Rozhovor s klientkou Karol

Délka čtení

minut

Naše klientky nás skutečně zajímají! A právě proto jsme se rozhodly udělat rozhovory s dlouhodobými, již ukončenými klientkami, abychom zjistily, jak se jim daří a jak jim osobní koučink pomohl na cestě za svým šťastným a spokojeným JÁ!❤️

Přečti si rozhovor s klientkou Karol, kterou můžeš na sociálních sítích najít pod přezdívkou Karolína.prokopcova. Její referenci po ukončení programu najdeš zde. Karol byla po celou dobu pod vedením koučky Ivet!

OTÁZKA

Připomeň mi prosím tvůj začátek. Jaký jsi vedla životní styl, co jsi dělala za práci.. Stručně a jasně… kdo a kde jsi byla, než jsi se přihlásila do koučinku?

odpověď

Před začátkem programu jsem si myslela, že žiju zdravě, byla jsem hodně aktivní, chodila jsem často pěšky a v průměru jsem za den měla třeba 25 tisíc kroků... Hodně jsem cvičila... Ale výsledky nebyly takové, jaké bych očekávala, a tak jsem ubírala jídlo a přidávala pohyb. Efekt to mělo takový, že jsem začala přibírat... Byla jsem z toho nešťastná a už jsem to takhle nechtěla, a proto jsem se rozhodla oslovit holky ze Strong beauty a zkusit to jinak.

OTÁZKA

Proč jsi se nakonec rozhodla do koučinku vstoupit a jaké bylo tvé očekávání?

odpověď

Rozhodla jsem se vstoupit do programu, protože jsem si už nevěděla rady a chtěla jsem být spokojená sama se sebou. Ale zdravou cestou.

OTÁZKA

Věděla jsi vůbec, do čeho jdeš? Pokud jsi už dřív měla zkušenost s koučinkem, lišil se ten náš nějak od ostatních? Nemusíš zmiňovat jména.

odpověď

Plus mínus jsem věděla, do čeho jdu. Četla jsem recenze a pohybuji se ve fitness světě, takže to znám. 

OTÁZKA

Samy za sebe moc dobře víme, že jakmile jednou člověk změní životní styl, má to mnohdy efekt i na rodinu a blízké. Stalo se něco takového u tebe?

odpověď

Nejvíce to ovlivnilo samozřejmě mě, ale když můj nevlastní otec viděl, jak se měním, nejen fyzicky, ale především psychicky, tak taky začal cvičit a změnil trochu životní styl.

OTÁZKA

Na začátku jsi zmínila očekávání od koučinku, vyplnilo se? Nebo byla realita jiná, než to, co jsi čekala?

odpověď

Mé očekávání se splnilo. Musím upřímně říct, že ne vždy to byla jednoduchá cesta. Občas jsem měla pocit, že to nevede tam, kam bych chtěla, ale holky jsou boží a vždy mě podpořily a vrátily zpátky na zvolenou cestu.

OTÁZKA

Na životě je krásné, že jedna malá změna dokáže nastartovat celou řadu dalších pozitivních změn. Stalo se to i u tebe? Pomohl ti koučink i v jiné oblasti než jen sportu a zdraví?

odpověď

Samozřejmě, že koučink změnil více oblastí v mém životě. Především jsem se změnila po psychické stránce. Zklidnila jsem se, naučila jsem se mít se ráda, vnímat se více realisticky. Předtím jsem o sobě měla zkreslené mínění (ne v pozitivním slova smyslu). Za toto jsem vděčná asi úplně nejvíc.

OTÁZKA

A co na to tvá rodina? Dostalo se ti podpory, nebo jsi musela zatnout zuby a jít do toho naplno sama za sebe?

odpověď

Má rodina mě naštěstí ve všem podporuje. Takže jsem v nich měla oporu a vždy mě pozitivně motivovali. 

OTÁZKA

Jak dlouho jsme nakonec spolupracovali?

odpověď

Spolupracovali jsme spolu cca rok a měsíc... 

OTÁZKA

A teď to hlavní – to, co mě upřímně zajímá nejvíc! Jak se ti daří po ukončení koučinku? Pokračuješ v tom, co jsme spolu nastavily? Staly se u tebe nějaké změny/novinky, o které by ses s námi ráda podělila?

odpověď

Po ukončení koučinku jedu dál. Jelikož se nejedná o žádnou dietu, ale o životní styl. Tak člověk pokračuje. I když jsem změnila práci, tak je to náročnější z pohledu vážení jídla, ale za ten rok jsem se už naučila, kolik čeho a v jakém množství sníst, a tak není problém jíst více intuitivně. Cvičení mě vždy bavilo a je stále součástí mého života. Navíc tréninky jsou úplně boží a nedokážu si bez nich představit život. 

Tato zpětná vazba je to, co nás žene vpřed! Jsme tu pro Vás, holky.

A pokud si přejete dosáhnout také takových krásných výsledků, jak po psychické tak fyzické stránce, neváhejte se na nás obrátit! Informace o osobním koučinku najdete pod tímto odkazem.

Může se ti líbit

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Členská fitness aplikace


Chceš každý měsíc nová motivační tréninková videa v reálném čase a inspirativní jídelníček plný zdravých receptů pro dosahování tvých cílů?