Počítání kalorií

Je počítání kalorií opravdu potřebné pro dosahování výsledků? 

More...

Počítání kalorií a makroživin je šikovná pomůcka pro správné nastavení jídelníčku za účelem dosáhování určitých fitness cílů ať už estetických nebo výkonostních - hubnutí, nabírání svalové hmoty, udržování vysoké hladiny energie během dne, výkonnost na tréninku,...
Je to ale pouze jeden ze způsobů, nikoli jediný!

A jelikož ne každému musí vyhovovat, vytvořily jsme pro naše klientky, které neumějí nebo nechtějí s nutričním obsahem potravin a aplikacemi pro jejich plánování a výpočet pracovat, takový systém, kde fungujete s potravinami jako takovými a čísla vás nemusí zajímat. I tak se naučíte správnou skladbu jídelníčku, vhodné kombinace potravin a velikost porcí.

A zvládne to naprosto každý i úplný začátečník:) Na druhou stranu je to perfektní metoda, jak si obnovit zdravý vztah k jídlu pro ty z vás, které jsou už z počítání unavená a sledování určitých hodnot kalorií/tuků vás i tak trochu děsí.

Takže pokud hledáte zábavný, jednoduchý, praktický a osvobozující formát jídelníčku pro výsledky i pro život, stačí napsat a my vám ho na míru připravíme.

>