Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné. 👍 Tréninky jsou super! Netušila jsem, že takhle makat se dá i doma! 🤩 Věřím, že jídelníček je super, ale teď to drobet flákám.. Cítím se lépe a jsem spokojenější.. mám zpevněnější tělo a to jsem chtěla. 👍 Neváhala bych členství doporučit i své kamarádce!

Gabriela Levorová

Aplikace je super! I tréninky jsou super, se stravovacím plánem jsem spokojená, je to skvělá inspirace a skvělé recepty☺️. A jak se zatím cítím po zařazení tréninků a nového jídelníčku? Je to pecka! Aniž bych si toho všimla, tak kila šla dolů i bez nějakého velkého omezování, je skvělé, že mužů jíst skoro všechno a i když jsem v redukci, ani mi nepřijde, že bych držela nějakou dietu ♥️ . Aplikaci doporučuji!

Beáta

Je to veľmi dobrá aplikácia. Začiatočník ako ja sa v tom velmi dobre orientuje, je to všetko skvele vysvetlene.

Strava je skvelo nastavená. Som veľmi spokojná.

Necítim unavu, lepsie sa mi spi, bolesti hlavy úplne zmizli, celkovo sa cítim skvele. Určite odporúčam ďalej.

Bibiána Peťková

S aplikací jsem celkově spokojená moooc! :-) Za její přehlednost dávám 1 s hvězdou!

Konečně má mé trénování smysl!

Recepty jsou skvělé - konečně mě baví vařit si.

Líbí se mi úplně vše :-). Jsem velmi spokojená.

Cítím více energie a stále se cítím plná jídla :-D. Po tréninku se cítím nakopnutě na zbytek dne a změnu, kterou jsem zaznamenala na svém těle? Nejspíš úbytek tukové části :-).

Ráda doporučuji dál a už jsem i doporučila své mamce.

Natálie Štíchová

Appka je krásně přehledná. Není co vytknout. Tréninky jsou super. Až s nimi jsem zjistila, že nemusím cvičit 6x týdně 2 hodiny. I stravovací plán mi vyhovuje. Tabulkový systém mi přijde více flexibilní a snazší, než počítání kalorií. Recepty jsou kreativní a jednoduché na přípravu. Po měsíci užívání aplikace vidím změny, jsem veselejší, nemám pocit hladu. Také jsem zjistila, jak málo jsem předtím jedla. Teď už se nebojím arašídového másla a čokolády jen kvůli tomu, že obsahují více kalorií. Pokud někdo tápe ve výživě a cvičení, neví si rady, co je správně a co ne, tak určitě doporučuji.

Soňa

Aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému životnímu stylu. Naučila jsem se zařazovat do jídelníčku zeleninu, luštěniny a ořechy. Moc se mi líbily inspirativní jídelníčky a názorná videa s tréninky. Člověk nemusí nic vymýšlet. Nyní se lépe stravuji, pravidelně cvičím, cítím se lépe a hlavně věřím, že konečně dokážu zhubnout v pase, s čímž bojují celý život. Poznala jsem, že když se pravidelně vyváženě stravuji, je mi celkové fyzicky i psychicky lépe.

Monika Dočekalová

Aplikace je skvěle přehledná. Vždy vím, kde co hledat. Je přehledná a jednoduchá, žádné složitosti. Recepty jsou pestré a výborné. Jídelníček mě naučil pravidelnosti a důslednosti. Měla jsem problém s jídlem, že jsem jedla málo a teď vím, že není špatně se najíst. Také piju více vody a vyřadila jsem sladké limonády. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Kateřina

V rámci nového režimu s členskou aplikací jde vše bez problému, vše je přehledné, jasné. Cvičí se mi dobře, názorná ukázka tréninků je super. Stravovací plán mě také příjemně překvapil. Na první kouknutí mě to trochu vyděsilo, zda si to zvládnu poskládat, ale od druhého dne jedu jak profík. Je to jednoduché, srozumitelné, žádné složitě vážení a počítání. Vidím na sobě postupný úbytek kg i cm. Cítím se lehčeji, netrápí mě žádné večerní nafouklé břicho, mám více energie a dobrý pocit ze sebe sama. Určitě bych členství v aplikaci doporučila všem, kteří o o něm uvažují.

Marcela

Aplikace se mi líbí moc. Je dostatečně přehledná.

Tréninky jsou super, cvičí se mi dobře.

Stravovací plán je super. Oproti stravovacímu plánu který jsem držela předtím (ne od vás) jsou recepty výrazně chutnější, líbí se mi ta svoboda v receptech a sestavování jídelníčku. Chutná i batoleti, kterému taky vařím (vynechávám chilli a podobně :D), což se o předchozím plánu říct nedá.

Takže nejvíc oceňuji asi recepty, ale líbí se mi vše.

Aplikace splnila má očekávání.

Cítím se zatím dobře. Nemám problém s hladem nebo s tím, že by byl jídelníček monotónní. Na nějaké výraznější změny je asi zatím brzy :)

Aplikaci bych doporučila.

Dagmar Jurová

Dodržovat zdravý životní styl se mi s appkou daří, sama jej vyznávám a aplikuji celý svůj život, hledám nové cesty a možnosti (s ohledem na dané životní situace a možnosti) a jsem nesmírně ráda za Vás!!! Jste úžasným a lidským příkladem pro spoustu žen a dívek, které si svou cestu hledají. Pro mě jste velká inspirace, láska a jak už jsem i dříve napsala - jste moje "ZÁVISLOST" ;). Pestrost, jednoduchost, všestrannost sestaveného jídelníčku, dostupnost surovin, inspirace a kombinace - SUPER!!! A tréninky mě také nesmírně baví - chodila jsem dříve 2 týdně do fitka, ale díky Vám jsem si velice oblíbila cvičení doma. V tréninkovém plánu je spousta cviků na doma a také šetřím čas (a můžu si cvičit dle mých časových možností). Progres super!!!!!! Mám více informací, mám systém v jídle, ve cvičení. Cítím se báječně. Když jsem někdy s náladou "dole", vždy, jako byste mi četly myšlenky, objeví se na instagramu nebo v mejlu Vaše podpora, článek a hned jsem zase ok. Snažím se svoje okolí "nakazit" Vámi, protože jste úžasné a vážím si Vaší práce!!! Změny nevím, nedokážu posoudit, ale citím se báááááječně. Váha je asi stejná, ale změnila se mi tělesná kompozice. Myslím, že mám kulatej zadeček a asi se mi to líbí - mám více ženské tvary. Jsem moc spokojená.

Radka Bohatcová

Aplikace se mi moc líbí. Je jednoduchá a velice přehledná.

Cvičení mě velmi baví, vždy mi rychle uteče.

Stravovací plán mi vyhovuje, recepty jsou jednoduché a rychlé.

Nejvíce oceňuji cvičení v reálném čase a nákupní seznam.

Už teď vidím první změny - mám více energie a (zatím lehký) úbytek kg.

Aplikaci bych doporučila i dál.

Michaela Sedláčková

Aplikace je super, vše je moc hezky a přehledně udělané. U tréninků opět nemůžu napsat nic jiného než jen, super :-). Stravovací plán mi pomohl udělat velkou změnu ve stravování, z které jsem úplně nadšená a nemám snad žádný negativní podnět. Měním se nejen fyzicky, ale začínám i nad jídlem více uvažovat a jsem celkem překvapená, jak málo jsem jedla předtím... Děkuji za vaši pomoc a otevření nových znalostí a poznání. Určitě bych aplikaci doporučila kamarádce a také jsem to už udělala... :-)

Petra Mrázková

S aplikací jsem tak strašně moc spokojená... je prostě super!!! Co se týče jídelníčku, je to samá mňamka... jídla jsem si uspořádala podle sebe, protože např. nejím dopolední svačiny, takže mám dva chody na snídani a pak vydržím až do oběda. Uvidím, jak to budu zvládat, až se příští měsíc vrátím do práce, snad budu zvládat i směny a nebudu mít v jídle takový rozestupy, jak předtím. Jinak super, chválím a nelituji, že jsem do toho šla. Appka je také krásně přehledná, nemám, co dodat, prostě na jedničku! Tréninky mě baví, cvičí se mi skvěle, super, ale některé cviky zatím nezvládám😁. Musím trénovat, abych to vytáhla, hlavně HIIT. Na aplikaci se mi ale úplně nejvíc líbí váš zájem o nás a třeba to, že na dotazy odpovíte hned, jak to jde... a inspiracni jídelníček? Ty brdo, tak ten je taky super!!! A co se týče tréninku, tak nemám co vytknout.. Už teď mi členství v aplikaci přineslo výsledky, mám nějaký kilča dole, i když se nevážím, tak jsem to poznala na oblečení a hlavně taky můj manžel... Celkově hodnotím pozitivně, i když ze začátku jsem byla jak balon nafouklá, než si tělo zvyklo na změnu. Ale už je to lepší a nejsem tak unavená, jako dřív, a hlavně nemám chutě na sladký a to díky jídelníčku. Strong beauty členskou aplikaci určitě doporučím i své kamarádce :-).

