STRONG BEAUTY ČLENSTVÍ

FITNESS APLIKACE PRO ŽENY

Představujeme ti novou aplikaci, tvořenou ženami pro ženy. Pomůže ti nejen k vysněné postavě, ale odstartuješ s ní nový životní styl, kterého se už nebudeš chtít vzdát! Stovky našich členek jsou toho důkazem.

Přes 4 500 členek v aplikaci

Více jak 2 500 klientek prošlo osobním koučinkem

97% spokojenost našich členek a klientek

11 let pomáháme ženám dosahovat jejich cílů

TAKY Ti tyhle věci pořád dokola kazí výsledky?

Nemysli si, nejsi v tom sama. Stejné problémy řeší stovky dalších žen. A právě to nás vedlo k vytvoření Strong beauty členské aplikace.

jak TO U NÁS funguje

tvoje individualita

Každá jsme jiná a máme jiná přání a potřeby.

Ty sama si vybereš jídelníček, který ti sedí nejvíc: klasický, vegetariánský nebo veganský - myslely jsme na vás všechny! Přizpůsobíme ti denní kalorie a živiny na základě tebou zadaných vstupních údajů.
(Jídelníček v aplikaci není 100% individuální, jako je tomu v osobním koučinku.)

U cvičení ti dáme vybrat z několika fitness programů dle tvého cíle, potřeb a preferencí. Nastavíme ti ho pak pro domácí podmínky nebo do posilovny podle tvojí volby. Současně ti ho i rozvrhneme podle toho, kolikrát týdně si na cvičení chceš udělat čas.

Stravování

Jez jen takové potraviny, které ti chutnají a které mají pro tvé tělo i duši smysl. Plné vitamínů, minerálů, zdravých tuků, sacharidů a bílkovin. Díky tomu konečně zatočíš s těmi neustálými chutěmi na sladké a zároveň budeš krásně formovat svoji postavu.

V appce ti naservírujeme jídelníček se 7pestrými recepty, ze kterých budeš moct vybírat a skládat si své menu. Všechny fantasticky chutnají, ale zároveň jsou z běžně dostupných potravin a hotové raz dva!

Každý měsíc ti navíc 1/3 z nich vyměníme za zbrusu nové. Jíst pestré a chutné jídlo je totiž přesně to, co dělá tvůj nový životní styl dlouhodobě udržitelným.

Trénink

Chceme, aby sis pohyb zamilovala a trénink se stal tvojí oblíbenou součástí dne. Ne se do něj pokaždé nutila a přemlouvala.

Nad každým workoutem jsme přemýšlely a navrhly ho tak, aby byl pro tvoje tělo maximálně efektivní. V aplikaci ti pomocí videí a detailních popisů provedení každého cviku srozumitelně ukážeme, jak cvičit správně

Skvělou vychytávkou, na kterou jsme v aplikaci pyšné, jsou tréninky v reálném čase s odpočítáváním a motivační hudbou. Máš nás tedy u sebe doma jako trenérky, kdykoli budeš chtít. Dáme si spolu do těla a vyhecujeme tě na maximum.

Nemůže to už být jednodušší! Připravily jsme ti vše jako na stříbrném podnose, abychom ti ušetřily drahocenný čas. Nudit se s námi rozhodně nebudeš! Připravily jsme pro tebe více tréninkových programů, aby sis vybrala přesně podle svého gusta.

proměny čLENEK

co VŠE TĚ V APPCE ČEKÁ

Cvičení:

 • Na výběr z více fitness programů
 • Tréninky na doma v reálném čase
 • Plánovací kalendář tréninků
 • Ukázková videa cviků
 • Popis správného provedení a dýchání
 • Zahřátí a Strečink
 • Varianty doma i v posilovně

Jídlo:

 • Přizpůsobení jídelníčku podle vstupních údajů
 • Výběr ze 3 systémů stravování
 • Unikátní tabulkový systém Strong beauty
 • Jídelníček se 75 recepty
 • Každé dva týdny 25 nových receptů
 • Nákupní seznam

BONUSY ZDARMA:

