Juli sudíková

Certifikovaný poradce pro výživu

Je to skoro neuvěřitelné, když si uvědomím, že jsem k tělu, jaké mám dnes – zdravé, silné, štíhlé a ženské – takové, jaké jsem si vždycky přála, dospěla úplně opačným způsobem, než o kterém jsem byla přesvědčená, že k němu vede. Musela jsem se nejdřív pořádně potrápit všemi možnými dietami a restrikcemi, než jsem pochopila, že tudy cesta nevede.
Silný není ten, kdo nikdy neupadl, ale ten, kdo se dokáže zvednout a jít dál.  Přesně tak, několikero zvednutí je to, co mě dovedlo sem, kde dneska stojím, a kde dokážu milovat svoje tělo i přes jeho nedostatky. Na vrcholek téhle hory mě ovšem nevyvezla žádná lanovka, ale vyšlapala jsem jí dost ostrou, klikatou cestou plnou kluzkých kamenů v podobě různých stravovacích směrů, diet, hodin kardia, druhů sportů a hlavně pocitů selhání, zklamání, demotivace - všechno vycházející z touhy po krásném štíhlém těle a zároveň nepochopení, jak toho dosáhnout.
S každým novým domnělým „způsobem“, jak se k němu dopracovat pro mě přicházela nová řada restrikcí, omezení a s přibývajícími selháními i myšlenek, že mi prostě „není dáno“. Nevěřila jsem, že existuje nějaká rovnováha, že člověk může jíst, co má rád, být šťastný, neomezovat se a u toho dosahovat svých vytoužených výsledků. A můj celkově negativní přístup k fitness mě přivedl až k záchvatovitému přejídání, s kterým jsem bojovala +/- 3 měsíce, poté co jsem se na rok přestěhovala do USA. Byla to pro mě velká bitva se vypořádat s tolika změnami najednou a v té době jsem se cítila dobře a sama sebou jen na jednom místě na světě – ve  fitku. V podstatě by se dalo říct, že mi tenkrát „zachránilo život“ a společně s osvojením flexibilního stravování, jsem poslala záchvatovité přejídání zpět do horoucích pekel. Podstata flexibilního stravování mi dodala nový impuls zkusit to celé fitnessáctví uchopit ještě jednou, tentokrát však z jiného konce. Začala jsem se vzdělávat a zajímat o mechanismy, kterými naše tělo funguje a přestala věřit zažitým informacím, které jsem doposud považovala za pravdivé či důležité. Na vlastní kůži jsem konečně začala pociťovat, že opravdu jde jíst jídla, která mi chutnají, neomezovat se, cestovat, jíst v restauracích a k tomu dosahovat vytoužených výsledků, což pro mě byl nesmírně krásný, osvobozující pocit. Mohla bych teď napsat, že jediné čeho lituji, je, že jsem na celé tohle „tajemství“nepřišla dřív, ale to já nemám v plánu, protože celá tahle cesta mě ucelila do dnešní podoby, jak z hlediska vzdělanosti ohledně výživy a tréninku, tak z hlediska vnímání svého těla, mysli a sebelásky. A já teď vnímám jako svoji misi, předat všechny nabyté zkušenosti dál a být nápomocná dalším ženám a dívkám v dosahování jejich cílů, fyzických i psychických.

profile-pic

Před začátkem programu jsem se snažila jíst zdravě a sama si vytvořit nějaký deficit. Podařilo se mi shodit +- 8kg, ale pak se vše zastavilo, já jsem se začala stresovat, přejídát a pořád začínat nějakou dietu.Program mi pomohl především tak, že jsem měla někoho, kdo mě kontroloval, koho jsem také nechtěla zklamat, motivaci dělal Juli každý týden radost. Naučila jsem se pravidelnosti v režimu a posouvat se dále. Juli me každý týden v reportech chválila, motivovala a vysvětlovala vše co jsem potřebovala vědět. ❤️ Zíslkala jsem úbytky na cm po celém těle, větší fyzickou sílu a pocit toho že jsem konečně vyhrála nad začarovaný kruhem diet, přejídání se a omezování se. Naučila jsem se výše zmiňované pravidelnosti v režimu, už vím jak postupovat, abych se udržela tam kde jsem teď a že občasné hřešení je taky součástí fitness a že ženské tělo je schopné dokázat velké věci a zvedat těžké váhy (větší než někteří chlapi) :)