Monika

Aplikace se mi líbí moc. Je to v ní vše hezky přehledné. Fakt super :)

Vše co potřebuji v ní najdu. Dobře se v ní orientuje. Vše je krásně vysvětlené.

Některé tréninky jsou pro mě celkem makačka, ale snažím se je zvládnout. Cvičím poctivě každý den. :)

Stravovací plán mi vyhovuje. Recepty jsou také super. Vše vždy sním a poctivě to dodržuji :) i pitný režim.

Kdybych měla vyzdvihnout prvek, ze kterého jsem nadšená nejvíce, tak to jsou asi recepty. Vše je do puntíku vysvětlené. Jak co udělat a uvařit :).

Má očekávání byla splněna, byla jsem opravdu mile překvapená.

Některé změny už zaznamenávám nyní, i když je to teprve 10 dní. Kvůli jídelníčku už nemám vůbec chuť na sladké. Z jídel mi není těžko, ba naopak se po nich cítím dobře. Tělesné změny ovšem určitě vyžadují o trochu více času :).

Stoprocentně doporučuji dál. Přijde mi, že díky této aplikaci konečně můžu dosáhnout postavy, kterou chci. A je i super, jak nás podporujete. To se mi strašně líbí :), díky za to!

Barbora Plíhalová

Přehlednost aplikace je super. Tréninky mě baví, získávám fyzickou silu a to, že se mi mění postava, je úžasné plus. Stravovací plán se mi líbí. Vyhovuje mi tabulkový systém, je to super metoda. Pár receptů z inspirativního jídelníčku jsem také vyzkoušela a chutnaly mi moc. Cítím se plná energie, nabírám fyzickou silu, hubnu a tvaruje se mi postava. Z výsledků mám radost a všímá si jich i mé okolí. Členství v aplikaci bych doporučila, a dokonce jsem ho už doporučila své kamarádce.

Lucie Škardová

Aplikace se mi líbí, má hezky čistý a přehledný vzhled. Líbí se mi, že se mohu připojit na telefonu i na počítači.

Informace, které potřebuji, jsou rychle dohledatelné.

Cvičení je moc fajn. Bála jsem se fitness cviků. Vlastně jsem tomu dlouhá léta odolávala a musím říct, že mě cvičení doma baví. Občas to proložím jemnou jógou a procházkou. Videa jsou super, cvičím spíš podle nich, než podle pdf návodů.

Ve stravovacím plánu musím říct, že mi moc vyhovuje sestavování jídelníčku dle denních a týdenních přídělů.

Zatím byla splněna všechna má očekávání. Cítím se velice dobře. Cvičení mě vždycky příjemně nakopne a zpříjemní mi den po příchodu z práce. Bála jsem se, že to není dobrý nápad měsíc před státnicemi s něčím novým začínat, ale příjemně mě překvapilo, že se nejedná o žádné závratné změny.

Překvapivě jsem už za týden zhubla 1 kilo. Takže pokračuju a těším se na další výsledky. Určitě doporučuji dál.

Šárka

Aplikace se mi moc líbí, jsem s ní spokojená.

Přehlednost skvělá.

Tréninky jsou perfektní.

Jídelníček mi vyhovuje, recepty jsou skvělé.

Těžko říct, co se líbí nejvíc, je to celé dokonalé.

Očekávání členství určitě splnilo, jste holky šikovné.

Cítím se dobře, nejsem tak unavená, nemám tak nafoukle břicho.

Určitě bych doporučila.

Jana Kaláčová

Aplikace je přehledná, dobře se v ní orientuje. 10/10! Online videa jsou super pomocníkem, popisek cviku je také dostačující k pochopení cviku a ke správnému provedení. Tréninky jsou sestavené skvěle a není nic, co bych vytkla. Recepty vypadají krásně a i způsob počítání je zajímavý. Jídelníček je hezky připravený. Určitě bych aplikaci doporučila! Jste super parta, máte za sebou veliký kus práce a je to opravdu nádhera. Věřím, že díky vám se podařilo spoustě ženám najít zdravou cestu k jídlu. Nemám nic, co bych této spolupráci vytkla. Je na každém z nás, jak moc se do toho obujeme a zda vytrváme. Aplikaci doporučím hned několika blízkým.😊 Děkuji!

Kateřina

Přehlednost aplikace za jedna, rychle jsem se zorientovala, kde, co a jak :). Jsem ráda, že můžu cvičit společně s koučkou a velice mi vyhovují delší pauzy, dřív jsem netušila, že cvičení může být i v klidném tempu. Člověk má čas se správně připravit na další cvik a soustředit se na techniku. A když pauzu chci přeskočit, tak můžu. Cviky jsou super, cítím a vidím, že cvičení funguje, jak má, cvičení mě moc baví. Jídelníček je pestrý, inspirující. Změny vnímám, na mírách mám dole 3-4 cm, na váze asi 4 kg. Celkově se cítím moc hezky, když vidím, že to funguje :). Na začátku jsem nedávala kardio (běh), byla jsem za chvilku udýchaná a bolely mě nohy, volila jsem tedy jako kardio rychlou chůzi. A teď, po 4 týdnech, jsem konečně běžela bez bolesti nohou a užívala jsem si to, fyzička se zlepšila. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, zvlášť pokud například bude s hubnutím začínat, tak díky vaší appce nebude dělat chyby. Já lituji toho, že jsem si appku nezaplatila už dříve.

Veronika Suchánková

S aplikací dodržuji cvičení podle plánu. Výsledky jsou zatím super, centimetry neubyly, ale svaly jsou pevnější.

Renáta Hanzlíčková

Aplikace je jednoduchá na používání. Tréniková videa a cviky v nich jsou dobře vysvětlené, snažím se podle nich cvičit, na posilování je mé tělo zvyklé.. Vyhovuje mi stravovací plán, je úžasný řídit se podle gramů, kalorie pak tudíž nemusím počítat. Líbí se mi, že si jídlo skládám sama podle vzorů.. Nemam chutě a nevadí mi, když vedle mne někdo mlsá💪😉. Celkově se mi líbí být v režimu.. Tělo první 2kg pustilo rychle, teď váha stojí na -3 kg. Ale bojuji dál, nepolevím.. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, už jsem i doporučovala... Já potřebovala poradit s jídlem a se skladbou jídelníčku, hlavně s množstvím... A vědět, že tělo funguje s jídlem spíš na týdenní bázi, je super. Nic měnit už nebudu.. Jsem na zdravých, výživných potravinách a to mi vyhovuje.

Hana Muzikantová

Aplikace je suprová, není náročná a lehce pochopitelná. Přehlednost hodnotím jednoznačně za 1*.

Cvičení super.

Recepty zajímavé, dobrá inspirace.

Cvičení se mi líbí asi nejvíc.

Jestli jsem spokojená lépe posoudím až po nějaké době na výsledku. U cvičení zatím změny nevnímám, u jídla ano - splasklo mi břicho a přijde mi, že mi více plandají kalhoty.

Aplikaci doporučuji.

Michaela Rájková

Myslím, že co se týká cvičení, tak se mi s aplikací daří. Je vidět posun od začátku. 🙂 Jídelníček se mi také líbí, snažím se stravovací plán dodržovat. Tréninky jsou super. Podle fotek a názoru ostatních se mi postava změnila docela dost, váhově asi čtyři kila.

Jana

S touto aplikaci jsem velmi spokojená. Díky ní se zdravý životní styl stal součástí mého života, režim dle aplikace dodržuji úplně bez problémů. Je v něm spousta nové inspirace na vaření, jsem nadšená, že mohu vyzkoušet tolik nových receptů. Tréninky jsou nejlepší, mohu jen doporučit. Mám nejlepší postavu, co jsem za svůj život měla, jsem moc šťastná, jak jsem se díky aplikaci posunula dal. Patří vám všem moc velké poděkování. Díky programu jsem si zamilovala zdravé jídlo, nemusím se bát najíst a všem, kdo váhá, zda do toho jít, mohu appku na 100% jen doporučit.

