Jsi tady správně? Ano, pokud:


  • Chceš mít skvělou postavu, více energie a cítit se ve svém těle prostě skvěle.
  • Chceš získat odpovědi na to, proč začínáš znovu a znovu a nevidíš výsledky, které si přeješ, i když se tolik snažíš.
  • Říkáš si, jestli na to vůbec máš a jestli to stojí za to...
  • Máš zájem dostat se k informacím, které většina žen postrádá a odhalit tak tajemství úspěšných fitnessek.
NAPROSTO ZDARMA získáš jednoduchého průvodce fitness životním stylem pro ženu, jako jsi právě TY.
Kdo za tím stojí?

Ne jedna, ne dvě, ale celý tým žen, které byly ve stejném bodě jako ty. Hledaly.


A od té doby získaly nespočet zkušeností, vzdělání a úspěchů. Nejen vlastních, ale pomohly k nim i dalším, doslova tisícům žen.


A teď jsou tady pro tebe.

Není to vždy tak růžové a snadné...

Když jsem před 12 lety udělala rozhodnutí, že se sebou chci něco udělat, zhubnout a žít zdravěji, narážela jsem na spoustu překážek. Ale žádná mě neodradila. Naopak! Touha vědět a dokázat stále víc rostla, až se nakonec překlenula v zájem o pomoc dalším ženám a dívkám dosahovat jejich cílů k vytoužené postavě, zdravému tělu a sebevědomí.


Zhubnout, vybudovat svaly, závodit na fitness závodech, zlepšit své zdraví,... To pro mě byl prostředek, který mi otevřel dveře k poznání, že pravidelný pohyb a kvalitní vyvážená strava nepřináší jen estetické výsledky na postavě, ale taky dobíjí energií a radostí. Učí vás více o vás samotných, vašem těle a dávají životu nový rozměr.


Není to vždy tak růžové a snadné, ale když se vyhnete zbytečným chybám, je ten přínos mnohem větší, než dřina. A to z té dřiny dělá radost.

Katy  //  Certifikovaný poradce pro výživu, Bikini fitness závodnice, Veganka, Youtuberka

Pomoct ke zdravému a silnému tělu...

O cvičení a zdravou stravu se zajímám už opravdu dlouhou dobu. Rozhodně jsem ale od začátku nevěděla, jak na to a dělala spoustu chyb, než jsem se naučila svému tělu rozumět, nastavovat si správné cíle, vybalancovat je se zbylými aspekty života. A najít v celém procesu rovnováhu a pohodu.


Původně jsem si myslela, že čím budu hubenější, tím se tomuhle cíli přiblížím víc a každé kilo nahoře pro mě byl neuvěřitelný strašák. Prošla jsem si postupně různými etapami.


Nakonec jsem si osvojila zásady flexibilního stravování a nyní se již stravuju intuitivně podle pocitu, vybírám si především celistvé a kvalitní potraviny a díky tomu si nyní svoji postavu už dlouhodobě udržuju bez zbytečného úsilí.


Dělá mě nesmírně šťastnou, když můžu předávat ženám a dívkám všechny tyto informace a své poznatky. A pomoct tak i jim ke zdravému a silnému tělu, ve kterém se budou cítit krásné. Takovým způsobem, aby byly v každodenním životě doopravdy spokojené.

Domi  //  Certifikovaný instruktor fitness, Influencerka, Youtuberka, Blogerka, Propagátorka holistické výživy

Chci pomáhat k tomu najít rovnováhu a šťastný život...

O zdravou stravu a cvičení se zajímám už delší dobu. Prošla jsem si snad každou dietou, která zrovna byla v kurzu. Věřila jsem tomu, že já musím trpět, abych dosáhla vyrýsovanosti, že nikdy nebudu moct jíst tak, jako jsem to viděla u Katy a klientek ze Strong beauty, které jsem už v té době sledovala. Ale jednoho dne jsem řekla a dost, už se nechci trápit, ale chci žít normální život, jít s přítelem na oběd, na výlet, dát si jídlo mimo domov a zažít krásné okamžiky. A tak jsem se stala klientkou Strong beauty.


Nyní působím ve STRONG BEAUTY jako koučka, což pro mě má díky těmto osobním zkušenostem obrovskou hodnotu! Vím, že je tady další spousta holek, které mají problémy s jídlem a já jim chci a nyní můžu ukázat tu cestu, kterou jsem si sama prošla úspěšně já. Chci jim pomáhat k tomu, aby našly rovnováhu a mohly žít šťastný život.

Marti //  Influencerka, Propagátorka flexibilního stravování, fitness a zdravého životního stylu

Každá máme nárok být tou nejlepší verzí sebe samé...

Jsem člověk, který od života očekává skutečně hodně. Věřím, že je možné, aby nám umožnil dosáhnout vše, co si jen vysníme, a proto je potřeba jít tomu každý den naproti. Buď se rozhodneme být tu sami pro sebe, anebo svými činy pomůžete ostatním. Já se rozhodla být tu pro druhé! Každý den pracuji na tom, abych se přiblížila svým ideálům, vypadala, jak nejlépe mohu, byla šťastná, zdravá a všechny tyto zkušenosti mohla předat dál.


Díky všem vzestupům a pádům, které mě na mé cestě potkaly a neustálé ochotě vzdělávat se, dokáži zcela jasně rozpoznat, za co v životě opravdu stojí bojovat a co nám umožní využít náš život na maximum – je to zdravý duch ve zdravém těle!


Za každým životním cílem se skrývá spousta dřiny, odříkání, slz ale i radosti a pýchy – to vše je potřebné k tomu, abychom se staly silnějšími. Při cestě za novým „JÁ“ jde především o to, milovat ji jako celek. Tato cesta vás učí vnímat své tělo, ukazuje vám vaší vnitřní sílu, zvyšuje vaše sebevědomí, posouvá vás fyzicky, ale i psychicky.


Každá máme nárok být tou nejlepší verzí sebe samé, tak na tom pojďme makat!

Reni //  Diplomovaný specialista v oboru management sportu, Bikini fitness závodnice, Propagátorka flexibilního stravování, fitness a zdravého životního stylu

 © 2020, Way4life s.r.o.