Před začátkem programu jsem měla problém s množstvím jídla. I když jsem jedla relativně pestře a zdravě, jedla jsem víc, než moje tělo potřebovalo. Dařilo se mi držet přes den v práci a odpoledne jsem případný hlad zajídala tím, co bylo po ruce, místo toho, abych si v klidu připravila výživnou svačinu. Měla jsem často stavy, kdy jsem stres zajídala sladkostmi. Takže i když jsem cvičila, výsledky se nedostavovaly.

Jídlo jsem brala jako zlo a to, co může za moje přibírání a nevěděla jsem si rady, jak správně nastavit množství, jak si rozložit jídlo během dne tak, aby nepřišel vlčí hlad.

Díky programu jsem se přestala na jídlo dívat jako na nepřítele. Naučila jsem se stravovat pestře, i když jsem si do té doby myslela, že už takovou stravu mám. Zařadila jsem do jídelníčku plno nových potravin a díky tomu se naučila i pracovat s jídlem lépe.

Marťa mě vždy podpořila, uklidňovala a držela při zemi, když vše nešlo, jak jsem si představovala. Dávala mi cenné rady a vždy pro mě měla pochopení. Dokázala vždy vše přizpůsobit mým potřebám. Motivovala mě k dalšímu pokračování.

Strávila jsem s Marťou bezmála rok, nebyla jen koučkou, byla kamarádkou, které jsem se mohla se vším svěřit. Ta individualita pro mě byla hodně důležitá. Shodila jsem hromadu kil a cm, zeštíhlila postavu a hlavně se naučila jíst. Jsem nadmíru spokojená, vím, že z toho, co jsem se v koučinku naučila, budu moct čerpat celý život.

Naučila jsem se jinak pohlížet na jídlo a taky to, že nemůžu chtít výsledky hned. Že je důležité být důsledná, dostatečně jíst a taky se nehroutit z výkyvů váhy.

Naučila jsem si nezakazovat, co mám ráda a zařadit do stravy všechny makroživiny. Odnáším si radost ze shozených cm a kil a plno nových poznatků ohledně stravy a cvičení.

Program bych určitě doporučila, celoživotně bojuji s nadváhou a až koučink ve Strong beauty mi dokázal pomoct přenastavit si určité věci v hlavě.

x