Strong beauty členství

Konečně lifestyle,

u kterého vydržíš

Představujeme novou členskou aplikaci, kterou budeš mít pořád po ruce! Strong beauty totiž není dieta, na kterou se za týden vykašleš. Je to životní styl, který ti zachutná a hlavně ti pomůže k vysněné postavě.

Kompletní jídelníček

Naučíme tě jíst komplexní jídla bohatá na vitamíny a minerály. Taková, která famózně chutnají a v kuchyni jsou hotová raz dva. Život je totiž moc krátký na to, abys jedla něco, co ti nechutná.

Tréninkový plán

Cvičení je láska. Teď tomu možná nevěříš, ale díky profesionálnímu tréninku zpevníš tělo, vyběhneš bez funění schody a především konečně spálíš ten přebytečný tuk, který ti otravuje život.

Update

Každé 4 týdny ti appku aktualizujeme a ty v ní najdeš nové recepty a nová tréninková videa. Nudit se s námi rozhodně nebudeš! Inspirativní jídelníček a trénink je totiž přesně to, co ti pomůže udržet si motivaci.

TAKY Ti tyhle věci pořád dokola kazí výsledky?

Chutě na sladké

Ať se snažíš, jak se snažíš si jídelníček vyladit, pořád tě dohání hlad a chutě na sladké, kterým pak dřív nebo později podlehneš, máš jen výčitky a jsi ze sebe zklamaná?

Nepodpora okolí

Mrzí tě, že lidé kolem tebe, ať doma nebo v práci, tě nechápou a často kvůli nim musíš dělat kompromisy, které tě oddalují od tvého cíle?

Nedostatek času kvůli práci a povinnostem

Chtěla bys cvičit a jíst zdravě, ale kde na to vzít čas? Práce, rodina, povinnosti,... to přece nejde jen tak hodit za hlavu! Na konci dne jsi tak unavená, že na trénink a přípravu jídla už rozhodně nemáš ani pomyšlení.

Slabá vůle a ztráta motivace

Štve tě, že se vždy snadno nadchneš na začátku, ale motivace rychle vyprchá a podlehneš lenosti a slabé vůli?

Příliš mnoho informací, z kterých si nevíš rady vybrat

Každou chvíli někde vidíš článek o výživě nebo koukáš na videa, jak to mají ostatní a co doporučují. Jenže těch informací je tolik a často si i protiřečí, že prostě nevíš, kde začít a co si vybrat!

Nejistota v tom, jestli cvičíš správně

Na Instagramu a Youtube vidíš fitnessky cvičit všelijaké tréninky, ale nevíš, jak si to pro sebe spojit do smysluplného celku? Jsi zmatená z toho, kolikrát týdně cvičit, jak dlouhý by měl být trénink, jaké zvolit cviky a jak vůbec vědět, že je provádíš správně?

Strach z jídla

Sice tak nějak tušíš, že jíš málo, ale bojíš se zvětšit porce, abys nepřibrala? Vyhýbáš se situacím, kde bude nezdravé jídlo, protože bys mu musela odolávat?

Pořád se snažíš, ale stejně nevidíš výsledky

Jsi deprimovaná z toho, že se tolik snažíš a přitom ani po několika měsících nevidíš ty pokroky, kvůli kterým to všechno děláš?

Nemysli si, nejsi v tom sama. Stejné problémy řeší stovky dalších žen. A právě to nás vedlo k vytvoření Strong beauty členské aplikace.

Ode dneška za 3 měsíce

z tebe bude jiná žena

Spokojená, sebevědomá, s pevnějším zadkem.

Proč za 3 měsíce? První změny na sobě uvidíš nejdřív po 2 týdnech, markantní změnu za 3 měsíce. Čím jsi starší, tím to potrvá malinko déle. Tak to prostě je, říká se tomu... biologie. Podstatné je, že každá žena v každém věku může vylepšit svou postavu. Chce to „jen“ správně jíst, dostatečně se hýbat a nevzdat se!