Stanislava Černušková , Julie Sudikova
profile-pic

Před programem jsem se stravovala v podstatě správně, ale pořád jsem se bála přidávat. I když jsem chtěla přibírat, bála jsem se navyšovat kalorie, abych nenabrala tuk. Hlava věděla, co je správné, ale strach z rychlého nabrání mě držel zpátky. Takže i když jsem si zpevnila postavu, toužebné nabrání svalů se nekonalo, prostě jsem nejedla dostatečně. Díky koučinku jsem se přestala bát více jíst. Naučila jsem se, že když budu navyšovat makra hodně pomaloučku, nic extrémního se nestane. Stačí dál tvrdě makat, jíst a trpělivě čekat a hlavně být konzistentní. A také zpomalit a zvolnit, když přijde nemoc. Juli tu pro mě byla, nepsaly jsme si žádné dlouhosáhlé emaily. Mě stačil ten pocit, že tu někdo je. Důvěra je asi to klíčové slovo...a ta tu byla. Naučila jsem se čelit svým strachům. Lépe naslouchám svému tělu a jsem trpělivější. Prostě celý proces vnímám jako cestu. Mám v ruce nástroj, jak pokračovat na své cestě dál. Více si věřím a hlavně jsem si ujasnila, co přesně chci a jak toho chci dosáhnout. Fitness program bych určitě doporučila každému!

Kateřina Kudrmanová , Juli
profile-pic

Před vstupem do programu jsem si prošla spoustou diet a než jsem se přihlásila, tak jsem si myslela, že jím docela zdravě. Jen jsem vůbec nehubla, i když jsem se snažila jídlo omezovat a porce zmenšovat. Jenže jsem byla unavená, což jsem řešila kofeinem a občas i sladkými tyčinkami, které mě na chvilku povzbudily. Byla jsem taky věčně podrážděná a končilo to tak, že jsem se většinou přejedla, protože jsem si řekla, že to stejně nemá smysl, když se snažím a výsledky se nedostavují.

Moc mě překvapilo, kolik jídla jsem najednou mohla začít jíst, protože to pro mě byly obrovské porce. A i když s tím pořád některé dny zápasím, tak už jsem pochopila, že množství zřejmě nebyl ten problém, ale že to byla špatná skladba jídelníčku. Už nejsem tak unavená, nemívám tak často výkyvy nálad a hlavně už vůbec nemám chuť na sladké!

Juli je skvělá, má pro mě pochopení a to i v týdny, kdy to úplně nezvládám tak, jak bych chtěla. Ale vždycky to nějak vyřešíme a se vším mi ráda poradí.

Zatím jsem zhubla 3 kg, ale na mírách dohromady 23 cm!! Už se moc těším, jak to bude pokračovat dál 🙂

Díky fitness koučinku jsem se naučila, že jídlo není nepřítel, ale že naopak má tělo vyživit a poskytnout mu potřebné palivo. A nemůžu od něj očekávat nějaký výkon, když ho budu zanedbávat.

Rozhodně bych program doporučila nejen těm, kteří bojují s váhou, ale i těm, kteří se chtějí naučit správně a vyváženě se stravovat.

Barbora Michalicová , Juli Sudíková
profile-pic

Než jsem oslovila Juli tak jsem jedla hodně málo a cvičila velmi moc. Moje tělo už odmítalo hubnout a já jsem trpěla záchvatovitým přejídáním. Díky fitness programu jsem se naučila, že se nemusím bát jídla a nemusím trávit hodiny denně v posilovně. Naučila jsem se stravovat normálně a záchvatovité přejídání skončilo. Julinka byla zlatíčko! Měla pochopení a uměla mi všechno vysvětlit a správně mě nasměrovat, když bylo potřeba. S programem jsem maximálně spokojená!! Podařilo se mi dát do pořádku nejen tělo, ale i hlavu! A hlavně jsem zjistila, že jídlo není nepřítel. Ze své vlastní zkušenosti bych program doporučila každému, kdo o něm uvažuje!:)

