vyzkoušej SI ČLENSTVÍ V APPCE ZDARMA

Připravily jsem pro tebe možnost do aplikace nahlédnout a vyzkoušet si tréninky a recepty v praxi. Stačí si zažádat o přístup do ukázkového účtu a přihlásit se.
Je to ZDARMA a přístup získáš do 3 minut.

Tahle appka je úžasná! Nejlepší investice, dávám 10 z 10 :-).

Tréninky jsou super, nejlepší, co jsem zatím viděla.

Jídelníček a možnost obměny jídel na základě denního a týdenního přídělu je naprosto boží!

Nejen, že jsem spokojená, appka dokonce předčila má očekávání.

Cítím se celkově lépe. Začínám jídlu rozumět a ještě víc ho milovat.

Rozhodně doporučuji!

Eliška

Appka je parádní.. :-) Všechny tréninky jedu podle on-line videí a je to pro mě motivace. Recepty jsou božský! Fyzické změny zatím nevidím, ale psychicky se cítím konečně šťastná a jsem stále pozitivní a plná energie. Určitě bych členství v aplikaci doporučila! :-)

Natálie Štíchová

Aplikace Strong beauty mi vyhovuje. Je to nejsnadnější režim, co jsem kdy zažila. Jídelníček je skvěle nastavený, že nemám hlad ani chutě na sladké. A cvičení je taky skvělé. Inspirativní jídelníček je přehledný, vyvážený. Jídla jsou chutná a baví mě, že tam jsou suroviny či kombinace, které bych sama nepoužila. A vše se dá velmi rychle uvařit. Je super, že cvičím a nemám pocit, že umírám, ale po třech sériích jsem příjemně unavená a cítím, že se makalo. Přiznám se, že některé cviky jsou pro mě náročné na provedení, ale jinak je cvičení skvělé. Výborná věc je cvičení v reálném čase. Určitě se cítím pevnější a kila jdou také dolů, ale pokračuji dál 🙂. Jsem z toho celkově naprosto nadšená. Už vím, že se nemusím bát jídla a ani množství, když je složené ze správných surovin a správného poměru živin a přitom mohu jíst vše, bez vynechávání některých položek z jídelníčku, jako třeba pečivo atd. Jste úžasné, jen tak dál. Moc Vám děkuji.

Verča

Aplikace je krásně přehledná :). Tréninky jsou super! Se stravovacím plánem jsem naprosto spokojená! Jídla jsou výborná, zejména tipy na svačinky a snídaně miluji! Plán mi pomáhá oprostit se od sledování kalorické hodnoty jídel, jedu podle tabulky, pak je to perfektní :). Nemám pocit hladu a nemám chuť na sladkosti, to byl dříve můj největší problém. Cítím se lehčí a chodím spát s dobrým pocitem. Navíc, když trochu upravím dávky luštěnin, mohu je jíst i jako kojící maminka a miminko bříško nebolí (před tím jsem se je bála vůbec zařadit, ale teď vím, že si stačí dát menší porci vícekrát týdně). Rozhodně bych členství v aplikaci doporučila, je tam hezky všechno pohromadě. Celkově skvělý nápad :).

Veronika

Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné. 👍 Tréninky jsou super! Netušila jsem, že takhle makat se dá i doma! 🤩 Věřím, že jídelníček je super, ale teď to drobet flákám.. Cítím se lépe a jsem spokojenější.. mám zpevněnější tělo a to jsem chtěla. 👍 Neváhala bych členství doporučit i své kamarádce!

Gabriela Levorová

Aplikace je super. Obsahuje dostatek informací, fotky a videa jsou parádní, všechno velmi hezky úhledné. Člověk nestráví hodinu hledáním, všechno krásné a jednoduché na orientaci. Tréninky jsou boží. Zrovna jsem začala 2. měsíc a změna cviků a hudby mě příjemně překvapila a zase nakopla. Stravovací plán mi také vyhovuje. Než si člověk zvykne na systém, chvilku to trvá, ale jakmile jsem si plán osvojila a jídla v rámci týdne a jednotlivých dnů přeházela tak, abych v pracovní dny měla jídla trošku jednodušší a rychlejší, tak je to snazší - haldy nádobí už taky zvládám umývat průběžně :-D Musela jsem si také zvyknout na počet jídel denně a velikostí porcí jsem, ale srovnalo se to.

Líbí se mi, jak jsou rozdělené tréninky a stravování. Všechno ohledně cvičení je na jednom místě, jídlo zase na druhém. Nic do sebe nezasahuje a je to perfektní. Taky nástěnka je dobrý nápad.

Aplikace je celkově úžasná, takovouhle pecku jsem totiž nečekala! Je to dřina, ale stojí za to! Už teď, po měsíci, vidím, jak moc pozitivně mě členství ovlivňuje. Mám víc síly, energie, chuti do života. Když si navíc uvědomím, že nás je víc a makáme společně, je to ještě větší bomba. Má na mě velký vliv i psychicky. Člověk si najednou tak nějak v hlavě srovná priority, zjistí, do čeho má cenu tu energii investovat a do čeho ne. Také po fyzické stránce je to bez debat - už po měsíci vidím velkou změnu, o kterou jsem se bez stravovacího plánu snažila dlouho. Rozhodně tohle všechno má význam. Určitě bych členství v aplikaci doporučila!

Marie

Celkově jsem s aplikací velmi spokojená, nejprve jsem koupi zvažovala a musím říci, že jsem se dobře rozhodla pro její pořízení.

Hned první otevření mi potvrdilo, že jde zase o super práci, která je tvořena s láskou k fitness stylu. Přehlednost je super, hned jsem našla vše, co jsem potřebovala.

Stravovací plán ve formě tabulky mi vyhovuje. Jen tento měsíc mám navyšovat množství sacharidů, tak ještě nejedu úplně podle jídelníčku. Nicméně už jsem některé recepty vyzkoušela a moc mi chutnaly.

Po tréninku se cítím dobře, bolí mě přesně ty svaly, co mají a přitom se dají zvládnout.

Na nástěnce je všechno velmi pěkně přehledné a člověk si může vybrat hned, co potřebuje. A také ta možnost stahování! Pro mě velmi užitečné, hlavně, když není na vesnici nejlepší připojení (např. kvůli počasí), tak mám vše po ruce v mobilu.

Appka určitě splnila má očekávání.

Určitě bych doporučila i dále. Zmínila jsem se už své sestře a i kamarádkám, bych aplikaci doporučila.

Barbora

Překvapila mě propracovanost aplikace, až po seznam na nákup. Nikdy jsem si nemyslela, že je tak jednoduché, stravovat se podle jídelníčku, který někdo vytvořil. Po chvilce se v tom člověk orientuje úplně na pohodu. Tréninky mě moc baví. Cvičím už nějakou dobu doma sama, dříve jsem chodila do posilovny a také běhám. Ale je super mít se čeho držet. Recepty jsou také super. Hodně věcí jsem již vařila v minulosti, ale ty porce byly skoro poloviční a některých věcí jsem se bála - třeba dosladit si kaši, jako je v jídelníčku. Teď mám větší jistotu, že je to v pořádku. Jinak je jídelníček celkově super, baví mě, že jídla nemusím vymýšlet a mohu jen nakoupit podle předem připraveného seznamu :-). Ještě doufám, že přibudou recepty na sladké, jako jsou muffiny, kokosové řezy apod. Je fajn poznat nějakou tu novou, zdravější sladkost a třeba i zjistit, kolik je toho ok sníst ve dni :-). Celkově pozitivně hodnotím propracovanost jídelníčku, od seznamů nákupu až po gramáže a taky to, že není nutné počítat kalorie v tabulkách. Myslím, že členství v aplikaci dokonce předčilo má očekávání. Aplikace mi zjednodušila život v ohledu, co cvičit a co jíst. Prostě je to jednodušší. Změny zatím nemohu posoudit, používám aplikaci krátce. Určitě bych ovšem členství doporučila kamarádce, již jsem tak i udělala.

Romana Víšková

Appka je perfektní, nevytkla bych vůbec nic. Tréninky super. Po dlouhé době jsem začala chodit do fitka. Hledala jsem cviky a celkově rady jak začít. Narazila jsem na YouTube na veeelikou sympaťandu Katy B. To mi moc pomohlo při prvních návštěvách fitka. Pak jsem objevila aplikaci a super. Jste symaťandy všechny, snad se dostanu do Plzně na plánované osobní setkání.💪 Recepty se mi líbí, je to skvělá inspirace. Snažím se jíst intuitivně, dle chutí a pravidelně, bez hladovění, aby nedocházelo k záchvatovitému přejídáni. To, co mě v aplikaci zaujme, tak zkouším, připravila jsem si např. rýžový nákyp, jablečno-cizrnové řezy, jáhlovou kaši k snídani místo ovesné atd. Takže za receptíky také palec nahoru.😋 Jsou VÝBORNÉ. Také bych chtěla zkusit nějakou vaši výzvu.😎👍 Změnu na postavě zatím nevidím… no, už mi táhne na 40 🙈. Přiznávám se, že se ani pravidelně nevážím ani neměřím, to jsou věci, které mě dříve zbytečně stresovaly. To, jestli jsem dvě kila nahoře nebo dole mi stejně prozradí, pocit, zrcadlo i oblečení. 🤭🙂 Ale baví mě to, motivuje mě to a to je důležité. Občas bojují s tím záchvatovitým přejídáním, takže členství v appce je pro mě motivující. 🙏 Určitě bych aplikaci doporučila!

