Je to v hlavě…

Délka čtení

minut

Pokud nezměníš to, co se děje uvnitř tvé hlavy, nemůžeš ani ovládat své tělo. Nikdy nebudeš spokojená, nikdy ti to, čeho dosáhneš nebo co se ti povede změnit, nebude dost.

Žádná váha pro tebe nebude dostatečně nízká, žádný zadek, ke kterému se dopracuješ, pro tebe nebude dost kulatý,... a mohly bychom pokračovat donekonečna.

nauc-se-mit-rada-sve-telo

Zdroj: Shutterstock

To, co potřebuješ změnit, je způsob svého myšlení a pohled na své tělo. Naučit se s ním mluvit, naslouchat mu a umět se pochválit. Mít se prostě ráda.

Bohužel žijeme v době, která nás ze všech stran tlačí do těchto negativních postojů ke svému tělu a tomu, abychom na sebe byly nepřiměřeně přísné, abychom měly top formu. Ovšem bez ohledu na naše mentální zdraví.

nauc-se-mit-rada-sve-telo

Je potřeba, aby ses naučila pracovat se svými myšlenkami a pohledem na své tělo. Podívej se do zrcadla a místo nadávek si zkus říct něco hezkého. Co se ti na tobě líbí? Hledej to pozitivní a upřednostňuj to před tím, s čím třeba nejsi úplně spokojená. A to, s čím nejsi spokojená nevyzdvihuj, neupozorňuj se na to, ale pracuj na so.

Pracuj na sobě, neznehodnocuj se a uměj se pochválit. Uvidíš, jak ti to změní fungování v běžném životě.

Může se ti líbit

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Členská fitness aplikace


Chceš každý měsíc nová motivační tréninková videa v reálném čase a inspirativní jídelníček plný zdravých receptů pro dosahování tvých cílů?