Jana Sádovská , Julie Sudíková
profile-pic

Před vstupem do programu jsem nejedla úplně špatně. Byla jsem relativně zvyklá na pravidelnost, čerstvé ovoce a zeleninu. Ovšem skladba a velikost jídel nebyla mou silnou stránkou. Při programu jsem se naučila správné skladby jídel. Pravidelnost byla nutná. Díky kontrole makroživin jsem věděla, že je vše v pořádku. Juli byla báječná. Nejen v redukci (čti v boji o život) mi byla obrovskou podporou. Kolikrát jsem to chtěla i vzdát, ale vždy jsem si jen pofňukala, Juli mi vysvětlila, že je to vlastně normální a že to zvládneme. V těchto chvílích mi vysvětlovala i funkčnosti hormonů, co se mnou dělají a proč na to tak reaguji. Juli byla skvělá! Bylo pro mě strašně důležité vědět, že na to nejsem sama a že je tu někdo kdo mi skutečně rozumí! Můj progres je takový, že svaly jsou viditelné, tuky opadly. Váhově jsem plus minus stejně, ale rozdíl je rozhodně viditelný. Jsem na sebe hrdá, za tu cestu, za to co jsem dokazala, ale spokojená nebudu asi nikdy :-) To mě samozřejmě žene dál. Díky fitness programu jsem se naučila v první řadě mít ráda sama sebe. To byl obrovský boj. Juli mě naučila flexibilnímu stravování, ve kterém rozhodně budu pokračovat, mám pod kontrolou kalorické příjmy ale nijak zásadně se neomezuji. Dokázala jsem změnit svůj život, z původního obyčejného života, přes striktní fitnesslife, kterému jsem obětovala vše, až k rovnováze a šťastnému životu. Odnáším si sílu, radost, ponaučení, spoustu zkušenostní dobrých i špatných, lásku ke cvičení, jídlu, odpočinku a mě samé. Program jednoznačně doporučuji! Doporučuji ho všem, kdo chtějí změnit svůj život a neplácat se na místě. Myslím si, že 53 týdnů není krátká doba, byl to skvělý rok :-)

Lenka Dvořáková , Juli
profile-pic

Díky vedení Jůlinky jsem zvládla období vánočních svátků a odstartování nového roku. Juli mě vedla, koučovala, dávala rady a hlavně psychicky pomáhala dva měsíce. Díky těmto společným chvílím jsem si uvědomila, co je pro mě v životě důležité. Přehodnotila jsem hodnoty v mém životě. Za podpory Juli jsem ty změny i realizovala. Takže Jůlinka není jen skvělá poradkyně přes výživu, ale hlavně má i srdíčko na pravém místě. Dokáže naslouchat, motivovat, podporovat. Za ty dva měsíce jsme se snažily dát do pohody můj rozhozený metabolismus a taky i moji důvěru k sobě samé.
Děkuji, Juli, že jsem Tě pomohla poznat! Jsi člověk na pravém místě. A to co děláte s holkama je úžasný. Fandím vám a přeji vám hodně štěstí.

Jana , Klientka Juli Sudíkové
profile-pic

Před programem jsem se stravovala zdravě, jen jsem potřebovala správně nasměrovat. Chtěla jsem zhubnout tuk. Program naprosto plnil má očekávání a v kombinaci s podporou a pochopením od koučky Juli, to bylo úžasné! Výsledky se dostavily a já jsem trochu zhubla, jsem spokojená, ale ještě budu bojovat dál. Naučila jsem se, že vůbec nemusím jíst podle nějakých doporučených tabulek. Protože díky programu jsem zjistila, že můžu jíst podle toho, na co mám zrovna chuť a jídlo si vlastně sestavím sama. S celým programem jsem byla moc spokojená a proto bych ho určitě doporučila každému.

Marie Nováková , Julie Sudíková
profile-pic

Spolupráci s Julčou jsem vyhledala po zkušenosti s Katty, u které jsem byla moc spokojená. Během spolupráce mi nebylo nic odepírano, mohla jsem si jídlo tvořit, jak se mi líbilo a i přes nějaké volnější jídlo jsem měla super výsledky. Po spolupráci s Julčou jsem věděla, jak se řídit a sama se dokázala odvíjet cestou, kde mě nadále čekaly výsledky. Spolupráci s Julčou bych kdykoliv znovu zavedla, bohužel mi teď ale prostředky nedovolují ji uskutečnit, v budoucnu ale určitě zase vím, komu se ozvat. Na druhou stranu, jsem díky tomu schopná si svůj rezim zorganizovat sama.

