Předtím, než jsem šla do Fitness programu, jsem se stravovala přes den málo a večer mívala hlad. Co se pohybu týče, tak jsem hodně jezdila autem a téměř nikde nechodila pěšky.

Díky programu jsem začala jíst zdravé věci ve správném množství, přestala jsem se jídla bát s brát ho jako kámoše. Začala jsem zkoušet nové zdravé věci. Začala jsem chodit na procházky, po schodech a našla si v tom zálibu.

Domča byla po celou dobu skvělá, a to ve všem. Když si myslíte, že to nezvládnete, tak Vám dá sílu, když se podceňujete, naopak Vás podrží a napíše, že je to skvělý. Komunikace úplně super, hned reaguje na každý dotaz. Jsem strašně ráda, že jsem do programu šla, udělala bych to bez váhání znova. A ještě jako bonus je pozorovat Domču, jak jí ta práce baví.

S výsledkem spolupráce jsem velmi spokojená. Když jsem viděla srovnávací fotky, měla jsem fakt radost. Každé měření při kontrolních reportech mi motivovaly a ukazovaly, že to dělám, má smysl.

Díky programu jsem se naučila správně a zdravě stravovat, zkoušet nové a zdravé věci. Dozvěděla jsem se spousta věcí o stravě. Měla jsem problémy se zdravím a celkově se cítím nyní mnohem lépe. Začala jsem chodit na procházky, hýbat se.

Rozhodně bych všem program doporučila! Děkuji za to, co děláte a jak to děláte.

x