8týdenní výzva

 fit máma

Staň se energickou mámou a získej skvělou postavu do léta za 56 dní!

REGISTRACE KONČÍ ZA:

Do výzvy se zapojilo už 5124 žen. Budeš ty ta další?

Registrace je nezávazná. Všechny důležité informace ti dorazí e-mailem.

Jaro volá po tom rozhýbat tělo a začít pomalu pracovat na formě do plavek. Jenže...

 • ty jsi máma

 • máš málo času

 • jsi často unavená

To vůbec nemusí být překážka! Čti dál, a zjisti, jak to můžeš i tak s touhle výzvou dokázat.

co tě ve výzvě čeká

během 56 dní:

VYFORMUJEŠ SI

POSTAVU

Cílem výzvy je vybudovat si nové zdravé návyky, ale také vidět jejich odraz v zrcadle. Shodíš přebytečná kila, vyformuješ si ladné křivky a budeš sexy máma.

NAUČÍŠ SE ZDRAVÉ A SNADNÉ RECEPTY

Ukážeme ti, jak ze základních ingrediencí vykouzlit pestrá, zdravá jídla, která zachutnají tobě i tvé rodině. Zároveň tak, abys u plotny netrávila hodiny.

ZÍSKÁŠ DOBRÝ POCIT ZE SEBE

Rozhýbeš tělo, budeš si pochutnávat na čerstvých zdravých jídlech, uvidíš, jak se ti mění postava před očima a budeš na sebe pyšná! Ten pocit si zasloužíš.

BUDEŠ SUPER MÁMA

Vybuduješ si kondičku, díky které budeš máma, se kterou je sranda i na hřišti, na výletech a doma při blbnutí. Budeš pro své děti skutečnou inspirací.

UŽIJEŠ SI chvíle jen pro sebe

Každá máma si zaslouží odpočinek a chvíle jen pro sebe za to všechno, co dělá pro svoji rodinu od rána do noci sedm dní v týdnu. Cvičení ti přinese právě tohle uvolnění a dobití baterek.

Jak toho dosáhneme

Ve dvou měsících od nás dostaneš:

Efektivní tréninky

Tréninky jsme sestavily tak, abys je zvládla i z pohodlí domova. Pouze s činkami a gumičkami nebo jen s vlastním tělem. Vybrat si můžeš ze 5 programů podle toho, co ti bude víc sedět. Zda kratší cvičení denně nebo trochu delší 4-5x týdně.

Provedeme tě každým cvikem

Chceme, aby sis cvičením byla opravdu jistá, a proto jsme si daly práci s tím, abychom ti každý cvik názorně ukázaly na fotkách, videích a popsaly ti detailně techniku každého cviku včetně správného dýchaní.

Videa v reálném čase

Až budeš mít den, kdy budeš prostě jen líná, stačí si zapnout telku a místo Netflixu pustit trénink v naší appce. Motivační hudba, trenérka, která ti předcvičuje, odpočítávání pauzy,... To tě nabudí vydat ze sebe to nejlepší!

Jídelníček pro tebe

Stravování ti přizpůsobíme dle tvého cíle, tělesných údajů a preferencí. Vypočteme ti ideální skladbu živin, ale můžeš si jednoduše skládat jídelníček z připravených receptů.

Snadné recepty

Máme jich pro tebe nachystaných 150! Rozhodně si vybereš. Snídaně, svačinky, obědy, večeře. Hotové raz-dva z běžně dostupných surovin.

Pojď se kouknout na ochutnávku...

Navíc ti přidáme

3 bonusy zdarma

Online chat s koučkou

V hodnotě: 390 Kč

Když s námi budeš chtít něco probrat, zeptat se, poradit, jsme tu pro tebe na online chatu přímo v appce. K dispozici je ti profesionální fitness koučka.

Uzavřená FB skupina

V hodnotě: 390 Kč

Naše členky se sdružují v privátní facebookové skupině, kam, jako jedna z nich, budeš mít přístup. Abys viděla, jak se daří jim a mohla se také o své úspěchy podělit.