Díky moc za vše!

Katka , Klientka Juli Sudíkové
profile-pic

Před programem, mi přišlo, že se stravuji dobře, ale překvapilo mě, že jsem stále přibírala na váze. Jedla jsem hodně sladkého i smaženého. Když mi koučka napsala kolik čeho mám sníst, tak už jsem nepotřebovala ani sladké jídlo a naopak mi dělalo ze začátku trošku problém splnit týdenní plán. Podpora i pochopení od koučky bylo vždy v pořádku a nikdy žádný problém. Díky programu jsem dosáhla spokojenosti se svým tělem, i když na váze musim ještě trochu zapracovat a také jsem se naučila jak si správně poskládat jídelníček, zbytečně nemlsat sladké protože to není potřeba. Odnáším si spoustu zkušeností a rad jak pokračovat dále. Program bych určitě doporučila, já sam jsem ho měla přes kamarádku a byla jsem 100% spokojená.

Pavla Machačková , Juli Sudíková
profile-pic

Protože jsem potřebovala pomoci uzdravit tělo, zmatené mnoha pokusy upravit stravu s cílem redukovat tuk, které již na nic nereagovalo, oslovila jsem strongbeauty tým, konkrétně koučku Juli. Popsala jsem jí jak se stravuji, jak cvičím a celkově jak žiji a ona okamžitě věděla, kde dělám chybu a ukázala mi směr, kterým kráčet. Přestože jsem stále na začátku cesty, cítím se mnohem lépe, tuk pomalu odchází, já jím spousty jídla, na které jsem dříve ani nepomyslela, mám dostatek energie a vstávám s chutí a odpočatá, ne jako dříve, kdy jsem šla spát unavená a vstávala unavená. Juli mohu vřele doporučit, neboť kromě toho, že je profesionálka na svém místě, je milá, vlídná a plná porozumění.

Jaru , Klientka Juli Sudíkové
profile-pic

Před začátkem spolupráce jsem se nedržela žádného plánu. Stravovala jsem se již nějakou dobu pocitově. Cvičila jsem stejně jako nyní a mým cílem bylo dát tělo do pohody a "nebát" se jídla.

Díky programu Strong Beauty mohu říct, že cíl byl splněn.:)

Juli byla po celou dobu skvělá podpora a motivace!

Jsem nyní velice spokojená, neboť beru jídlo konečně jako kámoše a ne jako něco, čeho se bojím.

Určitě bych program doporučila i nadále!

Michaela Dlesková , Juli
profile-pic

Před začátkem programu jsem jedla tak nějak všelijak. Cvičení sice bylo, ale pak jsem přidala ještě kardio.

Výsledky programu jsou skvělé. Shodila jsem pár kil a hlavně centimetrů. Jsem nadšená. Naučila jsem se zapisovat si jídlo do tabulek a přišla jsem na to, že můžu jíst mnohem vice a i tak hubnu. Nyní již nehladovím a cvičím, protože mě to baví!

Juli je skvělá. Když jsem se na cokoliv zeptala, hned jsem dostala odpověď zpět a vše mi vysvětlila :-).

Díky programu mám 4 kila dole. Centimetry ubyly snad všude a okolí si začalo všímat, že jsem shodila.

Naučila jsem se mít přehled, o tom co jím a v jakém množství. Že si jednou za čas můžu dopřát něco "nezdravého", bez výčitek a že mi to nezničí mé snažení. Naučila jsem se mít se ráda taková, jaká jsem <3.

Program určitě doporučuji i dál. Já jsem byla moc spokojena :-).

