Před zahájením koučinku jsem se stravovala dost nepravidelně a hlavně málo s ohledem na potřeby mého těla. Nad stravou jsem přemýšlela řekla bych až moc a občas mě přepadávalo i záchvatové přejídání. Navíc jsem porodila tři krásné děti v posledních pěti letech (mezi každým 2 roky). Tudíž moje tělo dostalo zabrat i takto, každé těhotenství bylo +25kg. Cvičení jsem do té doby pravidelně neprovozovala žádné, občas nějaká procházka a tím to končilo.

Díky osobnímu koučinku jsem k jídlu získala trošku jiný přístup, nemusím hladovět, víceméně mohu jíst vše. Přestaly chutě na sladké, které si občas dám, ale stačí mi kousek a nemusím to do sebe prát pod tlakem a tím, že moje tělo je dostatečně vyživené a nemá potřebu nic ukládat, tak to ani nedělá.

Není problém jet na týden na dovolenou a tam se stravovat trošku mimo plán, když po návratu se zase vrátím ke svému, tělo si s tím krásně poradí. Takže jsem se vlastně naučila mít ráda své tělo, dopřát mu kvalitní stravu, palivo.

Nikdy jsem neměla problém sníst cokoliv, jen jsem trošku potřebovala inspiraci. jak si jídlo připravovat a toho se mi také dostalo. Takže ve zkratce, naučila jsem se pracovat s jídlem a ne nad ním stále přemýšlet, zda si to můžu dát či ne, zda můžu přílohy, nebo ne atd. Jsem maximálně spokojená a moje tělo taky.

V cvičení tedy ještě trosku moje nastavení mysli pokulhává, jelikož kila šla dolů i bez striktního dodržování pravidelných silových tréninku. Ale určitě je potřeba je zapojit je do běžného života, abych si trošku to tělo zpevnila a zformovala.

S Ivet jsem spokojená, co jsem potřebovala, toho si mi vždy dostalo. Můj cíl byl ještě o krapítek vyšší, než kterého jsem zatím dosáhla, ale to vůbec nevadí, budu pokračovat dál i bez vedení a uvidíme, kam se ještě dostanu. Nicméně jsem spokojená i s tím, kam jsme to dotáhli spolu teď. Kdybych více dodržovala tréninky a aktivitu, tak si myslím, že bych se tam dostala. Všechno závisí jen na mě. Odnáším si jiný přístup k jídlu a více informací o jídle, což je pro mě zásadní.

Jídlo je základ a není potřeba s ním bojovat, ale využívat ho. Určitě bych koučink doporučila komukoliv, kdo by měl zájem. Mně tento způsob maximálně vyhovoval.

x