Ve chvíli kdy jsem se rozhodla Domi oslovit, jsem byla na pokraji zoufalství. V tu chvíli jsem už tři čtvrtě roku cvičila 4x týdně s trenérkou a zbytek jsem sportovala ve skupinách a váha pořád nešla dolu. Samozřejmě jsme hned s Domi přišli na to kde je problém. Jedla jsem s nejlepším úmyslem co nejdříve zhubnout, ale hrozně málo. Velmi často po 1000 kcal denně a to vůbec nefungovalo. Naopak, moje tělo si uložilo úplně vše. A protože jsem byla pořád přesvědčená, že i to je moc, jedla jsem kolikrát ještě méně a někdy se opravdu trápila hladovkami.

Během programu jsem se naučila, že tělo je jako auto, prostě musí mít natankováno, aby fungovalo. Zezačátku mi jídla přišlo hrozně moc, a protože jsem opět z jednoho dne na druhý den nezhubla 20 kg, nevěřila jsem tomu, že reverzní dieta vyřeší můj problém s váhou. Přišlo mi jako nesmysl, jíst víc. Ale nakonec se to osvědčilo, začala jsem hodně přemýšlet nad potravinami, které jsem volila, dostala jsem jednotlivé složky stravy do určité rovnováhy a moje tělo je za to vděčné. Prostě i přes nesouhlas (z nevědomosti) jsem se snažila co nejlépe dodržet vše, co mi Domi řekla. Takže jsme se vyškrábali na 1900-2100 kcal a moje tělo konečně začíná chápat, že jídlo není nepřítel. Jídlo je kámoš.

Kdykoliv jsem byla na pochybách nebo jsem něčemu nerozuměla a nevěřila, Domi vždy přišla s vřelými slovy a přesvědčila mě setrvat v tom, co děláme. Kdykoliv na jakýkoliv a že někdy i hloupý dotaz trpělivě a mile odpověděla. Spolupráce s ní je za milion hvězdiček!!!

Sice jsem nezhubla svých vysněných 20 kg a váha poklesla minimálně, tak ani nezvládnu spočítat kolik centimetrů, jsem vlastně "shodila". Tělo se mi v části břicha hezky vytvarovalo a už jsem se necítila jako těhotný hroch. Dokonce jsem se odvážila obléknout si i něco jiného než černé tílko. Především si toho všimlo okolí a to je pecka.

Díky spolupráci s Domi jsem schopná dnes jíst rozumně, ať jsem kdekoliv a to je důležité. Nedochází k žádným extrémním výkyvům typu přejídání a hladovka. Momentálně se učím v režimu sama fungovat a s Domi plánuji další spolupráci, abychom se dostali konečně tam, kam bych tak moc chtěla.

Celkově program rozhodně doporučuji, a to každému! Ale je třeba si uvědomit, že holky nejsou kouzelnice a nic nejde z jednoho dne na druhý den a že to je běh na dlouhou trať. Ale rozhodně koučky z týmu Strong beuty pomůžou a skvěle povedou! Člověk si odnese spoustu nových poznatků a díky nim vykročí na tu trať správnou nohou.

x