Alena

Aplikace je přehledná. Cvičí se mi skvěle a už pozoruji výsledky, formuje se mi postava. Členství v aplikaci bych doporučila.

Lucie Kroftová

Celá aplikace se mi velmi líbí. Její přehlednost hodnotím na jedničku, nic lepšího jsem neměla👍🙂.

Tréninky jsou prostě super. Videjka jsou TOP, klobouk dolů! Koukla jsem se na rozpis, na recepty i na nákupní seznam, stáhla jsem si to a až budu mít po karanténě, tak se na vše vrhnu. Už se těším, protože ty recepty jsou jedna radost 🤤.

Jinak to máte opravdu pěkně a přehledně zpracovaný a k tomu ten nákupní seznam 👍😉, ten je boží. Líbí se mi úplně všechno, moc se vám to povedlo, máte být na co hrdé 🙂👍.

Cítím se skvěle 🙂. Doporučila bych i dál, protože taková appka se jen tak nevidí, jste super 🙂🙂.

Marie Lechermayerová

Aplikaci hodnotím velmi dobře. Tréninky jsou super! Stravovací plán také, jsem ráda, že je tam i možnost stažení jídelníčku. Jsem ráda, že je vše pořádně ukázáno a vysvětleno. Změn si všímají i lidé v mém okolí. Bez zdravého jídla si už nedokážu představit život. 😂 Ale jsou i dny, kdy si dám něco nezdravého.

Pavlína

Prvá aplikácia čo sa týka cvičenia, do ktorej som bola ochotná investovať. Je celkovo motivačná a donúti ma hýbať sa.

Tréningy super. Videá v reálnom čase su bezva.

Stravovací plán super, da sa s nim rozne pohrať, vyskladať si jedlo podla chute.

Oceňujem uvedeny počet gramov konkrétnych makroživín.

Co sa tyka telesných zmien, to sa uvidí po určitom case používania, ale samotna aplikácia je super. Ze existuje cvičenie na doma, pri ktorom sa dokážem zapotiť a pri samotnom jedálničku ze jem málo na to, kolko by som mala zjesť.

Appku odporúčam každému, pokial má záujem makať.

Stanislava Judinyová

Aplikace je přehledná, dobře se v ní orientuje. 10/10! Online videa jsou super pomocníkem, popisek cviku je také dostačující k pochopení cviku a ke správnému provedení. Tréninky jsou sestavené skvěle a není nic, co bych vytkla. Recepty vypadají krásně a i způsob počítání je zajímavý. Jídelníček je hezky připravený. Určitě bych aplikaci doporučila! Jste super parta, máte za sebou veliký kus práce a je to opravdu nádhera. Věřím, že díky vám se podařilo spoustě ženám najít zdravou cestu k jídlu. Nemám nic, co bych této spolupráci vytkla. Je na každém z nás, jak moc se do toho obujeme a zda vytrváme. Aplikaci doporučím hned několika blízkým.😊 Děkuji!

Kateřina

Aplikace se mi moc líbí, vše je srozumitelné a přehledné. Tréninky skvělé, spokojenost. Ze stravovacího plánu, tak z toho jsem přímo nadšená, tolik pestrosti a chutí. Každý den se těším, jak skvěle najím. Cítím se plná elánu a síly. Až mi vyprší členství, prodloužím si ho. Vyhovuje mi, že je to pohodlné, nemuset vymýšlet, co, z čeho a jak vařit a jak s čím a kolikrát cvičit.

Monika Dočekalová

Z aplikace jsem strašně moc překvapená. Je tak hezky propracovaná a přehledná. Tréninky jsou super a i když některé nevypadají, tak pořádně pálí a jsou efektivní. Je fajn, že za krátkou dobu odcvičím tělo a cítím se super. Stravovací plán se mi líbí. Stravuji se sice intuitivně, ale recepty zkouším a jsou vynikající. Celkově se mi aplikace líbí. Rozhodně mi pomohla zjistit u stravy, že jím málo. Momentálně se snažím jíst intuitivně a uvidíme kam to povede. Věřím, že se mi to podaří. Členství v aplikaci doporučuji.

Jitka Novotná

S touto aplikaci jsem velmi spokojená. Díky ní se zdravý životní styl stal součástí mého života, režim dle aplikace dodržuji úplně bez problémů. Je v něm spousta nové inspirace na vaření, jsem nadšená, že mohu vyzkoušet tolik nových receptů. Tréninky jsou nejlepší, mohu jen doporučit. Mám nejlepší postavu, co jsem za svůj život měla, jsem moc šťastná, jak jsem se díky aplikaci posunula dal. Patří vám všem moc velké poděkování. Díky programu jsem si zamilovala zdravé jídlo, nemusím se bát najíst a všem, kdo váhá, zda do toho jít, mohu appku na 100% jen doporučit.

Martina Loudova

Aplikace je super, velmi inspirativní.

Vše je skvělé, přehledné.

Tréninkový plán se mi líbí, cviky jsou super. Zatím u některých nezvládnu všechna opakování, jsem slabá v rukou.

Recepty jsou super, pomáhám si počítáním s kalorickými tabulkami. Postupně navyšuji příjem, nejdřív jsem měla problém sníst tolik kalorií za den.

Nejvíc se mi líbí inspirativní jídelníček.

Očekávání členství určitě splnilo, cítím se dobře.

Změny pozoruji, nemám tak velkou chuť na sladké, zato mám více energie a lepší spánek.

Aplikaci jsem již doporučila kamarádce.

Dáda

Aplikace je velmi přehledná. Tréninky mi velice vyhovují. Stravovací plán se mi líbí. Nové tréninky jsou náročnější, alespoň se vybičuji k lepším výkonům :)). Jídelníček mi více vyhovoval předchozí (první 4 týdny), ale celkově jsem si na způsob stravování velmi rychle zvykla. Členství v aplikaci bych doporučila.

Eva Koreisová

Přehlednost aplikace je vynikající. Má logicky propracované prostředí do třech oblastí, které naprosto stačí. Jako velké plus vidím i pěkné grafické zpracování. Tréninky maximálně splňují moje očekávání. Zvolila jsem variantu formování těla doma a výsledky se dostavují už teď. Velmi oceňuji vaše sestavení cvičebního plánu z efektivních cviků a s minimem potřebného vybavení. Z popisu cviků a k nim přiloženého videa je perfektně vidět, jak by měl být daný cvik proveden, aby byl co nejefektivnější. Protože stravu jsem si vždycky hlídala a snažím se jíst pouze kvalitní potraviny, beru jídelníček jako inspiraci pro své další vaření, což je ale v aplikaci i předznamenáváno, že se jedná o inspirativní jídelníček. Líbilo se mi základní instruktážní video o tom, jak by mělo sestavování jídelníčku vypadat, aby byl plnohodnotný a vyvážený. A cítím se jedním slovem báječně! Vnímám, že výsledky se opravdu dostavují, když člověk poctivě cvičí. Nebolí mě záda, zpevňují se mi stehna a celkově je to lepší pocit pro tělo. Půlhodinový trénink je naprosto vyhovující a já jsem maximálně spokojená. Ihned bych aplikaci doporučila třeba své kamarádce. Je skvělé, že jste mysleli i na studenty a zařadili studentskou slevu, není to běžnou praxí. Díky tomu je vaše aplikace přístupná i pro ně.

Klára

Aplikace je velmi přehledná. Stravovací plán mám hlavně pro inspiraci. S tréninkovými videi se mi cvičí výborně. Miluju posilování dolních partií. A pozoruji, že mám větší sílu v pažích. Doporučila bych členství i dalším ženám, které o něm uvažují. Aplikace Strong beauty je skvělá pomůcka, půlhodinka cvičení uteče jako voda a do cvičení se nemusím nutit.

Monika Vránová

S aplikací se mi daří :) Celkově jsem nadšená. Je jednoduchá a tak přehledná. Jídelníčku bych dala 100%!!! Je tak pestrý a hlavně opravdu nenáročný na čas😊. Za mě prostě 10/10.👏👏👏 Díky jídelníčku se mi podařilo zhubnout to, co nikdy předtím nešlo.🤗 V kombinaci se cvičením se mi povedlo dosáhnout úžasné změny! Postava je hubenější a vyrýsovaná a navíc okolí nešetří chválou! Ze začátku pro mě bylo těžké přijímat 5 jídel denně. Ale váš jídelníček jsem si zamilovala. Přestala jsem mít chutě na sladké a zjistila, že jídlo je kámoš.🤗

Georgi

Velmi dobrá přehlednost, tréninky jsou skvěle udělané, videa jsou úžasná. Jídla v jídelníčku jsou skvělá. Výzvu jsem bohužel kvůli onemocnění nedokončila, což mě mrzí.. 😓 Členství bych doporučila a už jsem i doporučila mnoha lidem.