Adéla Kolčárková , Julii
profile-pic

Předtím než jsem vstoupila do fitness programu, jsem jedla zdravě, ale některé věci ve velkém množství a některé v malém. Nějaké suroviny jsem se bála zařadit, abych nepřibrala ještě víc. Se cvičením jsem to přeháněla a až díky programu jsem zjistila, že je zbytečné cvičit 2-3 hodiny denně. Naučila jsem se jíst pestře, zařadila jsem věci, které mám ráda a ke cvičení jsem našla jinou lásku než předtím :-). Podpora od Jůlinky je skvělá. Během programu jsem malinko zhubla. Změny bohužel nejsou viditelné, ale časem se výsledky dostaví, neboť jsem v programu procházela reverzní dietou :) S výsledky zatím spokojená nejsem, mám před sebou velkou cestu, která chce maximální důslednost. Díky koučinku jsem se naučila jíst pestře a vyváženě. Teď už vím, že cesta ke štíhlému tělu není o hladu. Hlavně jsem se naučila cvičit i s mírou a mé tréninky jsou nyní daleko efektivnější než předtím. Děkuji i Katce za e-book Hvězdné břicho, který mi neskutečně pomáhá. Program bych určitě doporučila každému. Vaše práce je úžasná a myslím, že pomůže každé ženě ze začarovaného kruhu. Hanka

Hana Vondrášková , Julie Sudíková
profile-pic

Před programem jsem jedla nepravidelně, jedla jsem málo, nekvalitně, skoro žádnou zeleninu a hodně sladkého. Teď si umím jídlo naplánovat, rozdělit, takže jím pravidelně, přemýšlim nad tím, co jím, sladké jsem skoro úplně vyřadila. Koučka byla skvělá, poradilam podpořila mě. Když jsem nezvládla dodržet plán, namotivovala mš, že má cenu pokračovat a komunikace byla hezky rychlá. Zhubla jsem pár kil, naučila se konečně pořádně jíst, zmizelo pár centimetrů z promlémových partií, cítím se lépe. Spokojenost veliká. Naučila jsem se jíst pravidelně, přemýšlet nad tím co jím ( to byl můj největší promblém). Cvičení mě začalo opět bavit. Budu určitě sama i nadále pokračovat a pracovat na lepším těle. Program bych každému doporučila!:)

Michaela Davidova
profile-pic

Před začátkem programu jsem jedla převážně zdravě. Ale málo. A v tom byl problém. A to hlavně proto, že jsem ztratila menstruaci a v důsledku nízkého příjmu jsem se trpěla záchvatovitým přejídáním. Juli mi nastavila jídelníček. Z počátku to byl šok, ani ne tak pro mé tělo, které se na jídlo dost těšila, tak spíš pro mou hlavu, která trochu odmítala jíst víc, protože se bála, že přiberu. Ale Julinka mě dost podpořila. Ne jen formou emailové komunikace, ale i formou instagramových příspěvků. Díky tomu jsem si uvědomila, že na vzhledu přece v porovnání s budoucností a touhou mít dětí vůbec nesejde! Nejdůležitější je přece být zdravá, mít energii a fungovat! Chceme mít přece děti, ne? A co pro mě bylo kdysi nepředstavitelné - s vyšším příjmem jsem dokonce i něco málo zhubla a ztratila na těle pár cm. S rostoucími makry a vzrůstající podporou se mé přemýšlení měnilo a já začala víc jíst. Přejídání se postupně omezilo a věřím, že už se nikdy nevrátí! Program je pro všechny, kteří chtějí změnu a změnu si zaslouží. Protože s těmito holkami změny určitě dosáhnete! Děkuji!

Hana Mošová , Julinka
profile-pic

Předtím než jsem do programu vstoupila jsem se stravovala dost striktně a nyní již vím, že i velice málo vzhledem k mému cíli, kterým bylo a zůstává zdravé a silné tělo. Ztráta menstruace a ztráta chuti do cvičení byl můj největší problém. Díky fitness programu se již žádného jídla či potraviny nebojím, opět cvičím na pohodu a s chutí a mé tělo se pomalinku začíná dávat do pořádku i po zdravotní stránce. Juli je skvělá koučka je úžasný člověk, motivátor a podpora ve chvílích, kdy to člověk potřebuje. Výsledky nejsou nijak moc viditelné, avšak sama cítím signály, že tělo se dává do pořádku a mysl je v pohodě. Díky spolupráci jsem se naučila zacházet se svým tělem tak, jak potřebuje a být k sama k sobě upřímná. Zároveň jsem pochopila alespoň částečně, jak tělo funguje a že někdy je práce, úsilí, snahy a obětavost na 110% spíše na škodu. Fitness program bych určitě každému doporučila:)