Strong beauty akademie

V hodnotě: 490 Kč

Videa, ve kterých ti budeme předávat vzdělání z oblasti fitness, cvičení, výživy - lehkou a srozumitelnou formou. Dál také motivaci a lifestyle tipy z naší praxe.

Získáš od nás bonusy v hodnotě: 1270 Kč

Výzva ti nic nedala?

Vrátíme ti peníze

Ve Strong beauty každou výzvu pečlivě nastavujeme tak, abys získala co nejlepší výsledky. Pokud však s námi projdeš celou výzvu, aniž bys zaznamenala jakoukoli změnu, vrátíme ti peníze.

Vše o postupu a podmínkách se dozvíš ZDE.

PODMÍNKY

 • Jsi zdravá a tvá fyzická i duševní kondice nebrání dosažení výsledků po vizuální stránce.
 • Neužíváš žádné léky, které by byly v rozporu s redukcí hmotnosti.
 • Netrpíš žádnou z poruch příjmu potravy (mentální anorexie, bulimie, ortorexie, záchvatovité přejídání).
 • Vstup do výzvy byl z tvé strany zcela dobrovolný a šlo o tvou vědomou akci.
 • Ještě před koupí výzvy ses přesvědčila o tom, že víš co výzva je, v jaké formě bude probíhat a co od ní můžeš očekávat (vyzkoušela sis náš ukázkový účet zdarma).
 • Nastudovala sis informace o tom, co od tebe bude během výzvy očekáváno a co vše je nutné pro dosažení požadovaných výsledků plnit.
 • Dodržela jsi předepsaný stravovací plán na 100 %.
 • Absolvovala jsi celou výzvu od začátku až do konce (tedy 8 týdnů).
 • Ujistila ses, že obdrženému plánu na 100 % rozumíš a v případě, že ti bylo cokoliv nejasné, využila jsi naší podpory ve formě on-line chatu, aby sis byla na 100 % jistá, že všemu rozumíš a obdržené instrukce aplikuješ už od začátku správně.
 • Dodržela jsi předepsaný tréninkový plán i doporučení k celkové pohybové aktivitě během dne.
 • Zvolila jsi správný cíl, který koresponduje s tím, čeho si přeješ v rámci výzvy dosáhnout.
 • Sledovala sis v průběhu svůj progress zápisem tělesné hmotnosti a měřením tělesných mír dle doporučení, které jsi od nás obdržela emailem (dělala sis v průběhu progressové fotografie).

POSTUP

Výzva ti nic nedala? Vrátíme ti peníze.


Nedosáhla jsi výsledků, které jsi od výzvy očekávala a které ti po jejím absolvování garantujeme? To nás moc mrzí!


Pakliže jsi dodržela všechny stanovené podmínky (viz “Podmínky”) a i přesto nedošlo k naplnění tvého očekávání, se kterým jsi do výzvy vstoupila, napiš nám na email kontakt@strongbeuaty.cz, že žádáš o vrácení peněz a mi ti moc rády vyhovíme. 


Peníze ti pošleme obratem zpět na tvůj účet.

Účastnice PŘEDCHOZÍCH KOL VÝZEV

Chci Vám říct jedno velké DĚKUJI!!! Děkuji za to, co jsem díky Vám dokázala za 8 týdnů. Děkuji za to, jak se teď cítím. Pro mě tohle určitě není konec, ale teprve začátek! Neskutečně mě bavil jídelníček, v kterém jsem si našla spoustu výborných delikates, které budu dělat už asi pořád :) Děkuji, že jste mě naučily poznat, co mé tělo potřebuje a co mu škodí. Dokonce jsem si opravdu oblíbila i tréninky, které chci také zařadit do mého běžného života. A i když to někdy bylo náročné a fakt dřina, ta motivace byla opravdu velká. Každý týden jsem se těšila, až bude pondělí a budu si moct přečíst motivační e-mail od Vás. Pravdou je, že na oblečení jsem nějakou tu změnu už pociťovala, ale až dnes, když jsem po osmi týdnech viděla svoje porovnávací fotky, opravdu mi vyhrkly slzy do očí. Vím, že pořád mám co zlepšovat a že na sobě musím makat, ale důležité je, jak se cítím teď... A tak Vám chci říct, že jsem na sebe pyšná! :) A to díky Vám. Jste skvělé! Děkuji za to, co děláte, protože to děláte opravdu výborně! :) DĚKUJI!

