Rozhovor s klientkou Aničkou

Délka čtení

minut

Naše klientky nás skutečně zajímají! A právě proto jsme se rozhodly udělat rozhovory s dlouhodobými, již ukončenými klientkami, abychom zjistily, jak se jim daří a jak jim osobní koučink pomohl na cestě za svým šťastným a spokojeným JÁ!❤️

Přečti si rozhovor s klientkou Aničkou, kterou můžeš na sociálních sítích najít pod přezdívkou anna_koumarova. Její referenci po ukončení programu najdeš zde. Anička byla po celou dobu pod vedením koučky Domi!

OTÁZKA

Připomeň mi prosím tvůj začátek. Jaký jsi vedla životní styl, co jsi dělala za práci.. Stručně a jasně… kdo a kde jsi byla, než jsi se přihlásila do koučinku?

odpověď

Už je to několik let zpátky. Zrovna jsem nastoupila do zařízení pro seniory, kde byly náročný 12cti hodinový směny. Zároveň jsem se snažila žít zdravě a hlavně vypadat dobře. V té době jsem chodila do fitka, kde si mě vyhlédla trenérka s tím, že špatně cvičím a že mi pomůže. V té době jsem měla totiž nastavený trénink i stravu od jiné holčiny online. Jak u online koučinku, tak u tohoto byla jedna společná věc. A to, řekla bych, vyloženě napsaný jídelníček s přesným popisem toho, co jíst. Nikdo mi nic nevysvětlil, neprošel se mnou základy. Takže na začátku jsem byla jen holka, co prostě jí a cvičí podle nějakýho plánu a ani neví, co dělá.

OTÁZKA

Proč jsi se nakonec rozhodla do koučinku vstoupit a jaké bylo tvé očekávání?

odpověď

Už jsem toho měla dost. Chtěla jsem a potřebovala jsem vedení. Někoho, kdo mě povede, namotivuje a bude ten pomyslný bič. To se mi nedostalo zatím nikde. Už mě nebavilo jíst jídla, který mám napsaný a na který jsem zrovna neměla chuť. Pamatuju si ten den přesně. Zrovna jsem čekala na autobus domů, dívala jsem se na nové stránky Strong beauty a řekla jsem si, že do toho půjdu. Káťa místo neměla a Domča mi přišla sympatická. Očekávání jsem měla takový, že přijde změna. Že už to nebude jen napsaný jídlo a konec. Nebo jsem v to aspoň doufala.

OTÁZKA

Věděla jsi vůbec, do čeho jdeš? Pokud jsi už dřív měla zkušenost s koučinkem, lišil se ten náš nějak od ostatních? Nemusíš zmiňovat jména.

odpověď

Ne, netušila jsem. Právě kvůli předchozím zkušenostem jsem hledala a doufala, že jsem našla to, co bude sedět mně. A našla! Koučink od Domi se lišil hlavně laskavým přístupem, trpělivostí, ochotou, tabulkovým systémem, zájmem o mě a snahou mě i něco naučit a vše mi vysvětlit. Bylo to něco úplně jiného než doposud!

OTÁZKA

Samy za sebe moc dobře víme, že jakmile jednou člověk změní životní styl, má to mnohdy efekt i na rodinu a blízké. Stalo se něco takového u tebe?

odpověď

Mám to štěstí, že moje rodina a blízcí jsou velmi ochotní a hodní. Dokázali respektovat to, co dělám, a i když kolikrát nesouhlasili s něčím z toho, tak to i tak respektovali. Byla to změna, to ano, ale oni ji přijali. <3

OTÁZKA

Na začátku jsi zmínila očekávání od koučinku, vyplnilo se? Nebo byla realita jiná, než to, co jsi čekala?

odpověď

Koučink od Domi moje očekávání spíš předčil. Myslela jsem si, že budu po prvních 7 týdnech koučink končit, ale byla jsem tak spokojená, že už jsem jen a jen prodlužovala. 🙂

OTÁZKA

Na životě je krásné, že jedna malá změna dokáže nastartovat celou řadu dalších pozitivních změn. Stalo se to i u tebe? Pomohl ti koučink i v jiné oblasti než jen sportu a zdraví?

odpověď

Ano. Tím, že jsem se snažila dodržovat plán, tak se u mě rozvinula disciplína, důslednost a vůle. To se dá využít i v běžném životě. Dost mi to pomáhalo na náročných směnách, když jsem třeba zrovna byla v kcal. deficitu za cílem redukce.

OTÁZKA

A co na to tvá rodina? Dostalo se ti podpory, nebo jsi musela zatnout zuby a jít do toho naplno sama za sebe?

odpověď

Jak už jsem psala výše… Okolí i rodina to respektovalo, ale musela jsem do toho spíš sama za sebe. Ale měla jsem Domču a to mi stačilo. Pravda, že přítel to se mnou sem tam neměl jednoduchý, že jsem s ním hodněkrát nešla do restaurace, protože jsem chtěla plnit plán na 100 %, ale viděl, jak jsem do toho zapálená a šťastná, tak se snažil mě podporovat, co to šlo. Jinak jídlo jsem si vařila vždy sama a na trénincích se mnou taky nikdy nikdo nebyl.

OTÁZKA

Jak dlouho jsme nakonec spolupracovaly?

odpověď

Myslím, že to bylo 2,5 roku. <3

OTÁZKA

A teď to hlavní – to, co mě upřímně zajímá nejvíc! Jak se ti daří po ukončení koučinku? Pokračuješ v tom, co jsme spolu nastavily? Staly se u tebe nějaké změny/novinky, o které by ses s námi ráda podělila?

odpověď

Jeminkote, stalo se toho moc! Změnila jsem práci a 2 roky chodila do práce s mojí mamkou, takže v kruhu rodiny. Mezitím se začalo pracovat i na kavárně, kde budu podnikat. A potom jsem otěhotněla a teď mám doma 9 měsíční holčičku, tak jsem na mateřské. Teď jsem se rozhodla si splnit takový mini sen a překonat svůj strach –⁠ zapsala jsem se do kurzu Poradce pro výživu. Co se týče cvičení a jídla, tak v těhotenství jsem nedělala a neřešila ani jedno. 😀 No a po porodu jsem hned po 8 nedělích vlítla na cvičení a začala zase řešit stravu, protože mě to moc baví a mám nejlepší výsledky a postavu, jaký a jakou jsem kdy měla! S dítětem doma je to mega výzva, ale to je právě to, co mě na tom teď tak baví. Teď před pár týdny jsem si koupila SB členskou aplikaci, tak jedu podle toho a je to fajn po takový době zase nejet jen podle sebe. 🙂 Koučink mi ukázal směr a cestu, po které mám jít a věřím, že mi Domča změnila celý život. Nevím, kde bych bez ní a bez týmu SB teď byla. Vždy jsem všem říkala, že Domi byla nejen koučka, ale taky nejlepší kamarádka a tak by to mělo chodit všude! Děkuji! <3

Tato zpětná vazba je to, co nás žene vpřed! Jsme tu pro Vás, holky.

A pokud si přejete dosáhnout také takových krásných výsledků, jak po psychické tak fyzické stránce, neváhejte se na nás obrátit! Informace o osobním koučinku najdete pod tímto odkazem.

Může se ti líbit

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Členská fitness aplikace


Chceš každý měsíc nová motivační tréninková videa v reálném čase a inspirativní jídelníček plný zdravých receptů pro dosahování tvých cílů?