Začni hned teď

To nevadí, že není pondělí. Jídelníček a trénink přizpůsobený tvým preferencím můžeš mít už dnes, tak na co čekat?

tvoje individualita

Každá jsme jiná, máme jiná přání a potřeby, a proto si zasloužíme individuální péči.
Podle výšky a váhy si uděláme představu o tvé postavě a individuálních potřebách a na základě toho ti obsah v aplikaci upravíme.


Ty sama si vybereš jídelníček, který ti sedí nejvíc: klasický, vegetariánský nebo veganský - myslely jsme na vás všechny!


Cvičení ti nastavíme pro domácí podmínky nebo do posilovny  podle tvojí volby. Současně ti ho i rozvrhneme podle toho, kolikrát týdně si na cvičení chceš udělat čas.

Stravování

Jez jen takové potraviny, které ti chutnají a které mají pro tvé tělo i duši smysl. Plné vitamínů, minerálů, zdravých tuků, sacharidů a bílkovin. Díky tomu konečně zatočíš s těmi neustálými chutěmi na sladké a zároveň budeš krásně formovat svoji postavu.


Každý měsíc ti naservírujeme inspirativní jídelníček s 35 pestrými recepty. Všechny fantasticky chutnají, ale zároveň jsou z běžně dostupných potravin a hotové raz dva!


Každé 4 týdny ti inspirativní jídelníček kompletně obměníme. Jíst pestré a chutné jídlo je totiž přesně to, co dělá tvůj nový životní styl dlouhodobě udržitelným.

ZARUČENÍ OD PROFESIONÁLA

Bc. Martina Korejčková, Dis.
nutriční terapeutka

Výživová specialistka české Miss dohlíží i u nás a poskytuje odborné zaručení za stravovací plány a jídelníčky v aplikaci.

Trénink

Chceme, aby sis pohyb zamilovala a trénink se stal tvojí oblíbenou součástí dne. Ne se do něj pokaždé nutila a přemlouvala.


Nad každým workoutem jsme přemýšlely a navrhly ho tak, aby byl pro tvoje tělo maximálně efektivní. V aplikaci ti pomocí videí a detailních popisů provedení každého cviku srozumitelně ukážeme, jak cvičit správně.


Skvělou vychytávkou, na kterou jsme v aplikaci pyšné, jsou tréninky v reálném čase s odpočítáváním a motivační hudbou. Máš nás tedy u sebe doma jako trenérky, kdykoli budeš chtít. Dáme si spolu do těla a vyhecujeme tě na maximum.


Nemůže to už být jednodušší! Připravily jsme ti vše jako na stříbrném podnose, abychom ti ušetřily drahocenný čas. Nudit se s námi rozhodně nebudeš! Stejně jako jídelníček ti i tréninky každé 4 týdny aktualizujeme. Což je přesně to, co ti pomůže si motivaci udržet.

" Za členskou aplikací jde vidět hodně práce, je propracovaná a skvělá. Vše je přehledné. Hodnotím ji na 100%, je super. Členství v aplikaci bych určitě doporučila dalším. "

Hana Vantuchová

"

" S appkou som nadmieru spokojná, vic ako som čakala.

Treninky i online videa su fakt perfektne a jednoduché. Stravovací plán a recepty, to je fakt na nezaplatenie. Najviac oceňujem konzultácie online. Aspoň nemám pocit bezradnosti. Vždy super poradia. "

Monika

"

" Z aplikace jsem nadšená, jak z obsahu, tak z provedení, máte super barvičky. Tréninky mě oslovily. Popravdě mám normálně problém cvičit doma, většinou mě to nebaví, ale musím uznat, že vaše tréninky mi zatím sedí a baví mě. "

Kristýna Milčínská

"

vyzkoušej SI ČLENSTVÍ V APPCE ZDARMA

Nechceš kupovat zajíce v pytli? Připravily jsem pro tebe možnost do aplikace nahlédnout a vyzkoušet si tréninky a recepty v praxi. Stačí si zažádat o přístup do ukázkového účtu a přihlásit se.
Je to ZDARMA a přístup získáš do 3 minut.