Martina Loudova

Aplikace je moc hezky vymyšlená a přehledná, najdu vždy vše, co potřebuji. Tréninky se mi líbí :). Byla jsem zvyklá cvičit trochu více náročná videa, ale líbí se mi pauzy mezi jednotlivými cviky, to jsem dříve nedělala. Se stravovacím plánem jsem hodně spokojená, jídla jsou dobrá a nemám hlad. Jídelníček si skládám, jak se to hodí mně podle toho, na co mám zrovna chuť :). Cítím se dobře, každý den se těším na nové recepty a cvičení. Nejvíc změn vidím na postavě, předtím jsem nevěděla, kde dělám chybu, že se moje tělo nemění, teď se podívám do zrcadla a mám radost :). Aplikaci bych doporučila i své kamarádce :).

Petra Bártová

Aplikace je přehledná, líbí si mi rozčelnění na tréninky a stravovací plán. S tím jste si opravdu vyhrály a moc si toho cením. :) Podle online videí cvičím jen občas, když mám náladu necvičit sama a pak je super, že si můžu pustit trénink v reálném s koučkou. V každém případě si každý cvik před každým tréninkem pouštím, abych co nejvíc navnímala pohyby, dech, techniku. Jedu metodu počítání v KT podle vypočteného příjmu. Musím uznat, že jsem na svoje poměry vyzkoušela opravdu hodně receptů a musím všechny extrémně vychválit. Většinou se mi do různých receptů nechce, protože nemám prostor trávit přípravou jídla hodiny, ale Vaše recepty jsou neskutečně dobré a rychlé. :) Nepřijde mi, že bych viděla nějaké závratné změny v cm, ale na váze vidím drobný úbytek a hlavně se teda cítím, jako už dlouho ne. Ani v jídle ani ve sportu nejsem začátečník, ale víc než rok jsem se plácala v tom, že jsem nedokázala zajet nějaký vhodný režim, který by mi pomohl trochu ubrat na váze a cítit se fakt dobře. Ale musím uznat, že se cítím po dlouhé době skvěle a konečně se vlezu i do oblečení, které jsem si nemohla v poslední době dovolit. :) Cítím, že moje tělo dostalo nový impulz a že se hezky zpevnilo. Určitě bych proto členství v aplikaci doporučila. :)

Denisa

S aplikací jsem neskutečně moc spokojená, konečně si jedu fitness životní styl, ke kterému jsem vzhlížela. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček. Cítím se líp, mám ráda svoje tělo.

Barbora

Aplikace je skvělá, všechno přehledně, na jedné appce, super. Tréninky a recepty jsou super a plán se mi celkově líbí. Super je spodní lišta na rychlé překlikávání v aplikaci. Po trenincích jsem občas druhý den vyřízená a bolavá, což mě těší, zatím změny nepozoruji, ale pociťuji. Určitě bych aplikaci doporučila.

Jana

Za mě určitě vydařená aplikace. Už jsem si stáhla spoustu aplikací, ale u žádné jsem nezůstala a nebavilo mě to, ale tady je to přesný opak! Skvělá práce, holky!

Vše je naprosto jednoduché a přehledné. Naučila jsem se s ní během několika minut.

Tréninky mi dávají celkově dost zabrat, přesně to potřebuji. A co se týče on-line videí, tak naprostá pecka, hned to více baví!

Stravovací plán mi naprosto vyhovuje, jen kvůli práci bohužel pokaždé nestíhám sníst všech 5 jídel, ale to se nedá nic dělat.

Asi se mi líbí všechno, nemůžu vybrat, co je nejlepší :D

Členství určitě splnilo očekávání, hodlám pokračovat! Uvidíme, jaká nová videa a jídelníčky budou následovat, moc se těším.

Zatím vnímám, že nepociťuji hlad přes den. Cítím se sytá. Celkově bych řekla, že mám více energie a nebolí mě tolik záda.
Určitě aplikaci doporučuji!

Kateřina

S členstvím v aplikaci jsem velice spokojená!!! Přehlednost je výborná - nemám problém se orientovat!!! Tréninky jsou super, cvičí se mi velice dobře, mám už z podzimu nějaké pomůcky na cvičení na doma, tak se mi hodí. Ale líbí se mi, že cviky lze cvičit v obýváku i s tím, co tam každý běžně má! ;) A stravovací plán, za mě super!!! Preferuji zdravé stravování celoživotně - takže super inspirace a zase nové kombinace, recepty! Zjistila jsem, že jím málo zeleniny (myslela jsem, že hodně, ale když vážím podle jídelníčku, tak je to jinak;)). A dokonce i málo sacharidů. Takže jsem měla pár dní problém všechno ujíst... Měla jsem strach, že přiberu, ale jsem pořád na stejné váze. Jinak super jsou třeba recepty z cizrny - vařím je i rodině!!! Nedokážu přesně specifikovat, co se mi líbí nejvíc, aplikace se mi líbí celkově a nenapadá mě nic, co bych chtěla jinak... Je to super pomocník. Je fajn, že můžu v kuchyni koukat na recepty. A při cvičení zase PC a napojím na TV a cvičím "ve dvojici" s Váma. Teď mám aplikaci měsíc a jsem blažená ;). Těším se na každý trénink, protože mám prostě plán, režim a to je super! Teď jsem se těšila na nový jídelníček a nový tréninky. Nový jídelníček už ochutnávám a super, na na "ochutnání" nových tréninků se chystám, už se těším! Členství v aplikaci bych určitě doporučila a už i doporučuji!!!! Snažím se svým kamarádkám zasílat i různé novinky, zkušenosti, receptíky, které jsou na SB Instagramu, abych je inspirovala Vaším báječným programem a vůbec vším, co děláte!

Radka Bohatcová

Aplikace je krásně přehledná, jednoduchá. Tréninky jsou super, cvičí se mi podle nich dobře. Musím přiznat, že jídelníčkem druhý týden jste se mi trefily do chutí, je super… Druhý měsíc výzvy je pro mě lepší, doma jsme už zdraví, tak snad to bude lepší… :-) Určitě bych aplikaci doporučila.

Tereza Bártů

Přehlednost aplikace je super. S tréninky se mi cvičí velmi dobře. Jídelníček se mi líbí, skvělá inspirace. Výsledky super. Už jsem zhubla za 1,3 kg. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, všemi 10.

Pavlína

Aplikace je super, moc se mi líbí!

Tréninky jsou super, stejně tak recepty a líbí se mi i, jak jsou jednoduché.

Určitě doporučuji dál!

Kamila

Přehlednost aplikace je skvělá, vše lze snadno dohledat. S tréninky se mi cvičí dobře. Stravovací plán mi vyhovuje. Bohužel jsem zatím nezaznamenala změny na váze žádné, maličko úbytek cm a cítím se dobře, upravilo se mi zažívání a vyprazdňování. Členství v aplikaci bych doporučila.

Andrea Linhartová

Přehlednost appky je super, žádné složité překlikávání, přehledná úvodní stránka, kde je vše vidět. Tréninky mi vyhovují. Je super, že mohu cvičit silový trénink "online" s koučkou. Inspirativní jídelníček je top! Vařím celé rodině, včetně ročního syna. Jídla jsou jednoduchá, rychlá a z běžných surovin. Cítím se skvěle!🙏 Váha sice neklesla ani o gram, ale na mírách je to znát. Miluju tréninky, co trvají 30 min, stíhám je tak během spánku prcka🤩 Určitě členství v aplikaci doporučuju!

Denisa

Aplikace se mi líbí, především její zpracování, přehlednost, tréninky, inspirativní jídelníček... :). Přehlednost je opravdu super, neměla jsem žádný problém něco najít nebo se v aplikaci vyznat. Podle tréninkového plánu se mi cvičí super, vždycky jsem po tréninku příjemně unavená a cítím, že moje tělo dostalo zabrat. Stravovací plán jsem si trochu podle sebe, ale držím se nastavených makroživin a celkového počtu kalorií tak, jak je to v apce... A recepty a jídla z apky beru jako inspiraci :). Nejvíc se mi líbí asi ta přehlednost aplikace a forma tréninkových videí :). Cítím se fajn, i když se váha se zatím směrem dolů neposunuje. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, určitě je to dobrá investice :).

Anežka Ouředníková

Aplikace je super, moc se Vám povedla. Je parádně přehledná.

Tréninková videa jsou bezva, skvělý nápad.