Andrea Krawchuk

Přehlednost appky je super, žádné složité překlikávání, přehledná úvodní stránka, kde je vše vidět. Tréninky mi vyhovují. Je super, že mohu cvičit silový trénink "online" s koučkou. Inspirativní jídelníček je top! Vařím celé rodině, včetně ročního syna. Jídla jsou jednoduchá, rychlá a z běžných surovin. Cítím se skvěle!🙏 Váha sice neklesla ani o gram, ale na mírách je to znát. Miluju tréninky, co trvají 30 min, stíhám je tak během spánku prcka🤩 Určitě členství v aplikaci doporučuju!

Denisa

Přehlednost aplikace je výborná. Stravování podle stravovacího plánu je skvělé. Klidně by mohlo by být i více receptů. :) Zatím na sobě moc velké změny nepozoruji, protože jsem byla 14 dní nemocná, ale díky jídelníčku nejsem tak unavená, jako dříve a mám více energie. Malé změny vidím na obvodech. :) Členství v aplikaci bych doporučila.

Jana

Appka je dostatečně přehledná. Cvičení je super, zatím nejlepší, co jsem na netu zkusila. Stravovací plán mi vyhovuje, upravuji si bezlepkově, porce jsou dostatečné. Už teď mám zpět velikost M, což jsem po 5 týdnech nečekala. Zajisté bych doporučila členství i kamarádce.

Petra Tichackova

Aplikace se mi líbí, především její zpracování, přehlednost, tréninky, inspirativní jídelníček... :). Přehlednost je opravdu super, neměla jsem žádný problém něco najít nebo se v aplikaci vyznat. Podle tréninkového plánu se mi cvičí super, vždycky jsem po tréninku příjemně unavená a cítím, že moje tělo dostalo zabrat. Stravovací plán jsem si trochu podle sebe, ale držím se nastavených makroživin a celkového počtu kalorií tak, jak je to v apce... A recepty a jídla z apky beru jako inspiraci :). Nejvíc se mi líbí asi ta přehlednost aplikace a forma tréninkových videí :). Cítím se fajn, i když se váha se zatím směrem dolů neposunuje. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, určitě je to dobrá investice :).

Anežka Ouředníková

Aplikace je skvělá, všechno přehledně, na jedné appce, super. Tréninky a recepty jsou super a plán se mi celkově líbí. Super je spodní lišta na rychlé překlikávání v aplikaci. Po trenincích jsem občas druhý den vyřízená a bolavá, což mě těší, zatím změny nepozoruji, ale pociťuji. Určitě bych aplikaci doporučila.

Jana

Dodržovat zdravý životní styl s pomocí aplikace SB se mi daří docela dobře. Kde je vůle, tam je cesta. A SB mi hodně změnilo pohled na celý životni styl, který si přeju dodržovat a žít. :-) Jídelníček je zajímavý, jiný než jsem byla doposud zvyklá jíst. Nicméně díky tomu jsem zkusila mnoho nových věcí a kombinací, takže je jídelníček pestřejší. Také se díky lepšímu rozložení makronutrientů cítím sytější a nemám tak často chutě. Tréninky jsou skvělé a vyhovující mým potřebám, vzhledem k nějakým zdravotním problémům mi ledacos nevyhovovalo, ale tyto tréninky jsou skvělé a nenásilné. Cítím, že cvičím, ale na druhý den mohu fungovat, nestalo se mi, že bych odcvičila trénink a pak nemohla týden chodit kvůli oteklým kolenům. Zatím se moje postava moc nezměnila kvůli nuceným přestávkám. Nicméně doufám, že aktuální výzva mě posune správným směrem a výsledky budou zřetelnější. :-) Zjišťuji, že už se nemusím jídla tolik bát, pokud budu trochu přemýšlet nad tím, co a kolik toho jím. Začala jsem zařazovat i svačiny do jídelníčku, díky tomu už nemám potřebu to večer dohánět nějakýma ,,blbostma,, (a když už, tak si dám něco rozumného, třeba zeleninu a ne polovinu ledničky). :-)

Veronika H.

Aplikace je skvelá. S tréninky sa mi cvičí úžasne. Recepty sú fajn, inšpirujem sa. Zaznamenala som hlavne to, že som viac sýtejšia a aj energie mám viac, každý deň sa teším na nové tréningy. Je to super, aplikáciu by som odporučila.

Nikola Trnovcová

Podle Strong beauty appky jsem si nastavila vyšší příjem, který jsem měla nízký z předchozí redukce. Jsem moc vděčná za tréninkový plán, videa jsou skvělá, dřív jsem cvičila, co jsem si myslela, že je dobré, ale bez systému. Jídelníček je moc fajn, líbí se mi pestrost, systém je skvělý - učí, jak se vyznat v potravinách bez počítání kalorií, to je fajn. Já používala inspirativní jídelníček opravdu jako inspiraci :-). Tréninky jsou fajn, ze začátku mi to přišlo hodně najednou, ale když jsem mrkla na to, že je to okolo půl hodinky, tak jsem si řekla, že přece půl hodinku si člověk přece musí najít a teď už nad tím tak nepřemýšlím, už jdu automaticky cvičit a výsledky jsou viditelné. Jsem ráda, že se na začátku fotí, i když jsem se takhle musela fotit poprvé, nelituju, protože když se člověk vidí denně, tak je to něco jiného, než když porovnává fotky. Přišlo mi, že jsem byla jakási nafouklá a oteklá, po 3 měsících se cítím skvěle, postava je pevnější, jsou i trošku vidět svaly, opravdu se postava změnila, formovala. Také teď mnohem méně myslím na jídlo, nemám tolik chutě jako dřív a lépe se vyznám v potravinách.

Gabča

Přehlednost aplikace je dobrá. Tréninky jsou skvělé!!! Cvičeni stíhám a je efektivní!! Z receptů čerpám hodně, je pro mne inspirace, ale vytvářím si jídelníček i sama. Ze začátku mně bolelo celé tělo, ale už je to v pohodě, na tréninky se těším. Váha se zatím nehýbá, ale jedu dál. Určitě bych členství doporučila!!!

Věra

Přehlednost aplikace super. Tréninky super, bez výhrad. Líbí se mi delší odpočinek mezi cviky. Inspirativní jídelníček se mi také líbí. Super je jednoduchost a časová nenáročnost receptu. Necítím hlad, super. Členství bych doporučila i dalším holkám, které o něm uvažují.

Sona

Přehlednost aplikace je výborná, moc pěkná je i grafika. Stravovací plán, včetně kalorií, rozpisů na den i týden, je výborný. Jen bohužel se mi nedaří na 100% vše plnit, ale cítím se dobře, něco jsem i zhubla. Aplikaci bych doporučila i třeba své kamarádce.

Gabriela Kopelentová

Super sú cviky aj recepty akože skvelá práca :) Appka je výborne prehľadná, konečne niečo čo je fakt prepracované :).

Recepty sa mi páčia. Moc si nevážim jedlo idem intuitívne ale recepty využívam :).

Tréningy a recepty sú skvelé. Je to dobrá motivácia :)

Môžem jedine odporučiť!

Lenka Filipová

Appka se mi moc líbí, a to opravdu hodně. Konečně vidím, jak v praxi funguje tabulkový systém a díky vypsanému jídelníčku si začínám hrát s variacemi. V aplikaci je jednoduché se orientovat a moc se mi líbí její design.

Vše je krásně sepsáno mimo video, ale ještě jsem si to nezapamatovala (má chyba). Jinak reálný čas v rámci tréninku je úžasný a nečekala jsem, jak mi cviky dají zabrat. Na cvičení se vždy těším.

Recepty miluju, každý den je něco jiného a dá se to skvěle přehazovat nebo klidně jet dokola.

Nejvíce se mi v appce líbí jídelníček a informace, jak jíst před a po tréninku.

Jsem více než spokojená, tu aplikaci zbožňuji!

Už nyní lépe spím, vstávám velice brzy do práce, takže cítím energii, a to už se mi dlouho nestalo.

Zatím jedu první týden, ale cítím, jak ze mne odchází voda (díky pravidelnému pitnému režimu) a nemám tak šílené chutě na sladké.

Doporučuji všude, kam chodím! :D Máma se stihla zaregistrovat a spokojeností září. Vážím si práce, co byla vynaložena k vytvoření tohoto díla. Nelituji, svého spontánního rozhodnutí a děkuji Vám všem. :-)

Katy

Snažila jsem se o režim už předtím, ale s appkou to šlo o 100% lépe, než když jsem se snažila bez ní. Najdu v ní spoustu super dobrot a některé můžu jíst klidně pořád dokola :). Cvičení byla někdy dřina, ale moc mě bavilo. Změnu vidím hodně... Největší radost mám z toho, že se mi vypařily ty spíčky na zádech :)... Mám o cca 4-5 kg méně... Celkově se ale změnilo hodně... I na dovolené přemýšlím, jak jsem schopná dané jídlo rozumně zakomponovat do jídelníčku, abych nejedla zbytečně moc, ale i tak si dovolenou užila.

Lucie Vytlačilová

Aplikace se mi líbí, má hezky čistý a přehledný vzhled. Líbí se mi, že se mohu připojit na telefonu i na počítači.

Informace, které potřebuji, jsou rychle dohledatelné.

