FITNESS PROGRAMY

on-line koučink

Fitness koučink neboli služba "One to One" je nejprémiovější péče, kterou můžeš dostat.
Stravovací i tréninkový plán sestavený přímo pro tebe odborným a zkušeným profesionálem, pravidelná komunikace, podpora, poradenství a přizpůsobování plánu podle tvých aktuálních cílů a vývoje situace. To je služba, která tě posune nejrychleji a nejúčinněji vpřed, a díky které dosáhneš vždy nejlepších výsledků. 
Pokud už nechceš ztrácet čas pokusy a omyly, ale místo toho zjistit, co je opravdu to nejlepší právě pro TEBE, vyber si některý z Fitness programů níže a začni pracovat na svých cílech hned teď!

1


Flexibilita ve stravování

V rámci Fitness programu dostaneš stravovací plán, který pro tebe bude příjemný, zábavný, a tím pádem i trvale udržitelný.
Naučíš se, jak si jednoduše poskládat správný jídelníček z potravin, které máš opravdu ráda, bez jakéhokoli omezování a vyřazování jakékoli skupiny potravin. Každý den budeš jíst to, co ti chutná, co tvé tělo potřebuje a co zároveň přináší ty nejlepší výsledky!

2


Efektivní trénink

Tréninkové plány v rámci Fitness programů jsou stejně jako jídelníček přizpůsobené na míru. Ať už jsi začátečnice, nebo ostřílená zvedačka železa, dostaneš takový trénink, který pro tebe bude zvládnutelný, ale zároveň tě každým týdnem bude posouvat vpřed. Jestli chceš cvičit doma nebo v posilovně, je jen na tobě. Plán bude přizpůsobený tvým podmínkám a preferencím.

3


Komunikace a podpora

Díky týdenním reportům a pravidelné komunikaci jsi neustále motivovaná pokračovat a nevzdat se. Tvá koučka zhodnotí tvé výsledky, řekne ti, jaký bude další krok a co můžeš očekávat. Poradí ti, jak zvládat každodenní situace a plán popřípadě upraví tak, aby ti ještě lépe seděl a fungoval.
Navíc se staneš součástí privátní skupiny na facebooku, kde členky komunity Strong beauty sdílejí svoje zkušenosti, recepty, tipy a vzájemně se podporují.

4


Vzdělávání

Na tvém vlastním příkladu ti tvá koučka bude ukazovat, jak jednotlivé efektivní postupy aplikovat tak, abys porozuměla celému procesu. Naučíš se o stravě a tréninku samostatně přemýšlet a naslouchat potřebám vlastního těla tak, abys po ukončení spolupráce už vedení nepotřebovala, ale stala se sama sobě odborníkem na výživu, kterou tvé tělo potřebuje.

LIFESTYLE

Úplné začátečnice i pokročilé fitnessky mají stejný cíl - zlepšovat se! Je to i tvoje přání? Pokud ano, tak ti s ním rozhodně hodláme pomoct ;-)
Ať chceš zhubnout, tvarovat křivky, nabírat svaly, cítit se energicky a fit nebo si prostě jen být jistá, že jíš a cvičíš správně a efektivně, jsme tu pro tebe, abychom ti nastavily plán, který sedne přímo tobě. Budeme ti ukazovat cestu a dodávat motivaci...
Věř nebo ne, ale opravdu můžeš mít postavu svých snů a není nutné se kvůli tomu všemožně trápit! Víme, o čem mluvíme, protože jsme si to samy na sobě ověřily a je to famózní pocit!
Se správným vedením a podporou, kterou ti poskytneme, si osvojíš životní styl, který tě bude bavit a přinese ti přesně ty výsledky, po kterých toužíš...

TRÉNINKOVÝ PLÁN

 • Na doma nebo do posilovny
 • Individuální sestavení podle cíle - hubnutí, nabírání svalové hmoty, formování postavy, zvyšování kondice/síly.
 • Přístup do členské sekce s rozsáhlou databází instruktážních videí cviků
 • Kontrola techniky cviků formou videí
 • Týdenní reporty

2 050 Kč / 4 týdny

3 850 Kč / 8 týdnů
(výhodnější nabídka)

Po uplynutí 4 nebo 8 týdnů startovního plánu je možné prodlužovat spolupráci
za 1 950,- / 4 týdny.

KOMPLETNÍ PLÁN

 • Kombinace tréninkového a stravovacího plánu
 • Obsahuje vše z uvedené nabídky v pravém i levém sloupci
 • Tréninkový a stravovací plán spolu navzájem korespondují, proto je tento balíček nejefektivnější cestou k dosažení vašich cílů. Což je také důvodem, proč je zároveň nejžádanější.

4 050 Kč / 4 týdny

7 150 Kč / 8 týdnů
(nejvýhodnější nabídka)

Po uplynutí 4 nebo 8 týdnů startovního plánu je možné prodlužovat spolupráci
za 3 850,- / 4 týdny.

STRAVOVACÍ PLÁN

 • Individuální sestavení podle cíle - hubnutí, nabírání svalové hmoty, výkonnost, zdraví,...
 • Doporučení suplementace
 • Rozpis makroživin, nebo tabulka s výběrem potravin podle zkušeností a preferencí.
 • Doporučený seznam potravin
 • Týdenní reporty

2 050 Kč / 4 týdny

3 850 Kč / 8 týdnů
(výhodnější nabídka)

Po uplynutí 4 nebo 8 týdnů startovního plánu je možné prodlužovat spolupráci
za 1 950,- / 4 týdny.

Ceny jsou včetně 21% DPH
Všeobecné obchodní podmínky

Máš zájem o program? Napiš nám.

MÁŠ JEŠTĚ NĚJAKÉ NEJASNOSTI?

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Mám maso ráda. Zařadíte mi ho také do jídelníčku nebo děláte jen vegetariánské a veganské plány?

Budeme po dobu Fitness programu v kontaktu? Budete mi radit, když to budu potřebovat?

Nemám možnost dojíždět. Je možná spolupráce i na dálku?

Nemám možnost navštěvovat posilovnu. Je možné cvičit i doma?

Jak vypadá jídelníček ve Fitness programu? Je to přesný rozpis jídel, více možností na výběr nebo v jaké je podobě? Budou zohledněné potraviny, které mám ráda?

>