Nejbožejší fitness appka

Měj svoje tréninky a jídelníček neustále po ruce. Dost už bylo výmluv! Životní styl Strong beauty už si zamilovaly stovky žen a dívek. Staň se i ty konečně jednou z nich z nás.

Stravovací plán

 V appce dostaneš tabulku skupin a množství potravin, ze kterých si budeš hravě skládat jídelníček bez počítání kalorií a maker. Ty budou ale k dispozici také, pokud máš s "makropočítáním" praxi a je to tvůj šálek kávy.

Inspirativní jídelníček

Kreativitě se meze nekladou, recepty si můžeš vymýšlet sama, ale pokud na to nemáš buňky, máme jich pro tebe nachystaných 35 každý měsíc! Snídaně, svačinky, obědy, večeře. Hotové raz-dva z běžně dostupných surovin.

Nákupní seznam

Do obchodu nikdy nechoď hladová a vždy měj po ruce mobil s nákupním seznamem, který ti ke všem receptům nachystáme. Ušetříš čas i peníze.

Cvič podle svého gusta

Tréninkových plánů tvoříme několik, abychom se trefily přesně do tvých potřeb. Můžeš si vybrat, jestli chceš cvičit v klidu a soukromí domova nebo ve fitku. Taky jestli ti vyhovuje cvičení 3x týdně nebo si chceš dát do těla 4x. 

Provedeme tě každým tréninkem

Chceme, aby sis cvičením byla opravdu jistá, a proto jsme si daly práci s tím, abychom ti každý cvik názorně ukázaly na fotkách, videích a popsaly ti detailně techniku každého cviku včetně správného dýchaní.

Tréninky na doma v reálném čase

Až budeš mít den, kdy budeš prostě jen líná, stačí si zapnout telku a místo Netflixu pustit trénink v appce. Motivační hudba, trenérka, která ti předcvičuje, odpočítávání pauzy,... tréninky v reálném čase tě nabudí vydat ze sebe to nejlepší!

Na mobilu, PC nebo v televizi

Aplikaci si můžeš otevřít na mobilu, počítači nebo v televizi, takže bude tvým parťákem na každém kroku - během tréninku, v obchodě, nebo během vaření v kuchyni.

Měsíčně nový obsah

Každé 4 týdny ti v appce nachystáme nové tréninky i recepty. Tělo tak bude dostávat nové výzvy a ty se nebudeš nudit ani ve cvičení, ani v kuchyni.

Tiskni, ukládej a zapisuj si

Každý měsíc, který budeš v týmu Strong beauty členkou, si budeš moct tréninky i jídelníčky stahovat a ukládat ve formě PDF. Dostaneš od nás i tabulky na zapisování, díky kterým si udržíš ve svém životním stylu řád a přehled.

A TAKOVÉ VÝSLEDKY MAJÍ NAŠE ČLENKY

" Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo. "

Eva Mazánková

"

"  Videa jsou na 1 a tréninky mě moc baví. Z jídla jsem unešená, ani jsem netušila, co všechno jde připravit například z fazolí. Na 100% doporučuji! "

Míša

"

" Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. "

Natálie

"

2 196

dívek a žen se přidalo do naší party

98%

členek je s aplikací spokojených

" Už jsem si stáhla spoustu aplikací, ale u žádné jsem nezůstala a nebavilo mě to, ale tady je to přesný opak! Skvělá práce, holky! Vše je naprosto jednoduché a přehledné. Naučila jsem se s ní během několika minut."