Cvičení je moc fajn. Bála jsem se fitness cviků. Vlastně jsem tomu dlouhá léta odolávala a musím říct, že mě cvičení doma baví. Občas to proložím jemnou jógou a procházkou. Videa jsou super, cvičím spíš podle nich, než podle pdf návodů.

Ve stravovacím plánu musím říct, že mi moc vyhovuje sestavování jídelníčku dle denních a týdenních přídělů.

Zatím byla splněna všechna má očekávání. Cítím se velice dobře. Cvičení mě vždycky příjemně nakopne a zpříjemní mi den po příchodu z práce. Bála jsem se, že to není dobrý nápad měsíc před státnicemi s něčím novým začínat, ale příjemně mě překvapilo, že se nejedná o žádné závratné změny.

Překvapivě jsem už za týden zhubla 1 kilo. Takže pokračuju a těším se na další výsledky. Určitě doporučuji dál.

Šárka

Aplikace je jednoduchá na používání. Tréniková videa a cviky v nich jsou dobře vysvětlené, snažím se podle nich cvičit, na posilování je mé tělo zvyklé.. Vyhovuje mi stravovací plán, je úžasný řídit se podle gramů, kalorie pak tudíž nemusím počítat. Líbí se mi, že si jídlo skládám sama podle vzorů.. Nemam chutě a nevadí mi, když vedle mne někdo mlsá💪😉. Celkově se mi líbí být v režimu.. Tělo první 2kg pustilo rychle, teď váha stojí na -3 kg. Ale bojuji dál, nepolevím.. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, už jsem i doporučovala... Já potřebovala poradit s jídlem a se skladbou jídelníčku, hlavně s množstvím... A vědět, že tělo funguje s jídlem spíš na týdenní bázi, je super. Nic měnit už nebudu.. Jsem na zdravých, výživných potravinách a to mi vyhovuje.

Hana Muzikantová

Appka je super, využívám cvičení i recepty a moc mě to baví. Je pro mě ohromně motivační, jsem nadšená. Jídelníček je super, absolutně mi vyhovuje, jídla jsou chutná a jednoduše se připravují. Tréninky jsou skvělé, moc mě baví. Někdy si dám i dva za sebou, když mám čas a energii. :-D Vnímám, že se mi určitě zpevnilo tělo a jsem z toho nadšená. :-) Už předtím jsem jedla podobně, teď ale jím ještě více zeleniny a luštěnin a přitom jsem méně nafouklá a za to jsem moc ráda.

Jindřiška

Aplikace je super přehledná, takže se mi líbí moc! Za přehlednost a jednoduchost dávám 1* :-). Ve všech směrech byla splněna má očekávání, ba dokonce předčena!

Po posledním a prvním tréninku, který jsem cvičila s videem jsem nemohla 2 dny pořádně chodit, zvednout se ze židle atd. :D

Po zařazení nových tréninků jsem více nabitá energií, ale také mám mnohem více namožené svaly. (Předtím jsem nic moc nedělala, takže si mé tělo musí zvyknout na více pohybu). Jídelníček je super, nedržím ho striktně, ale inspiruji se jím.

Určitě doporučuji dále. :)

Veronika

Aplikace je přehledná. S tréninkovými videi se mi cvičí vcelku dobře. Zatím jsem zaznamenala lehký úbytek váhy. Členství bych doporučila všem, kdo má pevnou vůli.

Aneta

S aplikací jsem začala v lednu, chtěla jsem změnit postavu po porodu a musím říct, že se mi daří, aplikace je přehledná a je super že se stále vyvíjí a inovuje, holky jsou sympatické a recepty mňam 😁. Jídelníček je pestrý, chutný a snadný na přípravu. Jako začátečník jsem sice měla problém sehnat některé suroviny, nakonec jsem je ale objevila v drogerii 😁🙆‍♀️. Chvilku mi trvalo, než jsem se s tím sehrála, nebo jsem musela občas vymýšlet alternativu, když se stalo, že mi děti nebo manžel snědli nakoupené suroviny 😁. Tréninky jsou super, dřív jsem nesnášela posilování, jsem spíš na kardio, běh, brusle, kolo, ale za 30 min posilování s holkama jsem byla zničená, jak za hodinu běhu 😁. Změny na cm, nevím, bohužel jsem se ani nevyfotila, ale vím, že váha od ledna klesla o 7 kg a teď jedu 8týdenní výzvu a tam jsem se vyfotila, tak jsem zvědavá na srovnání později. Dodržování režimu, jde to, sice pomalu, ale jde, a to i se 2 dětma za zadkem😉. Já, která bez tabulky čokolády nemohla přežít den, teď vůbec nejím sladké, zajímám se víc o kvalitní suroviny, co kupuji a jídlo připravuji s radostí, protože nemusím přemýšlet nad tím, co budu vařit 😁. Jen mrknu do appky a jdu na to 😉.

Gabriela

Všechno v aplikaci je přehledné. V tréninkovém plánu je vše hezky vysvětleno a cviky jsou dobře ukázané. Stravovací plán je dobrá inspirace, některé potraviny zkouším poprvé. Cítím se dobře, méně mě bolí záda a mám i úbytek v cm. Určitě bych aplikaci doporučila.

Tereza Košťálová

Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. Nemusím to nijak zvlášť hledat.

Tréninky jsou moc fajn. Je super cvičit ,,s někým", vždy si řeknu, že na to nejsem sama.

Strava super, nemusím řešit, co si ukuchtím, kouknu na stravovací plán a je vyřešeno. Recepty jsou moc chutné.

Tréninky v reálném čase se mi líbí ze všeho nejvíc.

Členství splnilo má očekávání.

Už nyní pociťuji první změny, necítím se přejedená. V jídle mám systém a po trénincích se vždy cítím plná energie.

Aplikaci doporučuji.

Natálie

Aplikace je super! I tréninky jsou super, se stravovacím plánem jsem spokojená, je to skvělá inspirace a skvělé recepty☺️. A jak se zatím cítím po zařazení tréninků a nového jídelníčku? Je to pecka! Aniž bych si toho všimla, tak kila šla dolů i bez nějakého velkého omezování, je skvělé, že mužů jíst skoro všechno a i když jsem v redukci, ani mi nepřijde, že bych držela nějakou dietu ♥️ . Aplikaci doporučuji!

Beáta

Aplikace je super. Výborně se mi s ní cvičí, trénink je hezky udělaný a cviky jsou přesně popsané a je k nim i video.

Recepty beru to jako novou inspiraci k jídelníčku. Nelze zvolit jen jednu věc, která by se mi líbila nejvíc. Ale to jídlo, to prostě vede.

Očekávání appka splnila. Velké tělesné změny se u mě zatím neodehrály, jelikož můj cíl je udržování. Spíš co se týče jídla, tam ano - cítím se lépe a mám pocit, že teď je můj trénink v normách.

Určitě bych aplikaci doporučila i dál.

Renata Trávníčková

S appkou som nadmieru spokojná, vic ako som čakala.

Treninky i online videa su fakt perfektne a jednoduché. Zdajú sa mi dlhé prestávky, inak je to úplne pecka.

Stravovací plán a recepty, to je fakt na nezaplatenie. Nikdy som nevedela ako sa dane veci kombinujú. Až teraz sa v tom začínam orientovať. Ďakujem.

Najviac oceňujem konzultácie online. Aspoň nemám pocit bezradnosti. Vždy super poradia.

Členstvo splnilo moje očakávania, úplne. Cítim sa veselšie lepšie a mám stále chuť niečo robiť a hýbať sa.

Jednoznačne áno, odporučila by som aj ďalším, kto o aplikácii uvažujú.

Monika

Aplikace je krásně přehledná, vím, co kde hledat a je super, že si všechno můžu stáhnout a mít to navždy u sebe😊 . Na začátku obou měsíců, které mám nyní za sebou, jsem se musela hodně přemáhat s docvičením některých tréninků, ale o to jde. Líbí se mi odpočítávané pauzy, člověk má v tréninku aspoň režim a neodbíhá k jiným činnostem (což se mi dřív občas stávalo 😏). Recepty jsou rychlé, nápadité a taak chutné 😍 a hlavně je tam spousta sladkých dobrot, což určitě oceňuji nejen já 😇. Program mám zaměřený na formování, takže nějaké velké změny jsem nezaznamenala a hlavně mám teď stresový měsíc před státnicema, tak to podle toho taky vypadá.. Ale těším se, až bude za chvíli po všem a já si máknu pořádně, se vším všudy, aspoň na 2 týdny a pak s udržovacím plánem 😊. Už jsem o aplikaci říkala i některým svým kamarádkám, to si nejde nechat pro sebe 🧡.

Johana Szczurková

Aplikácia je super prehľadná, všetko pekne rozdelené. Tréningy som myslela, že nedám ani polovicu, ako človek, ktorý skoro vôbec necvičil, no prestávky pravidelne a zvládam všetko. Áno, recepty sú veľmi inšpirujúce. Už sa cítim lepšie. Začiatok bol ťažký, ale potom sa to pomaličky začalo hýbať v tom správnom smere. Zaznamenala som úbytok na váhe a úbytok v cm v bokoch, to je môj najväčší problém, ostatné partie som zatiaľ nemerala. Aplikáciu v podstate už odporúčam ďalej, už som o nej hovorila najmenej šiestim kamarátkam, aj som im poukazovala, čo a ako, takže určite odporučím aj ďalej.

