Před začátkem programu jsem se stravovala hrozně. Buď jsem nejedla téměř vůbec anebo jsem se přežírala vším, co mi přišlo pod tuku a držela potom šílené restrikce. Neměla jsem se ráda, nenáviděla své tělo, přišla jsem si odporná.

Měla jsem nadváhu a to i když jsem cvičila hodně. Zkrátka v kombinace s nejedením a přejídáním jsem žádné výsledky celé roky neviděla.

Díky programu jsem se naučila neodmítat jídlo a netrestat s jím. Dále jsem se naučila nemít přehnané požadavky na své tělo a došlo mi, že mu musím dávat to, co potřebuje. Uvědomila jsem si, že po pečivu nepřiberu a naopak, že komplexním přístupem k jídlu budu dosahovat výsledků, které si přeji.

Vyzkoušela jsem již několik výživových poradců, ale nikdo na mě neměl tolik prostoru jako Marti. Nikdo se mnou neměl tolik trpělivosti, tolik pochopení pro mé trápení. Marti je jednoznačně žena na svém místě. Neuvěřitelně empatická a vždy jsem se těšila týden co týden na její e-maily, které mě vždy povzbudily, nakoply a věděla jsem, že když budu potřebovat, mohu se jí kdykoliv ozvat.

Zhubla jsem za 16 týdnů 6 kg a téměř 50 cm celkem na tělesných mírách. Neuvěřitelně jsem se zpevnila a jsem moc spokojená! Rozhodně pokračuji dál v tom, co jsem se zde naučila. Nyní mám své tělo ráda, netrestám ho za to, že není "dokonalé". Program mohu maximálně doporučit dál! 🙂

x