Stravovací plán se mi líbí moc :-) Líbí se mi ta ,,jednoduchost", pestrost a sladké recepty.

Nemohu vybrat, co se mi líbí z aplikace nejvíc - nadšená jsem ze všeho! :-D ... Snad možná ten ,,pocit", že někam patřím, že na to cvičení nejsem sama, že mi někdo ,,pomáhá" :-D! Komunita je důležitá.

Členství v aplikaci určitě splnilo očekávání, cítím se spokojeně a klidně. Jsem ráda, že mám nějaký plán a nemusím si ho sama vymýšlet (ušetří mi to spoustu času)... Děkuji za vaši práci :-) Aplikaci rozhodně doporučím i dál!

Simona Gieblová

Aplikace se mi moc líbí. Je super přehledná.

Trénink se mi líbí! Cvičím online videa a je to super!

Stravovací plán bohužel zatím nezvládám, ale recepty se mi moc líbí a slouží mi jako inspirace.

Takže nejvíc oceňuji především online tréninková videa a tréninkový plán celkově.

Už teď pozoruju změny, jídelníček zatím nemohu hodnotit, ale to cvičení je opravdu účinné. Pěkně cítím, jak zabírají svaly.

Doporučuji aplikaci všem, kdo o ní uvažují.

Libuše

Aplikace je intuitivní a velmi přehledná, nikdy jsem tam nic nemusela dlouze hledat. Tréninky jsou skvělé! Oceňuji písničky ke cvičení, to se hned lépe cvičí a odpočítávání taky super. Stravovací plán mi vyhovuje. Našla jsem si spoustu nových receptů, které chutnají fakt dobře a jsem za ně ráda. Nejedu podle jídelníčku každý den, spíš si uvařím věci na víc dní. Nejvíc mě baví sladké dezerty. :) Celkově se cítím jako nový člověk. Už jsem zaznamenala i mírný úbytek na tucích a cítím se svěže a miluju ten pocit po dokončení tréninku. :) Jedu podle svého maxima a jsem spokojená. Určitě bych aplikaci doporučila i dalším holkám a ženám, které o ní uvažují, je to skvělý "průvodce" pro osvojení si zdravého životního stylu a je vidět, že na aplikaci pracují lidi, které to opravdu baví a chtějí zprostředkovat co největší a nejpříjemnější zážitek pro nás uživatele. Děkuju vám za to. :)

Tereza

Aplikace je krásně přehledná, vím, co kde hledat a je super, že si všechno můžu stáhnout a mít to navždy u sebe😊 . Na začátku obou měsíců, které mám nyní za sebou, jsem se musela hodně přemáhat s docvičením některých tréninků, ale o to jde. Líbí se mi odpočítávané pauzy, člověk má v tréninku aspoň režim a neodbíhá k jiným činnostem (což se mi dřív občas stávalo 😏). Recepty jsou rychlé, nápadité a taak chutné 😍 a hlavně je tam spousta sladkých dobrot, což určitě oceňuji nejen já 😇. Program mám zaměřený na formování, takže nějaké velké změny jsem nezaznamenala a hlavně mám teď stresový měsíc před státnicema, tak to podle toho taky vypadá.. Ale těším se, až bude za chvíli po všem a já si máknu pořádně, se vším všudy, aspoň na 2 týdny a pak s udržovacím plánem 😊. Už jsem o aplikaci říkala i některým svým kamarádkám, to si nejde nechat pro sebe 🧡.

Johana Szczurková

Aplikace měla vliv na můj život, nyní více cvičím, více si organizuji jídlo a přemýšlím nad tím, co jím. V aplikaci se mi nejvíc líbí nápaditost.

Jitka

Když zrovna nejsem nemocná, jako například poslední měsíc, tak se snažím alespoň dvakrát v týdnu si s aplikací zacvičit. Jídelníček je bombastický! Některé recepty, například na sladké snídaně, už si pamatuji, takže ani nemusím appku otevírat, prostě když najdu všechno, co na to potřebuji, do pár minut mám hotovo. :) Tréninky jsou super, ačkoliv ze začátku to byl docela masakr, což vlastně po nemoci bude zase, ale jak se do toho člověk dostane, jde to samo. Za úspěch považuji už jen to, že se v některých kusech oblečení cítím lépe. Už se nebojím dát si i něco 'nezdravého'. A naučila jsem se alespoň ke dvěma jídlům denně zařazovat zeleninu, což u sebe považuju za velký úspěch.

Eliška

Z aplikace jsem strašně moc překvapená. Je tak hezky propracovaná a přehledná. Tréninky jsou super a i když některé nevypadají, tak pořádně pálí a jsou efektivní. Je fajn, že za krátkou dobu odcvičím tělo a cítím se super. Stravovací plán se mi líbí. Stravuji se sice intuitivně, ale recepty zkouším a jsou vynikající. Celkově se mi aplikace líbí. Rozhodně mi pomohla zjistit u stravy, že jím málo. Momentálně se snažím jíst intuitivně a uvidíme kam to povede. Věřím, že se mi to podaří. Členství v aplikaci doporučuji.

Jitka Novotná

Aplikace je super👍 Přehlednost perfektní.

Tréninky jsou makačka 😅😅😅

Strava mi vyhovuje, momentálně zkouším vegetariánskou stravu a nahrazují jiné potraviny, recepty jsou dobrá inspirace.

Nejvíce se mně osobně nejvíc líbí tabulky, vše je perfektně, názorně vysvětleno a ukázáno.

Celkově jsem spokojená, zatím super👍 Zatím je to prro mě je to krátká doba, abych mohla vše posoudit, ale zatím jsem opravu spokojená. Dobře jste to vymyslely.

Určitě bych aplikaci doporučila a samozřejmě už doporučuji.

Andrea

Aplikace Strong beauty mě naučila jíst plnohodnotná jídla a nehladovět. Přehlednost je na jedničku❤️

Online tréninky díky náročné práci stíhám, ale jen omezeně😥

Recepty i stravovací plán jsou skvělé, jen ze začátku to na mě bylo asi moc sacharidů. Jsem celkově vyrovnanější v jídle.

Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Pavlína Olivová

Aplikace je pro mě skvělým zdrojem inspirace na jídlo i cvičení, ale i tak jsem využila možnosti osobní koučky a jsem maximálně spokojená. Jídelníček v aplikaci je skvělý, ráda ho využívám jako inspiraci na obědy a večeře a také sladké dezerty. Tréninky v aplikaci jsou naprosto skvělé. Naprosto mi vyhovují. Za dobu členství jsem se určitě zpevnila, ale zatím jsme s Ivetkou jeli reverzní dietu, takže úbytek na váze byl menší. Ale už na tom začínáme pracovat a tak jsem neváhala a členství si prodloužila. Zatím jsem ráda, že mohu stále využívat koučinku, protože bych asi nebyla zatím tak důsledná, ale myslím, že celá aplikace je skvěle propracovaná a že si člověk členství zamiluje. Přemýšlím nyní nad jídlem úplně jinak.

Klára F.

Aplikace mě rozhodně zaujala. Přehlednost je opravdu skvělá - nic nemusím hledat, což je skvělé.

Online videa jsou super nápad. Pomáhá mi to udržet si motivaci.

Nejvíce oceňuji asi to že, je vše v aplikaci je opravdu přehledně uspořádané. A také tréninkový plán.

Zatím pozoruji, že si opravdu ráda a s chutí zacvičím, jelikož se mi líbí, že nemusím nikde složitě hledat inspiraci a na pár kliknutí už cvičím.

Rozhodně aplikaci doporučuji.

Stana

Celá aplikace je pěkně propracovaná a dostatečně přehledná.

Popis cviků je srozumitelný a názorná videa jsou opravdu pěkná.

Inspirativní a chutný jídelníček z běžných surovin je bomba.

Už nyní cítím více energie přes den!

Marta

Aplikace je bezva! Jsem z ní naprosto nadšená. Přišla jako na zavolanou. Něco takového jsem přesně potřebovala. Líbí se mi, jak je přehledná a vymakaná. Jednoduchost, hezký design, smysluplnost a intuitivní ovládání jsou určitě výstižné pojmy.

Tréninky v reálném čase jsou velkou oporou, podle mě je luxus mít trenéra v obýváku. Také je velké plus, že se dá plán vytisknout a zapisovat si použité váhy, různé poznámky a pokrok.

Stravovací plán se mi líbí. Za mě je to skvělé doplnění ke stravovacímu programu v rámci online koučinku. Učím se zařazovat potraviny, o které bych jinak ani nezavadila.

