Předtím, než jsme začala vůbec uvažovat nad tímto programem, jsem se stravovala upřímně dost špatně. Měla jsem neovladatelné chutě na sladké, a došlo to do momentu, kdy mi to bylo až jedno a neřešila jsem to. Ztrácela jsem sebevědomí a uvědomovala si, že takhle to dál nechci.

Program mi pomohl, abych si uvědomila, jak je důležité mít se rád. Že když se člověk snaží, tak všechno jde. Taky jsem pochopila, že se spousta potravin se dá nahradit jinak a lépe.

Moje koučka Domi byla jedním slovem úžasná, nedokážu ještě teď popsat, jak moc vděčná jsem a dlouho budu. Byla skvělá podpora a motivace zároveň a tímto ji ještě jednou děkuji ❤️

Během spolupráce jsem dosáhla hlavně toho, že se na sebe dívám jinýma očima. Vážím si sebe sama, stravuji se kvalitními potravinami a jednou za čas si udělám i takový volnější den. Ve výsledku ale stejně zjistím, že už na to nemám ani chuť. Raději si uvařím doma a je to pro mě lepší.

Naučila jsem se rozpoznat pocit hladu a chutě. To je jedna z nejdůležitějších věcí pro mě. Mám vyváženou stravu, takže mi nic nechybí a nemám už ty neovladatelné chutě. Odnáším si ale taky i motivaci a chuť pokračovat dále.

Určitě bych program všem doporučila, a také se tak už stalo. Doporučila jsem ho kamarádce a ta už jede 5 týden a je velmi spokojená. Samozřejmě to šířím dál, protože jsem maximálně spokojená. Ještě jednou mockrát děkuji.

x