Kateřina

"

" Prvá aplikácia čo sa týka cvičenia, do ktorej som bola ochotná investovať. Je celkovo motivačná a donúti ma hýbať sa. Appku odporúčam každému, pokial má záujem makať. "

Stanislava Judinyová

"

" Miluju všechny tréninky! Každý den se na cvičení s vámi strašně těším! Každý trénink jak je v reálném čase mě neskutečně baví! Jak tam jsou odpočítané pauzy a tak. Mate to vymyšlené úžasně! "

Jitka

"

7 denní garance vrácení peněz

STRONG BEAUTY JE LIFESTYLE, NA KTERÝ SE NEVYKAŠLEŠ

Na internetu najdeš hromadu programů, které ti naslibují pekáč buchet a míry 90-60-90 pomalu za týden. No nekup to! Ze zkušenosti víme, že čím drastičtější bič v podobě přísné diety a cvičení 7x týdně si na sebe ušiješ, tím dřív se na to taky vykašleš.

Proto jsme program Strong beauty vytvořily tak, abys ho bez problémů přijala už od začátku. Aby sis nezoufala, že máš hlad, a měla ze života, z jídla a cvičení opravdovou radost.

Pokud bys náhodou spokojená nebyla, garantujeme ti vrácení celé částky zpět.*

* Pokud po minimálně 3 denním dodržování zjistíš, že ti stravovací nebo tréninkový systém nevyhovuje, napiš nám na kontakt@strongbeauty.cz, co ti přesně nesedí nebo s čím máš problém. Poradíme ti, jak stravu či cvičení uzpůsobit. Pokud i přesto budeš nespokojená, můžeš zažádat o vrácení peněz. Obratem ti pošleme částku v plné výši zpět.

Za kolik

Členství můžeš kdykoliv zrušit.

Zkušební účet

ZDARMA

neomezeně

 • Bez individuálního přizpůsobení
 • 4 ukázkové tréninky
 • 3 ukázkové dny jídelníčku s 15 recepty
 • Kompletní prohlídka členskou aplikací tak, jak vypadá v placené verzi
12 týdnů

25 Kč

/ 1 den

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

2370 Kč

2090 Kč každých 12 týdnů

Sleva 12 %

3x nový plán!
Každé 4 týdny čerstvý obsah.

 • Individuální přizpůsobení
 • Tréninkový plán
 • Videa tréninků
 • Stravovací plán
 • Inspirativní jídelníček s 35 recepty
 • Nákupní seznam
 • PDF plány a tabulky ke stažení
4 týdny

28 Kč

/ 1 den

790 Kč každé 4 týdny

1 varianta plánu

 • Individuální přizpůsobení
 • Tréninkový plán
 • Videa tréninků
 • Stravovací plán
 • Inspirativní jídelníček s 35 recepty
 • Nákupní seznam
 • PDF plány a tabulky ke stažení
Zkušební účet

ZDARMA

neomezeně

 • Bez individuálního přizpůsobení
 • 4 ukázkové tréninky
 • 3 ukázkové dny jídelníčku s 15 recepty
 • Kompletní prohlídka členskou aplikací tak, jak vypadá v placené verzi
12 týdnů

0,96 €

/ 1 den

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

93 €  82 € každých 12 týdnů

Sleva 13 %

3x nový plán!
Každé 4 týdny čerstvý obsah.

 • Individuální přizpůsobení
 • Tréninkový plán
 • Videa tréninků
 • Stravovací plán
 • Inspirativní jídelníček s 35 recepty
 • Nákupní seznam
 • PDF plány a tabulky ke stažení
4 týdny

1,1 €

/ 1 den

31 € každé 4 týdny

1 varianta plánu

 • Individuální přizpůsobení
 • Tréninkový plán
 • Videa tréninků
 • Stravovací plán
 • Inspirativní jídelníček s 35 recepty
 • Nákupní seznam
 • PDF plány a tabulky ke stažení

Chceš si členství objednat rovnou na celý rok dopředu a získat nejvyšší možnou slevu 30%? Máme pro tebe i 48 týdenní členství ZDE

Ceny jsou konečné a včetně DPH.

Členství se automaticky prodlužuje, opakovaná platba se strhává pravidelně dle zvoleného období. 

Začít můžeš ihned po zaplacení.