Nejvíc se mi líbí asi rozdělení a délka tréninků, protože si tak mohu snadněji vybrat a vůbec plánovat na týden dopředu.

Změny jsem zatím rozhodně zaznamenala! :) Únava je o něco menší, i když spím stále 3-5 h denně. Pomalu, ale jistě se zlepšuje kondice. S prvním tréninkem jsem pár cviků nezvládla buď částečně, nebo vůbec. Po prvním týdnu už je dám všechny, až na 1-2 prvky. Takže progres je stoprocentně znatelný. Plus spolu s řízeným jídelníčkem jsou dole za pouhý týden 4 centimetry na tělesných mírách. To je přeci bomba! :D

Doporučila bych appku komukoli, kdo hledá odbornou pomoc v oblasti fitness a zdravého životního stylu, který je dlouhodobě udržitelný.

Terka

Appka je, musím říct, po pár dnech učení se s ní, perfektní. S tréninkovými videi se mi cvičí krásně. Po prvních trénincích teda au, ale teď už paráda. Recepty výborné. Zatím si stále zvykám na režim. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila!

Eliška

Appka je moc super a rozhodně je i přehledná!

Podle tréninkových videí se mi cvičí skvěle.

Recepty jsem zatím moc nezkoušela, hodně si vařím podle sebe, ale co jsem zkoušela, tak super.

Líbí se mi vše, celkově, jak je to postavené. Určitě appka splnila má očekávání. Váha už jde pomalu dolů, což je pro mě ta největší motivace. Již teď mohu říct, že ráda doporučuji dál.

Adéla Kolčárková

Prehľadnosť je na výbornú. Tréningy sú super. Stavovací plán je skvele spracovaný. Recepty sú perfektne, chutne a aj krásne nafotené, čo je veľké plus. Po prvých týždňoch cvičenia už vidím výsledky, schudla som necele 2 kg a mala som prestávku koľko choroby. Mám pocit odľahčenia organizmu a celkovo viac energie a vitality v tele. Členstvo by som odporučila aj svojej kamarátke.

Mirka

Aplikace je super a přehledná. Od začátku se v ní orientuji bez problémů. Tréninky jsou moc fajn. Cvičí se mi skvěle, jsem spokojená. :) Stravovací plán mi vyhovuje. :) Cítím se skvěle. Určitě mám víc energie. Díky pravidelností a dávkování v jídle nemám hlad, ani nejsem přecpaná. Jsem celiak a mám problémy se žaludkem, takže předtím, když jsem jedla, jak se mi chtělo, měla jsem často křeče v žaludku, taky jsem byla nafouklá atd.. Teď se to dost zlepšilo. :) Jo a recepty jsou parádní. Určitě si každý vybere. Členství v aplikaci bych doporučila na 100%.

Michaela

Appka je dostatečně přehledná. Cvičení je super, zatím nejlepší, co jsem na netu zkusila. Stravovací plán mi vyhovuje, upravuji si bezlepkově, porce jsou dostatečné. Už teď mám zpět velikost M, což jsem po 5 týdnech nečekala. Zajisté bych doporučila členství i kamarádce.

Petra Tichackova

Aplikace je super, velmi inspirativní.

Vše je skvělé, přehledné.

Tréninkový plán se mi líbí, cviky jsou super. Zatím u některých nezvládnu všechna opakování, jsem slabá v rukou.

Recepty jsou super, pomáhám si počítáním s kalorickými tabulkami. Postupně navyšuji příjem, nejdřív jsem měla problém sníst tolik kalorií za den.

Nejvíc se mi líbí inspirativní jídelníček.

Očekávání členství určitě splnilo, cítím se dobře.

Změny pozoruji, nemám tak velkou chuť na sladké, zato mám více energie a lepší spánek.

Aplikaci jsem již doporučila kamarádce.

Dáda

Líbí se mi tréninky, doporučení ke stravě a to, že budete appku dál vylepšovat. Je krásně přehledná.

Stravovacím plánem se zatím neřídím dopodrobna, ale už nyní mám více energie.

Cvičení je super, mám po něm radost, že jsem něco udělala pro svoje zdraví.

Zatím aplikace určitě splnila má očekávání a mohu ji doporučit dál.

Miriam Malá

Aplikace je skvěle přehledná, rozdělení na tři části je super. Tréninky jsou úžasné. Nečekala jsem, že mě budou i po měsíci bavit. První den jsem si říkala, zda vůbec fungují, byla jsem zvyklá na tréninková videa, u kterých jsem po dvou minutách nemohla dýchat a tady jsem to zvládla v pohodě. Ale druhý den mě bolely všechny posilované svaly, tak jsem zjistila, že cvičit efektivně jde i mnohem příjemnější formou, děkuji :-). Stravovací plán je fajn, recepty jsou pestré. Už mám i svoje oblíbence. Jídelníček je chuťově dobrý, trošku si ho upravuju podle sebe (např. do jídel nepoužívám protein, nechutná mi to s ním). Celkově se cítím moc dobře, mám více energie. Třeba do cvičení jsem se dříve musela vždy nutit a teď se na něj a na ten pocit po cvičení těším. Změny již pozoruji a pozoruje je i přítel. Především mi splasklo bříško, také se mi zpevnily ruce. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, již jsem se o ní s několika kamarádkami bavila :-).

Aneta

S aplikací jsem moc spokojená! Těšila jsem se na přehlednost a inspiraci doporučeného jídelníčku dle vypočítaných maker individuálně pro můj cíl. A Vaše aplikace mě opravdu nezklamala. Aplikace je motivační a nenechá člověka zahálet :-). Tréninky svižné v reálném čase jsou naprostá paráda!!! Díky tutoriálu je vše pěkně a vyčerpávajícím způsobem vysvětleno. Líbí se mi, že s trochou fantazie si můžu sestavit vlastní tréninkovou půlhodinku z nabízených cviků, třeba v případě, když budu chtít spojit dohromady jiné svalové partie. Stravovací plán se mi také líbí. Recepty jsou pěkně zpracované, popsané a vyfocené - k nakousnutí. Jsou nadmíru lákavé, syté, velmi nápadité a obohacující moje stávající stravovací zvyklosti. Jsou nejen velmi chutné, také rozšiřují povědomí o pomíjených potravinách, děkuji za inspiraci. Celkově jsem absolutně nadšená a aplikace předčila má očekávání. (Však se to dalo tušit, když Katy tvorba na YouTube je tak kvalitní a neotřelá a originální:-)). Hodnotím na výbornou.

Aplikace jako komplet je perfektní, celý program, nelze vypíchnout jen jeden prvek, jedno bez druhého, to by nebylo ONO.

Jsem nadmíru spokojená!!! Přestože nepotřebuji zhubnout 177 cm/57 kg, spíš vyformovat postavu a nabrat krapet svalů, najít si svůj životní styl, který mě bude bavit a ukotví mě v chaosu života - matky dvou holčiček a momentální celosvětové bryndě... Mám dole půl kila, těším se denně na zdravou baštu, svoji cvičící půlhodinku a pocit, že dělám něco, co má smysl, utužuji si o kousek zdraví každým dnem a motivuji svoje děti, že i doma můžeme posílit svoje těla teď v zimě, což potom v létě venku :-)

A jestli bych appku doporučila i dál? Jasněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě, z celého srdce. A z celého a zdravějšího srdce Vám všem ve Strong beauty děkuji. Děkuji Katy, Domi, Reni, Marti a Luky z celého srdce. Zuzka Kroupová (původně z Plzně, nyní žijící v Přešticích :-)

Zuzana Kroupová

Přehlednost aplikace je dobrá. Po 4 týdnech členství se cítím mnohem líp. Změna je třeba to, že už nemusím rozepínat knoflík na kalhotech, když v práci dlouho sedím. 🤣 Určitě bych členství doporučila i své kamarádce.

Kateřina Šinclová

Aplikace je velmi přehledná a srozumitelná. Tréninky jsou super! Velmi se mi líbí supersérie cviků, které bych sama nezařadila. Recepty jsou chutné a je v nich i dost sladkých variant. Vzhledem ke zdravotním potížím nemůžu cvičit na 100%, ale jen díky dodržování jídelníčku a lehčímu cvičení jsem zhubla za 4 týdny 5 kilo. Jsem méně unavená a konečně jím! Dříve jsem jedla špatně a 1-2krát denně… Určitě aplikaci kamarádce doporučím - už se stalo a několikrát!

Veronika Šillerová

Super sú cviky aj recepty akože skvelá práca :) Appka je výborne prehľadná, konečne niečo čo je fakt prepracované :).