Zuzana

Aplikácia je úplne skvelá, dlho som niečo takéto hľadala a moje prosby boli vyslyšané :-D. Prehľadnosť si myslím, že je v poriadku. Vždy nájdem, čo potrebujem a viem, kde to hľadať. Cvičenie, to je peckaaaa. Milujem cvičenie a za každým sa neuveriteľne teším na tie v Appke. Výber pesničiek, ktoré sú súčasťou videí, musím tiež pochváliť, lebo niet nad to, keď si môžeš popri cvičeniu aj trsnúť (zatančiť) :-D. A tie zvukové signály dali tomu tú ,,čerešničku na torte". Stravovací plan sa mi páči. Tento tabuľkový systém je niečo, čo potrebuje každý. Začala som poriadne jesť, menej sa bojím jedla, resp. veľkostí porcií. Mám stravu pestrejšiu a jedine, čo musím, je to dodržiavať, pretože keď podvádzam, tak to nefunguje a to aj Katy spomínala vo videu. Čiže ja sa držím tabuľky už 110% a máte moju plnú dôveru a výsledky sú (čuduj sa svete) HNEĎ. Najviac sa mi pači tréningy aj silové, aj Hiit :-). Musím povedať, že ja osobne v časem, keď som objavila Katy na YT, som bola pozitívna na Covid a bolo mi veľmi zle. No vedela som, že po 3 týždňoch ležania sa chcem dať dokopy. Mala som veľa času si Katy napozerať a hneď som jej aj začala dôverovať. Kúpila som si e-book a to bola moja najväčšia motivácia sa zotaviť. Sledujem ju každý deň a to, jak to robí skromne, s pokorou, s rozumom, nenásilne, ale predsa po svojom, ma úplne dostalo a v momente, keď sa objavila appka, tak som vedela, že chcem byť toho súčasťou a podporiť jednu skvelú ženu aj s jej tímom. A ako sa cítím? Pocit na nezaplatenie. Čo je lepšie ako obliecť si staré obľúbené nohavice? Alebo naopak neobliecť si nič... (žmurk žmurk, však chápete) :-D. Kamarátkám bysom appku doporučila, aj to robím, ale ony sú lenivé niečo pre seba urobiť :-D.

Alexandra Cifrová

Aplikace je skvělá! Všechno má své místo a je jednoduché se v jednotlivých kategoriích orientovat. Jsem spokojená. Bála jsem se, že mě časem stejné tréninky nebudou bavit, ale je to právě naopak. Líbí se mi, že během 4 týdnů je vidět můj posun. Inspirativní jídelníček se mi také líbí, je na výběr opravdu mnoho jídel a jsou i velmi chutná. Ze začátku jsem jídlo zařazovala opravdu postupně, jelikož jsem nebyla zvyklá tak často jíst. Teď se cítím skvěle a mám mnohem více energie. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Barbora Stočesová

Aplikace je krásně přehledná, graficky příjemná. Tréninky jsou super. Stravovací plán je taky super, zapisování do tabulky je mnohdy takový adrenalin, aby to všechno sedělo, ale moc mě to baví. Nemohu zatím říct, že by byly po 4 týdnech nějaké vizuální změny, ale pocitově je to pecka. Doporučuji aplikaci všem, kdo chce mít v tréninku a stravě nějaký pevný řád.

Romana

Appka je krásně přehledná. Není co vytknout. Tréninky jsou super. Až s nimi jsem zjistila, že nemusím cvičit 6x týdně 2 hodiny. I stravovací plán mi vyhovuje. Tabulkový systém mi přijde více flexibilní a snazší, než počítání kalorií. Recepty jsou kreativní a jednoduché na přípravu. Po měsíci užívání aplikace vidím změny, jsem veselejší, nemám pocit hladu. Také jsem zjistila, jak málo jsem předtím jedla. Teď už se nebojím arašídového másla a čokolády jen kvůli tomu, že obsahují více kalorií. Pokud někdo tápe ve výživě a cvičení, neví si rady, co je správně a co ne, tak určitě doporučuji.

Soňa

Aplikace je skvělá 👍☺️ Určitě hodnotím na výbornou - jak přehlednost, tak uživatelskou pohodlnost.

Je to dřina, ale tak to má být 😉

Na receptech si vždy moc pochutnám a objevuji nová jídla a suroviny, které jsem ještě nejedla.

Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, video trénink...no prostě vše 😀. Appka je zkrátka nad očekávání ❤️.

Tři dny jsem byla nadmutá pak se to srovnalo a je mi skvěle. Dneškem mám i úbytek na váze 1,5 kg.

Už nyní doporučuji 😊

Radka Franzová

Aplikace je velmi přehledná. Tréninky jsou super, stravovací plán je také super. Velice se mi líbí, že je zde uveden recept a pod ním, kolik sacharidů, bílkovin, semínek odpovídá jednotlivým surovinám. To mi pak velice pomáhá pro obměnu jídelníčku, aniž bych se musela trápit přepočty :-). Recepty jsou také super, jen cizrnu ve sladkém provedení nedávám, tak si ji zařazuji k zelenině :-). Jídelníček je diametrálně rozdílný oproti tomu prvnímu :-). Je zde více receptů, některé vyžadují větší časovou přípravu, ale když s tím člověk počítá, tak se dá zvládnout vše. Překvapil mne recept - papriky plněné kuskusem a tvarůžky. Bylo velice chutné, jen jsem pak byla přetvarůžkovaná :-). Až si je budu dělat podruhé, polovinu tvarůžků nahradím pravděpodobně krůtím masem. Ale bylo to super :-). Nové tréninky mě baví - nové cviky, nové výzvy :-). Taková sranda, jak to ze začátku vypadalo, to není, docela si máknu :-). Za sebe bych určitě aplikaci doporučila. Jsem velmi spokojená. Zkoušela jsem doporučit sestře, ta je ale na štíru s přípravou jídel :-).

Lenka Kocábková

Aplikace je skvělá. 😊 Tréninky mě moc baví, naučila jsem se spoustu nových cviku. A recepty jsou úžasné a plné nové inspirace. Díky vám jsem zjistila, že jsem jedla příliš, proto mi váha nešla dolů, i když jsem cvičila. Po takto nastaveném příjmu mi jde váha dolů hned, hlad nemám a mám dole cca 2kg za měsíc. Také kalhoty, které jsem dříve neoblekla, teď v pohodě zapnu. Jsem opravdu nadšená, že to jde, i když mi už bude 40, ale jedu dál.😉 Členství bych doporučila, je to úžasná aplikace a nelituju, že jsem do toho šla. Holky, jste skvělé a moje velká motivace, děkuji.🤗🤗

Martina Loudova

Členská aplikace se mi líbí, jsem velmi spokojená. Vše je dobře uspořádané a přehledné. Tréninky mi vyhovují, cvičí se mi podle nich skvěle, neobsahují žádné složité cviky, takže se vše dá jednoduše zvládnout. Stravovací plán se mi také líbí, jídelníček je pestrý. Zatím mám teprve druhý jídelníček, ale už teď vidím, že každý je jedinečný a žádná jídla se v něm neopakují. Právě inspirativní jídelníček se mi líbí na appce nejvíce. Můžu říct, že členství v aplikace splnilo má očekávání. Celkově se cítím skvěle, baví mě zkoušet nová jídla a těším se, co mě čeká následující den. Za měsíc mám už dole 3-4 kg. Většina oblečení je mi volnější a cítím se dobře. Určitě budu ve svém snažení pokračovat - díky vám. Za sebe bych členství v aplikaci doporučila.

Lucka

Aplikace je naprosto úžasná! K tomu není co dodat. Je dokonale přehledná a hrozně se mi líbí design, barvičky a fotky celé aplikace. Moc se mi líbí posilovací tréninky. Je to poprvé, co trénuji ruce, záda a ramena a hrozně mě to baví. Cviky předcvičované Renčou jsou opravdu perfektní. Doufám, že příští měsíc budou taky tak dobré :). 1x týdně si odcvičím i HIIT trénink :). Stravovací plán se mi také líbí. Jím dostatečně, netrpím hlady, naučila jsem se nové recepty, hlavně z luštěnin, celý plán je jasný a srozumitelný pro každého a kombinace pokrmů je nekonečná. Líbí se mi, že jím všechno, co jsem jedla předtím, jen jsem upravila poměr potravin. Na aplikaci se mi líbí naprosto všechno! Jsem určitě spokojená. Vnímám, že jsem se díky členství více zaměřila na vaření a chystání si jídla. Vychutnávám si každé jídlo, které si připravím, každý večer se už těším na ovesnou kaši, kterou si chystám na další ráno ke snídani :). Změny jsou viditelné, cítím se silnější, fit. Trávení funguje dokonale a nemám vůbec žádné chutě na slané či na sladké. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem, kteří jsou pevně rozhodnutí se sebou něco dělat. Já budu členství rozhodně prodlužovat!

