Před zahájením koučinku nebyla má strava vůbec vyvážená. Obsahovala převážně sacharidové potraviny, mléčné výrobky, ovoce a také velké množství sladkých a nezdravých potravin. Teď můžu říct, že mi chybělo v jídelníčku velké množství zeleniny, bílkovin, ořechů aj.

Před začátkem koučinku jsem měla zaplacený pouze tréninkový program. Cvičila jsem pravidelně jen ze začátku, poté jsem si našla spíše výmluvu, proč necvičit. Díky koučinku jsem se naučila najít si čas na cvičení, i když mám nemám už tolik volna. Člověk musí myslet stále na to, že nikdo jiný to za vás neodmaká. Makat na sobě musíte vy samy.

Můj největší problém byla nespokojenost s vlastní postavou. Necítila jsem se už dobře. Sama bych nedokázala udělat ten největší krok a hlavně vydržet. Naučila jsem se jíst kvalitní potraviny v dostatečném množství. Zmizela mi neutuchající chuť na sladká a nezdravá jídla. Díky tomu mám i více energie na cvičení. Výsledkem mé práce s koučkou je velké snížení tělesné hmotnosti.

Ivet mě dokáže podpořit, když ztrácím motivaci nebo se výsledky nedostavují hned. Dokáže mi upřímně říct i kritiku, že bych měla více zamakat. Viditelným výsledkem je snížení hmotnosti o cca -8 kg a -70 cm. Velký pokrok je i v jídle. Nemám výčitky nebo špatný pocit, když si dám jednou za čas jídlo mimo stravovací plán. Občas jsem mívala nepříjemný pocit z jídla. Přišlo mi, že i když jsem snědla kousek např. sladkého jídla, tak jsem přibrala tak o 3 kg, což nebylo nikdy příjemné.

Jsem spokojená, jaký jsem udělala kus práce. Ale to neznamená, že nechci na sobě dál pracovat. Naučila jsem se přemýšlet o jídle, aby se mi dostalo během dne dostatečné množství všech makroživin, díky kterým nemám hlad a nejím "kraviny". Nikdo jiný to za mě neodjí ani neodcvičí a když švindluju ve stravě nebo cvičení, tak podvádím jen sama sebe a nemůžu čekat zázraky. Koučink bych doporučila a již dvě kamarádky se na mé doporučení vyzkoušet Vaše služby.

x