Recepty sa mi páčia. Moc si nevážim jedlo idem intuitívne ale recepty využívam :).

Tréningy a recepty sú skvelé. Je to dobrá motivácia :)

Môžem jedine odporučiť!

Lenka Filipová

Appka se mi líbí moc, jsem nadšená😊! Přehlednost je skvělá, dobře se v ní orientuju.

Cvičí se mi dobře :-). Tréninková videa jsou super!

Co se týče stravovacího plánu, tak mi některé věci sice tolik nechutnají , ale jinak je jídelníček chutný a jeho množství je až až! :)

Jsem velmi spokojená. Cítím se psychicky lépe, že pracuji na sobě a snažím se i přes bolest (revmatická artritida a Bechtěrova choroba) a velkou únavu. Tato aplikace mě nakopává být aktivní, což je pro mé nemoci důležité 🍀.

Určitě doporučuji dál, už jsem i doporučila nejlepší kamarádce :-).

Kristýna Mučková

I při používání appky si stále zapisuji do tabulek, co sním a zůstanu u toho. Váha se mi drží, nepřibírám ani nehubnu. A jídelníček? Je to nejlepší co jsem viděla a zažila... Úplná životodárná bomba! Samé dobroty, můžu si hrát a skládat potraviny😉💪. Je skvělé, že člověk nemusí nic vymýšlet. Vidím změny, i lidé si všimli. Jsem osvalená, cítím se pevná.. Pokořila jsem váhu o 4 kg a to je úspěch, samotné mi s tím nešlo hnout. Stále jím zdravě.. A i když si dám někdy zmrzlinu, vůbec mi to nevadí.. 😉

Hana

Aplikace je velice přehledná, krásně zpracovaná. Dobře se v ní orientuje. Tréninková videa jsou super. Moc dobře se mi podle nich cvičí. Jsem ráda, že jsou tak dobře rozvržená a dokážu je odcvičit celé bez nějakých velkých obtíží, ač jsem jen začátečník a také dost oceňuji, že mě druhý den pak nic nebolí. Recepty v aplikaci jsou skvělé, velmi inspirativní a chutné. Jinak rozvržení stravovacích plánu je skvěle, nemám během dne hlad spíš naopak, některé dny mi dá zabrat sníst všechno jídlo. Necítím se pak během dne unavená a mám spoustu energie. Nové tréninky jsou super v tom, že u nich procvičuji zase jiné svaly. Cvičení není náročnější, ale zároveň není jednoduché, stále mám pocit, že se s ním posouvám dál. Jídla v novém jídelníčku vypadají opět velice lákavě a už se těším, až je všechny ochutnám. Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Lucie Šindelářová

Prvá aplikácia čo sa týka cvičenia, do ktorej som bola ochotná investovať. Je celkovo motivačná a donúti ma hýbať sa.

Tréningy super. Videá v reálnom čase su bezva.

Stravovací plán super, da sa s nim rozne pohrať, vyskladať si jedlo podla chute.

Oceňujem uvedeny počet gramov konkrétnych makroživín.

Co sa tyka telesných zmien, to sa uvidí po určitom case používania, ale samotna aplikácia je super. Ze existuje cvičenie na doma, pri ktorom sa dokážem zapotiť a pri samotnom jedálničku ze jem málo na to, kolko by som mala zjesť.

Appku odporúčam každému, pokial má záujem makať.

Stanislava Judinyová

Aplikace je super, je dostatečně přehledná. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, recepty jsou naprostá pecka. Zatím se po 4 týdnech v aplikaci cítím dobře a za sebe bych členství určitě doporučila.

Hana Zezulkova

Aplikace je super přehledná, takže se mi líbí moc! Za přehlednost a jednoduchost dávám 1* :-). Ve všech směrech byla splněna má očekávání, ba dokonce předčena!

Po posledním a prvním tréninku, který jsem cvičila s videem jsem nemohla 2 dny pořádně chodit, zvednout se ze židle atd. :D

Po zařazení nových tréninků jsem více nabitá energií, ale také mám mnohem více namožené svaly. (Předtím jsem nic moc nedělala, takže si mé tělo musí zvyknout na více pohybu). Jídelníček je super, nedržím ho striktně, ale inspiruji se jím.

Určitě doporučuji dále. :)

Veronika

Aplikace je podle mého názoru dostatečně přehledná. Tréninky jsou fajn. Jídelníček je super, líbí se mi koncept nepočítání si makroživin! To je podle mého názoru velká výhoda. Ze začátku jsem v tom hledala složitosti, ale pak mě to naštěstí osvítilo a nemám problém. Největší změna u mě je ta, ze nemám takové chutě na sladké. Členství v aplikaci Strong beauty bych rozhodně doporučila a už jsem to i udělala.

Nela Vašíčková

Přehlednost aplikace hodnotím na výbornou. Tréninková videa jsou dobře zpracovaná, cvičí se s nimi dobře. Ve stravovacím plánu mi vše vyhovuje a hlavně moc chutná. Cítím se velmi dobře a kila jdou dolů. Určitě bych členství doporučila.

Iveta

Celá appka se mi líbí moc. Všechno po ruce v jedné platformě. Vysvětlení najdu naprosto u všeho. Líbí se mi její přehlednost a to, že se dá všechno rychle dohledat :-).

Cvičí se mi velice dobře. Koupila jsem si nedávno už jeden cvičící plán od Katy, takže jsem věděla, do čeho jdu. A měla jsem už nakoupené pomůcky.

Recepty se mi také moc líbí. Je to taky parádní inspirace.

Nejde říct jednu věc, ze které jsem nadšená nejvíce, líbí se mi asi všechno 😊. Jsem moc spokojená a budu doporučovat dále!:)

Lucie Pátková

Z aplikace jsem strašně nadšená. Líp jsem si vybrat nemohla👌. Je jasná, stručná, prostě přehledná a vše, co potřebuju, je tam hned při ruce. Tréninkový plán hodnotím velmi dobře, popoháníte mě 😉. Z jídelníčku jsem unešená, ani jsem netušila, jaké zdravé dobroty jdou připravit. Právě jídelníček se mi líbí nejvíc. Celkově členství v aplikaci splnilo má očekávání - ani jsem netušila, že to bude až takhle dobrý. Vnímám spoustu změn, jak se mi mění postava, nemám hlad po jídle a nemám chutě na sladké. Ani jsem netušila, že s aplikací budu tolik spokojená♥️. Členství bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.

Míša

Aplikácia sa mi páči. Je prehľadná, jednoducho sa v nej pohybuje. Informácie a rady sú zrozumiteľne podané.

Tréningy sú fajn, videá sú pekne spracované, popis cvikov je dostačujúci a dobre sa s nimi cvičí.

Stravovací plán je dobrý a recepty sú veľmi chutné, recepty sú perfektne spracované 👍

Cítim sa veľmi dobre, mám za sebou 1 a pól týždňa a mám oveľa viac energie. Pozorujem pozitívne zmeny na postave v oblasti pása a stehien 🙏.

Určite by som aplikáciu odporučila.

Dáša Urdová

Ahoj krásky, aplikace je super. Jde vidět, že to děláte s láskou. Cvičím doma online. Videa jsou super, hudba k tomu perfektně pasuje. Recepty jsou moc chutné a fakt někdy až překvapující. S každým týdnem jde vaření líp od ruky. Tělesně se cítím úžasně. I když jezdím denně do práce na kole a běhám se psem, tak mě silové tréninky fakt nadchly. Kdyby nebyla corona, tak bych určitě vyzkoušela i posilovnu. Co se týče jídelníčku, tak to byl ze začátku velký boj. Jako věčná dietářka jsem měla velké problémy všechno jídlo sníst. Musím se přiznat, že je to pro mě spíš ozdravný proces. Snížení kalorií v druhé půlce mi vyhovuje víc. Díky tomu, že jsem se do téhle výzvy pustila se sestrou, se kterou jsme se denně podporovaly, tak jsem to nevzdala. Hodně mi pomohla i Videa od Katy na YouTube. Jsem emocionální jedlík a bojuji s tím už od dětství. Díky pohybu se mi to ale podařilo vždy více méně nějak ukočírovat. Poslední dva roky se mi osvědčilo IF, což mi dost vyhovovalo a začít snídat před 10tou bylo pro mě fakt hodně těžké. Ale postava se mi začala měnit, toho si všimlo i mé okolí. Určitě bych vás doporučila každé svojí kamarádce.