Veronika

Po 24 týdnech členství v aplikaci se mi určitě části těla zpevnily, tudíž je tělo celkově vypracovanější. 💪🏻 Jsem víc odvážná v oblékání, víc se mám ráda, ale stále je na čem pracovat. 😜 Častěji cvičím a i strava se zlepšila. Cítím se mnohem líp a i když váha je pořád stejná, tak jsem taková lehčí. Aplikaci bych rozhodně doporučila ♥️. A už jsem to i udělala. 💪🏻

Kamila

Appka je pěkná a všechno je srozumitelně vysvětlené. Připadá mi dostatečně přehledná a srozumitelná.

Tréninky super. Jsem zvyklá cvičit a i přesto jsem první týden byla úplně rozsekaná 😀 S videi se cvičí dobře, nemusím aspoň řešit odpočítávání pauz.

Recepty taky super, našla jsem si i nové inspirace. S jídelníčkem si trošku vyhraju, vybírám jak z nových inspirací, tak i recepty, které si vymýšlím sama.

Je fajn, že je všechno, ať cviky nebo jídlo, je opravdu pěkné vysvětlené.

100% doporučuji i dalším, kdo o členství uvažují. Už mám doma dva e-booky od Katy, tak jsem tak trochu tušila do čeho jdu 🙂 Po prvním týdnu tréninku jsem se cítila jak kdybych rubala uhlí v dole 😆 to už jsem v takové intenzitě dlouho nezažila, teď už je to v pohodě. Jídelníček si snažím vychytat, aby co nejlíp vyhovoval tomu, co má mít, a mně osobně.

Jitka Říhová

Přehlednost aplikace hodnotím skvěle. Tréninková videa super, vše je pochopitelné, srozumitelné. Recepty jsou skvělé, velmi chutné. Po 4 týdnech členství se cítím lépe. Mám lepší zažívání. Určitě bych členství ve Strong beauty aplikaci doporučila i své kamarádce.

Tereza Vojtěchovská

Přehlednost aplikace je dobrá. Po 4 týdnech členství se cítím mnohem líp. Změna je třeba to, že už nemusím rozepínat knoflík na kalhotech, když v práci dlouho sedím. 🤣 Určitě bych členství doporučila i své kamarádce.

Kateřina Šinclová

Aplikace je super a její přehlednost výborná.

Cvičí se mi dobře, líbí se mi tréninková videa! Jsem pěkně namožená, a to jsem si dala lehkou zátěž. :-D

Inspirativní jídelníček a stravovací plán mi také vyhovuje.

Ráda budu doporučovat i dál.

Tereza Fiserova

Strong beauty členská aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému fitness životnímu stylu a moc. Po zdravém jídle se cejtím o dost líp a můžu fungovat na 100% každý den. Jídelníček mě moc baví, je pestrý a moc chutný. I manžel mi občas řekne, že chce taky zdravou véču. 😀 Členství v aplikaci ovlivnilo můj život o 150%, já už bych bez něj nebyla. Taky bych to sama určitě zvládla, ale tohle je prostě pecka.🙆‍♀️ Změny, na které jsem pyšná? Rozhodně postava, ta je na 1. místě a určitě přístup k jídlu. Díky členství vím, že si můžu občas dát i něco nezdravého a nemusím mít žádné výčitky.

Míša

Aplikace je perfektní, přehledná. Tréninky super, moc mě baví. Stravovací plán se mi líbí, recepty jsou fajn, vybírám si podle chuťových preferencí, řídím se hlavně tabulkovým systémem, abychom zpracovali celkově potraviny, co nakoupím do domácnosti. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce.

Soňa Němečková

Aplikace se mi líbí, přijde mi moc pěkně zpracovaná :) Celkově je krásná, přehledná a prostě se na ni vždy těším. Tréninky jsou super :). Stravovací plán mi také moc vyhovuje - hlavně po přidání více kusů ovoce výměnou za sacharidové potraviny. A narazila jsem na docela dost nových informací o jídelníčku, které jsem předtím nevěděla a naprosto změnily můj způsob stravování. Například to, že se těstoviny váží suché. umíte si představit, kolik jídla jsem jedla, když jsem měla na den 120 g sacharidových potravin a ještě k tomu to všechno vážila suché? <3 Nejvíc se mi líbí asi ta estetika, aplikace je krásně upravená :). A taky možnost konzultovat s koučkami na chatu. Upřímně, členství v aplikaci úplně předčilo má očekávání :). Už teď na sobě pozoruji změny. Jsem víc v klidu a zároveň se cítím plná energie a také mnohem lehčeji. Připadá mi, že i když jím stejné množství jídla, tak když ho vážím, tak prostě vypadám líp a cítím se mnohem líp. Možná si to jen sugeruji a možná prostě jím je pestřeji :). A jestli bych aplikaci doporučila kamarádce? Tak to bez váhání :).

Šarlot

Aplikace je opravdu moc hezká a nijak složitá. Tréninky bych určitě hodnotila kladně. Byly hodně i pro začátečníky. Stravovací plán se mi líbil, recepty v aplikaci jsou velice chutné a propracovanost inspirativního jídelníčku se mi celkově líbila asi nejvíc. Za sebe musím říct, že mi aplikace hodně pomohla v přejití na vegetariánskou stravu. Určitě bych doporučila všem, kdo o členství v aplikaci uvažují.

Lucie Šilhánková

Aplikace je doslova skvělá! Nemám jedinou výtku.

Cvičení i videa mě moc baví. Jsem maximálně spokojená.

Recepty jsou taky super a moc mi jídla chutnají. Líbí se mi stravovací plán celkově paráda - miluju sladké a díky němu si ho můžu užívat i bez výčitek :)

Už po dvou týdnech se cítím velmi dobře, neotekle, mám spousty energie.

Aplikaci bych doporučila dalším.

Lucie Halamová

Aplikace je přehledná, nemám problém cokoli najít. U tréninků některé cviky zatím cvičím s méně opakováními, ale těším se na to, až je zvládnu všechny. Stravovací plán mi slouží jako zdroj inspirace. Zhubla jsem krásná 3 kila, nejsem oteklá a mám více energie, taky se mi zmenšila celulitida, i partner si chválí. Členství bych doporučila i dalším.

Klára Eichlerová

Aplikace je bezva! Jsem z ní naprosto nadšená. Přišla jako na zavolanou. Něco takového jsem přesně potřebovala. Líbí se mi, jak je přehledná a vymakaná. Jednoduchost, hezký design, smysluplnost a intuitivní ovládání jsou určitě výstižné pojmy.

Tréninky v reálném čase jsou velkou oporou, podle mě je luxus mít trenéra v obýváku. Také je velké plus, že se dá plán vytisknout a zapisovat si použité váhy, různé poznámky a pokrok.

Stravovací plán se mi líbí. Za mě je to skvělé doplnění ke stravovacímu programu v rámci online koučinku. Učím se zařazovat potraviny, o které bych jinak ani nezavadila.

Nejvíc se mi líbí asi rozdělení a délka tréninků, protože si tak mohu snadněji vybrat a vůbec plánovat na týden dopředu.

Změny jsem zatím rozhodně zaznamenala! :) Únava je o něco menší, i když spím stále 3-5 h denně. Pomalu, ale jistě se zlepšuje kondice. S prvním tréninkem jsem pár cviků nezvládla buď částečně, nebo vůbec. Po prvním týdnu už je dám všechny, až na 1-2 prvky. Takže progres je stoprocentně znatelný. Plus spolu s řízeným jídelníčkem jsou dole za pouhý týden 4 centimetry na tělesných mírách. To je přeci bomba! :D

Doporučila bych appku komukoli, kdo hledá odbornou pomoc v oblasti fitness a zdravého životního stylu, který je dlouhodobě udržitelný.

Terka

Aplikace se mi moc líbí, jsem s ní spokojená.

Přehlednost skvělá.

Tréninky jsou perfektní.

Jídelníček mi vyhovuje, recepty jsou skvělé.

Těžko říct, co se líbí nejvíc, je to celé dokonalé.

Očekávání členství určitě splnilo, jste holky šikovné.

Cítím se dobře, nejsem tak unavená, nemám tak nafoukle břicho.

Určitě bych doporučila.

Jana Kaláčová

S aplikací jsem velmi spokojená. Je velmi přehledná :)

S tréninky se mi cvičí dobře. Cviky jsou velmi dobře vysvětlené :)

Stravovací plán mi vyhovuje. Aktuálně nejsem z časových důvodů schopna použít všechny recepty, skrz pracovní nasazení. Ale jsou velmi dobře vyvážené a snažím se, co můžu :)

Úplně nejvíc se mi na aplikaci líbí cvičení :) Konečně opět cvičím pravidelně. Před uzavřením fitek jsem cvičila skoro každý den. Doma je to náročnější se "dokopat". Ale minulý týden jsem zatím zvládla všechny tréninky.

Aplikace splnila má očekávání a určitě bych ji doporučila. :)

Alexandra Večeřová

Aplikace mě rozhodně zaujala. Přehlednost je opravdu skvělá - nic nemusím hledat, což je skvělé.

Online videa jsou super nápad. Pomáhá mi to udržet si motivaci.

Nejvíce oceňuji asi to že, je vše v aplikaci je opravdu přehledně uspořádané. A také tréninkový plán.

Zatím pozoruji, že si opravdu ráda a s chutí zacvičím, jelikož se mi líbí, že nemusím nikde složitě hledat inspiraci a na pár kliknutí už cvičím.

Rozhodně aplikaci doporučuji.

