Před fitness programem jsem byla několik let na stejném místě. Jedla jsem 1500 kcal a i míň a chtěla jsem hubnout. Samozřejmě váha stále stála. Díky nízkému příjmu jsem si to pak jednou za čas vykompenzovala přejedením a pak zase najela druhý den na nízký příjem a tak stále dokola. Co se týče cvičení, cvičila jsem s vlastní váhou a jela hodiny kardia.

Díky fitness programu jsem se naučila jíst více, nebát se sacharidů a cvičit se závažím. S Domi jsem si prošla reverzní dietou a nyní jsem na příjmu 2160 kcal a za celou dobu se mi váha zvedla jen o cca kilčo, ale moje postava vypadá jinak! A to je hlavní. Cítím se skvěle, mám dostatečný příjem, a tak i sílu na cvičení, ve kterém se mohu díky tomu posouvat. Mám neskutečně moc energie. Domi mi po celou dobu naslouchala a podporovala mě. Není to jako když si někde koupíte přes internet jídelníček a tím to končí. S Domi jsme komunikovaly minimálně 1x týdně a Dominička se vždy snažila mi plán, jak stravovací, tak i cvičební přizpůsobit úplně na míru.

Doporučuji všem, kdo v tomhle směru tápou, aby tento tým oslovili! Jsem spokojená. Prvotním cílem bylo hubnutí hubnutí a hubnutí. A i když bych třeba za nějakých par měsíců chtěla zkusit malinko sundat tuk, jsem vděčná tomu, jak jsem se hlavně psychicky vůči jídlu změnila. A postavu mám daleko zpevněnější. A určitě není vždy nejlepší cesta hubnutí. Stačí správný a dostatečný jídelníček, k tomu správně nastavený trénink a postava se mění před očima.

Díky fitness programu jsem se naučila se nebát jídla, nebát se hlavně množství jídla a tak nějak se mi v tomhle směru srovnala psychika a nevidím jídlo jako kalorie, ale jako palivo důležité pro mé tělo. A že jsem ho sakra trápila!

Také jsem změnila pohled na silové cvičení. Takže tohle si vše zachovám. Doporučila bych fitness program nejen kamarádce, ale prostě všem, kteří chtějí změnit svůj životní styl a nejít na to do extrému!

x