NeMUSÍŠ v tom být sama

On-line chat s koučkou
400 Kč / měsíc

Jsme ženy. A jako takové se rády radíme s ostatními našeho druhu. Proto jsme pro tebe připravily i online chat, ve kterém se budeš moct o své cestě radit s profesionální koučkou. Bude jako tvá nová kámoška, která ti rozumí a podpoří tě v tvých cílech na 1000%.

Mrkni, s čím ti pomůžeme

V čem jsme tu pro tebe:

K čemu chat neslouží:

Podpora a motivace

Poradenství ohledně úpravy stravovacího plánu pro konkrétní cíle - redukce váhy, nabírání

Rady ohledně výběru potravin

Provedení reverzní dietou (když potřebuješ navýšit kalorický příjem z nízkých hodnot zdravou cestou bez nabírání tuku)

Konzultace tvých pokroků a doporučení, jak je správně sledovat

Úprava tréninkového plánu podle specifických potřeb

Doporučení k regeneraci

Kontrola techniky cviků přes zaslaná videa a zpětná vazba na ně

Doporučení suplementace podle individuálních potřeb

Cell
Chat je pro tebe vhodný
Chat pro tebe není vhodný

Na viděnou u prvního tréninku

Koučky z týmu Strong beauty tady budou každý den pro tebe, aby tě kopaly do zadku a nenechaly tě to vzdát!


“Taky jsem kdysi nebyla spokojená se svým tělem, dnes jsem za něj nesmírně vděčná.”

Zakladatelka Strong beauty, bikini závodnice a úspěšná youtuberka, která už pomohla tisícům žen a dívek nastartovat jejich nový životní styl, shodit kila, zvýšit sebedůvěru a zlepšit tak kvalitu jejich života.

Katy Blažčíková

“Každé kilo pro mě býval strašák… taková blbost!”


Empatická fitness trenérka a fanoušek holistického stravování. Nejšťastnější je, když může své vědomosti předávat dál a na svých klientkách vidí, že jsou čím dál spokojenější.

Dominika Hostinská

“Makám na tom, abych byla nejlepší verzí sebe samé.”


Bojovnice a bikini fitnesska, která se rozhodla být tu pro druhé. Každý den pracuje na tom, aby se přiblížila ke svým ideálům, splnila si všechny sny a pomohla k tomu samému i dalším ženám!

Renata Markowiczová

“Věřila jsem, že musím trpět, abych byla vyrýsovaná.”


Po odzkoušení všemožných i nemožných diet se Marťa rozhodla vyzkoušet Strong beauty. Od té doby se cítí skvěle a v programu nyní zastává pozici jedné z kouček. Rozdala by se pro druhé a každý úspěch svých svěřenkyň bere jako svůj vlastní.

Martina Vlášková

ještě nějaké otázky?

Pomůže mi aplikace zhubnout?

Když na sobě budeš pracovat podle tréninkového plánu a budeš se stravovat podle plánu v aplikaci, budeš své tělo nejen formovat a zpevňovat, ale dojde i k pozvolnému spalování tukových zásob, pokud máš nějaká kg navíc. Jídelníček je však nastavený pro dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl a redukce tuku není jeho primárním cílem.

Pro sestavení stravovacího plánu pro konkrétní cíl slouží Osobní koučink. Více o této službě se dozvíš ZDE.

Kde si aplikaci můžu stáhnout? V Obchod play / App store jsem ji nenašla.

Strong beauty členská aplikace je webová aplikace, nikoli mobilní. Proto ji v těchto online obchod nenajdeš. Naprogramovaná je tak, aby fungovala obdobně jako mobilní aplikace. Tedy budeš mít ikonu na ploše a v samotné appce uvnitř nepoznáš rozdíl. Díky tomuto systému ji můžeš otevírat i na PC a televizi, což je hlavní výhoda pro tréninky v reálném čase. Odkaz na mobilní aplikaci a přihlašovací údaje ti zašleme po objednání a zaplacení (v předprodeji 10. 1. 2021).

Potřebuji ke cvičení nějaké pomůcky?

Ano. Pokud si zvolíš verzi tréninkového plánu do posilovny, plnohodnotně ho odcvičíš v

běžně vybaveném fitness centru - osy, činky, kotouče, stroje,...

