Po 10ti měsících mnou řízené redukce, kdy jsem zhubla - 18kg a 93cm díky nízkému kalorickému deficitu a velké míře kardia, jsem se dostala do bodu, kdy se můj progress zastavil. Stála jsem před otázkou, co dál? Nebyla jsem úplně spokojená se svou postavou, ale nebyla jsem ani spokojená s celkovým stavem svého stravovacího režimu. Jak jsem později pochopila, odpověď byla jasná - jedla jsem zdravě, ale málo, a to dlouhodobě! Byla jsem celkově velmi unavená a nešťastná, co si se vzniklou situací počít. Jsem pracující maminka dvou dětí, která má navíc dost vážné zdravotní problémy. Bála jsem se, že pokud snížím ještě množství jídla a přidám objemy v běhu (už tehdy jsem běhala 30km vzdálenosti), aby se v mých očích metabolismus "rozjel" tak to prostě fyzicky neustojím.

Naštěstí jsem ale narazila úplnou náhodou na fitness program Strongbeauty. Oslovila jsem koučku Dominičku a začaly se dít zázraky. Odbourala můj strach z jídla a přivedla mě k lásce ke sportu, o kterém jsem vždy měla pouze předsudky. Nastavila nejprve reverzní dietu, při které jsem nestačila zírat, kolik vlastně mé tělo pro správné fungování potřebuje množství stravy. Odměnou mi byla skvělá spolupráce mého těla, které reagovalo na každou potřebnou změnu, kterou Dominička postupně nastavovala. Poté jsme přešly k fázi udržovací, která mi neskutečně vyhovuje a budu v ní pokračovat i nadále. Ale především mi Domča nastavila úžasný tréninkový plán, který mě strašně moc baví a který pozor, především vyhovuje mým možnostem a podmínkám - cvičím pouze v domácích podmínkách se dvěma dětmi, protože nemám možnost hlídání 🙂

Já jako klient, který má velmi špatné zdraví, dvě maličké děti bez možnosti hlídání myslím, že to musel být pro Dominičku oříšek 🙂 ale tak erudovanou, pozitivní a laskavou koučku jsem si nemohla ani ve snu vysnít. Pokaždé, když jsem potřebovala ve svých domácích podmínkách kompenzovat cvik, který cvičit nemohu, přišla Domča se skvělými nápady. Vždy mi byla obrovskou oporou. Jsem jí vděčná za to, že mě naučila nebát se jídla. Že mi dala naději, že i s mými zdravotními problémy se dá fitness dělat tak, aby mě bavil a našla jsem v něm to, co hledám. Lásku k posilování a odhodlání být pozitivním příkladem svým dětem.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Po celou dobu naší spolupráce jsem byla k Domče zcela upřímná a hlavně jsem jí důvěřovala natolik, že mě ani nenapadlo dělat nějaké experimenty. Prostě jsem se nechala vést a dělala přesně to, na čem jsme se domluvily. Proto mé tělo tak skvěle reagovalo. A odměnou mi je úžasný pocit spokojenosti sama se sebou. Cítím se opravdu moc dobře, jak po stránce zdravotní, tak po stránce psychické.

Naučila jsem se, že není ostuda se obrátit na profesionální pomoc, když už si sama nevím rady. Měla jsem obrovské štěstí, že jsem v přemíře nejrůznějších dezinformací na internetu narazila právě na tým strongbeaunty. Světlo na konci tunelu, které mi ukázalo směr. A já nyní s veškerou láskou, pokorou a vděčností kráčím po cestě zdravého životního stylu, který mi dává smysl a naplňuje mě. Chtěla bych vám za to moc poděkovat :-* DĚKUJI !!!!

Program bych doporučila všem, kteří nemohou nalézt odpověď na svou otázku ohledně zdravého životního stylu. Zde se vám dostane veškeré podpory a profesionální péče. Přeji všem jen to nejlepší na vaší zdravé cestě životem :-*

x