Domi jsem oslovila dva měsíce po porodu druhé dcery. Během těhotenství jsem přibrala 21 kg a chtěla jsem se tedy rychle dostat zpět do formy. Kvůli kojení jsem se rozhodně nechtěla pouštět do drastických diet a potřebovala jsem tedy poradit, jak zhubnout, ale přesto mít dostatečný příjem.

Domča mi nastavila poměrně vysoký příjem a doporučila frekvenci pohybových aktivit. Byla jsem si tedy jistá, že jím dostatečně a nebudu mít problém s kojením. Jedla jsem opravdu hodně, ale přesto váha začala pomalu klesat. Naskočit po porodu do tréninků nebylo úplně jednoduché, ale po několika týdnech už jsem se zase cítila sama sebou a vše se vracelo k normálu. Sama bych se asi pokoušela držet příjem mnohem níže a pravděpodobně bych vše chtěla zbytečně urychlit. Díky Domče jsem všechno zvládla v klidu a bez pocitu, že jsem na dietě.

Domi mi byla po celou dobu naší spolupráce skvělou oporou. Na každý report jsem se těšila a zároveň mě pravidelný kontakt s Domčou motivoval dodržet vše dle plánu. Navíc mi moc pomáhal Domči lidský přístup, kdy chápala, že péče o dvě děti je někdy náročná a spánek má někdy před tréninkem prostě přednost. Opravdu jsem ocenila, že Domča chápe mou situaci a netlačí mě do plnění plánu za každou cenu. Držela mě nohama na zemi a motivovala mě, když to bylo nejvíce potřeba.

Mým cílem bylo mít 6 měsíců po porodu zpět svou původní váhu. To se mi podařilo a dokonce mám po ukončení spolupráce o 5 kilo méně než před otěhotněním. Přiznávám, že po porodu pro mě bylo téměř nereálně, abych se opět dostala do původní formy. O to větší radost mám, že jsem na tom momentálně ještě lépe než před porodem. Samozřejmě na tom ještě nejsem silově a výkonnostně tak, jak bych chtěla, ale dosáhla jsem mnohem lepších výsledků, než v jaké jsem doufala.

Dlouhodobou spoluprací jsem si zásady zdravého stravování opravdu dobře osvojila, takže si momentálně nedovedu představit, že bych jedla jinak. Povedlo se mi poprvé v životě nepřibrat během dovolené a vánočních svátků, takže vím, že zdravý životní styl je dlouhodobě udržitelný a nikoli nárazové řešení.

Koučing i přímo Domču bych bez výhrad doporučila všem.

x