Stana

Katy na sociálních sítích sleduji už léta a SB od počátku, tak vás znám a jste super a moc vám fandím.

Ve

Aplikace je parádní, vše je krásně přehledné a srozumitelné! Naprostá bomba!🤩

Mám mnohem větší chuť a nadšení do cvičení😁💪🏻.

Recepty jsou velmi chutné.

Nejvíce se mi v appce líbí online cvičení a k tomu zřetelný popis správné techniky. Jsem naprosto spokojená!

Vzhledem k tomu, že už od vás mám tréninkový plán na bříško i zadeček, tak zatím žádné výrazné změny nepozoruji☺️. Doporučila bych každé kamarádce!😍

Vendulka Kratochvílová

Appka je moc fajn, velmi jednoduchá a přehledná.

Tréninky jsou moc fajn, Líbí se mi, že nejsou zaměřeny pouze na jednu partii, ale současně jsou i tak dost náročné.

Jídla jsou opravdu velmi jednoduché na přípravu. Z toho jsem velmi nadšená. Stravovací plán je super, nejsem ten typ člověka, který hned začne podle svého, a tak pokud si to dostatečně nevštípím =) pojedu podle vašeho jídelníčku. Upřímně jsem si myslela že 80% jídelníčku bude jen zelenina a zeleninové saláty, takže jsem nadšena, že to není pravda =D.

Ráda doporučuji dále =).

Zuzana

Aplikace je velice dobře přehledná. Vyhovují mi tréninková videa v reálném čase. A také skvělá, energická hudba. Vnímán, že mám teď více energie a vidím, že některé oblečení je mi už velké. Aplikaci bych doporučila.

Iva

Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo.

Přehlednost je perfektní.

Tréninky jsou parádní.

Recepty se mi líbí moc. Skrz práci nestíhám jíst recepty podle plánu, takže si zapisuji vše do kalorických tabulek a řídím se předepsanými hodnotami. Jídelníček je pro mě dobrý na dny volna.

Nejvíce se mi líbí videa v reálném čase a cvičení celkově.

Očekávání aplikace splnila a doporučuji.

Eva Mazánková

Celkově se mi aplikace líbí :-). Myslím, že je tam všechno, co potřebuji, akorát si to chce na začátku "osahat", kde, co najdu, ale není to nic složité, řekla bych, že hodně intuitivní. U tréninkových videí je super, že je možnost přehrát úvodní tutoriál. Využívám ale hlavně stravovací plán. Líbí se mi recepty, překvapuje mě, jak jednoduše může vypadat svačina. Nevyzkoušela jsem všechny, ale to, co jsem vyzkoušela, mi vyhovovalo a chutnalo. Líbí se mi přehlednost, mít všechno po ruce. Celkově členství v aplikaci splnilo má očekávání. I když nedodržuji vše na 100 %, cítím se fyzicky líp. Nejsem tak unavená, nebolí mě hlava, cítím se celkově spokojeně, protože vím, se můžu normálně najíst a moje tělo má všechno, co potřebuje. Je to takový pocit spokojenosti těla, těžko se to popisuje. Když jím pravidelně 5x za den, tak pak ani nemám pocit, že po práci večer musím sníst celou lednici, protože přes den jsem na to kašlala. Určitě bych aplikaci doporučila každému, kdo ví, že se sebou chce něco dělat a je ochotný do toho i něco investovat.

Monika Petrová

Přehlednost aplikace je super. Tréninky taky super. Už nemám tolik ochablé svalstvo a vydržím déle cvičit. Také mám menší chuť na sladké. Členství v aplikaci bych doporučila.

Kristýna

Všetko je v poriadku. Videa sú super. Recepty sú tiež super, co som pozerala. Strava je dosť sýta a samé dobré veci. Určite by som kamarátke členstvo odporučila, pokiaľ by mala čas sa tomu venovať.

Linda Leščáková

Přehlednost aplikace je super. Cvičení je také super, jsem spokojená. Cviky jsou názorně ukázané, do detailu vysvětlené. Recepty z inspirativního jídelníčku jsou fajn inspirace. Přešla jsem na své intuitivní jezení a počítání v kalorických tabulkách. Cítím se víc fit. Členství v aplikaci bych doporučila díky tréninkům.

Sára Vítková

Aplikace je celkem fajn, těším se na její další vývoj. Je dostatečně přehledná.

Tréninky i strava se mi líbí, už se těším na další recepty. Nákupní seznam je fajn. Fotky jídel jsou super.

Členství splnilo má očekávání, asi bych doporučila appku i dál.

Michaela

Aplikace je super. Nový režim se mi s ní daří dodržovat moc dobře. Co se týká cvičení, ze začátku pro mě bylo opravdu těžké, měla jsem co dělat, abych ho odcvičila. Ale po navýšení porcí a stravování se dle tabulek se to brzy srovnalo, mám víc energie a teď se cítím skvěle. Určitě bych členství v aplikaci doporučila i své kamarádce.

Jana Vaňková

Appka se mi líbí moc, jsem nadšená😊! Přehlednost je skvělá, dobře se v ní orientuju.

Cvičí se mi dobře :-). Tréninková videa jsou super!

Co se týče stravovacího plánu, tak mi některé věci sice tolik nechutnají , ale jinak je jídelníček chutný a jeho množství je až až! :)

Jsem velmi spokojená. Cítím se psychicky lépe, že pracuji na sobě a snažím se i přes bolest (revmatická artritida a Bechtěrova choroba) a velkou únavu. Tato aplikace mě nakopává být aktivní, což je pro mé nemoci důležité 🍀.

Určitě doporučuji dál, už jsem i doporučila nejlepší kamarádce :-).

Kristýna Mučková

Aplikace Strong beauty mě naučila jíst plnohodnotná jídla a nehladovět. Přehlednost je na jedničku❤️

Online tréninky díky náročné práci stíhám, ale jen omezeně😥

Recepty i stravovací plán jsou skvělé, jen ze začátku to na mě bylo asi moc sacharidů. Jsem celkově vyrovnanější v jídle.

Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Pavlína Olivová

Nejenže mě cvičení s aplikací baví, ale donutí mě jít cvičit a hýbat se. Nejvíc se mi líbí, že je to zvládnutelné i s dítětem. Během dopoledního spánku dcery jsem schopna si zacvičit. A je to proveditelné doma. Ráda cvičím. Před narozením dcery jsem cvičila pravidelně, aktivně, ale po narození Rozárky jako bych první měsíce po porodu ztratila veškerou fyzickou sílu, ale pomocí aplikace jsem se k ní pomalu vracela. Dostávám se do kondice. Při prvních třech měsících jsem si začala budovat základy pro svaly a teď na sobě vidím, že to mělo význam. Začala jsem s aplikací minulý rok na konci června nebo července, teď si nejsem jistá, když začala výzva, které jsem se účastnila. Pak jsem pokračovala po novém roce na tři měsíce a teď zas. Jsem pyšná na to, že jsem dokázala shodit poporodní kila, v čemž bych chtěla ještě pokračovat, proto jsem se opět přihlásila.

Monika Drs

Appka mi vyhovuje. Tréninky jsou super. Stravovací plán je pojatý zajímavě. Vyhovuje mi, že není třeba počítat kalorie a hlídat, jestli to vyjde zrovna s potravinami, na které mám chuť. Takhle jednoduše spočítáme gramáž a je to 🙂. Cítím se perfektně, únava je menší, kila jdou dolů. Za sebe bych členství v aplikaci doporučila.

Šárka

Aplikace je přehledná, vždy najdu dobře vše, co potřebuji. Tréninky jsou fajn, provedení cviků a vysvětlení fakt báječný. Cvičení je moc fajn!!!! Strava výborná, díky vašim receptům se naučím poskládat jídlo tak, abych neměla hlad a pochutnala jsem si. Našla jsem díky Vám i nové chutě. Tréninky mi dávají větší sílu, ze zdravotního hlediska mě nebolí záda, buduji si svalovou hmotu a to je práce :-))). Jídelníček mi upravil trávení, mám více energie, nejsem nafouklá, nemám chutě, během periody trochu ano...,ale mimo ní se mi to už nestává. Takže za mě samá pozitiva. Aplikaci bych doporučila 100% a také ji doporučuji. Není, jak sami píšete, pro lenochy, ale pro ty, co pro sebe chtějí něco udělat a nebrblají okolo, že to fakt nejde. Ve finále je to pak o zvyku a 30 minut denně si člověk na cvičení najde.

Lenka Doležalová

Přehlednost aplikace je super. Tréninky mě baví, získávám fyzickou silu a to, že se mi mění postava, je úžasné plus. Stravovací plán se mi líbí. Vyhovuje mi tabulkový systém, je to super metoda. Pár receptů z inspirativního jídelníčku jsem také vyzkoušela a chutnaly mi moc. Cítím se plná energie, nabírám fyzickou silu, hubnu a tvaruje se mi postava. Z výsledků mám radost a všímá si jich i mé okolí. Členství v aplikaci bych doporučila, a dokonce jsem ho už doporučila své kamarádce.

