Jak si poradit s prací na směny

Také tápete jak se vypořádat s prací na směny? 

More...

Dvanáctky na place, třísměnný provoz, noční směny, přesné pauzy na jídlo atd atd. Někdy prostě podmínky nejsou nejbáječnější, ale to ještě není důvod k tomu, abyste svoje sny zahodily. Často slýchám, že holky nemůžou zhubnout protože v práci nemůžou jíst každé tři hodiny, nebo že nestíhají chodit do fitka. Většinou to vychází jen z nedostatku informací.


Naše těla fungují zhruba ve 24h režimu, důležité je kolik jídla (množství energie v kcal) zbaštíme za den. Každá zná své možnosti v práci a ví kolikrát za den se může najíst, kdy si muže dovolit malou svačinku atd. Podle toho si nachystejte jídlo den předem. Víte, že v práci máte jen pauzu na oběd? Tak si udělejte vydatnou snídani, oběd a sváču, kterou si dáte hned po práci.

Pracuje noční směny a vstáváte třeba kolem 17.00h? Dejte si své první jídlo po probuzení a pokračuje v konzumaci denního "přídělu" do té doby než si půjdete znovu lehnout. 🙂 Tělu je jedno kolik je hodin. Máte pocit, že otevírací doba fitka naprosto neodpovídá vaším představám? Zacvičte si doma. S pomocí pár pomůcek se dá vykouzlit úžasný workout:) 

>