Kompletní jídelníček

Naučíme tě jíst komplexní jídla bohatá na vitamíny a minerály. Taková, která famózně chutnají a v kuchyni jsou hotová raz dva. Život je totiž moc krátký na to, abys jedla něco, co ti nechutná.

Tréninkový plán

Cvičení je láska. Teď tomu možná nevěříš, ale díky profesionálnímu tréninku zpevníš tělo, vyběhneš bez funění schody a především konečně spálíš ten přebytečný tuk, který ti otravuje život.

Update

Každé 4 týdny ti appku aktualizujeme a ty v ní najdeš nové recepty a nová tréninková videa. Nudit se s námi rozhodně nebudeš! Strong beauty jídelníček a trénink je totiž přesně to, co ti pomůže udržet si motivaci.

" Za členskou aplikací jde vidět hodně práce, je propracovaná a skvělá. Vše je přehledné. Hodnotím ji na 100%, je super. Členství v aplikaci bych určitě doporučila dalším. "

Hana Vantuchová

"

" S appkou som nadmieru spokojná, vic ako som čakala.

Treninky i online videa su fakt perfektne a jednoduché. Stravovací plán a recepty, to je fakt na nezaplatenie. Najviac oceňujem konzultácie online. Aspoň nemám pocit bezradnosti. Vždy super poradia. "

Monika

"

" Z aplikace jsem nadšená, jak z obsahu, tak z provedení, máte super barvičky. Tréninky mě oslovily. Popravdě mám normálně problém cvičit doma, většinou mě to nebaví, ale musím uznat, že vaše tréninky mi zatím sedí a baví mě. "

Kristýna Milčínská

"

vyzkoušej SI ČLENSTVÍ V APPCE ZDARMA

Nechceš kupovat zajíce v pytli? Připravily jsem pro tebe možnost do aplikace nahlédnout a vyzkoušet si tréninky a recepty v praxi. Stačí si zažádat o přístup do ukázkového účtu a přihlásit se.
Je to ZDARMA a přístup získáš do 3 minut.

A TAKOVÉ VÝSLEDKY MAJÍ NAŠE ČLENKY

" Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo. "

Eva Mazánková

"

"  Videa jsou na 1 a tréninky mě moc baví. Z jídla jsem unešená, ani jsem netušila, co všechno jde připravit například z fazolí. Na 100% doporučuji! "

Míša

"

" Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. "

Natálie

"

2 641

dívek a žen se přidalo do naší party

98%

členek je s aplikací spokojených

" Už jsem si stáhla spoustu aplikací, ale u žádné jsem nezůstala a nebavilo mě to, ale tady je to přesný opak! Skvělá práce, holky! Vše je naprosto jednoduché a přehledné. Naučila jsem se s ní během několika minut."

Kateřina

"

" Prvá aplikácia čo sa týka cvičenia, do ktorej som bola ochotná investovať. Je celkovo motivačná a donúti ma hýbať sa. Appku odporúčam každému, pokial má záujem makať. "

Stanislava Judinyová

"

" Miluju všechny tréninky! Každý den se na cvičení s vámi strašně těším! Každý trénink jak je v reálném čase mě neskutečně baví! Jak tam jsou odpočítané pauzy a tak. Mate to vymyšlené úžasně! "

Jitka

"
>