Potraviny pro redukci tuku

Které potraviny vám zaručeně pomůžou spalovat tuk? 

More...

Grep na snídani, bromelin z ananasu, pektin z jablek, ketony z malin, chutě potlačující skořice, tuky štěpící zázvor,... která potravina vyhrává na poli štěpení tuků a zaručí vám štíhlou postavu při její každodenní konzumaci?

Zklamu vás. I když tolik článků a výrobců doplňků stravy tyhle potraviny vyzdvihuje do nebes, jejich efekt na hubnutí je tak zanedbatelný, že nemá smysl jim věnovat pozornost. Obsahují vitamíny, minerály a enzymy, to ano. Určitě je fajn je do jídelníčku zařadit. Ale jestli chcete skutečně změnit vzhled svojí postavy, zhubnout, zpevnit tělo a cítit se skvěle, je třeba pro to udělat víc než sníst ráno grep a před spaním vypít zázvorový čaj.

Je třeba mít správně rozvržený stravovací a tréninkový program, který bude odpovídat vašemu tělu, životnímu stylu a vašim cílům. A taky ho denno-denně dodržovat. Připravovat si jídlo, chodit do posilovny, potit se, odmítnout dort na oslavě,... stojí to úsilí, disciplínu a vyžaduje vaši zodpovědnost. Ale pokud chcete skutečné výsledky a ne jen zklamání, je to jediná cesta. My vám s ní moc rády pomůžeme:) A nebojte se, není to utrpení, jak překonáte počáteční nesnáze, zajedete si nové návyky, zamilujete si to. A vaše nové já pak bude ta nejlepší odměna.

>