Jak zvládat číslo na váze?

Váha nás někdy může nepříjemně ovlivňovat. Pojďme se podívat jak na ní. 

More...

Poslední dobou se často u svých klientek a u holek kolem setkávám s tím, že se upínají k číslu na váze a to následně ovlivňuje jejich náladu nebo dokonce smýšlení o sobě! Tohle magické číslo dokáže ovlivnit tolik slečen až se mi to přestává líbit.

Holky! Fitness není jen o věčném hubnutí, deficitu a dostávání se do formy. Cvičení a jídlo jsou tu především proto, abychom byly zdravé! A tím, že se budete věčně snažit o přísné nízko kalorické diety a tvrdé tréninky, dovedete své tělo do stavu, kdy přestane spolupracovat. Jak se to projevuje?

Problémy se spánkem, hormonální nerovnováha, podrážděnost, zimomřivost, ztráta menstruačního cyklu, věčný vlčí hlad, velmi pomalé hubnutí, nedostatek síly.

Není toho málo a není to příjemné! V takovém případě je nutné začít pořádně baštit a dát tělu to, co potřebuje. S tím samozřejmě může souviset i zvyšující se tělesná váha. Ano, nemáme to rády. Ale když se nad tím zamyslíte do hloubky. Chcete být nevrlé, nevyspalé, bez energie s "perfektním" číslem na váze? Anebo vědět, že děláte vše pro to, aby se vaše tělo dostalo zpět do harmonie, i když číslo bude vyšší než byste chtěly?

Je podstatné myslet na svoje zdraví a nepodceňovat některé signály
A nakonec vám povím tajemství. Když budete trpělivé a dostanete váš metabolismus zpět do pohody, můžete se v budoucnu těšit na daleko lepší výsledky než jste doposud znaly! I takové plány klientkám sestavujeme.

>