 • Strong beauty Akademie - Vzdělávací a motivační videa
 • Online chat s koučkou
 • Pravidelné výzvy se soutěží o hodnotné ceny

Snadné a intuitivní prostředí app

Ověřeno tisíci žen

7 dní ZDARMA

Vše v češtině

Začít můžeš hned

7 dní

zdarma

4 týdny

790 Kč

12 týdnů

Nejoblíbenější

1 990 Kč

Ušetříš 16% - 380 Kč

1 rok

5 490 Kč

Ušetříš 42% - 3990 Kč

Ceny jsou konečné a včetně DPH.
Členství se automaticky prodlužuje, opakovaná platba se strhává pravidelně dle zvoleného období.
Začít můžeš ihned po zaplacení. Zrušit můžeš kdykoliv.

VŠECHNY FITNESS PROGRAMY

Do formy

Dostaň DO FORMY svoji postavu, kondici i zdraví s tímhle programem. Ať si zvolíš cvičení doma nebo v posilovně, poskytneme ti výzvy v podobně tréninků zaměřených na formování postavy v kombinaci s dynamickými tréninky pro kondičku a spalování tuků, ale také pro budování síly.

Jen ty a tvoje tělo

Ten nejlepší stroj pro vybudování postavy snů už máš - TVOJE TĚLO! Využij jeho potenciál na maximum. Ať už jsi začátečnice nebo pokročilá cvičenka, v tomhle programu dostaneš přesně takové výzvy, které potřebuješ pro zlepšení svojí kondičky, nastartování spalování tuků, zpevnění postavy a taky… skvělou zábavu. 

Strong beauty

Staň se s námi SILNOU KRÁSKOU! Tenhle tréninkový program, sestavený pro cvičení buď v posilovně nebo i doma, se zaměřuje na posilování svalů a budování síly tak, aby každá žena mohla dosáhnout své ideální tělesné formy. A není jen o fyzické síle, ale také o vytvarování ženských křivek na těch správných místech.

Fit těhotenství

Cvičení v TĚHOTENSTVÍ není tabu. Předvedeme ti, jak ho využít ku prospěchu zdraví tvého i tvého miminka. Připravily jsme pro tebe fyzio i posilovací tréninky přizpůsobené podle trimestrů, abys i s rostoucím břiškem mohla pokračovat v aktivním životním stylu. A zároveň se dobře fyzicky připravila na porod.

Do formy po porodu

Čerstvé maminky, připravte dostat se zpět DO FORMY PO PORODU. Zdravou bezpečnou cestou. Tenhle program vás provede fyzio cvičením už od porodnice až po návrat k posilovacím tréninkům, které nezaberou víc, než 15-20 minut. Takže je opravdu zvládnete odcvičit doma i s malým miminkem.

Fit máma

PŘIPRAVUJEME!

I s malým dítětem to jde! Stačí když si denně vyhradíš 15 minut svého času, procvičíš celé tělo a už za pár týdnů můžeš pozorovat fantastické výsledky na svojí postavě! Ukážeme ti jak být silnou, zdravou a šťastnou mámou.

57
Dnů
.
 
12
Hodin
.
 
42
Minut
.
 
38
Sekund

You missed out!

S KÝM SI V APPCE ZAMAKÁŠ


“Taky jsem kdysi nebyla spokojená se svým tělem, dnes jsem za něj nesmírně vděčná.”

Zakladatelka Strong beauty, bikini závodnice a úspěšná youtuberka, která už pomohla tisícům žen a dívek nastartovat jejich nový životní styl, shodit kila, zvýšit sebedůvěru a zlepšit tak kvalitu jejich života.

Katy Blažčíková

“Pohyb a zdravá strava jsou už roky součástí mého života.”

PRO závodnice v naturální kulturistické federaci, která se nakonec našla v crossfitu. Ivet ze sebe ráda vydá na každém tréninku maximum. Se stejnou vášní vede své klientky ke zdraví, krásné postavě a pozitivnímu vztahu jak ke zdravému životnímu stylu, tak i k sobě samým.

Ivet Mentl

"Každé kilo pro mě býval strašák… taková blbost!”