Lucie Škardová

S aplikací jsem moc spokojená! Těšila jsem se na přehlednost a inspiraci doporučeného jídelníčku dle vypočítaných maker individuálně pro můj cíl. A Vaše aplikace mě opravdu nezklamala. Aplikace je motivační a nenechá člověka zahálet :-). Tréninky svižné v reálném čase jsou naprostá paráda!!! Díky tutoriálu je vše pěkně a vyčerpávajícím způsobem vysvětleno. Líbí se mi, že s trochou fantazie si můžu sestavit vlastní tréninkovou půlhodinku z nabízených cviků, třeba v případě, když budu chtít spojit dohromady jiné svalové partie. Stravovací plán se mi také líbí. Recepty jsou pěkně zpracované, popsané a vyfocené - k nakousnutí. Jsou nadmíru lákavé, syté, velmi nápadité a obohacující moje stávající stravovací zvyklosti. Jsou nejen velmi chutné, také rozšiřují povědomí o pomíjených potravinách, děkuji za inspiraci. Celkově jsem absolutně nadšená a aplikace předčila má očekávání. (Však se to dalo tušit, když Katy tvorba na YouTube je tak kvalitní a neotřelá a originální:-)). Hodnotím na výbornou.

Aplikace jako komplet je perfektní, celý program, nelze vypíchnout jen jeden prvek, jedno bez druhého, to by nebylo ONO.

Jsem nadmíru spokojená!!! Přestože nepotřebuji zhubnout 177 cm/57 kg, spíš vyformovat postavu a nabrat krapet svalů, najít si svůj životní styl, který mě bude bavit a ukotví mě v chaosu života - matky dvou holčiček a momentální celosvětové bryndě... Mám dole půl kila, těším se denně na zdravou baštu, svoji cvičící půlhodinku a pocit, že dělám něco, co má smysl, utužuji si o kousek zdraví každým dnem a motivuji svoje děti, že i doma můžeme posílit svoje těla teď v zimě, což potom v létě venku :-)

A jestli bych appku doporučila i dál? Jasněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě, z celého srdce. A z celého a zdravějšího srdce Vám všem ve Strong beauty děkuji. Děkuji Katy, Domi, Reni, Marti a Luky z celého srdce. Zuzka Kroupová (původně z Plzně, nyní žijící v Přešticích :-)

Zuzana Kroupová

Členská aplikace je moc krásně zpracovaná. Myslím, že vše je přehledné a dobře popsané.

Stravovací plán je super, jidelníček je krásně pestrý a inspirativní. Rozhodně mě nadchl i tréninkový plán.

Se členstvím v aplikaci jsem spokojená.

Momentálně mě skolil koronavirus, ale už se těším, až zase začnu naplno a budu moct zaznamenat výsledky. Rozhodně bych aplikaci doporučila.

Romana Kasapovská

I při používání appky si stále zapisuji do tabulek, co sním a zůstanu u toho. Váha se mi drží, nepřibírám ani nehubnu. A jídelníček? Je to nejlepší co jsem viděla a zažila... Úplná životodárná bomba! Samé dobroty, můžu si hrát a skládat potraviny😉💪. Je skvělé, že člověk nemusí nic vymýšlet. Vidím změny, i lidé si všimli. Jsem osvalená, cítím se pevná.. Pokořila jsem váhu o 4 kg a to je úspěch, samotné mi s tím nešlo hnout. Stále jím zdravě.. A i když si dám někdy zmrzlinu, vůbec mi to nevadí.. 😉

Hana

Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné, nejlepší appka, co sem zažila, a že už sem toho dost zakoupila! Tréninky jsou super, cvičí se mi podle nich skvěle. Stravovací plán je flexibilní, takže si můžu jídlo poskládat podle svých potřeb, i když jsem alergik. Už pozoruji první změny, hlavně ve vyrýsování postavy, i když mě ještě čeká nějaká práce. Určitě členství v aplikaci doporučuji, už teď chválím, kde se dá.

Kateřina Plačková Hávová

Aplikace je skvělá v tom, že ji můžu mít pořád při ruce. Užívám si cvičit s videi a vařit nové recepty, které mě inspirují jíst zdravě. Jídelníček je naprosto skvěle řešený, jednoduchý a chutný. Tréninky si užívám, miluju cvičit s videi a vždycky se na to těším. Některé tréninky mi dávají teda pořádně zabrat, ale o to lepší pocit potom z toho mám. Postava se změnila poměrně dost. Už i ostatní lidé si toho všímají. Stravování se změnilo poměrně rapidně. Přestala sem mít návaly hladu a chutí na sladké večer, což je pro mě neskutečná úleva. Kdyby se jen tohle změnilo, tak budu šťastná, ale já k tomu ještě vidím změny v mých náladách, motivaci a velikosti oblečení. To je prostě pecka. :-)

Iveta Barry

Celkově se mi appka velmi líbí! Myslím, že za poměrně malé peníze nabízí velkou spoustu užitečných informací! Její přehlednost je skvělá.

Z tréninků jsem nadšená! Oceňuji detailní popis cviku a samozřejmě video, díky kterému si člověk ověří, zda cvik opravdu provádí správně.

Stravovací plán i recepty se mi také moc líbí.

Nejvíce jsem však nadšená z těch tréninkových videí!

Má očekávání z aplikace byla předčena!

Nyní se cítím lépe, než předtím, a mám mnohem více energie. Soudě dle množství živin jsem dříve jedla nedostatečně a často jsem byla unavená. Nyní mám dostatek energie na práci i na skotačení při tréninku. 😍 A mám pocit, že s každým tréninkem se posouvám dál a dál. Rozhodně doporučuji dál!

Simona

Zatial som velmi spokojna, mam vegan verziu/3x trening ale kedze popritom su aj cviky na brucho a kardio tak je to dost inzenzivne na to ze som nemala kondicku, ale uz za tyzden citim velky pokrok nie len po fyzickej stranke ale najma psychickej, v tomto obdobi to prislo velmi prospesne, lebo cvicenie aj ked je intenzivne tak strava je vynikajuca, mam pocit ze sa mozem dosyta najest a pritom su to vsetko zdrave veci.

Prehladnost je super. S videi sa mi cvici super mozem sa dobre sustredit na trening. Inak mam strasne rada vasu appku!

Recepty sú parádne ale pri homeoffice nestiham vsetko jest 😁 ale to len kvoli tomu ze nemam az taky velky energeticky vydaj.

Najviac sa mi pacia treningy a moznost online chatu (to som v ziadnej appke nevidela a je to dokonaly napad), aj ked vam nejdem dennodenne pisat uz len ten pocit ze mozem ked budem potrebovat je super!

Určite som veľmi spokojná. :) A tesim sa na koniec roka ako budem vyzerat, mam totiz motivaciu schudnut 15 kg zo 71 na 56 kg pri vyske 161 cm aby som takto o rok v januari bola pekna vo svadobnych satach, tak dufam ze za pomoci appky a vytrvalosti a mozno neskor aj vasej podpore na chate to zvladnem :).

Mam pocit ze je to nieco co viem robit dlhodobo a nie len kratky cas, postupne chudnutie a tvarovanie, ziadna rychlovka po ktorej pride jojo-efekt! :-)

Samozrejme rada odporúčam aj ďalej.

Monika

S aplikací jsem spokojená. Celkově je velmi hezky provedená a přehledná. Nikdy jsem neměla problém, že bych něco dlouze hledala. Líbí se mi třeba to, že jsou tu rozdělené stravování a tréninky. Tréninky jako takové jsou skvělé. V minulosti se mi stávalo, že jsem při cvičení podle jiných aplikací nebo placených online tréninků absolutně nezvládala, nestíhala a spíš jsem byla frustrovaná a naštvaná. Ale s vaší apkou ne. S videi se mi cvičí velmi dobře, jsem naprosto spokojená a fajn je i super hudba :). Stravovací plán se mi líbí. Recepty jsou jednoduché, rychlé, chutné. Inspirativní jídelníček se mi líbí, protože si můžu připravit dopředu, co budu chystat za jídlo, jak a co k tomu potřebuju a to mi nesmírně šetří čas - každý den pracuju cca do 20h do večera a tak mi vyhovuje, když to pak je šup šup, protože ještě k práci studuju a toho času okolo vážně moc není (abych se trochu vyspala). Recepty jsou fakt super, i jsem si uvědomila, jaké chyby jsem dělala (kromě toho, že jsem jedla 1x denně). Celkově se mi v aplikaci moc líbí barvy :), příjemné prostředí a pak také jednoduchost a přehlednost :). Už vidím první výsledky, jsou skvělé, už mě netlačí kalhoty, naopak na mně visí oblečení. A za celou dobu používání jsem neměla návaly hladu ani chutí. Mám nyní pevnější tělo a je mi celkem dobře :). Doporučila bych členství v aplikaci i dalším, kdo o něm uvažují, už jsem tak i učinila :).

Tereza

Aplikace je suprová, není náročná a lehce pochopitelná. Přehlednost hodnotím jednoznačně za 1*.

Cvičení super.

Recepty zajímavé, dobrá inspirace.

Cvičení se mi líbí asi nejvíc.

Jestli jsem spokojená lépe posoudím až po nějaké době na výsledku. U cvičení zatím změny nevnímám, u jídla ano - splasklo mi břicho a přijde mi, že mi více plandají kalhoty.

Aplikaci doporučuji.

Michaela Rájková