Úbytek tuku z jedné parite

Dá se zhubnout tuk pouze z konkrétní požadované partie? Také si přejete zhubnout bříško, nebo třeba jen hýždě a nohy? 

More...

Ach my ženy, neustále nespokojené se svoji postavou. Tak moc se upínáme na naše chtěné výsledky, že dnes skoro zapomínáme být šťastné a užívat si naplno každý den. A právě psychika a pozitivní přístup je k žádoucím pokrokům velice důležitým faktorem.

Každopádně se velmi často setkávám s prosbou, zda mohu pomoci s redukcí tuku na břiše nebo oblasti hýždí a zadečku. Až kolikrát nezdravě se na tyto problematické partie soustředíme. Jaké cviky jsou na to neúčinnější, kolik opakování na danou partii a podobně. No bohužel Vás budu muset zklamat. Nic takového, jako redukce tuku z konkrétní dané partie bohužel nejde.

Tuk jde z těla vždy plošně a k tomu je zapotřebí dosáhnout kalorického deficitu. Tedy přijmout z jídla méně energie, než kterou vydáte. Kalorický deficit tedy vytvoříte částečně stravou a částečně kardio tréninkem, doplníte o adekvátní posilovací trénink, abyste nejen redukovaly tuk, ale zároveň své tělíčko formovaly a nezbyla na vás určitě nechtěná “povislá“ kůže. Dodržení takto nastaveného strukturovaného plánu dosáhnete výsledků, které si přejete. Jediné, co je potřeba, je trpělivost, konzistence a důslednost. Někdo bude mít výsledky rychleji a někdo bohužel pomaleji, to neovlivníme (určité genetické predispozice, výchozí bod - % tělesného tuku, historie ve stravování, apod.). Každopádně každá z nás má na to, toho dosáhnout, nevěříte?:)

>