Jak zhubnout 20 kg za měsíc – jednoduše

Délka čtení

minut

Vítáme Tě v roce 2022! Věříme, že tento rok bude úspěšným pro všechny z nás. Posuneš se zase o několik kroků dále v oblastech, kde si to přeješ. Ale kromě splněných přání a cílů budeš také vnímat pozitivní energii z obyčejných každodenních momentů, žít přítomností a vážit si toho, co je mnohdy očím skryté, přesto tolik významné. Zdraví, lásky, rodiny, přátelství, domova a v neposlední řadě sama sebe, plně si vědoma své hodnoty. Budeš tímto rokem proplouvat s vděčností, pokorou, ale také s touhou jít vstříc svým snům, touhou naplnit své poháry štěstím a spokojeností. 🙂

S příchodem nového roku nastalo období různých předsevzetí, vizí a cílů. Říká se, že jsou naše předsevzetí a cíle často nereálné. Nic není nereálné. Nereálný je pouze způsob, jakým vyžaduješ, aby došlo k jejich naplnění. Primárně se to týká časového horizontu, ve kterém chceš dojít k úspěšnému závěru. Je také škoda chtít pouze odškrtnout další položku ze seznamu a být příliš vázaná na předem důkladně rozplánovaný harmonogram, tlačit na výkon, tlačit na sebe a ve výsledku si žádnou položku z pomyslného seznamu nevychutnat a neužít. Ať už sis dala či nedala nějaké cíle pro tento rok, pokračuješ v těch z roku minulého, nebo ses rozhodla na sebe tolik nenaléhat a dělat věci s lehkostí, každá cesta někam vede a přejeme Ti, ať Tě dovede tam, kam má. 

V tomto článku se ale pojďme podívat na zásadní problematiku spojenou se zdravým životním stylem a často úzce související s příchodem nového roku, motivace, která se může velmi snadno a rychle přeměnit v demotivaci.

tym-strong-beauty

Vše má svůj čas. Pokud cítíš, že jsi přes svátky vybočila z režimu více, než jsi chtěla, třeba i nabrala kila navíc, rozhodně máš naši plnou podporu v tom, aby ses začala opět zdravě stravovat a více hýbat. Lépe a kvalitně spala, nestresovala se a cítila se jednoduše fajn ve svém těle. Rozhodně Ti ale nedoporučujeme, abys ze dne na den omezila kalorický příjem na úplné minimum a šlápla z bláta do louže. Žádný extrém není pro Tvé tělo v pořádku. Zdraví i funkčnost byla, je a bude vždy na prvním místě. Pokud Tvé tělo nebude zdravé, nemůžeš očekávat, že budeš spokojená. To vše i za předpokladu, že bys zhubla několik kilo a vizuálně bys vypadala lépe. Dříve či později bys na to stejně doplatila. Tvé tělo = Tvůj chrám. Nezaslouží si trpět, Ty si to nezasloužíš. Proto se zkus zamyslet nad tím, jaké výsledky jsou opravdu dlouhodobě udržitelné. Ty, které přicházejí postupně a s rozumem. Hladovka, detox, hodiny strávené na kardiu… nic z toho šťastné tělo neudělá.

I my ve Strong beauty uznáváme přístup udržitelného, pomalého progressu. Možná to stojí více času, odhodlání a disciplíny, výsledky jsou ale stálé a celý proces Tě může posunout nejen na fyzické bázi, ale i na bázi duševní. Naučíš se mít ráda sama sebe. Téma sebeláska je v dnešní době velmi opěvované, na druhou stranu často špatně pochopené i prezentované. Je třeba na vše nahlížet se zdravým odstupem. Všeho s mírou. Můžeš mít pár kilo navíc a mít se stále ráda, protože číslo na váze neurčuje Tvou pravou hodnotu, ale jakmile balancuješ na tenkém ledě se svým zdravím, rozhodně je žádoucí začít na sobě pracovat, aby ses sobě i svému tělu odvděčila za tu nádhernou službu, kterou pro Tebe dělá. Za všechno, co je celý život schopné vydržet a jak je silné.

S udržitelným přístupem ke stravě i pohybu přichází ruku v ruce dobrá nálada, energie do života a do všech běžných věcí, které na své každodenní cestě potkáváš. Uvidíš sama, že i Tvé blízké okolí bude pozitivně reagovat, když uvidí, jak záříš štěstím. A někdy stačí opravdu málo. Zdravé stravování i cvičení může být totiž opravdu zábava. 🙂

tym-strong-beauty-ivet-katy-reni-marti-domi

V dnešní době je všude kolem nás nespočet inspirace. Pokud chceš mít vše na jednom místě, určitě Ti doporučujeme stáhnout si naší aplikaci, ve které najdeš zdravé, chutné, inspirativní recepty na celý týden, které jsou zároveň velmi jednoduché na přípravu, a také tréninkový plán. Vybrat si můžeš z varianty cvičení na doma nebo do posilovny. K jednotlivým cvikům máš i připravené video a detailní popis techniky, abys mohla mít své cvičení pod kontrolou. Každé čtyři týdny dochází k aktualizaci, nemusíš se proto bát, že by Tě cvičení nebo strava omrzela, myslíme na vše. A jsme tu pro Tebe i na online bázi přímo v aplikaci, kde nás můžeš kontaktovat s Tvým dotazem. Těšíme se na Tebe!

Krásný a aktivní vstup do roku 2022,

Tvůj tým Strong beauty

Může se ti líbit

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Členská fitness aplikace


Chceš každý měsíc nová motivační tréninková videa v reálném čase a inspirativní jídelníček plný zdravých receptů pro dosahování tvých cílů?