Empatická fitness trenérka a fanoušek holistického stravování. Nejšťastnější je, když může své vědomosti předávat dál a na svých klientkách vidí, že jsou čím dál spokojenější.

Dominika Hostinská

“Makám na tom, abych byla nejlepší verzí sebe samé.”

Bojovnice a bikini fitnesska, která se rozhodla být tu pro druhé. Každý den pracuje na tom, aby se přiblížila ke svým ideálům, splnila si všechny sny a pomohla k tomu samému i dalším ženám!

Renata Markowiczová

“Věřila jsem, že musím trpět, abych byla vyrýsovaná.”

Po odzkoušení všemožných i nemožných diet se Marťa rozhodla vyzkoušet Strong beauty. Od té doby se cítí skvěle a v programu nyní zastává pozici jedné z kouček. Rozdala by se pro druhé a každý úspěch svých svěřenkyň bere jako svůj vlastní.

Martina Vlášek

faq

 • Účet v aplikaci

 • Platby členství

 • Stravování a jídelníček

 • Tréninkový plán

Co mě v aplikaci čeká? Co aplikace obsahuje?

Aplikace obsahuje stravovací a tréninkový plán. Pokud tě zajímá, jak aplikace vypadá a funguje, můžeš si členství vyzkoušet, a to zcela zdarma přes tento odkaz. Najdeš zde 4 ukázkové tréninky a 3 ukázkové dny jídelníčku s 15 recepty. 

Jak aplikace funguje? 

V aplikaci si nastavíš veškeré potřebné parametry, které jsou důležité ke správně sestavenému stravovacímu a tréninkovému plánu. Parametry lze v průběhu členství změnit. 

Pomůže mi aplikace zhubnout?

 • Když na sobě budeš pracovat podle tréninkového plánu a budeš se stravovat podle plánu v aplikaci, budeš své tělo nejen formovat a zpevňovat, ale dojde i k pozvolnému spalování tukových zásob, pokud máš nějaká kg navíc. Jídelníček je však nastavený pro dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl a redukce tuku není jeho primárním cílem. 
 • Pro sestavení stravovacího plánu pro konkrétní cíl slouží Osobní koučink. Více o této službě se dozvíš ZDE. 

Kde si aplikaci mohu stáhnout? 

Členská aplikace Strong beauty je webová aplikace. Odkaz na stažení a přihlašovací údaje ti zašleme po objednání a zaplacení. Aplikace je naprogramovaná tak, aby fungovala jak na PC a televizi, tak i na mobilu. 

Potřebuji mít k používání aplikace neustále přístup k internetu? 

Pro přístup do aplikace je připojení k internetu nutné. Tréninkový plán i jídelníček si můžeš stáhnout ve zjednodušené verzi do svého počítače či telefonu a tím k nim budeš mít přístup neustále, tedy i bez připojení k internetu. 

Kolik aplikace stojí? 

Nabízíme celkem 3 formy předplatného, a to buď na 4 týdny, na 12 týdnů anebo roční předplatné. Během 4týdenního programu si můžeš vyzkoušet 1 variantu plánu, během 12 týdenního předplatného si můžeš vyzkoušet 3 nové plány a také se ti každé 4 týdny obmění obsah jídelníčků a cvičebních videí. 

Mohu se do aplikace přihlásit z jakéhokoliv zařízení? 

Po obdržení přihlašovacích údajů se můžete do členské aplikace přihlásit z televize, PC nebo také z tabletu či chytrého telefonu. 

Kam se můžu obrátit, když mi něco nebude fungovat?  

V případě jakéhokoliv technického problému spojeného s používáním aplikace se můžeš obrátit na zákaznickou podporu na emailu kontakt@strongbeauty.cz. 

Co když nebudu něčemu rozumět, pomůže mi někdo? 

 • Daly jsme si velkou práci s tím, aby bylo v aplikaci vše detailně popsané a vysvětlené, abychom předešly případnému nepochopení. 
 • Také máš možnost využít doplňkovou službu – On-line chat s koučkou, která ti bude pro tvé dotazy plně k dispozici. On-line chat je nyní ke každému členství zdarma.