Omrkni všechny naše služby pohromadě

Nejseš si jistá, která se nejvíc hodí pro tebe?

členská aplikace

Vymazlený dlouhodobý plán s bohatou inspirací na stravu i trénink na jednom místě! A aby toho nebylo málo, v aplikaci na tebe čeká online chat, kde se můžeš radit s některou z našich kouček, kdykoliv budeš potřebovat. Každé 4 týdny ti kompletně obměníme obsah, takže se nemůže stát, že by tě tréninky nebo strava začaly nudit! To u nás nehrozí! Aplikace je vhodná pro každou ženu, co hledá strukturovaný, efektivní a zároveň pestrý plán, díky kterému bude moci formovat svou postavu nebo se upevnit ve zdravých návycích a zdravém životním stylu celkově. Pokud je tvým cílem výraznější redukce tuku, tak pro tento účel slouží naše osobní služby.

Osobní koučink

Jde o individuální plán, který ti ušijeme přímo na míru! Budeš mít svou vlastní koučku, která ti vše připraví a celým procesem tě provede. Budeš s ní vše probírat v rámci pravidelných týdenních reportů, díky kterým budeš vědět, že jdeš správným směrem. Osobní koučink je možné využít ve dvou formách – samostatný stravovací program a nebo kompletní včetně tréninkového plánu. Zakládáme si na flexibilitě, dlouhodobé udržitelnosti a přátelském přístupu. Tahle služba je vhodná pro dosažení jakéhokoliv cíle v oblasti fitness a ze všech našich nabízených je to nejosobnější a nejintenzivnější péče jakou ti můžeme dopřát.

jednorázové sestavení plánu

Jde o jednorázově sestavený plán, který plní ty nejvyšší standardy naší prémiové služby osobního koučinku. Je sestavený na období 12 týdnů tobě na míru a strukturovaný tak, aby ses podle něj mohla řídit samostatně a zároveň vědět, že jeho následováním směřuješ ke svému cíli. Pokud pro tebe není cvičení ani zdravá strava žádnou novinkou a víš, že ti stačí předem stanovený plán, který budeš s důvěrou následovat, je právě tahle služba pro tebe. Stejně jako osobní koučink je i tahle služba dostupná ve dvou formách – samostatný stravovací program a nebo kompletní s přidruženými tréninky v naší aplikaci (zahrnuto v ceně). Jediným a zároveň zásadním rozdílem od osobního koučinku je tedy absence týdenních reportů a komunikace s koučkou v průběhu programu.

jednorázová konzultace

Nejseš si jistá, co děláš špatně, že nevidíš výsledky, které by sis přála? V rámci jednorázové konzultace koučka zhodnotí tvůj současný životní styl a přesně ti poradí, jak ho přizpůsobit vzhledem k tvému cíli. Dostaneš kompletní vyhodnocení a doporučení. Následně si s sebou koučka zavolá a vše s tebou ještě osobně probere.

Merch strong beauty

Strong beauty shop vznikl za účelem prodeje merchendaise produktů značky Strong beauty. Nadchla nás myšlenka, že bychom mohly začít nabízet i fyzické produkty nejen pro naše klientky a členky, ale pro všechny ženy, které se s naší filozofií ztotožňují! Přišly jsme tedy zároveň s nabídkou elegantního a zároveň kvalitního fitness oblečení, ve kterém se budeš cítit krásná, sebevědomá a silná, jen co si ho oblečeš. Všechny produkty jsme předem řádně testovaly a naprosto vše, co nabízíme nyní i tobě, jsme si samy zamilovaly.