Alena Kollárová , Juli
profile-pic

Před začátkem programu jsem jedla nedostatečně, škrtila jsem příjem kalorií, cvičila kardio téměř každý den. Problémy jsem měla s váhou, která nešla dolů i přes hodně kardia a málo jídla. Následovalo přejídání, výčitky a další hromada kardia, která stejně nevedla nikam. Program mi pomohl v disciplíně, věděla jsem, že se budu muset měřit, fotit a vážit a už jen vědomí toho, mě motivovalo. Sám před sebou se člověk vždy nějak obhájí nebo vymluví, když nemá progres, ale před koučem ne ne. Od mé koučky se mi dostalo pochvaly za splnění plánu, "pokárání" za nedodržení a rady k tomu, aby se to již příště neopakovalo. Zpočátku jsme začaly reverzkou, abych měla dobrý výchozí bod pro dietu, i přes zvyšující přísun kalorií jsem hubla, následně v dietě se taky podařilo něco shodit a být spokojená. Následovala zase reverzka a tam já hodně polevila a zase nabrala, byla jsem i nemocná, necvičila a hodně jedla. Ale díky programu jsem se naučila nehroutit se z toho, když něco pokazim. Vždycky se dá začít znovu. Koučka ti může předat všechny rady, jak na to, ale nakonec stejně ty musíš jít na ten trénink a poctivě jíst, protože nikdo jinej to za tebe neudělá. A i když já jsem aktuálně téměř na totožné váze jako na začátku, nevzdávám to. Vím, co dělat, aby to šlo zase správným směrem:) Fitness program bych doporučila bych ho všem, kdo si neví rady, potřebují popostrčit, motivovat, potřebují nad sebou mít dohled.

Gabriela Bendová , Juli
profile-pic

Předtím, než jsem se přihlásila do Fitness programu Strong Beauty, jsem se stravovala dle svého úsudku - měla jsem pocit, že jím dostatečně. Když se ale na můj jídelníček podívala Juli, zjistila jsem, že jím málo. Juli mi na začátek naordinovala reverzní dietu, při které jsem srovnala funkce metabolismu, a přes osobní pocit, že se přecpávám, jsem začala téměř okamžitě hubnout.

Díky vašemu Fitness programu dnes vím, že tělo potřebuje vyvážené poměry bílkovin, tuků, sacharidů a vlákniny - dokážu se v tom orientovat a připravovat si jídlo tak, aby mému tělu prospívalo.

Juli je anděl! :-) Její přátelský přístup byl podložen empatií, zkušenostmi a především odbornou znalostí! Nemám jedinou věc, která by se dala vytknout! Prostě hodnotím = 1*.

Váha šla razantně dolů, stejně jako míry. Postava se i díky cvičení zformovala do krásnějších tvarů. Místo velikosti 44-46 oblékám v současné době 38-40, a to je prostě radost!

Naučila jsem se určité disciplíně ve stravování, našla lásku ke cvičení, ale především mi to přineslo spokojenost samé se sebou, a to jdou pak všechny věci lépe od ruky!

Doporučila bych určitě dál a dělám to! :-) Váš program je výborný! VELICE DĚKUJI ZA VEŠKEROU PODPORU A RADY - MOC JSTE MI POMOHLY!!! :-)

Petra Kaldová , Julie Sudíková
profile-pic

Před programem jsem se stravovala zdravě, ale nedostatečně. Neměla jsem rovnováhu v množství makroživin. Nyní vím jaké množství jídla mé tělo potřebuje a kolik pohybu je úměrné k mé mu příjmu. Podpory od koučky se mi dostávalo větší než jsem očekávala. Když jsem měla slabou chvíli nebo se neudržela a přejedla se, vždy mě podržela a pomohla postavit se zpět na nohy. S výsledky jsem spokojená. Získala jsem rovnováhu ve stravě a navrátila tělu přirozený hormonální cyklus. Naučila jsem se nevzdávat a bojovat za své cíle. Naslouchat svému tělu a dát mu co potřebuje. Program bych každému s radostí doporučila!:)