K verzi tréninkového plánu na doma budeš potřebovat jednoruční činky, odporové gumičky, band s rukojeťmi (nejlépe s třemi sílami odporu) a velký cvičební míč. Na všechny tyto cvičební pomůcky ti dáme konkrétní doporučení v aplikaci a zároveň ti ně, jako naší člence, poskytneme slevu.

Co když mám potravinovou intoleranci (např. lepek, laktózu,...) nebo nejím některé potraviny?

To není žádný problém. Jídelníček je velmi variabilní a jeho systém je sestaven podle skládání různých skupin potravin. Výběr těch konkrétních je už na tobě.

Cvičím doma i ve fitku, který plán si mám zvolit?

To není žádný problém. I když si vybereš při prvním přihlášení jednu z možností, máš později kdykoli možnost ji změnit. V rámci jednoho účtu máš k dispozici jak tréninky do posilovny, tak na doma. Tréninkové plány si můžeš ve svém účtu libovolně přepínat podle toho, kde se zrovna rozhodneš cvičit.

Jsem úplný začátečník, budu tréninky zvládat?

Žádný strach. Plány jsme sestavily tak, abys je zvládla na jakékoli úrovni pokročilosti. Náročnost tréninku si určuješ tím, jakou zvolíš zátěž. Úplným začátečnicím doporučujeme zvolit si plán s 3 tréninky týdně.

Ke každému cviku je instruktážní video s vyobrazením správné techniky a zároveň je jeho provedení detailně popsané v samotném tréninkovém plánu přímo u konkrétního cviku. Nepochybujeme, že to zvládneš!

Mohu členství zrušit dřív?

Jasně. Členství můžeš zrušit kdykoliv a my ti vrátíme nevyužité měsíce v aplikaci a pokud bys náhodou nebyla se službou spokojená úplně od začátku, můžeš využít garanci vrácení peněz.

Potřebuji mít k používání aplikace neustále přístup k internetu?

Pro přístup do aplikace je připojení k internetu nutné. Tréninkový plán i jídelníček si můžeš stáhnout ve zjednodušené verzi do svého počítače či telefonu a tím k nim budeš mít přístup neustále, tedy i bez připojení k internetu.

Nemám žádné zkušenosti ani vědomosti v oblasti stravy, budu jídelníček zvládat?

Rozhodně ano! Stravovací plán je velice jednoduchý a díky detailním instrukcím a instruktážnímu videu se s ním rychle naučíš pracovat. Máš od nás také sestavený inspirativní jídelníček s pestrými a zároveň jednoduchými recepty, takže nemusíš vůbec tápat.  

Stejný systém jídelníčku používalo a požívá už tisíce našich klientek, které s ním dosáhly perfektních výsledků. A mnohé z nich neměly před zakoupením programu se sestavováním jídelníčku žádné zkušenosti. Takže to na 100 % zvládneš i ty! ;-)

Co když nebudu něčemu rozumět, pomůže mi někdo?

Ano, samozřejmě. V případě jakéhokoliv technického problému spojeného s používáním aplikace se můžeš obrátit na zákaznickou podporu na emailu kontakt@strongbeauty.cz. Zároveň jsme si daly velkou práci s tím, aby bylo v aplikaci vše detailně popsané a vysvětlené, abychom předešly případnému nepochopení.

Také máš možnost zakoupit si doplňkovou službu - On-line chat s koučkou, která ti bude pro tvé dotazy plně k dispozici. O této službě se dozvíš více ZDE.

co chystáme v budoucnu

My nejsme holky, které by usínaly na vavřínech. Chystáme pro tebe další vychytávky a zlepšováky, díky kterým se Strong beauty stane tvou (zdravou) závislostí.

I členky rozhodují, jak se bude aplikace rozvíjet. Buď toho součástí a tvoř aplikaci s námi.

Kalendář tréninků

Vedení tréninkového plánu přehledně. Motivační odškrtávání odcvičených workoutů.

>