Než jsem vstoupila do koučinku, stravovala jsem se celkem zdravě, ale nedostatečně. Roky jsem držela low carb, ale zhubnout se mi nedařilo. Cvičila jsem, ale nesystematicky, rozhodně to na mě nebylo nikde vidět. 🙂

Moje koučka mě nejprve vedla cestou navýšení sacharidů ve stravě a celkově navýšením přijatých kalorií. Přestože váha neubývala a chvilkami i stoupala, na fotkách a na mírách bylo vidět, že tuk pomalu ubývá a svaly přibývají. Teprve asi po 4 měsících jsme šly do redukce. Tam pak začaly být výsledky viditelné i na váze.

Psychicky to bylo náročné, bez vedení a bez důvěry v to, že Marti ví, co dělá, bych to nikdy takto nedala. Zároveň mě Marti vedla v silových trénincích a určovala mi také, kolik kardia mám který týden zvládnout. Musím říct, že motivací a podporou Marti opravdu nešetřila a bylo to pro mě důležité. Tím, že progres postupoval pomalu, jsem to opravdu potřebovala. Mockrát jsem měla chuť se na celý proces vykašlat, ale pravidelná páteční dávka motivace a pochvaly mi vždy vrátila chuť a sílu v programu pokračovat.

V rámci koučinku jsem zhubla cca 5 kg, což se může zdát, že není mnoho, ale ten rozdíl ve vzhledu je opravdu neskutečný. Spokojená jsem moc, což ale neznamená, že nemám další cíle před sebou a že nebudu dále ve cvičení a zdravém stravování pokračovat.

Zhubla jsem na centimetry, tělo je pevnější, silnější, zlepšila se celulitida. V rámci spolupráce jsem si vybudovala návyk na pravidelné cvičení a naučila se jak a kolik jíst. Také jsem se naučila, že bát se sacharidů a vyřazovat je z jídelníčku je nesmysl.

Odnáším si zejména vědomí toho, že dostatečně jíst je opravdu potřeba. Osobní koučink bych rozhodně doporučila každému, kdo se chce naučit jak jíst a jak cvičit.

Svým kamarádkám bych ho doporučila bez váhání, protože téměř každá žena řeší, jak se po těhotenstvích a porodech dětí dostat opět do formy a lépe vypadat, a většina z nás to řeší dietami, které našim tělům vůbec nesvědčí.

x