Rozhovor s klientkou Lenkou

Délka čtení

minut

Naše klientky nás skutečně zajímají! A právě proto jsme se rozhodly udělat rozhovory s dlouhodobými klientkami, abychom zjistily, jak jim osobní koučink pomáhá na cestě za svým šťastným a spokojeným JÁ!❤️

Přečti si rozhovor s klientkou Lenkou, jejíž referenci z programu najdeš zde. Lenka byla po celou dobu pod vedením koučky Marti!

OTÁZKA

Připomeň mi prosím tvůj začátek. Jaký jsi vedla životní styl, co jsi dělala za práci.. Stručně a jasně… kdo a kde jsi byla, než jsi se přihlásila do koučinku?

odpověď

Uběhaná, upracovaná maminka. Snažila jsem se jíst zdravě, ale nevěděla jsem nikdy, jaké množství a co je správné pro mé tělo. Potřebovala jsem konkrétní plán a inspiraci v jídelníčku. Léta jsem měla problém s příjmem potravy a nevěděla jsem, jak se správně stravovat, jaké množství. Měla jsem osobní trenérku, která mi vytvořila jednou za měsíc cvičební program, ale ta mi nedokázala říct, kolik ovoce, bilkovin atd. mám jíst. Plácala jsem se v tom. Na Instagramu jsem náhodou našla Strong beauty... a odpověď od Marti mi přišla téměř okamžitě.

OTÁZKA

Proč jsi se nakonec rozhodla do koučinku vstoupit a jaké bylo tvé očekávání?

odpověď

Neváhala jsem, velmi mě potěšila podpora, kterou jsem cítila z prvního emailu. Očekávala jsem email s tabulkou kolik a čeho jíst každý den a dostala se mi přitom úžasná péče!

OTÁZKA

Věděla jsi vůbec, do čeho jdeš? Pokud jsi už dřív měla zkušenost s koučinkem, lišil se ten náš nějak od ostatních? Nemusíš zmiňovat jména.

odpověď

Neměla jsem předchozí zkušenost s koučinkem. Měla jsem osobního trenéra v minulosti celkem 3x, ale nikdo mi nikdy nedokázal říct, kolik a čeho jíst, abych dosáhla svého vysněného výsledku... Takové ty obecné rady typu ovesná kaše ke snídani a salát s masem na oběd, to známe všichni.

OTÁZKA

Samy za sebe moc dobře víme, že jakmile jednou člověk změní životní styl, má to mnohdy efekt i na rodinu a blízké. Stalo se něco takového u tebe?

odpověď

U nás ne.

OTÁZKA

Na začátku jsi zmínila očekávání od koučinku, vyplnilo se? Nebo byla realita jiná, než to, co jsi čekala?

odpověď

Ta péče, které se mi dostává, je úžasná. Holky mají celý servis v péči o své klientky skvěle vymakaný, dle mého názoru. Na cokoliv se zeptám, na to dostanu okamžitě odpověď. Žádná otázka ani moje obava není hloupá. Vždycky cítím ohromnou podporu v tom jít a držet se na své cestě. A musím napsat, že jsem dosáhla úžasného výsledku.

OTÁZKA

Na životě je krásné, že jedna malá změna dokáže nastartovat celou řadu dalších pozitivních změn. Stalo se to i u tebe? Pomohl ti koučink i v jiné oblasti než jen sportu a zdraví?

odpověď

Změnila jsem pohled na život, užívám si více děti, všímám si, jak jsou úžasné… Netrápím se věcmi, které nemohu změnit. Určitě jsem pozitivnější a více si věřím. Mám ráda své tělo, sebe....

OTÁZKA

A co na to tvá rodina? Dostalo se ti podpory, nebo jsi musela zatnout zuby a jít do toho naplno sama za sebe?

odpověď

Můj muž mě určitě podporuje. Pohlídá děti o víkendu, abych si mohla jít zacvičit.

OTÁZKA

Jak dlouho spolu již spolupracujeme?

odpověď

9 měsíců.

OTÁZKA

A teď to hlavní – to, co mě upřímně zajímá nejvíc! Jak se ti daří po ukončení koučinku? Pokračuješ v tom, co jsme spolu nastavily? Staly se u tebe nějaké změny/novinky, o které by ses s námi ráda podělila?

odpověď

Ještě mám dva týdny koučinku, ale určitě se plánuji držet své stravy a cvičení podle appky i potom. Také bych se ráda ke koučinku časem vrátila...

Tato zpětná vazba je to, co nás žene vpřed! Jsme tu pro Vás, holky.

A pokud si přejete dosáhnout také takových krásných výsledků, jak po psychické tak fyzické stránce, neváhejte se na nás obrátit! Informace o osobním koučinku najdete pod tímto odkazem.

Může se ti líbit

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Členská fitness aplikace


Chceš každý měsíc nová motivační tréninková videa v reálném čase a inspirativní jídelníček plný zdravých receptů pro dosahování tvých cílů?