vyzkoušej si appKU

Připravili jsme pro tebe možnost vyzkoušet si appku v jejím plném rozsahu, za nejnižší možnou cenu!

Neplynou z toho pro tebe žádné závazky. Ani ti po týdnu nestrhneme peníze, když na to zapomeneš. Když se ale rozhodneš pokračovat, můžeš si jen objednat a zaplatit členství na jak dlouho budeš chtít a navázat tam, kde jsi po zkušebním týdnu skončila.

Nemáš co ztratit... Klikni a užívej si naší appku behěm 3 minut!

Přes 4 500 členek v aplikaci

Více jak 2 500 klientek prošlo osobním koučinkem

97% spokojenost našich členek a klientek

11 let pomáháme ženám dosahovat jejich cílů

NEJBOŽEJŠÍ FITNESS APPKA

  • Vše

  • Stravování

  • Tréninky

  • Podpora

Stravovací plán

 V appce dostaneš tabulku skupin a množství potravin, ze kterých si budeš hravě skládat jídelníček bez počítání kalorií a maker. Ty budou ale k dispozici také, pokud máš s "makropočítáním" praxi a je to tvůj šálek kávy.

Recepty

Jídla si můžeš vymýšlet sama, ale pokud na to nemáš buňky, máme jich pro tebe nachystaných 75. A každý měsíc ti třetinu z nich obměníme za nové! Své oblíbené si můžeš ukládat, aby ti nikdy nezmizely. Snídaně, svačinky, obědy, večeře. Hotové raz-dva z běžně dostupných surovin.

Tvůj jídelníček

 V přehledném týdenním jídelníčku z výběru 75 receptů můžeš skládat svoje týdenní menu přesně podle tvojí chuti. A měnit, kdykoli se ti zachce!

Nákupní seznam

 Vždy se ti v appce seskládá na míru přesně podle tebou sestaveného jídelníčku na týden. Potraviny budeš mít seřazené do kategorií pro lepší přehled. Pak už jen stačí vzít mobil s sebou do obchodu a nakoupit potřebné potraviny. Tahle funkce ti tak ušetří spoustu času s plánováním a vypisováním.

Cvič podle svého gusta

Tréninkových plánů pro tebe máme připraveno několik, abychom se trefily přesně do tvých potřeb. Můžeš si vybrat, jestli chceš cvičit v klidu a soukromí domova nebo ve fitku. Taky kolikrát týdně chceš cvičit a zda s pomůckami nebo jen s vlastním tělem.

Tréninky na doma v reálném čase

Až budeš mít den, kdy budeš prostě jen líná, stačí si zapnout telku a místo Netflixu pustit trénink v appce. Motivační hudba, koučka, která ti předcvičuje, odpočítávání pauzy,... Tréninky v reálném čase tě nabudí vydat ze sebe to nejlepší!

Provedeme tě každým tréninkem

Chceme, aby sis cvičením byla opravdu jistá. Proto jsme si daly práci s tím, abychom ti každý cvik názorně ukázaly na fotkách, videích a popsaly ti detailně techniku každého cviku včetně správného dýchání.

Zahřátí a Strečink

Zahřátí ti nabídne dynamické cviky, které tě dokonale připraví na následující trénink, abys podala nejlepší výkon a předešla zranění. Protahovací cviky pomůžou tvým svalům zotavit se rychleji, snížit svalovou bolest a zrelaxovat.

Kalendář tréninků

Tréninky na každý týden budeš mít zorganizované v přehledném kalendáři, kde si je můžeš přesouvat podle potřeby a označovat ty, které máš už splněné. To ti pomůže k větší disciplíně a motivaci!

Poraď se s koučkou

Nenecháme tě nikdy ve štychu. Když s námi budeš chtít něco probrat, zeptat se, poradit, jsme tu pro tebe na online chatu přímo v appce. K dispozici je ti profesionální fitness koučka.

Strong beauty akademie

Pravidelná videa přímo v aplikaci, ve kterých ti budeme předávat vzdělání z oblasti fitness, cvičení, výživy lehkou a srozumitelnou formou. A nejen to! b Budeme ti předávat motivaci a dávat různé lifestyle tipy z naší praxe.

Na mobilu, PC nebo v televizi

Aplikaci si můžeš otevřít na mobilu, počítači nebo v televizi, takže bude tvým parťákem na každém kroku - během tréninku, v obchodě, nebo během vaření v kuchyni.

Spoj se s komunitou

Naše členky se sdružují v privátní facebookové skupině, kam, jako jedna z nich, budeš mít přístup. Abys viděla, jak se daří jim a mohla se také o své úspěchy podělit.

VÝSLEDKY NAŠICH ČLENEK