Před začátkem osobního koučinku jsem se stravovala v celku zdravě, ale hodně málo, cvičení jen kardio na páse. Problém byl, že jsem pořád přibírala snad i ze vzduchu.

Marti mě naučila jíst pořádně a cvičit tak, aby to k něčemu bylo. Ze začátku to pro mne byly obrovské porce jídla a trochu i boj s časem, ale postupem času jsem si zvykla a nastavila priority úplně jinak. Přestala jsem být stále unavená a dokonce jsem ani nezačala přibírat, což bylo dobrou motivací.

Marti byla velmi trpělivá, první týden jsem se v tom dost plácala, vysvětlovala mi, jak mám co dělat, kde přidat a kde ubrat, měla pro mne vždy vlídné slovo, pochopení i kompromisy. Odpověděla vždy na mé otázky, ať to bylo kdykoliv. Udělala pro mne, co jen mohla a za to jsem velmi vděčná. Zpevnilo se mi tělo, i když to není na první pohled úplně moc vidět, tak já to cítím velmi, takže jsem spokojená a určitě chci pokračovat, co mi síly postačí.

Díky koučinku jsem se naučila jíst zdravě, pestře a hodně, to pro mne bylo velmi důležité. Naučila jsem se cvičit jinak, než poletovat na páse, také pochopit, jak to celé funguje a spolu souvisí. Mám nějaký režim, disciplínu i zodpovědnost. Odnáším si i takovou maličkost jako to, že chci mít pro sebe byť třeba jen hodinku denně, kdy dělám něco pro svoji spokojenost.

Na začátku jsem si myslela, že to nejde, když má člověk hodně práce a povinností, ale jde to, jen chtít se musí, opravdu, nehledat výmluvy a nelitovat se, ale nastavit priority a jít do toho na plno.

Moc vám všem děkuji za to, co děláte. Koučink bych určitě doporučila.

x