Lucie Vytlačilová

Určitě budu pokračovat. Úbytek na váze 7 kg.

Cítím se lépe, víc přemýšlím nad jídlem a sport mě baví. Jsem nadšená a moc za tuto výzvu, pomoc všech kouček děkuji. Bez vás bych to určitě nezvládla.

M. Lukášová

Cítím se o 100% lépe, narovnaly se mi záda a mám větší sílu v rukách i celkově, trošku se mi zmenšilo břicho a zvedl zadek, z toho mám fakt radost :).

Výzvu jsem brala jako start zdravějšího stylu mého života a povedlo se! Cvičení mě moc bavilo a určitě hodlám pokračovat.

Pavla

Moc vám děkuju za motivaci, jsem vám vděčná, že jsem po druhém porodu zpět na původní váze a jedu dál! Aplikace je parádní a těším se na dalším cvičení i dobrůtky :)

Veronika Vašková

Jsem ráda, že jsem se do výzvy zapojila, cítím se skvěle a s výsledky jsem také spokojená :) Určitě v tom budu dál pokračovat, aplikace je opravdu hezky vymyšlená! :)

Petra Bártová

Jsem ráda, že jsem se hecla a šla do této výzvy. Dlouho jsem odolávala a z výsledků jsem nadšená. Kila co jsem chtěla dát dolů se mi podařilo shodit a naučila jsem se správně jíst, což mě těší nejvíc!

Danča

Je neuvěřitelné jak rychlo to uteklo a jaké jsou změny. Velkou oporou pro mne byla i kamarádka, která do výzvy šla se mnou. A Vám moc a moc děkuji za tipy a rady. Opravdu to konečně k něčemu bylo.

Hana

Během výzvy jsem byla nadšená, spokojená. Apku mám již od března a prostě nedám na ni dopustit. Jste skvělé - milé úžasné dámy, které nechávají nám všem prožívat ženskou krásu po všech stránkách. Jste oporou - jste stále-přítomné a to je super!!!

Radka

A JAKO EXTRA MOTIVACE

3 nejlepší proměny odměníme cenami v CELKOVÉ HODNOTĚ
29 160,-!

2. místo

7.990

 • 4.000 Kč
 • členství na 3 měsíce zdarma
 • Strong beauty merch v hodnotě 1.000,- Kč
 • balíček zdravých dobrot a přírodní kosmetiky z Goodie.cz v hodnotě 1.000,- Kč

1. místo

17.180

 • 6.000 Kč
 • členství na rok zdarma
 • Strong beauty merch v hodnotě 2.000,- Kč
 • balíček zdravých dobrot a přírodní kosmetiky z Goodie.cz v hodnotě 2.000,- Kč

3. místo

3.690

 • 2.000 Kč
 • členství na měsíc zdarma
 • Strong beauty merch v hodnotě 500,- Kč
 • balíček zdravých dobrot a přírodní kosmetiky z Goodie.cz v hodnotě 500,- Kč

co říkají účastnice výzvy <3

NA CO SE K VÝZVĚ ČASTO PTÁTE

Potřebuji ke cvičení nějaké pomůcky?

U domácího tréninku si můžeš vybrat buď plán s pomůckami, kde budeš potřebovat jednoruční činky, odporové gumičky, band s rukojeťmi (nejlépe s třemi sílami odporu) a velký cvičební míč. Na všechny tyto cvičební pomůcky ti dáme konkrétní doporučení v aplikaci. Pak máme plán jen s vlastním tělem.

Pokud si zvolíš verzi tréninkového plánu do posilovny, plnohodnotně ho odcvičíš v běžně vybaveném fitness centru – osy, činky, kotouče, stroje,...

Co když mám potravinovou intoleranci (např. lepek, laktózu,...) nebo nejím některé potraviny?

