Před zahájením programu jsem jedla nedostatečně, špatně a s malým podílem tuků a sacharidů. Měla jsem často hlad a myslela jsem si, že to je normální a je to jediná cesta, jak mít tělo, které chci, ale bohužel ne a ne toho dosáhnout... Jak hloupá jsem byla :).

Díky Fitness programu jím nyní dostatečně, kvalitně, všechny důležité živiny a do toho jsem začala efektivně cvičit, a tím rýsovat svoje tělo. Mám také více energie na svou práci, koníčky, rodinu a přátelé a mnohem lepší psychiku.

Dominika je úžasná koučka, určitě ji doporučuju všem klientkám. Dostalo se mi od ní pochopení, podpory, motivace a důležitých rad. Jí patří obrovský dík a podíl na mé cestě k proměně. Progres určitě vidím, rozdíly jsou znát hlavně z fotografií a celkových centimetrů. Váha zůstala cca stejná +- 1 kg.

Ze spolupráce si odnáším spoustu poznatků, poučení a hlavně nyní vidím, jak velké chyby jsem dělala v rámci jídla a cvičení. Dále je tu lepší pocit sama ze sebe, větší sebevědomí a motivace pokračovat i po ukončení programu. Určitě bych Fitness program doporučila.

x