Misa (Michaela)

Strong beauty členská aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému fitness životnímu stylu a moc. Po zdravém jídle se cejtím o dost líp a můžu fungovat na 100% každý den. Jídelníček mě moc baví, je pestrý a moc chutný. I manžel mi občas řekne, že chce taky zdravou véču. 😀 Členství v aplikaci ovlivnilo můj život o 150%, já už bych bez něj nebyla. Taky bych to sama určitě zvládla, ale tohle je prostě pecka.🙆‍♀️ Změny, na které jsem pyšná? Rozhodně postava, ta je na 1. místě a určitě přístup k jídlu. Díky členství vím, že si můžu občas dát i něco nezdravého a nemusím mít žádné výčitky.

Míša

Aplikace je výborně řešená. S tréninky se mi cvičí dobře. Stravovací plán se mi moc líbí. Celkově mě členství v aplikaci baví a je to skvělé. Určitě ji proto doporučuji.

Ilona Rubášová

I když jsem členka aplikace už půl roku, mám se pořád co učit a ke zdravějšímu stylu se dostávám pomaleji, postupně (občas bojuju s hlavou).🙈 Líbí se mi jídelníček, že nemusím vymýšlet obědy, večeře a hlavně jsou to rychlé recepty, které jsou do půl hodinky hotové. To je fakt bomba.😊 Díky členství mám teď trochu jiný pohled na různé potraviny, vím, že se dá mlsat i zdravě a chutně, jím více zeleniny a méně pečiva a cítím se mnohem lépe.😊 Měla jsem možnost být součástí hubnoucí výzvy a rok po porodu se mi zadařilo shodit osm kilo, určitě bych chtěla dále pokračovat. Těším se na další výzvu!😍

Markéta Kempfová

Appka je suprově sestavená, přehledná. Lepší tréninková videa jsem ještě nikdy nenašla, cvičí se podle nich perfektně. Cítím se dobře. Členství ve Strong beauty aplikaci bych doporučila.

Hanka

Aplikace je přehledná. Cvičí se mi skvěle a už pozoruji výsledky, formuje se mi postava. Členství v aplikaci bych doporučila.

Lucie Kroftová

S aplikací jsem spokojená. Celkově je velmi hezky provedená a přehledná. Nikdy jsem neměla problém, že bych něco dlouze hledala. Líbí se mi třeba to, že jsou tu rozdělené stravování a tréninky. Tréninky jako takové jsou skvělé. V minulosti se mi stávalo, že jsem při cvičení podle jiných aplikací nebo placených online tréninků absolutně nezvládala, nestíhala a spíš jsem byla frustrovaná a naštvaná. Ale s vaší apkou ne. S videi se mi cvičí velmi dobře, jsem naprosto spokojená a fajn je i super hudba :). Stravovací plán se mi líbí. Recepty jsou jednoduché, rychlé, chutné. Inspirativní jídelníček se mi líbí, protože si můžu připravit dopředu, co budu chystat za jídlo, jak a co k tomu potřebuju a to mi nesmírně šetří čas - každý den pracuju cca do 20h do večera a tak mi vyhovuje, když to pak je šup šup, protože ještě k práci studuju a toho času okolo vážně moc není (abych se trochu vyspala). Recepty jsou fakt super, i jsem si uvědomila, jaké chyby jsem dělala (kromě toho, že jsem jedla 1x denně). Celkově se mi v aplikaci moc líbí barvy :), příjemné prostředí a pak také jednoduchost a přehlednost :). Už vidím první výsledky, jsou skvělé, už mě netlačí kalhoty, naopak na mně visí oblečení. A za celou dobu používání jsem neměla návaly hladu ani chutí. Mám nyní pevnější tělo a je mi celkem dobře :). Doporučila bych členství v aplikaci i dalším, kdo o něm uvažují, už jsem tak i učinila :).

Tereza

Aplikace je velice dobře přehledná. Vyhovují mi tréninková videa v reálném čase. A také skvělá, energická hudba. Vnímán, že mám teď více energie a vidím, že některé oblečení je mi už velké. Aplikaci bych doporučila.

Iva

Členská aplikace je moc krásně zpracovaná. Myslím, že vše je přehledné a dobře popsané.

Stravovací plán je super, jidelníček je krásně pestrý a inspirativní. Rozhodně mě nadchl i tréninkový plán.

Se členstvím v aplikaci jsem spokojená.

Momentálně mě skolil koronavirus, ale už se těším, až zase začnu naplno a budu moct zaznamenat výsledky. Rozhodně bych aplikaci doporučila.

Romana Kasapovská

Aplikace je pěkně přehledná. S tréninky se mi cvičí dobře. Recepty jsou skvělé. Tabulkový systém mi vyhovuje. Vnímám, že mám více energie. Taky mám lepší přehled o jídle a potravinách. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.

Tereza Uchytilová

Super aplikace! Přijde mi přehledná a nic bych neměnila.

Tréninky se mi líbí, oceňuju hlavně supersérie, ty bych si sama asi nezařadila a takhle se hecnu a odcvičím a je to boží.

Stravovací plán je taky super, recepty teď nevyužívám, vyhovuje mi počítat přes kalorické tabulky. Jelikož z minulosti jsem naučená na různé recepty a mám vychytaný obsah živin atd., takže si vařím podle sebe a sleduji pouze makra v aplikaci. Některé recepty mi slouží jako inspirace, znám jich pár i z vašeho IG (nebo od Katy) a některými recepty jsem se inspirovala ve volném dni, když jsem chtěla připravit něco nového, co neznám :)

Nevím, co z aplikace vybrat jako to nej.. líbí se mi všechno :)

Členství rozhodně splnilo má očekávání, cítím se naprosto báječně... Po prvním týdnu jsem se podle mě odvodnila a tak celkově "splaskla"... Teď už mám dole 1,5 kg a myslím, že to ze začátku byla i nějaká voda, ale je to i lepším jídlem a super tréninky :)

Aplikaci bych doporučila!

Tereza Fukova

Přehledný jídelníček i tréninky, vstupní uživatelská videa mne nadchla. Cvičení je bezva, není příliš těžké, abych byla demotivovaná při startu, zátěž si mohu motivačně upravit a zaznamenat - oceňuji přiložené plány, které je možné si vytisknout. Stravovací plán mne donutil se zamýšlet nad poměrem živin v mé stravě i vzhledem k mému těhotenství, jsem za to ráda. Recepty mne inspirovaly k jídlům, která jsem neznala i když jsem stejné potraviny jedla v stále stejné podobě. Díky němu jsem se naučila zařazovat více vloček, proteinové prášky, ale používat i tofu natural na sladký způsob. Cítím se výborně hlavně s pravidelným cvičením. V kombinaci s jídelníčkem nebývám tolik unavená, nezaplácávám se rychlými cukry, snažím se promýšlet a stravu si připravovat dopředu do krabiček. Z toho mám pak dobrý pocit, že pro sebe něco dělám a jsem k sobě vlídná. Strong beauty bych doporučila nejen svým kamarádkám, ale všem ženám. Učí být vlídná k sobě i ke svému tělu, být za něj vděčná, dobře se o něj starat a mít z něj dobrý pocit. Díky aplikaci i aktivitě trenérek Strong beauty na sociálních sítích získávám více, než jsem kdy získala s jakýmkoli trenérem při individuálním tréninku v posilovně. Cením otevřenost, sdílení svých zkušeností a životní cesty, vyváženého a zdravého přístupu, který dobře balancuje mezi tím, co máme rády a co je užitečné, sdílení super tipů, receptů apod. Děkuji za to.

Michaela Zdráhalová

V rámci režimu počas výzvy sem tam som niečo porušila, ale držala som sa. Vďaka jedálničku som sa naučila jesť potraviny, ktoré som ešte nikdy nejedla a sú veľmi chutné. Výsledky sú úplne super! Z veľkosti XL na M.. Takže veľká vďaka, že som objavila túto výzvu. Teraz jem menšie porcie, ktoré sú vyvážené, jem zdravšie veci a hlavne sa neprepchávam.

Marta Gážiková

Aplikace se mi líbí moc, je jednoduchá na manipulaci. Obsahuje vše, co by tam mělo být. Je dobře přehledná 🙂

Tréninky super, zvládám je relativně dobře... ke konci už sice funím, ale super. Člověka to nakopne k lepšímu výkonu. Akorát pak ta bolest svalu... ale je to spíš taková příjemná bolest😄

Recepty super, vybírám si z nich a zkouším ty, které mě nejvíc zaujmou, jinak si jídelníček přizpůsobuji podle svých možností.

