Rozhovor s členkou Marcelou

Délka čtení

minut

OTÁZKA

Můžeš se nám prosím představit? Jaké je tvé zaměstnání, kolik je ti let, pokud máš děti, tak kolik a jak velké?

odpověď

Jmenuji se Marcela a je mi 26 let, momentálně jsem na rodičovské s naší devíti měsíční holčičkou. Předtím jsem pracovala pro společnost zabývající se dentální hygienou.

OTÁZKA

Co tě přivedlo k aplikaci Strong beauty a proč jsi dala přednost členství v aplikaci před osobním koučinkem? Na základě čeho ses rozhodla?

odpověď

Strong beauty znám už řadu let. Katy a její videa na YouTube jsem sledovala už i dlouho předtím. Hodně mě bavila především videa o jejím prvním těhotenství a porodu, ty jsem hltala jedním dechem a čerpala jsem z nich i pro sebe. Doživotní členství v aplikaci jsem chtěla, protože mi to přijde jako naprosto perfektní možnost, i vzhledem k množství programů, které nabízí a možnosti se k nim stále vracet. Preferuji aplikaci, protože nejsem úplně typ člověka, který chce s někým svoji cestu sdílet a probírat a raději jedu sama svým tempem.

OTÁZKA

Proč ses rozhodla pro doživotní členství?

odpověď

Jak jsem už nastínila výše, baví mě ta velká spousta programů, ke kterým se můžu vracet a mít vlastně neustále obsah jak pro cvičení, tak stravu, při ruce. Nemusím už řešit, co a kdy cvičit, jen se podívám do appky.

OTÁZKA

Jak vypadal tvůj životní styl před zahájením členství ve SB app a nyní? Došlo u tebe k nějakým zásadním změnám (vnímání sama sebe, vnímání jídla, zlepšení kondice, postavy, síly..)?

odpověď

Nyní jsem 9 měsíců po porodu a jelikož jsem poslední měsíce těhotenství měla docela náročné a nemohla se prakticky hýbat, tak rozhodně nyní vnímám obrovské zlepšení v kondici. Zhubla jsem už nějakých 10 kg a tím pádem se zase začíná zlepšovat i vnímání sebe sama, nicméně ještě je přede mnou velký kus cesty.

OTÁZKA

Jaké funkce tě na aplikaci nejvíc baví? A naopak je něco, co nevyužíváš?

odpověď

Nejraději mám určitě trénink v reálném čase a to, že obsahuje i rozcvičku a protažení, to se mi nikdy nechtělo vymýšlet a tím pádem jsem to vesměs nedělala.

OTÁZKA

Má to, že jíš zdravě a cvičíš vliv i na další členy tvé rodiny? Pokud ano, jaký?

odpověď

Určitě, maličká už začíná také objevovat jídlo a pozoruje mě, chci jí dát nejlepší základy a zdravý vztah k jídlu.

OTÁZKA

Prozradíš nám, jak vtěsnat cvičení do celého dne, kdy pečuješ o mimčo?

odpověď

Upřímně je to velmi náročné a cvičit můžu jen, když je manžel doma a o malou se postará, potřebuje skutečně 100% pozornosti a zatím nejsem schopna cvičit jindy.

OTÁZKA

Jak se ti daří jíst zdravě a pravidelně i s mimčem? Máš na to nějaký fígl, který bys mohla poradit ostatním?

odpověď

Nakupujeme zdravé potraviny a žádné věci co by, mě pokoušely, domu nesmí. Jídlo si chystáme dopředu a klidně jím dva, tři dny stejné jídlo. Například hrnec květákového kari máme oba vždy několikrát. Ale vím tak, že jím zdravé jídlo a ne nějaké narychlo připravené blbosti.

OTÁZKA

Jak ti v tom konkrétně pomáhá Strong beauty aplikace?

odpověď

Momentálně mám program fit máma, je vážně skvělý a pomáhá úplně nejvíc tím, že cvičení je krátké a stihnu ho díky tomu relativně rychle, když je manžel s malou.

Může se ti líbit

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Členská fitness aplikace


Chceš každý měsíc nová motivační tréninková videa v reálném čase a inspirativní jídelníček plný zdravých receptů pro dosahování tvých cílů?