E-book: Na Vánoce Zdravě a Fit

15 chutných receptů pro mňami postavičku!

Tento e-book popisuje základní příčiny, které mohou za to, že jsou ti kalhoty po Vánocích vždy o něco těsnější. Pomůže ti nahlédnout na celou věc s otevřenou myslí a dodá ti inspiraci k tomu, jak tento rok předejít přebytečným kilům a zároveň se o nic neochudit. 

Co e-book obsahuje?

  • Povídání o hlavních důvodech vánočního
    přibírání a tipy, jak se mu vyhnout jednou pro vždy
  • 15 receptů (sladká, slaná jídla a cukroví)
  • U všech pokrmů obsah makroživin
  • Formát: PDF
  • Počet stran: 30
  • Všechny recepty jsou z potravin rostlinného původu

Už teď tě děsí Vánoce a říkáš si, kolik asi tak zase přibereš na váze? Říkáš si, že se letos musíš hlídat, abys neztratila ty krásné výsledky, na kterých si celou dobu tak tvrdě pracovala?


Zkus to letos jinak! Díky radám a receptům z tohohle e-booku se budeš cítit mnohem lépe, plná energie a svátky si tak užiješ o to více! Budeš na sebe pyšná, motivovaná a odhodlaná pokračovat dál za svým cílem!


Připravila jsem pro tebe inspiraci ze své kuchyně, abych ti ukázala, že na Vánoce nemusí být zdravý jídelníček vůbec nudný a mdlý. Získáš recepty na chutné, nutričně bohaté pokrmy, které lze zaměnit za typické vánoční „pochoutky“ bez pocitu strádání.


A jako bonus jsem se rozhodla recepty vytvořit ve veganském duchu, neboť živočišných surovin přijímáme v dnešní době více než přemíru. A i když sama veganka nejsem, je občas příjemné vyzkoušet změnu. Ukážu ti, že i z rostlinných surovin se dá hezky kouzlit.


Chceš jednou prožít vánoční svátky bez výčitek a úmorných hodin lednového kardia? Tak neváhej a objednej si e-book! Poděkuješ mi později :)