Simona Kalivodová , Juli
profile-pic

Před programem jsem se cvičením problém neměla, mým největším problémem bylo záchvatovité přejídání, které se opakovalo cca 3x týdně a ve zbytku dní jsem se naopak "trestala" tím, že jsem jedla málo nebo skoro vůbec. Juli mi navýšila příjem adekvátně mému výdeji a hlavně tak, abych už neměla chuť se přejídat. Díky tomu, že jsem tělu konečně dala to, co potřebovalo, se mi také vrátila menstruace a i po psychické stránce jsem se cítila nesrovnatelně líp. Ze začátku, když se záchvaty ještě párkrát opakovaly, mi Juli hlavně pomohla pochopit, že je to přece jen běh na delší trať a nemůžu hned chtít, abych byla ve všem 100%ní. Díky Juli jsem taky pochopila, že mým hlavním cílem je být zdravá a ne to, aby ručička na váze ukazovala co nejmenší číslo. Jakmile jsem tyto věci pochopila, všechno šlo už samo :) Můžu určitě říct, že mi Juli zachránila život. Nevím, kde bych teď byla bez její pomoci <3 Naučila jsem se to, že pro tělo ani pro duši není dobré trápit se pořád nesmyslnými dietami, ale přijmout se taková, jaká jsem. To ale neznamená, že by na sobě člověk neměl dál pracovat a posouvat se vpřed, dávat si cíle pro další cestu. Program bych určitě doporučila každému :) Sama se na Juli zase v budoucnu určitě obrátím, až budu potřebovat další pomoc na své cestě, jsem si teď ale už 100% jistá, že kvůli ZP už to nebude, to už je snad nadobro pryč :)

Eliška Juračková , Juli
profile-pic

Před začátkem programu jsem se stravovala v podstatě stejně, jen jsem podlehla záchvatovému přejídání a jídlo před a po tréninku jsem nijak neřešila, jedla jsem málo, cvičení jsem brala spíše jako povinnost. Takže pokud jsem se přejedla, šla jsem to ihned vypotit do fitka! Na svém těle jsem viděla nedostatky a neměla ho ráda. V programu jsem se toho dost naučila co se týče svého těla! Pomohl mi se posunout o něco dál, neřešit jen jídlo, ale užívat si ho a tréninky brát jako svůj koníček, při kterém se odreaguji. Juli byla chápavá, i když to se mnou neměla někdy lehké. Jendou nahoře a pak dole. Podpořila mě, když jsem jí napsala, že jsem selhala a jely jsme dál. Když se mi z ničeho nic navýšila váha o dvě kila, tak mě uklidnila, že je to díky PMS. Jídla před a po tréninku jsou pro mě nejdůležitější z celého dne a hlavně vím, že sacharidy jsou kámoši! Je jedno kdy co budu během dne jíst, stačí se držet maker. Takže si s klidem večer upeču velký koláč s ovocem a arašídovým máslem :-D Spíše jsem si trochu vše v hlavě srovnala, svět se netočí jen kolem jídla a cvičení, je potřeba si uvědomit, zda to děláme s láskou nebo jen z povinnosti, pak Vás o tělo odmění. Naučila jsem se poslouchat své tělo, (ještě to není ono), ale tohle je na dlouho trať. Mít trpělivost a cvičit s úsměvem a jíst podle toho, co Vám tělo řekne. Nejsem zdaleka na konci, ale krůčkem po krůčku věřím, že svého cíle jednou dosáhnu :-) Hlavní je, se cítit fajn! A o tom to všechno je, ne? Určitě bych program doporučila, je to doživotní zkušenost :-)

Michaela Kotalíková
profile-pic

Před začátkem programu jsem měla velice nízký příjem. Sacharidy a tuky na minimu, jedla jsem v podstatě jen saláty. Díky tomu, jsem se dost často přejedla nezdravými věcmi. Cvičila jsem podobně. Co mi program přinesl bylo to, že nyní už vím, že sacharidů ani tuků se bát nemusím, hlavně když chce člověk vybudovat svaly. Samozřejmě nic se nesmí přehánět, ale chroupat jen okurku je také hloupost. Juli byla skvělá! Chválila mě, dodávala optimismus, když progress nešel, tak jak se očekávalo. I v případě plánovaných volných jídel mi poradila, jak se ten den stravovat. Během spolupráce mi ubylo pár centimetrů, ale v hlavě jsem ti to srovnala a to je pro mě nejdůležitější. Naučila jsem se jak správně jíst, abych dosáhla co nejlepších výsledků a zároveň se z toho nezbláznila. Fitness program bych určitě doporučila, kterékoliv ze svých kamarádek!:)