To není žádný problém. Jídelníček je velmi variabilní a jeho systém je sestaven podle skládání různých skupin potravin. Výběr těch konkrétních je už na tobě.

Jsem úplný začátečník, budu tréninky zvládat?

Žádný strach. Plány jsme sestavily tak, abys je zvládla na jakékoli úrovni pokročilosti.


Ke každému cviku je instruktážní video s vyobrazením správné techniky, a zároveň je jeho provedení detailně popsané v samotném tréninkovém plánu přímo u konkrétního cviku. Nepochybujeme, že to zvládneš!

Nemám žádné zkušenosti ani vědomosti v oblasti stravy, budu jídelníček zvládat?

Rozhodně ano! Stravovací plán je velice jednoduchý a díky detailním instrukcím a instruktážnímu videu se s ním rychle naučíš pracovat. Máš od nás také sestavený jídelníček s pestrými a zároveň jednoduchými recepty, takže nemusíš vůbec tápat.  


Stejný systém jídelníčku používalo a požívá už tisíce našich klientek, které s ním dosáhly perfektních výsledků. A mnohé z nich neměly před zakoupením programu se sestavováním jídelníčku žádné zkušenosti. Takže to na 100% zvládneš i ty! ;-)

Co když nebudu něčemu rozumět, pomůže mi někdo?

Ano, samozřejmě. V případě jakéhokoliv technického problému spojeného s používáním aplikace se můžeš obrátit na zákaznickou podporu na emailu kontakt@strongbeauty.cz.


Zároveň jsme si daly velkou práci s tím, aby bylo v aplikaci vše detailně popsané a vysvětlené, abychom předešly případnému nepochopení.


Také máš možnost využít službu jako bonus zdarma – On-line chat s koučkou, která ti bude pro tvé dotazy plně k dispozici.

Kolik výzva stojí?

Cena celé výzvy na 8 týdnů je nyní s 50% slevou za 980 Kč.

Musím se registrovat nebo něco platit, když jsem členka?

Pokud už jsi naší členkou, je jen potřeba, abys měla aktivní členství po celou dobu trvání výzvy. Registrovat se ovšem musíš, a to na stránkách výzvy, kde vybereš v prvním kroku možnost “Jsem již členkou” a dál tě to navede. Je to potřeba hlavně kvůli tomu, aby sis zvolila svůj cíl a zařidily jsme tě do soutěže o ceny.

Kdy obdržím plán do výzvy?

1 den před startem výzvy (v neděli 31. 3.), aby ses na ní mohla pořádně připravit, vše si v klidu projít a případně dojít nakoupit.

Je výzva vhodná po porodu/při kojení?

Ano. Spousta účastnic výzvy bylo krátce po porodu nebo kojily. Máme i na výběr přímo specializovaný program Do formy po porodu. Až si budeš vybírat svůj cíl, doporučujeme formování než na hubnutí kvůli vyššímu kalorickému příjmu. A neboj se, i tak uvidíš skvělé výsledky i úbytek na váze, pokud budeš důsledná!

Můžu se do výzvy zapojit, i když jsem těhotná?

Výzva není vhodná pro těhotné ženy.

jsi připravená začít svou proměnu
s 50% slevou?

Cena nyní: 1 990 Kč
980 Kč

Registrace do výzvy

18. - 28. 3. 2024

Průběh výzvy

1.4. - 25. 5. 2024

Co vše ve výzvě získáš:

 • 8 týdnů přístup do členské aplikace Strong beauty
 • Na výběr ze 5 tréninkových programů
 • Tréninkový plán na doma nebo v posilovně
 • Online tréninky v reálném čase s koučkou
 • Stravovací plán přizpůsobený tobě dle tvého cíle
 • Interaktivní jídelníček se 150 recepty
 • Nákupní seznam
 • Podporu formou online chat s koučkou
 • Přístup do uzavřené FB skupiny
 • Interaktivní kalendář tréninků
 • Motivační e-maily každý týden
 • 4x Vzdělávací a motivační videa
 • Účast v soutěži o ceny v hodnotě 30 000,- Kč