Nějaké změny už na sobě pozoruji, za týden s appkou mám dole 1 kg, což myslím, že je tak akorát. Nejde mi ani tak o shazování kg, ale hlavně o vytvarování postavy po porodu. Vždycky jsem byla fyzicky hodně aktivní, ale co jsem otěhotněla, tak jsem necvičila. Postava teď bohužel není taková, jako před otěhotněním, takže doufám, že mi aplikace pomůže dát váhu do normálu a postavu zpevnit.

Aplikaci zatím můžu doporučit😉

Martina

Aplikace je velice jednoduchá, přehledná, lehce se ovládá a ještě lépe v ní orientuje. Tréninky jsou skvělý, sem tam nestihnu vyměnit pomůcky, ale můžu video jednoduše stopnout, připravit se a pak dále pokračovat. Takové tréninky mě opravdu baví. Jsou super, zmizela mi bolest zad v práci, cítím se silnější a přijde mi že mám i hezčí zadek. Co se stravy týče, nestíhám každý den vařit, ale recepty se snažím zkoušet a už mám par oblíbenců, u kterých zůstanu i po skončení plánu. Určitě bych aplikaci doporučila, tohle mě opravdu baví.

Jaroslava Nováková

Aplikaci hodnotím velmi dobře. Tréninky jsou super! Stravovací plán také, jsem ráda, že je tam i možnost stažení jídelníčku. Jsem ráda, že je vše pořádně ukázáno a vysvětleno. Změn si všímají i lidé v mém okolí. Bez zdravého jídla si už nedokážu představit život. 😂 Ale jsou i dny, kdy si dám něco nezdravého.

Pavlína

Vše v aplikaci je pěkně přehledné. Online tréninky jsou TOP! Stravovací plán mi vyhovuje. Za 4 týdny jsem zaznamenala úbytku v cm. Členství v aplikaci určitě doporučím i své kamarádce!

Kristýna Serafinová

Přehlednost aplikace je velmi dobrá. Cvičení super, stravovací plán mi vyhovuje, recepty super. Cítím se dobře a členství bych doporučila i dál.

Veronika Horáková

Aplikace je moc super.

Tréninky jsou bezva, vždycky mě bolí celé tělo 😉😊👍 takže určitě všem doporučuji😊😊

Strava super . 👍👍👍 Úplně na 1 s hvězdičkou 👍😊😉

Největší plus za mě mají samozřejmě tréninky, už teď vidím pozitivní změny 😉😊

Aplikaci bych doporučila i dalším 😊😉👍

Monika Vaňková

Členská aplikace se mi líbí, jsem velmi spokojená. Vše je dobře uspořádané a přehledné. Tréninky mi vyhovují, cvičí se mi podle nich skvěle, neobsahují žádné složité cviky, takže se vše dá jednoduše zvládnout. Stravovací plán se mi také líbí, jídelníček je pestrý. Zatím mám teprve druhý jídelníček, ale už teď vidím, že každý je jedinečný a žádná jídla se v něm neopakují. Právě inspirativní jídelníček se mi líbí na appce nejvíce. Můžu říct, že členství v aplikace splnilo má očekávání. Celkově se cítím skvěle, baví mě zkoušet nová jídla a těším se, co mě čeká následující den. Za měsíc mám už dole 3-4 kg. Většina oblečení je mi volnější a cítím se dobře. Určitě budu ve svém snažení pokračovat - díky vám. Za sebe bych členství v aplikaci doporučila.

Lucka

Aplikace je pro mě přehledná. Obsah tréninku super, funguje to, svaly bolí :o)... Jídla jsou bezva, našla jsem mnoho inspirace. Cítím se dobře, jen je to boj najít si pro sebe čas se třemi dětmi za krkem :o). Výsledky zatím moc nevidím, měla jsem teď hektické období, takže jsem vypadla z režimu. Přesto jím zdravě a chodím běhat a na procházky. Tento týden snad konečně budu moct zase se soustředit na program. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, moc se mi líbí, i když se nezavděčíte vždycky všem. Oceňuji váš nápad, komplexitu programu, zájem o zpětnou vazbu a snahu se zlepšovat. Je vidět, že vás to baví. Díky a přeji mnoho spokojených zákazníku :o).

Jitka

S aplikací jsem spokojená. Tréninky a online videa jsou boží. Cvičí se s nimi fajn. Muzika je perfektní, vyloženě nabíjecí. :-) Stravovací plán super. Škoda, že máme často v hlavě zabudované, že když chci zhubnout, nesmím nic sladkého. Občas mi to vyvstane v mysli, když koukám na recepty tipu brownie, atd. :-) Cítím se skvěle. Někdy je to náročné, ale je reálné skloubit práci, rodinu, povinnosti, cvičení a i koníček cukrařinu. I když někdy je to vážně dřina. Vyvážit to, někde nabrat síly, načerpat energii... a hlavně neodolat pokušení. Změny jsou už znát. Mám dole 4 kg a hlavně to jde vidět v cm. Tam jsem ubrala dost. :-) Členství v aplikaci bych doporučila.

Františka

Appka mi vyhovuje. Tréninky jsou super. Stravovací plán je pojatý zajímavě. Vyhovuje mi, že není třeba počítat kalorie a hlídat, jestli to vyjde zrovna s potravinami, na které mám chuť. Takhle jednoduše spočítáme gramáž a je to 🙂. Cítím se perfektně, únava je menší, kila jdou dolů. Za sebe bych členství v aplikaci doporučila.

Šárka

Aplikace je přehledná, nemám problém se v ní orientovat. Tréninky jsou super. Stravovací plán mi vyhovuje, recepty super. Rozhodně se zamýšlím více o stravě a pohybu. Super je, že tréninková videa nejsou nijak dlouhá a čas tak neodrazuje. Členství v aplikaci bych doporučila, už jsem o něm kamarádce i říkala.

Týna

Aplikace je výborná! Tréninky super, netrvají dlouho a přesto si člověk pořádně mákne 💪. Nevěřila jsem, že už s tréninkem břicha jen 1x týdně bude vidět výsledek, ale díky komplexnosti všech cviků už se začíná rýsovat sixpack 🤩. Recepty jsou jednoduché a jsou pro mě skvělou inspirací. Ač jsem cvičila pravidelně i předtím a jedla pravidelně a relativně vyváženě, změny jsou vidět. Mám více energie (předtím jsem měla málo sacharidů), postava se začíná formovat a dokonce mám 1,5 kg dole. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila.

Petra

Aplikace je velmi přehledná. S tréninky vše v pořádku, recepty jsou skvělý. Cítím se skvěle. Členství bych doporučila a už se tak i stalo.

Blažena Krejčiříková

Přehlednost aplikace je super, vše člověk jednoduše najde (jak v telefonu, tak na pc). U tréninků je super praktická ukázka cviků a zároveň i možnost odcvičit celý trénink s online videem. Inspirativní jídelníček je pecka. Kamarádce bych členství doporučila stoprocentně! Často se o Vaší aplikaci zmiňuji.

Ivana Sahánková

Dodržovat zdravý životní styl s pomocí aplikace SB se mi daří docela dobře. Kde je vůle, tam je cesta. A SB mi hodně změnilo pohled na celý životni styl, který si přeju dodržovat a žít. :-) Jídelníček je zajímavý, jiný než jsem byla doposud zvyklá jíst. Nicméně díky tomu jsem zkusila mnoho nových věcí a kombinací, takže je jídelníček pestřejší. Také se díky lepšímu rozložení makronutrientů cítím sytější a nemám tak často chutě. Tréninky jsou skvělé a vyhovující mým potřebám, vzhledem k nějakým zdravotním problémům mi ledacos nevyhovovalo, ale tyto tréninky jsou skvělé a nenásilné. Cítím, že cvičím, ale na druhý den mohu fungovat, nestalo se mi, že bych odcvičila trénink a pak nemohla týden chodit kvůli oteklým kolenům. Zatím se moje postava moc nezměnila kvůli nuceným přestávkám. Nicméně doufám, že aktuální výzva mě posune správným směrem a výsledky budou zřetelnější. :-) Zjišťuji, že už se nemusím jídla tolik bát, pokud budu trochu přemýšlet nad tím, co a kolik toho jím. Začala jsem zařazovat i svačiny do jídelníčku, díky tomu už nemám potřebu to večer dohánět nějakýma ,,blbostma,, (a když už, tak si dám něco rozumného, třeba zeleninu a ne polovinu ledničky). :-)

Veronika H.
>