Stravování před vstupem do programu byl "z mého pohledu" zdravý, ale nedostatečný. Strach z jídla a přibírání byl silnější a tedy jsem si ubírala ve stravě, kde se dalo. Samozřejmě to vedlo k záchvatům hladu a následného přejedení. Nekonečný kolotoč, ze kterého mi pomohl až tento program.

Naučila jsem se díky němu, že pokud člověk opravdu jí zdravě a přiměřeně se hýbe, nemusí mít strach z přibírání.

Domi byla, je a bude neuvěřitelná 🙂 Skvělý parťák, který umí podržet, povzbudit a pozitivně naladit.. Má perfektní přehled a umí reagovat na každou otázku a problém. Prostě člověk do nepohody!!!

Během programu se mi podařilo zhubnout okolo 5 kg a jsem naprosto spokojená.

Důvodem zakoupení programu bylo samozřejmě hubnutí. V průběhu jsem ale absolutně změnila náhled na hubnutí a uvědomila si, že nejdůležitějším přínosem programu bylo sebevnímání. Neskutečně si vážím toho, jak jsem díky programu a pomocí konzultací s DOMI změnila náhled na své tělo a co jsem s ním dokázala. Naučila jsem se pracovat s příjmem jídla, přestala jsem se ničit nekonečným běháním a cvičením 6-7x týdně, kdy jsem byla přesvědčená, že čím vím se hýbu, tím víc zhubnu. Cítím se vyrovnaná, klidná a spokojená. Kdybych věděla, jak neuvěřitelný pocit budu mít v průběhu programu a po něm, neváhala bych a přihlásila se mnohem dříve.

Program bych doporučila naprosto všem kamarádkám a ženám, které hledají samy sebe.

x