Eva Tyralíková , Juli
profile-pic

Pred programom som jedla nepravidelne, malé porcie. Juli mi povedala, že som jedla veľmi málo a keď si na to teraz spätne spomínam, tak má veľkú pravdu. Stále som sa držala na váhe 71-72kg a ani za nič to nechcelo ísť dole.Mojím cieľom bolo najmä zredukovať tuk.
Tuk som síce asi až tak extrémne nezredukovala, ale za to som zistila že sa môžem poriadne najesť aj bez toho aby som pribrala, naopak som začala chudnúť, čo pre mňa bolo neuveriteľné. Zistila som,že jedlo naozaj nie je môj nepriateľ.🙂
Juli je super holka, ako som ju nazvala ja, je to taká čarodejnica, jem veľa a chudnem? Veď to je neuveriteľné! 🙂 Síce som jedálniček nedodržiavala vždy na 100% a ona mi za to patrične upozornila, tak ma super motivovala aby som ho dodržiavala. 🙂
Váha sa mi konečne posunula pod 70kg a momentálne mám 68kg a plánujem to posunúť na 65kg 🙂 Síce som chcela viac schudnúť, ale vôbec mi to nevadí, lebo som sa aspoň naučila jesť a to je dôležitejšie. Cítim sa menej unavená, mám viac energie. A to je na nezaplatenie.🙂
Ako hovorím to, že som sa naučila ako správne jesť, že môžem jesť veľa a kvalitne. Mám viac energie a nie som taká unavená.🙂 Neprejedám sa, keď večer prídem z práce a hlavne nemám až tak neprekonateľné chute na sladké.🙂
Fitness program bych určite odporúčala, už som to aj pár kamarátkam odporúčala, že ak majú pocit, že nejedia správne, je na čase niečo so sebou robiť, tak nech napíšu vám.

Lenka Vavrincová
profile-pic

Před začátkem spolupráce jsem měla špatně rozvržený jídelníček, a to tak, že jsem měla málo bílkovin a vlákniny a naopak hodně sacharidů.

Díky většímu množství bílkovin mi už nehoní chutě na žádné nezdravé jídlo a při tomto nastavení maker se už nedostavují záchvatovité hlady.

Vše bylo z Juli strany super :). S výsledky spolupráce jsem spokojená, váha i mír šly hezky dolů.

Nyní už vím, jak je důležitý dostatečný příjem bílkovin a že můžu jíst bez výčitek.

Určitě doporučuji i dál!

Hana Kolaříková , Juli
profile-pic

Předtím, než jsem do Fitness programu zapojila jsem se stravovala špatně, i když jsem myslela, že je to správně, vyřazovala jsem z meho jídelníčku spoustu potravin, sacharidy jsem omezovala až moc, trávila jsem hodiny a hodiny ve fitku a byla jsem neustále unavená a bez výsledků. Díky programu teď vím, že mé tělo potřebuje palivo=spoustu jídla, že sacharidy jsou potřeba. Teď už vím, jak správně jíst a cvičit :) Juli byla ochotná mi vždy poradit. Chápala, když jsem dělala chyby, vše mi vysvětlila, tak abych to chápala :) Za 8 týdnů s Juli se mi podařilo začít mít ráda sebe a své tělo, nějaké to kilo a cm jsou pryč a i s tím, že to jde poznat . Zbavila jsem se záchvatového přejídání, únavy, výčitek svědomí. Díky fitness koučinku jsem se naučila novému zdravému životnímu stylu, který neni chvilkový a dá se udržovat:)

Fitness program se Strong beauty bych doporučila všem slečnám, které chtějí se sebou něco dělat a vykročit správným směrem. :)

Veronika Harazínová
profile-pic

Před začátkem programu jsem jedla málo a večer se dojídala.

Díky programu vím, že jídlo není nepřítel a že když budu jíst pravidelně,váhu si udržím. Naučila jsem se správně a pravidelně stravovat.

Všechno bylo během spolupráce super. Juli byla trpělivá a vždy vše vysvětlila.

Zhubla jsem téměř deset kilo a i hodně centimetrů na těle. Jsem s výsledky spokojená.:-)

Určitě doporučuji i dál. Už jsem i několika lidem doporučila.:-)

Monika Siegelová , Juli