování se změnilo poměrně rapidně. Přestala sem mít návaly hladu a chutí na sladké večer, což je pro mě neskutečná úleva. Kdyby se jen tohle změnilo, tak budu šťastná, ale já k tomu ještě vidím změny v mých náladách, motivaci a velikosti oblečení. To je prostě pecka. :-)

Iveta Barry

Aplikace je výborná! Tréninky super, netrvají dlouho a přesto si člověk pořádně mákne 💪. Nevěřila jsem, že už s tréninkem břicha jen 1x týdně bude vidět výsledek, ale díky komplexnosti všech cviků už se začíná rýsovat sixpack 🤩. Recepty jsou jednoduché a jsou pro mě skvělou inspirací. Ač jsem cvičila pravidelně i předtím a jedla pravidelně a relativně vyváženě, změny jsou vidět. Mám více energie (předtím jsem měla málo sacharidů), postava se začíná formovat a dokonce mám 1,5 kg dole. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila.

Petra

Appka se mi moc líbí, a to opravdu hodně. Konečně vidím, jak v praxi funguje tabulkový systém a díky vypsanému jídelníčku si začínám hrát s variacemi. V aplikaci je jednoduché se orientovat a moc se mi líbí její design.

Vše je krásně sepsáno mimo video, ale ještě jsem si to nezapamatovala (má chyba). Jinak reálný čas v rámci tréninku je úžasný a nečekala jsem, jak mi cviky dají zabrat. Na cvičení se vždy těším.

Recepty miluju, každý den je něco jiného a dá se to skvěle přehazovat nebo klidně jet dokola.

Nejvíce se mi v appce líbí jídelníček a informace, jak jíst před a po tréninku.

Jsem více než spokojená, tu aplikaci zbožňuji!

Už nyní lépe spím, vstávám velice brzy do práce, takže cítím energii, a to už se mi dlouho nestalo.

Zatím jedu první týden, ale cítím, jak ze mne odchází voda (díky pravidelnému pitnému režimu) a nemám tak šílené chutě na sladké.

Doporučuji všude, kam chodím! :D Máma se stihla zaregistrovat a spokojeností září. Vážím si práce, co byla vynaložena k vytvoření tohoto díla. Nelituji, svého spontánního rozhodnutí a děkuji Vám všem. :-)

Katy

Aplikace se mi velice líbí, jste šikulky! Řekla bych, že pro mě je určitě přehledná a upřímně, kdybych se měla ke cvičení dokopat sama, byl by to pro mě problém, ale takhle mám super "kamarádku", která cvičí se mnou!

Recepty jsou super a asi se mi nejvíce líbí právě ty! :-)

Appka splnila má očekávání :-). Cítím se dobře, nejsem tak unavená, jen mi po cvičení bolí celé tělo, ale tak to má být :D. Tělo si určitě postupně zvykne :-).

Již nyní (po 10-ti dnech) vidím úbytek! Za sebe mohu maximálně doporučit, je to super :-).

sylva Kondrová

Aplikace se mi moc líbí, neměnila bych. Tréninky miluju, pokaždé mi zvednou náladu a pořádně se zapotím. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším a ráda.

Tereza Pokorna

Celkově se mi appka velmi líbí! Myslím, že za poměrně malé peníze nabízí velkou spoustu užitečných informací! Její přehlednost je skvělá.

Z tréninků jsem nadšená! Oceňuji detailní popis cviku a samozřejmě video, díky kterému si člověk ověří, zda cvik opravdu provádí správně.

Stravovací plán i recepty se mi také moc líbí.

Nejvíce jsem však nadšená z těch tréninkových videí!

Má očekávání z aplikace byla předčena!

Nyní se cítím lépe, než předtím, a mám mnohem více energie. Soudě dle množství živin jsem dříve jedla nedostatečně a často jsem byla unavená. Nyní mám dostatek energie na práci i na skotačení při tréninku. 😍 A mám pocit, že s každým tréninkem se posouvám dál a dál. Rozhodně doporučuji dál!

Simona
>