JAK TO U NÁS FUNGUJE

ZKUŠENOST NAŠÍ KLIENTKY OSOBNÍHO KOUČINKU

Redukce tuku s následnou reverzní dietou

 • Výsledek:  -67 cm celkem, -17 kg 
 • Klientka M. M.
Před začátkem programu jsem měla problém s množstvím jídla. I když jsem jedla relativně pestře a zdravě, jedla jsem víc, než moje tělo potřebovalo. Dařilo se mi držet přes den v práci a odpoledne jsem případný hlad zajídala tím, co bylo po ruce, místo toho, abych si v klidu připravila výživnou svačinu. Měla jsem často stavy, kdy jsem stres zajídala sladkostmi. Takže i když jsem cvičila, výsledky se nedostavovaly. Jídlo jsem brala jako zlo a to, co může za moje přibírání a nevěděla jsem si rady, jak správně nastavit množství, jak si rozložit jídlo během dne tak, aby nepřišel vlčí hlad.
Díky programu jsem se přestala na jídlo dívat jako na nepřítele. Naučila jsem se stravovat pestře, i když jsem si do té doby myslela, že už takovou stravu mám. Zařadila jsem do jídelníčku plno nových potravin, a díky tomu se naučila i pracovat s jídlem lépe. Marťa mě vždy podpořila, uklidňovala a držela při zemi, když vše nešlo, jak jsem si představovala. Dávala mi cenné rady a vždy pro mě měla pochopení. Dokázala vždy vše přizpůsobit mým potřebám. Motivovala mě k dalšímu pokračování.
Strávila jsem s Marťou bezmála rok, nebyla jen koučkou, byla kamarádkou, které jsem se mohla se vším svěřit. Ta individualita pro mě byla hodně důležitá. Shodila jsem hromadu kil a cm, zeštíhlila postavu a hlavně se naučila jíst. Jsem nadmíru spokojená, vím, že z toho, co jsem se v koučinku naučila, budu moct čerpat celý život. Naučila jsem se jinak pohlížet na jídlo a taky to, že nemůžu chtít výsledky hned. Že je důležité být důsledná, dostatečně jíst a taky se nehroutit z výkyvů váhy. Naučila jsem si nezakazovat, co mám ráda a zařadit do stravy všechny makroživiny.
Odnáším si radost ze shozených cm a kil a plno nových poznatků ohledně stravy a cvičení. Program bych určitě doporučila, celoživotně bojuji s nadváhou a až koučink ve Strong beauty mi dokázal pomoct přenastavit si určité věci v hlavě.
PŘED
PO

JAK OSOBNÍ KOUČINK FUNGUJE V PRAXI

 1. 1
  Po zakoupení vybraného programu ti bude odeslán PODROBNÝ VSTUPNÍ DOTAZNÍK. Je důležité, dát si na jeho vyplnění záležet, protože právě díky němu ti sestavíme startovní plán, který bude pro tvé tělo a tvůj život, skutečně fungovat.
 2. 2
  Tvůj nový stravovací a tréninkový plán je pro nás zásadní metou, na které si dáváme hodně záležet. Když ho tvá koučka sestaví a zkompletuje veškeré další potřebné materiály pro začátek spolupráce, odešle ti vše na e-mail a zároveň ti oznámí, kdy proběhne váš úplně první report.Své stravování a další potřebné údaje si budeš zaznamenávat do Speciálních tabulek online a tréninky budeš mít v naší členské aplikaci, do které dostaneš v rámci osobního koučinku přístup.
 3. 3

  Jde se na to! Startovní den máš stanovený a od toho dne se začínáš plně řídit plánem, který je tvým novým průvodcem. V rámci programu budeš mít k dispozici online tabulky, do kterých si budeš zaznamenávat na denní bázi svou stravu, tělesnou hmotnost, ale i kroky, spánek, menstruaci a použitou váhu u jednotlivých cviků v tréninkovém plánu. Neboj, zabere ti to pár minut.

 4. 4

  Tvůj první report! Je to tady, první zhodnocení toho, jak se ti v aplikování nového režimu dařilo a stanovení dalšího postupu. Report budeš mít se svou koučku jednou týdně a to vždy ve stejný den, který si stanovíte už na samotném začátku. V den, kdy své koučce poskytneš smluvené materiály k reportu, dostaneš zároveň i od koučky zpětnou vazbu a odpověď na vše, co bude třeba.

 5. 5

  Pravidelné reporty jsou součástí programu a budou mít vždy stejná pravidla. V den reportu pošleš své koučce vyfocené fotografie, zaznamenáš do tabulek své aktuální tělesné míry, vyplníš otázky k reportu a zkompletuješ vše, co zaznamenáváš do tabulek na denní bázi. Zároveň můžeš své koučce poslat videjko cviku, u kterého si nebudeš jistá s jeho technickým provedením. Koučka ti dá zpětnou vazbu a případné chyby ti opraví. Nezapomeň, pravidelné reporty jsou na tvé zodpovědnosti a je důležité, být na ně připravená.

 6. 6

  Každé 4 týdny obdržíš od své koučky PDF s 35 unikátními recepty, které budou zkompletovány do inspirativního jídelníčku.

 7. 7

  Před ukončením startovního programu se ti ozveme s nabídkou prodloužení a do emailu ti pošleme odkaz, přes který si můžeš pokračování programu objednat. Ve chvíli, kdy naskočíš do prodloužení, se už nemusíš o nic starat a faktury na další pokračování ti budou chodit automaticky.

 8. 8

  Pokud si budeš přát program ukončit, stačí když nám dáš před následujícím prodloužením vědět a my ti program ukončíme.

“Nečekej na změnu, staň se změnou…”

© 2019,Way4life s.r.o.